forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12877 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/08/2021 : 11:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

U Dnevnikovom izdanju za obe sveske navedena su oba autora kao crtači. Ili je to netko upisivao bezveze? Kako mu je došlo? Nekako ne vjerujem baš u to.


Hercule, jesi li mislio na ove podatke na sajtu, pored (desno) ovih naslovnica:

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/kt-kt-lms-306-zacarano-zlato/10147/0/
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/kit-teller-kt-lms-307-jezero-svetlosti/10148/0/

To je upisano automatski kad sam ja dodao podatke o autorima i naslovnice u recenziju, automatski sajt stavi autore na te naslovnice, te se automatski doda i link na recenziju pored tih naslovnica. Prije postavljanja recenzije je to bilo prazno. Edit: recimo da ja sad u recenziji vratim samo na Gambu, automatski će se stanje promijeniti i kod tih naslovnica, pisat će samo Gamba..

Pogledaj priču prije, odnosno naslovnicu, ovako ti inače bude prazno što se tiče autora:

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/kt-kt-lms-303-gvozdeni-covek/10145/0/

Kad budem stavljao recenziju od te priče na sajt, automatski će se ti podaci nadopuniti onime što ja stavim u recenziji :)

Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 12/08/2021 11:30:01
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13898 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/08/2021 : 11:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@Reem,tako je, na to sam mislio. Vodio sam se popisima za IF izdanje, mora da je moja greška u pitanju. Može li se to nekako provjeriti na SBE stranicama?

Treba provjeriti crtače i za preostale 2 Kitove recenzije što sam poslao.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/08/2021 : 11:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

U Dnevnikovom izdanju za obe sveske navedena su oba autora kao crtači. Ili je to netko upisivao bezveze? Kako mu je došlo? Nekako ne vjerujem baš u to.



Pa to je upisano zbog tvoje recenzije.

Edit: Vidim Reem već odgovorio.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 12/08/2021 11:44:36
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/08/2021 : 11:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@Reem,tako je, na to sam mislio. Vodio sam se popisima za IF izdanje, mora da je moja greška u pitanju. Može li se to nekako provjeriti na SBE stranicama?

Treba provjeriti crtače i za preostale 2 Kitove recenzije što sam poslao.



Provjerim ja kad stignem, pa napišem autore ovdje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/08/2021 : 13:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

U Dnevnikovom izdanju za obe sveske navedena su oba autora kao crtači. Ili je to netko upisivao bezveze? Kako mu je došlo? Nekako ne vjerujem baš u to.


O Bože....Neko podatke iz Dnevnikovih izdanja uzima kao relevantne😄

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/08/2021 : 16:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@Reem,tako je, na to sam mislio. Vodio sam se popisima za IF izdanje, mora da je moja greška u pitanju. Može li se to nekako provjeriti na SBE stranicama?

Treba provjeriti crtače i za preostale 2 Kitove recenzije što sam poslao.



Evo ovako:

Ti si rezervirao Liticu dinosaurusa, ja zapisao LMS 255, što je krivi broj. Pravi Dnevnikov broj ove epizode je LMS 266, odnosno Van Gogh 113, original 117b-118a.

Nadam se da sam ja samo zapisao krivi broj.
Ako pričamo o Litici dinosaurusa, to je debitantski rad Line Buffolente i četvrti scenaristički uradak Decia Canzia na serijalu.


Druga neobjavljena recenzija je LMS 346-347: Dolina straha / Gospodar noći, redovni broj 165/166 - scenarist Decio Canzio, crtež Francesco Gamba.

Bacite pogled je li sve štima.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 12/08/2021 16:52:11
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/08/2021 : 16:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Prva strana SR 118 - drugog sveska Litice dinosaurusa, crtež Lina Buffolente:


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12877 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/08/2021 : 17:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

U Dnevnikovom izdanju za obe sveske navedena su oba autora kao crtači. Ili je to netko upisivao bezveze? Kako mu je došlo? Nekako ne vjerujem baš u to.


