forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Jugoslavenski sport 1918-1991
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 11:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako!

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Bilo je prije par godina to pitanje, većina iz Srbije je za Hajduk, a iz Hrvatske za Partizan.

quote:
Originally posted by miros

Nego, hoćemo li mi iz Srbije dobiti odgovor ko navija za Hajduk, a ko za Dinamo ,śta tu još utiče osim geografskog faktora,kako se uglavnom opredeljuju iz zapadne Hercegovine?




Odakle ti ovo?
Neznan nikoga ko je navija ni za Partizan ni za Zvezdu.


Pa pretpostavljam da tex govori o tome kada ljudi iz Hrvatske moraju birati između ova dva kluba. Ne da netko zaista navija za Partizan.
Moje iskustvo je da ljudi baš i nemaju preference, ali istina je da je tu na forumu većina Hrvata bliže Partizanu.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 11:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Možda na kraju i otkrijemo pravu istinu
Mislim da je u bivšoj državi Dinamovih navijača bilo više, danas se odnos sigurno smanjio

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by tex2

Bilo je prije par godina to pitanje, većina iz Srbije je za Hajduk, a iz Hrvatske za Partizan.

quote:
Originally posted by miros

Nego, hoćemo li mi iz Srbije dobiti odgovor ko navija za Hajduk, a ko za Dinamo ,śta tu još utiče osim geografskog faktora,kako se uglavnom opredeljuju iz zapadne Hercegovine?




Zapadna Hercegovina je naravno Hajdučka, mada je puna Mamićevih obožavatelja. Krkan je stalno po skupovima u hercegovačkim salonima, i dalje se dijele euri kapom i šakom. Ali neće dugo, to je sigurno.

Naravno Hajdučka? ca. 70% za Dinamo.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2023 : 11:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by tex2

Bilo je prije par godina to pitanje, većina iz Srbije je za Hajduk, a iz Hrvatske za Partizan.

quote:
Originally posted by miros

Nego, hoćemo li mi iz Srbije dobiti odgovor ko navija za Hajduk, a ko za Dinamo ,śta tu još utiče osim geografskog faktora,kako se uglavnom opredeljuju iz zapadne Hercegovine?




Zapadna Hercegovina je naravno Hajdučka, mada je puna Mamićevih obožavatelja. Krkan je stalno po skupovima u hercegovačkim salonima, i dalje se dijele euri kapom i šakom. Ali neće dugo, to je sigurno.

Naravno Hajdučka? ca. 70% za Dinamo.


Radija si anketu od kuće do kuće, ili to vidiš iz Njemačke?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 19/01/2023 : 12:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Možda na kraju i otkrijemo pravu istinu
Mislim da je u bivšoj državi Dinamovih navijača bilo više, danas se odnos sigurno smanjio

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by tex2

Bilo je prije par godina to pitanje, većina iz Srbije je za Hajduk, a iz Hrvatske za Partizan.

quote:
Originally posted by miros

Nego, hoćemo li mi iz Srbije dobiti odgovor ko navija za Hajduk, a ko za Dinamo ,śta tu još utiče osim geografskog faktora,kako se uglavnom opredeljuju iz zapadne Hercegovine?




Zapadna Hercegovina je naravno Hajdučka, mada je puna Mamićevih obožavatelja. Krkan je stalno po skupovima u hercegovačkim salonima, i dalje se dijele euri kapom i šakom. Ali neće dugo, to je sigurno.

Naravno Hajdučka? ca. 70% za Dinamo.



Hajdukovaca imaš među mlađom generacijom. Inače Hercegovina, Dinamo, Velež, sad Zrinjski

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 12:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, i mislio sam da među starijom generacijom ima više Dinamovaca, a kod mladih Hajdukovaca, e sad koliko je tu omjer kad se sve zbroji, ovisi o nečijem dojmu.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2023 : 12:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Da, i mislio sam da među starijom generacijom ima više Dinamovaca, a kod mladih Hajdukovaca, e sad koliko je tu omjer kad se sve zbroji, ovisi o nečijem dojmu.


Moja dva najbliža prijatelja ovde u Splitu su porijeklon Imoćani. Oboje su Hajdukovci, a očevi jednome i drugome Dinamovci.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/01/2023 : 12:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by logo111

Znamo da si policajac ali ipak toliko blesasti nisu ni oni

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 19/01/2023 13:01:25
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/01/2023 : 12:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa pretpostavljam da tex govori o tome kada ljudi iz Hrvatske moraju birati između ova dva kluba. Ne da netko zaista navija za Partizan.
Moje iskustvo je da ljudi baš i nemaju preference, ali istina je da je tu na forumu većina Hrvata bliže Partizanu.


Zaboli me i za jedne i druge...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/01/2023 : 12:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jaki, mi uspješno zatrpamo taj post polu-spamom, a onda ti dođeš i izvučeš ga van na novu stranicu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/01/2023 : 13:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miros

Šajberove titule je poništio sud jer je poništio poslednje kolo BEZ IKAKVOG DOKAZA i dodelio ih Partizanu.Ukradena su nam 2 učešća u KEŠ!!!


