forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 KP - naslovnice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

izivko
Advanced Member



Germany
12288 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/02/2004 : 20:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ili se ja varam ili se originalne kenove naslovnice (regularna serija)od broja 55 - 59 razlikuju od ostalih. Ove mi izgledaju nesto uže.
Ovakve kakve jesu ne mogu obuhvatiti i prednju i zadnju stranicu.
Crtež je koncentriran u sredini. U čemu je stvar


Soko leti brzo ali patka ide dalje

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/02/2004 : 20:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Na zadnjoj stranici su imale reklamu, uglavnom se radilo o najavama prijelaza Ken Parkera iz Bonellija u strip magazin Orient Express te nekim drugim radovima berardija i milazza, marvin il detective, tom's bar i slicno...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 08/02/2004 : 20:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message  Reply with Quote
Marko kada možemo očekivati nove recenzije KP. Od zadnje prošlo je več puuuuno vremena

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12288 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/02/2004 : 22:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Hvala.
I ja se nadam da ce biti jos recenzija, bile su odlicne.
Osim toga ti imas originale pa tako mozemo vidjeti sto je sve izrezano.

Soko leti brzo ali patka ide dalje
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 09/02/2004 : 00:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
Marko, šta kažeš na to da otvoriš jedan podforum za diskutiranje o recenzijama. Nazoveš ga, primjerice, O recenzijama (Bože, jesam maštovit!) i kad se pojavi nova recenzija ti odmah tu psotaviš topic koji nosi ime te recenzije i mi onda pričamo tu o toj recenziji. Ha? Šta kažeš?

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/02/2004 : 10:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Podforum "O recenzijama"? Hm, pa ne znam, glupo mi je samo za to otvarati forum, eventualno bi mogao staviti topic u Forum stripovi... Sto se mojih KP recenzija tice, da, stao sam, ali nastavit cu ja s tim, cim uhvatim vremena. Problem je sto imam previse stvari neprocitanih pa mi je onda to zanimljivije nego ponovo isčitavati neke stare stvari (i to dvaput, jer pročitam i Dnevnikovu i originalnu verziju) zbog recenzije, ma koliko one bile dobre i drage mi kao u Kenovom slučaju. Ali ok, napravit cu nesto uskoro... Sad dolazi trilogija o Pat O'Shane, meni jako jako draga, to ce biti gust ponovo procitati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000