O Bože....Neko podatke iz Dnevnikovih izdanja uzima kao relevantne😄


Nije on mislio na Dnevnikova izdanja kao stripove, nego na one podatke na sajtu što ih Delboj unosi (one osnovne podatke kod svakog stripa kod naslovnica na sajtu) pa je mislio da su ti podaci relevantni, a u biti to sam ja dodao prilikom stavljanja LMS naslovnica u recenziju pa je automatski povuklo podatke i autora koje sam mu stavio u recenziju ;)

@Spock - mislim da to sad sve štima, Hercule samo neka prepravi ono što sam ga citirao, onu rečenicu o suradnji u ovoj aktualnoj recenziji "Začarano blago", pa ja obrišem onda Linu kao autora :)

Šteta što u tim sveskama ne piše i ime autora crteža, pa ovako sami moramo se "boriti" i odgonetavati tko je gdje sudjelovao i kad je tko uskakako kod crtanja.

Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 12/08/2021 17:58:37
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/08/2021 : 18:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa vidiš da je napisao u Dnevnikovim izdanjima znači da je mislio da su ti podatci prepisani iz njih.🙂
To što nisu ne znači da on nema povjerenja u Dnevnik.🙃
Sad ni ja neznam šta sam napisa😁

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 12/08/2021 18:03:18
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12877 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/08/2021 : 13:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Toliko je prošlo godina otkad je Dnevnik ugašen, a i dan danas nas nekad zbunjuje :) Iako imaju dobrih i moćnih naslova, nekad i boljih od originala.

Meni je kod Kita glede crtača lak ovaj početni period kad znam da je sve radio Gamba, kasnije kad dolaze drugi crtači, već me tad pomalo zbunjuje tko je gdje što radio. Dosta toga je Spock saznao proučavanjem raznih stranica i samog crteža pa mi je olakšao posao kod nekih recenzija, gdje sam bio krivo upisao neke crtače. Šteta velim, nije mi jasno zašto nisu crtači isto upisavani na početku svake sveske, da li je to možda onaj slučaj kao sa Sclavijem kod Zagora, kad se isprva nije znalo da je on autor nekih epizoda, da bi se kasnije u Tutto seriji te stvari ispravile i saznale..

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 13/08/2021 : 13:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Toliko je prošlo godina otkad je Dnevnik ugašen, a i dan danas nas nekad zbunjuje :) Iako imaju dobrih i moćnih naslova, nekad i boljih od originala.

Meni je kod Kita glede crtača lak ovaj početni period kad znam da je sve radio Gamba, kasnije kad dolaze drugi crtači, već me tad pomalo zbunjuje tko je gdje što radio. Dosta toga je Spock saznao proučavanjem raznih stranica i samog crteža pa mi je olakšao posao kod nekih recenzija, gdje sam bio krivo upisao neke crtače. Šteta velim, nije mi jasno zašto nisu crtači isto upisavani na početku svake sveske, da li je to možda onaj slučaj kao sa Sclavijem kod Zagora, kad se isprva nije znalo da je on autor nekih epizoda, da bi se kasnije u Tutto seriji te stvari ispravile i saznale..



Zbog autorskih prava, pod kojima se vodio studio kao nosilac, potpisivali su se samo ključni ljudi kuće. A to im je davalo za pravo da objavljuju/reprinutuju epizode bez dodatnih plaćanja originalnih autora.

Kasnije se to promenilo, potpisivani su autori, ali pod ugovorom da nema plaćanja tantijema crtačima i scenaristima, i da studio ima puno pravo nad korkecijama/promenama materijala, bez upliva autora.


Uostalom, primera radi zbog tih nekih stvari Deodato se bio svađao sa Bozelijem, kad je imao ponudu da crta na Texu.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12877 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/08/2021 : 07:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala puno Vlladimire na ovim informacijama Dobro za znati.
Bogami, mudar taj studio i njihova politika kuće.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/08/2021 : 23:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Pokušavam napisati recenziju za KT VG 86/87: Kineska četvrt, pa mi treba pomoć dobrih poznavatelja najpozitivnijeg serijala u ovom dijelu svemira.

Glavno obilježje ove epizode je drugo pojavljivanje tiranina Feng-Cianga, osnivača Novog Kantona (KT SR 39b-41a) iz istoimene epizode, njegove kćerke Su-Zu-San i njene služavke O-Ai.

Budući je stari lukavac Lavezzolo na profinjen način ostavio otvoren kraj, moje pitanje je:
Pojavljuje li se kasnije u serijalu Feng-Ciang i njegova kćerka

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/08/2021 : 00:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Koliko je meni poznato ne.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 17/08/2021 : 02:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by ReemCP

Toliko je prošlo godina otkad je Dnevnik ugašen, a i dan danas nas nekad zbunjuje :) Iako imaju dobrih i moćnih naslova, nekad i boljih od originala.

