forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ukidanje moderatora
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 02/08/2022 : 09:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Generalno važi za sve u životu. Ti neki što moderiraju, oni se ne razlikuju od bilo kog ovde registrovanog naloga, samo im je u nekom trenutku data mogućnost da lupaju po šakama. Mislite da ste bolji, lepši, pametniji od drugih?

Za ostale pitanje, mislite da je u redu da neko ima dugo moć da kažnjava? Svaki od vas moderatora bi pokazao da je čovek tek kad bi rekao "neću da budem više moderator, dosta je".

Ovo važi za sve u životu. Ako ti je i data neka mogućnost da odlučuješ u ime drugih, to ne sme da traje dugo. Jer onda se desi da moderator otvori temu o dobročinstvu samo par dana pošto je dečko koji svira frulu dobio stripove od ljudi odavde (možda je slučajno) i izbaci ljude. Otvoriš temu da kažeš svima kako si dobročinitelj i onda u ime dobročinstva izbaciš ljude. Ovo ni dvojac Max i Bunker ne bi smislili.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2022 : 10:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Jedina manhunterova greska je sto vam te topice nije pozatvarao odma.

Manhunter je dobar i potreban moderator, globinjo uopce nije moderator i vise ne bi smio imati pravo izbacivanja ljudi... mladjo je katastrofa, usere gdje god se pojavi, jucerasnje izbacivanje sawitcha zbog povrijedjenog ega je dno dna.

Zasto bi ih pozatvara? Ako tebe nesto ne zanima ne znaci da i druge ne zanima. Uostalom da je tolika faca moga je pozatvarat pola topica u sportu. Al to ga zanima pa nece. Bitno da san ja egocentrican.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 02/08/2022 : 10:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Rad moderatora na forumu je nezahvalana aktivnost. Mogu nam se u određenoj situaciji njihovi potezi svidjeti više ili manje ali zasigurno nitko nije oštećen njihovim radom.

Više puta do sada su pokazali tolerantnost preko svake mjere, upozorenja uvijek slijede prije sankcija, a sankcije koriste tek kao krajnju mjeru.

Ovaj Forum ima jasna pravila koji moderatori samo provode u djelo. Dakle loša eventualno mogu biti samo pravila.

Osobno ne poznajem niti jednog ali ovi upisi i optužbe kontra njih od strane glasne manjine, su pomalo degutantni.

A ovima kojima su potrebne neke promjene, možda da prvo krenu od sebe.....
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 10:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Forum je postao prevelik za manhuntera, mladju... Oni su mogli figurirati u društvu svojih pajdaša... ali to je jedan mali, sićušni profil forumaša. Ne možeš umišljati da si velik i u gradu, ako si prvi u svome selu.

Teško je obuhvatiti raznorodne interese raznih, kamoli raspon i finese pojedinih precijenjenih legendi foruma. Nije čak dovoljno ni činiti dobra djela; neće pomoći.

Moderatori samo smetaju svojim jednostranim nametanjem vlastitih malih interesa. Dodatni je problem što bi htjeli sjediti na dvije stolice: s jedne strane sudjelovati u uzbudljivom životu foruma i raspravljati, a s druge, kad se upuste u takve rasprave, onda čim se osjete ugroženim za svoj neprocjenjivi ego, povlače se na zadnju liniju obrane - i onda se jaaaaako rasrde i prijete na sve strane i sad će oni svima pokazati njihovog Boga... pa baniraju one koji su tako drski da s njima raspravljaju. Da, kad pogledaš, to je vrlo ugodna 'moderatorska' pozicija: čim mi ne ide, baniram, a kaj drugo.

Samo što je začkoljica da time, ne da polučuju respekt, nego sve više i više tonu. Ne može se na silu proizvesti autoritet, ma kakva dobra djela da činiš!! Realno, moderatori su se ispuhali. Kao što sam se ja ispuhao, potpuno sam precijenjen i ljudi su napokon otvorili oči: kakav ih je dripac vukao za nos 20 godina!!!! Meni će to barem pomoći da se izgradim u boljega čovjeka. Dok ovi... ne znam. Bit će teško, jako su zaglibili.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8189 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/08/2022 : 10:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonto

Jedina manhunterova greska je sto vam te topice nije pozatvarao odma.

