forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 515

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 13/06/2021 : 10:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ja sam otpisao vc,uzimam jos samo njihovog redovnog dilan doga i martija,sve drugo uzimam od drugih izdavaca
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2161 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 15/06/2021 : 09:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
#8
Buongiorno tenebra
Scenarij: Barbara Baraldi
Crtež: Nicola Mari

Gli orrori di Dunwich
Scenarij: Andrea Cavaletto
Crtež: Roberto Rinaldi

Naslovnica: Raul i Gianluca Cestaro



https://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2021/06/14/albo/dylan-dog-oldboy-8-1020455/

Table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1623685464867.jpg--.jpg?1623685465000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1623685465164.png--.png?1623685465000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1623685465291.jpg--.jpg?1623685465000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1623685465640.jpg--.jpg?1623685465000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2161 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 16/06/2021 : 09:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
#418 Bis
Scenarij: Luca Vanzella
Crtež: Luca Genovese
Naslovnica: Gigi Cavenago



https://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2021/06/15/albo/qwertyngton-1020462/

Table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1623766974917.jpg--.jpg?1623766975000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1623766975319.jpg--.jpg?1623766975000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/06/2021 : 09:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
E ovo bi moglo biti dobro. Sviđa mi se naslovnica.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4644 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 16/06/2021 : 12:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Lepo ime grada/kvarta takodje ;)
I dalje ne razumem bas, ovo je deo regularne serije? koja je poanta bis izdanja? Hoce li ovo postati praksa?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37773 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/06/2021 : 15:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Treba mi netko strucan i kompetentan Dylandogofil, da mi kaze malo vise o te 2 Libellusove knjige:

Pripovijesti sutrašnjice 1 Nemoguća knjiga
Pripovijesti sutrašnjice 2 O smrti i nebu

Ok, znam da su u boji i na 64 stranica, tko crta, ali kako se ovo uklapa u DD svijet, treba li nesto prije procitati, i uopste ili najvaznije, da li ovo valja necemu? Ipak je Sclavi, pa se nadam...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4644 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 18/06/2021 : 19:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Sudeci po prvoj (i jedinoj) procitanoj, to je bacanje novca u vetar. Jeste Sclavi, ali sve vec vidjeno i predvidljivo.
Odlicno nacrtano svakako.
Nema veze sa ostalim Dilanovim izdanjima u smislu hronologije.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1786 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 19/06/2021 : 00:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Treba mi netko strucan i kompetentan Dylandogofil, da mi kaze malo vise o te 2 Libellusove knjige:

Pripovijesti sutrašnjice 1 Nemoguća knjiga
Pripovijesti sutrašnjice 2 O smrti i nebu

Ok, znam da su u boji i na 64 stranica, tko crta, ali kako se ovo uklapa u DD svijet, treba li nesto prije procitati, i uopste ili najvaznije, da li ovo valja necemu? Ipak je Sclavi, pa se nadam...




Recimo da je to neka vrsta dodatne edicije, ali zamišljene kao zaseban mini-serijal od 6 brojeva. Svaki broj je omnibus od nekoliko kratkih priča (u nekima se Dylan uopće ne pojavljuje i nemaju veze s njim), a svi oni su labavo povezani jednom "glavnom" pričom koja ima veze sa Hamlinom, Safarom, ali i "nemogućom knjigom" koju je Dylan od tamo kupio od Hamlina. Za sada, nije jasno o čemu je riječ u toj glavnoj priči, mada mi se čini da je ona više poveznica između priča, ali istovrenemo i "izlika" da se te priče zapakira i objave kao neki mini-serijal. Mada, o tome će se moći suditi nek na kraju. Na temelju prva dva broja, rekao bih da ne treba nikakvo posebno predznanje osim poznavanja Safare i Hamlina te kako oni funkcioniraju u Dylanovom svijetu.