Meni je kod Kita glede crtača lak ovaj početni period kad znam da je sve radio Gamba, kasnije kad dolaze drugi crtači, već me tad pomalo zbunjuje tko je gdje što radio. Dosta toga je Spock saznao proučavanjem raznih stranica i samog crteža pa mi je olakšao posao kod nekih recenzija, gdje sam bio krivo upisao neke crtače. Šteta velim, nije mi jasno zašto nisu crtači isto upisavani na početku svake sveske, da li je to možda onaj slučaj kao sa Sclavijem kod Zagora, kad se isprva nije znalo da je on autor nekih epizoda, da bi se kasnije u Tutto seriji te stvari ispravile i saznale..



Zbog autorskih prava, pod kojima se vodio studio kao nosilac, potpisivali su se samo ključni ljudi kuće. A to im je davalo za pravo da objavljuju/reprinutuju epizode bez dodatnih plaćanja originalnih autora.

Kasnije se to promenilo, potpisivani su autori, ali pod ugovorom da nema plaćanja tantijema crtačima i scenaristima, i da studio ima puno pravo nad korkecijama/promenama materijala, bez upliva autora.


Uostalom, primera radi zbog tih nekih stvari Deodato se bio svađao sa Bozelijem, kad je imao ponudu da crta na Texu.




Upravo tako, takva je bila situacija i sa Blekom, znalo je ucestvovati i vise crtaca na jednoj prici ali se potpisalo imenom samo jednog (glavnog), koji mozda i nije puno radio na toj prici, a bilo je i slucajeva kad se potpisivalo sa samim imenom studija.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/08/2021 : 05:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Koliko je meni poznato ne.



Hvala na odgovoru.
I mislio sam tako.
Može li još netko potvrditi

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 27/08/2021 : 21:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam dobio informaciju da je nova tura Malog rendzera spremna za tisak. Brojevi 134 - 140 u mekom izdanju i 5 hc knjiga best of izdanja

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/08/2021 : 01:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Upravo sam dobio informaciju da je nova tura Malog rendzera spremna za tisak. Brojevi 134 - 140 u mekom izdanju i 5 hc knjiga best of izdanja



Ajde neka!
Već sam izgubio svaku nadu!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/08/2021 : 01:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Upravo sam dobio informaciju da je nova tura Malog rendzera spremna za tisak. Brojevi 134 - 140 u mekom izdanju i 5 hc knjiga best of izdanja




Odlično Hello
Hello vodite računa da tiskara odradi mekane korice kako treba tj. kao i uvijek jer kod zadnje ture su bile krute i ne savitljive.

Ne bi bilo loše da kod tvrdog izdanja naslovnica bude ona s Kit Telerom i dupinom u moru

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/08/2021 : 05:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by hello

Upravo sam dobio informaciju da je nova tura Malog rendzera spremna za tisak. Brojevi 134 - 140 u mekom izdanju i 5 hc knjiga best of izdanja



Ajde neka!
Već sam izgubio svaku nadu!

+1 ,al ovim ritmom ionako je presporo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13898 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 28/08/2021 : 08:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Šta li će bit u best of izdanjima...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7359 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/08/2021 : 10:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Šta li će bit u best of izdanjima...



Pa, pet epizoda koje sadrže brojevi 134-140, odnosno ove epizode:

KT SR 140-142 / .......... / ........... / LMS 302-303..........Dvoboj u podne / Gvozdeni čovek (169)
KT SR 142-143 / .......... / ........... / LMS 306-307..........Začarano blago / Jezero svetlosti (159) RECENZIJA
KT SR 144-146 / .......... / ........... / LMS 310-311..........Krstarenje / Ostrvo delfina (229)
KT SR 146-147 / .......... / ........... / LMS 314-315..........Zaseda u kanjonu / Biser Oklahome (150)
KT SR 148-149 / .......... / ........... / LMS 318-319..........Pakleni izazov / Zlatna groznica (148)

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 28/08/2021 10:29:28
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12877 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/08/2021 : 12:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by hello

Upravo sam dobio informaciju da je nova tura Malog rendzera spremna za tisak. Brojevi 134 - 140 u mekom izdanju i 5 hc knjiga best of izdanja



Ajde neka!
Već sam izgubio svaku nadu!