Manhunter je dobar i potreban moderator, globinjo uopce nije moderator i vise ne bi smio imati pravo izbacivanja ljudi... mladjo je katastrofa, usere gdje god se pojavi, jucerasnje izbacivanje sawitcha zbog povrijedjenog ega je dno dna.

Zasto bi ih pozatvara? Ako tebe nesto ne zanima ne znaci da i druge ne zanima. Uostalom da je tolika faca moga je pozatvarat pola topica u sportu. Al to ga zanima pa nece. Bitno da san ja egocentrican.

zato jer su protivni pravilima. Sport nije zabranjen, politika i religija jesu. Znaci ili ukinuti pravila ili ih se pridrzavati. Meni se pravila svidjaju, tebi se ne moraju svidjat, ali taj sistem malo cemo ih se drzat, malo ne jednostavno ne valja.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 10:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto
Meni se pravila svidjaju



Tebi se pravila sviđaju...
Ajde sad zaozbiljno. Daj navedi jedan razlog zašto se ne bi smjelo pričati o svemu?
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8189 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/08/2022 : 10:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Tonto
Meni se pravila svidjaju



Tebi se pravila sviđaju...
Ajde sad zaozbiljno. Daj navedi jedan razlog zašto se ne bi smjelo pričati o svemu?

zato jer mi svidja mjesto na internetu liseno svih tih pizdarija koje se mogu citat na svim ostalim forumima i platformama. Svidja mi se ideja postojanja takve oaze.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 11:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Netko te tjera da čitaš pizdarije?
Ono kaj me ne zanima, to ne čitam. Jednostavno, zar ne.
A nametati SVIMA svoj (ne)ukus, to je već problematičnije. To što ti pišeš, i podržavaš, to se zove sebičnost. Ne možeš dati racionalni razlog, nego se samo pozivaš na ono što se tebi sviđa.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/08/2022 : 11:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
užas.

iako lwood to zacijelo nije imao na umu kad je otvarao topik, on će na kraju iopet ići na ruku moderatorima. jer su se glasači izjasnili kako su se izjasnili. večina je uz ove moderatore. i nemaju problem s njima. mladjo se već smije kontrašima u lice i boli ga kurac. i dalje će da ustraje u svome karakteru i djelovanju jer eto može... jer mu to ovdje prolazi. jer mu to ljudi ovdje dozvoljavaju.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8189 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/08/2022 : 11:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
>nego se samo pozivaš na ono što se tebi sviđa.

Tocno tako.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 11:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Ha da, sad si me uvjerio da si u pravu. Slično kao kad bi netko sam o sebi napisao da čini dobra djela i onda se strašno uvrijedio na druge jer ga nisu ispoštovali.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/08/2022 : 11:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Dođeš u tuđu državu, kuću... forum... poštuješ postavljena pravila i nikad nema problema. Di ti pravila ne odgovaraju, ne ideš... i opet nema problema.😉

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 02/08/2022 11:43:52
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 11:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Valjda je smisao stvarati sve bolji i bolji svijet... a ne "poštivati postavljena pravila"... koja su btw katastrofalna
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2022 : 12:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

>nego se samo pozivaš na ono što se tebi sviđa.

Tocno tako.



Za razliku od lwooda i stinkyja koji se ne pozivaju na ono što im se sviđa i sopstveni svetonazor.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 02/08/2022 : 12:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
-Lwood ce uvijek biti oportunista i njemu,tintonu i ostalima koji hoce da pisu i citaju o politici i slicnim temama treba otvoriti jedan dio podforuma sa dvije sigurnosne provjere(da ne mogu ostati ulogovani vec da moraju dodatno dva puta unijeti svoj password da udju tamo) pa ako neko hoce tamo ne moze bas slucajno upasti i procitati pisano...
-Manhunter je po mom misljenju jedan kvalitetan forumas a kao moderator mozda vrlo cesto i previse tolerantan i nekad pomislim da je i steta sto se prihvatio toga ali nema boljega...
- Globinjo kao tovar ima i sve odlike tovara, lijencina koje nema nigdje... kad bi ga neko ponekad lupio stapom sigurno bi i moderirao...a godine iscekivanja Hajdukove titule su ga bas i zatupile pa nekada samo uleti i bez razmisljanja pohara forum