U Italiji je do sada izašlo 4 od ukupno 6 planiranih brojeva, u Hrvatskoj prva dva, a u Srbiji samo prvi.
Konačni sud da li valja moći će se dati tek nakon svih šest brojeva, no što se zasebnih priča tiče, priče u prvom broju su skroz prosječne, a u drugom broju razočaravajuće. Kao što Barker kaže, već viđeno i predvidljivo.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1786 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 19/06/2021 : 00:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

#418
Scenarij: Paola Barbato
Crtež: Corrado Roi
Naslovnica: Gigi Cavenago



https://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2021/05/26/albo/sally-1020387/

Table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1622039935667.jpg--.jpg?1622039936000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1622039936027.jpg--.jpg?1622039936000



Inače, s ovim brojem je počela nova "specijalna tematska saga" od tri epizode koju je Recchioni već dugo najavljivao kao ovogodišnji veliki ljetni event u Dylanovoj redovnoj seriji. Ipak, nije riječ o mini-sagi u punom smislu te riječi (kao što je bilo riječ o Recchionijevoj 666 sagi u brojevima 401-406 i Chiaverottijeve trodjelne epizode sa Grozom strašnim u brojevima 409-411) već o tri epizode posvećene/inspirirane najpopularnijim pjesmama jednog od najpopularnijeg talijanskog rock izvođača, Vasco Rossi. Rossijeve pjesme koje su inspirirale te tri epizode su Sally , Albachiara i Jenny, a za očekivati je da će po njima te tri epizode biti i naslovljenje. Sally je djelo Paole Barbato i Corrado Roia, a ostale dvije priče potpisuju Gabriella Contu i Barbara Baraldi kao scenaristi te Sergio Gerasi i Davide Furnò kao crtači.


Za tu prigodu, Fabrizio De Tommaso je izradio i ilustraciju Dylana i Rossija:





Osobno nisam veliki fan udruživanja stvarnih ličnosti sa junacima stripova, a ako je suditi na temelju reakcija iz Italije na gornje vijesti, nisam sam u tome.

Edited by - Sarghan on 19/06/2021 00:28:30
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37773 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/06/2021 : 01:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Danke momci! :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/06/2021 : 05:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pročitao noćas po prvi put Nekropolis. Vrhunska epizoda! Drugačija, razbija šablon, smela, hrabra, napeta, uzbudljiva, višeznačna i ostavlja dosta prostora za diskusiju i analiziranje. To je ono sto trazim od Dilana Doga! I ovo je u top 5 najboljih epizoda serijala koje nije pisao Sclavi. Fregijeri se izuzetno potrudio, naslovna strana je sada već postala kultna. Neverovatno kakav je potencijal imala Barbatova.
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 22/06/2021 : 12:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Odlican je Nekropolis. Baziran je delimicno po filmu Das Experiment. S obzirom da nema Gruca i duhovitosti, prica je dosta mracna, sto je u kontrastu sa belim zidovima ludnice. Meni se najvise dojmile scene kada svi sede za stolom i igraju se igre dijaloga, i ona scena na kraju kad nestane struje i Dilan se u cucecem polozaju drzi za glavu zeleci da sacuva zdrav razum, to je Freghieri odlicno nacrtao. I super je sto na kraju nema banalnih objasnjenja tips ko je osnivac tog mesta i cemu sve to, vec mi o svemu tome znamo malo, koliko i sam Dilan...


Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2021 : 00:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jocko

Odlican je Nekropolis. Baziran je delimicno po filmu Das Experiment. S obzirom da nema Gruca i duhovitosti, prica je dosta mracna, sto je u kontrastu sa belim zidovima ludnice. Meni se najvise dojmile scene kada svi sede za stolom i igraju se igre dijaloga, i ona scena na kraju kad nestane struje i Dilan se u cucecem polozaju drzi za glavu zeleci da sacuva zdrav razum, to je Freghieri odlicno nacrtao. I super je sto na kraju nema banalnih objasnjenja tips ko je osnivac tog mesta i cemu sve to, vec mi o svemu tome znamo malo, koliko i sam Dilan...