+1 ,al ovim ritmom ionako je presporo



A gle, bitno da uopće ide, da izdavač nije totalno stao (kako se nekad zna pomisliti, kad nema nikakvih ohrabrujućih vijesti). Možda u nekom razdoblju malo ubrza, najvažnije da se bilo kako kreće sa izlaskom tih brojeva.

Dobro je što još nismo ušli u 40-e, pa ćemo uspjeti doživjeti da se sve izda do posljednjeg broja.

Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 30/08/2021 12:50:42
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6806 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/08/2021 : 13:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote


Legija prokletih (LU 42 i 43; str. 146-196 i 5-116)
P: 8, S: 8, C: 8, N: 8


Zanimljivo kako sam brzo zaboravio glavne dijelove ove priče, pa sam se odlučio jutros ponovno pročitati.

Kit i Frankie u potrazi su za kućom sestre zapovjednika utvrde kako bi joj predali njegovo pismo i prenijeli mu informacije iz njene svakodnevnice. Dvoje supružnika koje sreću u žurbi iz suprotnog smjera im ne daje jasan odgovor već ih samo upozorava da na raskrižju na koje će uskoro naići ne idu udesno. Ipak, zastrašujući krik ih, kao prave rendžere željne da saznaju situaciju, ponuka da to urade, a onda počinje čitav niz situacija koje im "zatitraju" živce. Pronađu muškarca u čija je leđa zaboden nož, čuju još jedan krik, a uskoro Kita pokušava udaviti pojava preko čije je glave navučena maska koja neodoljivo podsjeća na one koje nose pripadnici Ku Klux Klana. Kad shvate da su se izgubili u šumi, pred Kitom i Frankiejem se pojavljuje kuća čija stanarka Penelope Craight, invalid u kolicima, tvrdi da je zapovjednikova sestra umrla prije tri godine. Međutim, nakon što tijekom noći na njenom imanju posvjedoče brojnim neobjašnjivim događajima, poput bala crnaca koji su se pojavili niotkud, i vide glavnog slugu Toma s Penelope kako zazivaju veliko božanstvo zmija Dumballah Oueddu, a potom izgube svijest, Kitu i Frankieju je jasno da neke stvari treba razjasniti. No, s kim kada ujutro u kući ne pronalaze nikoga? Ipak, malom istragom potvrđuju da ništa nisu sanjali, a ono što će čuti kad napokon pronađu pukovnikovu sestru ledi im krv u žilama. Jer, mrtva bi zapravo trebala biti njihova sinoćnja domaćica, a svi crnci koje su vidjeli se vode nestalima. Vrijeme je za detaljnu istragu...

Tema je zanimljiva, scenarij drži pažnju i sa znatiželjom okrećemo stranice, ali mi je, bez obzira na brojne didaskalije kojim nam Lavezzolo otkriva važne događaje iz prošlosti, nekim događajima teško dati obrazloženje. Zombiji koji su čisti poslušnici, ali su poslije na spomen soli u ekstazi, Penelope u kolicima pa na nogama, živa pa živi mrtvac, ali svjesna svega... Možda je bolje i ne tražiti obrazloženja jer u nemogućoj temi ne treba ni biti logike.

Što se tiče crteža, Gamba je u Telleru potpuna suprotnost onome u Zagoru. U Zagoru mu crtež ne odgovara atmosferi koja je stvorena u priči i zbog toga često kvari dojam priče, čak bih rekao da ih čni neozbiljnijim. S druge strane, u Telleru je kod ovakvih tema skoro kao Ferri u Zagoru. Ima grešaka, ti crnci su zaista čudno nacrtani, kad obuku odijela kao neki cirkusanti, ali je vrlo dobar.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 30/08/2021 13:54:11
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/08/2021 : 05:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by hello

Upravo sam dobio informaciju da je nova tura Malog rendzera spremna za tisak. Brojevi 134 - 140 u mekom izdanju i 5 hc knjiga best of izdanja



Ajde neka!
Već sam izgubio svaku nadu!

+1 ,al ovim ritmom ionako je presporo



A gle, bitno da uopće ide, da izdavač nije totalno stao (kako se nekad zna pomisliti, kad nema nikakvih ohrabrujućih vijesti). Možda u nekom razdoblju malo ubrza, najvažnije da se bilo kako kreće sa izlaskom tih brojeva.

Dobro je što još nismo ušli u 40-e, pa ćemo uspjeti doživjeti da se sve izda do posljednjeg broja.

Ko kaže da nismo ušli u 40-te? I to baš zagazili.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000