-Mislim da su njih dvojica malo za forum ako ce i dalje biti moderiranja pa bi im trebalo jos nekoga dodati ili i njih osloboditi te duznosti
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25154 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/08/2022 : 12:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Generalno važi za sve u životu. Ti neki što moderiraju, oni se ne razlikuju od bilo kog ovde registrovanog naloga, samo im je u nekom trenutku data mogućnost da lupaju po šakama. Mislite da ste bolji, lepši, pametniji od drugih?



Nikada niti jedne sekunde nisam pomislio da sam bolji, pametniji ili jači zato što imam funkciju moderatora. Kada pišem na forumu je uvek u funkciji člana, apsolutno ravnopravno sa drugima. Jedino kada mislim da moram da reagujem povlačim kartu moderatora, a i to nekad nerado.

Moderatori na ovom forumu moraju da postoje, inače bi par huškača ostvarilo svoj dugogodišnji cilj. A to ja lično ne želim da dopustim.

Ali kao što rekoh, ukoliko većina i Markos tako odluče, meni najmanji problem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/08/2022 : 12:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Ali kao što rekoh, ukoliko većina i Markos tako odluče, meni najmanji problem.


Ajde molin te, kakva većina? Pa uz sve napore nikad u anketi neće glasati tiha, nadmoćna većina koja se ne spušta na nivo ovih naših zajebancija.
Dakle, tko voli taj će ostati... tko ne voli ionako ( uglavnom ) ode nije zbog stripova.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 02/08/2022 : 12:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

užas.

iako lwood to zacijelo nije imao na umu kad je otvarao topik, on će na kraju iopet ići na ruku moderatorima. jer su se glasači izjasnili kako su se izjasnili. večina je uz ove moderatore. i nemaju problem s njima. mladjo se već smije kontrašima u lice i boli ga kurac. i dalje će da ustraje u svome karakteru i djelovanju jer eto može... jer mu to ovdje prolazi. jer mu to ljudi ovdje dozvoljavaju.



Molim da se čovjek glatke glave upozori na prostačenje,ovo je fin forum
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 12:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
za renkyja

Kakva crna "tiha, nadmoćna većina";)))
Nadmoćno je samo ono što se manifestira... dakle, onaj tko ZAISTA priča o stripovima. Takvi čine forum dinamičnim i zanimljivim. Za razliku od tebe i tvojih pošalica po 1 kn, veliki ljubitelju stripova koji nije ni slovca progovorio, barem o 1 stripu (slovima: jednom stripu). Ta ne misliš valjda da tvoje preprodavanje stripova čini forum, tiha nadmoćna ljudeskaro iz sjene?

Edited by - stinky on 02/08/2022 12:46:46
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/08/2022 : 13:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

za renkyja

Kakva crna "tiha, nadmoćna većina";)))
Nadmoćno je samo ono što se manifestira... dakle, onaj tko ZAISTA priča o stripovima. Takvi čine forum dinamičnim i zanimljivim. Za razliku od tebe i tvojih pošalica po 1 kn, veliki ljubitelju stripova koji nije ni slovca progovorio, barem o 1 stripu (slovima: jednom stripu). Ta ne misliš valjda da tvoje preprodavanje stripova čini forum, tiha nadmoćna ljudeskaro iz sjene?



Moga bi ti samo poručiti ono što ti obično poručiš drugima. Dakle...
A ja te se ne bojim, to znaš.
Drago mi je da pratiš moje aukcije.
Usput...
Boldani dio, čemu onda zagovaranje topika koji nemaju veze sa stripom?
Ponestalo tema, isprana ponavljanja preobličenih tuđih mišljenja, bezrazložno nabijanje postova, želja za dokazivanjem na drugim frontovima... mene je to prošlo.
Ljudeskaro.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 13:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pratim tvoje aukcije????!!
ajmeeee

zagovaranje topika???!! kakvih topika? samo kažem da mora biti slobodno svakome na volju pričati o čemu god hoće. to je elementarno, šerlok. a on sam će se ili osramotiti ili dokazati, pametnjakoviću kojega je sve prošlo... pa i vrijeme ti je prošlo, prešišalo te. vidiš, mene nije. još sam vitalan!!!! na svim frontovima, ti stari morski ježu.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/08/2022 : 14:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mili moji, fali vam pažnjice, nježnosti, emocije, razumijevanja, empatije, tolerancije ..