Nisam gledao taj film, dodacu ga na spisak. Slazem se u potpunosti s ovim sto si napisao. Meni je najefektnija (crtacki gledano) ona scena preko cele stranice kada Dilan lezi u krevetu i prividjaju mu se stvari, a narativno mi je najjaca scena vodjenja ljubavi izmedju Dilana i zatvorenice 22, cak i na takvom mestu da li je moguce osecati ljubav, voditi ljubav itd.
Jako interesantna epizoda o kojoj moze nasiroko i naveliko da se prica.
I sto kazes sam kraj je odlicno i efektno izveden, bez nesuvislih objasnjenja i preterane racionalizacije situacije.

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/06/2021 : 00:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Ucenik
Faraci/Saudeli

Iznenadjujuce duhovita, lepo napisana, cistokrvna i punokrvna DD epizoda. Scenarista Tito Faraci je pokazao da ima smisla za humor jos u par Cikovih specijala koje sam citao (Nasledstvo za Cika i jos jedan ili dva) koji bitno odskacu i isticu se humorom u moru Burattinijevih vecinom repetativnih i glupih Cikovih fora u specijalcima.
U redu, krajnje razresenje i kako je Dilan dosao do otkrica tog resenja je pomalo banalno i naivno, ali to ne umanjuje sveukupnu dobru zabavu koju ovaj strip pruza. Cudi me da nema recenzije. Jos Dilan s privlacnom milf, de cete bolje od toga.
Saudeli se fino uklopio mada ume on mnogo bolje od ovoga. Odlicna Stanova naslovnica obecava mnogo mracniju i teskboniju pricu nego sto smo stvarno dobili.

Prica: 7
Scenario: 9
Crtez: 8
Naslovna strana: 9

81%

Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 23/06/2021 : 01:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Jocko

Odlican je Nekropolis. Baziran je delimicno po filmu Das Experiment. S obzirom da nema Gruca i duhovitosti, prica je dosta mracna, sto je u kontrastu sa belim zidovima ludnice. Meni se najvise dojmile scene kada svi sede za stolom i igraju se igre dijaloga, i ona scena na kraju kad nestane struje i Dilan se u cucecem polozaju drzi za glavu zeleci da sacuva zdrav razum, to je Freghieri odlicno nacrtao. I super je sto na kraju nema banalnih objasnjenja tips ko je osnivac tog mesta i cemu sve to, vec mi o svemu tome znamo malo, koliko i sam Dilan...




Nisam gledao taj film, dodacu ga na spisak. Slazem se u potpunosti s ovim sto si napisao. Meni je najefektnija (crtacki gledano) ona scena preko cele stranice kada Dilan lezi u krevetu i prividjaju mu se stvari, a narativno mi je najjaca scena vodjenja ljubavi izmedju Dilana i zatvorenice 22, cak i na takvom mestu da li je moguce osecati ljubav, voditi ljubav itd.
Jako interesantna epizoda o kojoj moze nasiroko i naveliko da se prica.
I sto kazes sam kraj je odlicno i efektno izveden, bez nesuvislih objasnjenja i preterane racionalizacije situacije.





Negde sam procitao a ostalo mi u secanju, da je ovo prva epizoda Barbatove u kojoj Dilan vodi ljubav. U svim njenim prethodnim pricama Dilan ne uspeva da odvede zensku u krevet, kod Barbatove Dilan mora da se pomuci
E sad koliko je to tacan podatak ne znam jer nisam citao prethodne njene price.


Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/06/2021 : 16:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by Beva

Bio sam uvjeren da je riječ o nadgrobnom spomeniku u "Noćnoj mori istraživača", ali u izdanju VČ nije taj datum.


u NMI je riječ o datumu izlaska prvog broja (09/1986) i 100. broja (04/1994).



quote:

Mozda mislis da je u Poslednji covjek na zemlji Dilan pronasao datum kad je covecanstvo zbrisano kijavicom (neki datum 2001.godine), a da je onda epizoda Projekt nekoliko godina kasnije objavljena bas na taj datum 2001. godine?
Moguce da sam sad lupio.



Skoro.
U PČNZ (#77) se kao "zadnji broj" Timesa spominje 03.03.2001, a Projekt (#176, isto dvostruka sedmica) je objavljen krajem 04/2001.