Fale nam doktori, dijagnoze, terapijice, distanciranje, čišćenje, jezera, prirode, šume, uzemljenje, unutarnji mir, ljepota, kvaliteta života, izbjegavanje frustracije, slobodan protok energije ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/08/2022 : 14:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pratim tvoje aukcije????!!
ajmeeee

zagovaranje topika???!! kakvih topika? samo kažem da mora biti slobodno svakome na volju pričati o čemu god hoće. to je elementarno, šerlok. a on sam će se ili osramotiti ili dokazati, pametnjakoviću kojega je sve prošlo... pa i vrijeme ti je prošlo, prešišalo te. vidiš, mene nije. još sam vitalan!!!! na svim frontovima, ti stari morski ježu.



Upravo suprotno, ne... na forumu stripa ne dozvoliti da se ispucavaju frustracije koje nemaju veze sa stripovima. To je elementarno.
Da, tu si u pravu... vrime me prošlo, prešišalo me ali nemam potrebu okolo prdit i sve pokušavati uvjeriti kako sam top i vitalan.
Jako sam zadovoljan sa situacijom.
Na drugi stranu ti moraš biti vitalan... gazit, drnčit, vuć i gurat. To se od tebe očekuje. To mladi od tebe očekuju. Ti moraš biti primjer jer takav je posa. Ja ne moram.
A stari morski jež će popodne odvesti dvoipogodišnju kćerkicu na kupanje i s ponosom pokazati 15 kg viška od prošle godine.
Čut ćemo se kad dođeš u tu fazu... sist na štekat i popit po kokakolu.
Viruj mi, život može biti lip. To ti stari pametnjaković kaže.
Posla bi ti pusicu ali znam da si osjetljiv na takve stvari pa neću.
See You

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/08/2022 : 14:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Mili moji, fali vam pažnjice, nježnosti, emocije, razumijevanja, empatije, tolerancije ..

Fale nam doktori, dijagnoze, terapijice, distanciranje, čišćenje, jezera, prirode, šume, uzemljenje, unutarnji mir, ljepota, kvaliteta života, izbjegavanje frustracije, slobodan protok energije ..




tko kaže da fali? pazi koliko dobro ovdje doktoriram, dijagnosticiram, i terapeutiram (neprijatelji će reći "ispucavam frustraciju"). pročišćavam se svakodnevno, stripovski mister noom; on je moje jezero, moja šuma, uzemljenje, unutarnji mir, moja ljepota. on je zaslužan za slobodni i nadahnuti protok energije koji širim forumom.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/08/2022 : 14:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma ne budi takav pedant
scom je stripašima terapija. pa bar si ti hodao po strip okupljanjima i vidio kako ti ljudi izgledaju... u svojim dvadesetima. tebe još mogu shvatiti, škembica, ovo ono.. jer ti si morski jež.
a što bih ja bez scoma??? kamo bih kanalizirao frustraciju? hoćeš da padne krv, da pobijem ženu, djecu??!!! jbte, pa ja sam rođeni hejter. oli sam si sam kriv??!!! jesam ja kriv što sam rođen loš? ne, moj renky, da se ja ne ispucam, svaki dan bi po dnevniku gledao crnu kroniku. ... idem sad čitati Grob u prašumi iliti: kako su Hrvati upucali krokodila, pokorili crnce za etiopskog cara i sretno se vratili u Karlovac, da bi sljedeći dan Mirko Seljan održao predavanje u prepunoj Zagrebačkoj streljani u Savskoj, i ako pažljivo pogledati taj kadar, prepoznat ćete s desne strane u prvom redu A Ge Matoša. Maurović mu je odao počast ovom lepršavom skicom i smjestio ga u publiku.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000