Što se tiče datuma iz #77, jedino tumačene koje mi ima smisla je da je Sclavi tada vjerojatno imao planove o ranom "scenarističkom" umirovljenju (što se ujedno i slaže s isječkom iz Marcheselijevog intervjuu iz DD dnevnika gdje je navedeno kako je Sclavi u tom periodu počeo osjećati umor/pritisak/teret Dylanove slave), zbog čega je Sclavi u #77 (koji se, vidi slučajnosti, bavi događajima iz "daleke" budućnosti) "nagovjestio" (željeni) datum kad bi se volio umiroviti. Ne nužno od Dylana (kojeg je tada vjerojatno planirao završiti sa stotim brojem, ali je već tada nagovještao da mu uredništvo to vjerojatno neće dozvoliti) već više u vidu nagovještaja svog spisateljstkog "umirovljenja". Igrom slučaja, zbog Dylanovog uspjeha je takoreći bio prisiljen nastaviti pisati Dylana umjesto da u narednim godinama, dok još ima snage i volje pisati, možda stvori neki drugi, kraći serijal.

Kad je "Projekt" izašao kod nas, dio s datumom iz #77 i datumom izlaska #176 mi je djelovao jako navučenim (još više zbog jednomjesečne razlike/"greške" u datumima), iako mi je dio sa dvostrukom sedmicom #176 imao smisla. Mada, u narednim godinama sam sve češće po intervjuima stranih autora/scenarista/crtača (najčešće japanskih i američkih) nailazio na njihove tvrdnje o željama u kojim bi godinama željeli prestati s pisanjem/povući se u mirovinu. Najčešće je to bilo oko pedesetih godina. Znači, ne da je time nagovjestio neki od Dylanovih krajeva, već svoj "spisateljski" završetak, umirovljenje.

I to se donekle slaže i sa datumom iz #77, ali i sa Sclavijevim rođendanom. Točnije, datum iz #77 (03.03.2001) je točno mjesec dana prije Sclavijevog 48. rođendana (03.04.2001.). Ipak, kako Dylan u Italiji uvijek izlazi u zadnjim danima mjeseca (i to je takoreći broj za naredni mjesec), poklopilo se da u ožujku 2001. (i to samo nekoliko dana prije Sclavijevog rođendana) izlazi broj #175. A zašto onda već ne iskoristiti priliku što u mjesecu svog 48. rođendana izlazi broj pod dvostrukom sedmicom (#176) i otići u planirano "umirovljenje" u svom (ne)poznatom stilu? Rezultat svega toga je Sclavijev "konačni" odlazak sa serijala pod znakom dvostruke sedmice u jednom od depresivnijih Dylanovih krajeva gdje Dylana njegov tvorac u zadnjem kadru stripa ostavlja u komi/neizvjesnosti.

Ipak, svi znamo kako je taj "konačni" odlazak ustvari prvi od Sclavijevih brojnih odlazaka, ali i kako su svi njegovi naredni povratci serijalu rezultat dugogodišnjih gnjavljenja, navlačenja i nagovaranja. Samim time, isto kao što mu je uredništvo pokvarilo planove sa #100, tako mu je (možda) pokvarilo planove sa "umirovljenjem".

Dodatni argument koji ide u prilog tumačenju da je riječ o nagovještaju Sclavijevog umirovljenja je što u #77 Dylan navodi kako je 03.03.izašao zadnji broj "Timesa" (britanskih dnevnih novina), a Sclavi je po zanimanju (bio) novinar.



E ovo je najbolje. bas sam poslikao pre jednu godinu ove slike i stavio si naslovnicu na telefon za pozadinu. Odlicna epizoda...

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2161 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 30/06/2021 : 13:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
#419
Scenarij: Gabriella Contu
Crtež: Sergio Gerasi
Naslovnica: Gigi Cavenago, Fabrizio De Tommaso



https://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2021/06/29/albo/albachiara-1020517/

Table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1624953582407.jpg--.jpg?1624953582000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1624953582776.jpg--.jpg?1624953583000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/06/2021 : 14:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
(VČ) Dylan Dog #168 - Neljudsko

kakvo sranje... drži se do pojave... pazi sad.... nacista buuahahahhaha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4644 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 01/07/2021 : 14:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Koliko vidim na fejsu, italijani su besni sto je za naslovnicu stavljena ilustracija Dilana i Vasca, a Gigi otisao na zadnju stranu.
Kazu i da je prica u rangu najgorih Dilana ikada. I naravno, pricaju o konacnom odustajanju od kupovine serijala koji je godinama u knock downu.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 03/07/2021 : 14:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
malo sam vise procitao komentare italijana....jako veliki broj ljudi je odusevljen ovom pricom..nije istina da je losa..svi hvale ovu pricu a naravno i crtez....istina je da se vecini nije svidela ova promena sa naslovnicom bar onima koji pisu komentare ali takodje je i istina da trafike u italiji javljaju tri puta vecu prodaju od uobicajene sto samo pokazuje da boneli zna sta radi mada se vecini forumasa i nasim i italijanskim to ne svidja..naravno mnogo je vise onih koji nisu na forumima ali kupuju i citaju stripove
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2021 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/07/2021 : 09:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Dylana nisam čitao valjda milijun godina, ili tako nekako ..
još tamo negdje iz doba kad je (kod nas, barem) postojalo samo jedno izdanje,
ono Slobodne Dalmacije.

Uglavnom, ako se kome da u par kraćih crta:
zanima me što je vrijedno popratiti u propuštenih, uh, parsto brojeva,
i jesu li kojekakvi giganti, superbookovi
(specijalni brojevi su mi poznati do Mefista,
poslije mislim da nisam nijedan čitao) itd.
u nekakvom kontinuitetu ili tu redoslijed nije bitan.
Također, što je točno Planeta mrtvih?



Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 07/07/2021 09:45:25
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9330 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/07/2021 : 09:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Zajedničkim nazivom Planeta mrtvih se nazivaju priče koje je scenarist Alessandro Bilotta smjestio u alternativni svemir gdje su zombiji preplavili Ujedinjeno kraljevstvo. Najprije su priče izašle u Colorfestu 2, 10 i Gigantu 22. Od 2015. godine priča ide dalje u specijalcima.

Što se tiče propuštenog, propustio si dobar dio odličnih priča. I još veći broj loših. Sve do originalnog broja 337 nije bitan kontinuitet, kasnije idu neke promjene pa je malo više izražen. Za početak bih ti predložio da baciš oko na komentare i/ili recenzije.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2021 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/07/2021 : 10:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Hvala, jasnije.

A recenzije ..
ma, izbjegavam ih inače prije nego sam pročitam,
što zbog spojlera, što zbog dojma neopterećenog tuđim mišljenjem.
Također, ni komentari po forumu mi nisu baš od pomoći van konteksta,
previše se toga nakupilo,
imena (nekih) autora su mi nepoznata i ništa mi ne govore, itd.

Zaključujem sad da je pitanje s preopširnim odgovorom i nema baš smisla..
Ništa, idem redom, pa dokle dospijem

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1786 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 07/07/2021 : 12:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2161 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 12/07/2021 : 16:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Kolor Fest #38

Il bambino di Baskerville
Scenarij, crtež i kolor: Sio

Groucho Profondo
Scenarij: Paola Barbato
Crtež: Luigi Piccatto
Kolor: Luigi Piccatto i Virginia Chiabotti

Un Groucho da collezione
Scenarij: Davide La Rosa
Crtež: Luca Bertelé
Kolor: Manuela Nerolini

Naslovnica: Luigi Piccatto



https://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2021/07/12/albo/groucho-terzo-1020571/

Table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1626085873469.jpg--.jpg?1626085873000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1626085873892.jpg--.jpg?1626085874000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1626085874263.jpg--.jpg?1626085874000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1626085874626.jpg--.jpg?1626085874000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1626085874987.jpg--.jpg?1626085875000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1626085875383.jpg--.jpg?1626085875000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page
Page: of 515 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.91 seconds. Snitz Forums 2000