Ma to znamo svi.
Pitanje je bilo da li Zvezda sebi računa titulu iz 86 i da li Vardar sebi računa titulu iz 87?Službeno u svojim publikacijama?
I da li je na koncu konca FSJ proveo tu odluku suda iz Beograda ili je ostavio po svom?
Na netu se mogu naći različiti popisi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/01/2023 : 13:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jaki, mi uspješno zatrpamo taj post polu-spamom, a onda ti dođeš i izvučeš ga van na novu stranicu.


Isprike
Sredio sam...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
U Imotskom ima puno Dinamovaca, recimo sinov kum je iz Imotskog, Dinamovac, ali da baš je zamjetno da mladi danas odabiru Hajduk!

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Da, i mislio sam da među starijom generacijom ima više Dinamovaca, a kod mladih Hajdukovaca, e sad koliko je tu omjer kad se sve zbroji, ovisi o nečijem dojmu.


Moja dva najbliža prijatelja ovde u Splitu su porijeklon Imoćani. Oboje su Hajdukovci, a očevi jednome i drugome Dinamovci.



"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ali tema je bivša država, a tamo je bilo više Dinamovaca!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/01/2023 : 13:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miros

Osim tog ogromnog skandala,ogromni skandali su dodeljivanje titula iz 1946.Zvezdi (koja je prvak Srbije bez Vojvodine,a glume Velike Srbe,te godine Metalac iz Beograda je bio prvak Beograda,kako oni mogu biti prvaci Srbije a ne i Spartak koji je prvak Vojvodine)i Hajduku jer tada Srbija i Hrvatska nisu bile drżave, već republike u okviru Jugoslavije.I kako te titule da se porede sa titulama prvaka Jugoslavije.
Te godine smo bili svetski rekorderi po broju sampiona u fudbalu.


Hajduku je priznata ta "titula" prvaka Hrvatske jer je u stvari i bio te godine prvak Hrvatske.Doduše tada Hrvatska nije bila država ali ajde ima nekog osnova...Da se svake godine u Jugoslaviji igralo i prvenstvo Hrvatske bili bi priznati svi prvaci nakon uspostave države.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ali tema je bivša država, a tamo je bilo više Dinamovaca!


To uopće ne sporin.
Dosta ljudi iz pasivnih krajeva je posli rata vezivalo Dinamo uz hrvatstvo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

U Imotskom ima puno Dinamovaca, recimo sinov kum je iz Imotskog, Dinamovac, ali da baš je zamjetno da mladi danas odabiru Hajduk!

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tex2

Da, i mislio sam da među starijom generacijom ima više Dinamovaca, a kod mladih Hajdukovaca, e sad koliko je tu omjer kad se sve zbroji, ovisi o nečijem dojmu.


Moja dva najbliža prijatelja ovde u Splitu su porijeklon Imoćani. Oboje su Hajdukovci, a očevi jednome i drugome Dinamovci.





Nemožeš dicu privarit

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/01/2023 : 13:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ali tema je bivša država, a tamo je bilo više Dinamovaca!


Gdje?
Je li bija neki referendum?
U HR?U JU?
To ankete trla baba lan ništa ne znače.
Zatim kod tih anketa treba pitat jesu li oni baš navijači ili "navijači"?
Tako si moga pitat moju mater i ona bi rekla Hajduk ali nije imala pojma o nogometu niti je bilo briga za tim..
Koliko ko ima navijača ima dva kriterija;posjećenost utakmica i članstvo u klubu.
Mislim da barem znamo danas egzaktno ko ima više navijača.
A to šta mara iz Delnica kaže dinamo vridi isto ko i mačkin prdac.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/01/2023 : 13:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by tex2

Ali tema je bivša država, a tamo je bilo više Dinamovaca!


Gdje?
Je li bija neki referendum?
U HR?U JU?
To ankete trla baba lan ništa ne znače.
Zatim kod tih anketa treba pitat jesu li oni baš navijači ili "navijači"?
Tako si moga pitat moju mater i ona bi rekla Hajduk ali nije imala pojma o nogometu niti je bilo briga za tim..
Koliko ko ima navijača ima dva kriterija;posjećenost utakmica i članstvo u klubu.
Mislim da barem znamo danas egzaktno ko ima više navijača.
A to šta mara iz Delnica kaže dinamo vridi isto ko i mačkin prdac.



Ovo ispada da netko tko ne živi u istom gradu iz kojeg je klub, ne može biti smatran navijačem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/01/2023 : 13:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A i što se članstva tiče, nisu svi klubovi ustrojeni na jednak način. Jasno mi je zašto je to članstvo važno za Hajduk, ali to isto ne može biti univerzalan kriterij.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi fora da se održe referendumi, možda bi onda kod nas i izašlo 50 % ljudi na glasanje.

Gdje, jaki, svuda , kao što rekoh danas tek mladi izabiru Hajduk. Naravno da ankete ništa ne znače. Nema veze jer netko navijač ili "navijač", ima ili nema pojma o nogometu. Članstvo i posjećenost utakmica nema veze sa tim koliko tko ima navijača, ali sve je to subjektivan dojam.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
da

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by tex2

Ali tema je bivša država, a tamo je bilo više Dinamovaca!


Gdje?
Je li bija neki referendum?
U HR?U JU?
To ankete trla baba lan ništa ne znače.
Zatim kod tih anketa treba pitat jesu li oni baš navijači ili "navijači"?
Tako si moga pitat moju mater i ona bi rekla Hajduk ali nije imala pojma o nogometu niti je bilo briga za tim..
Koliko ko ima navijača ima dva kriterija;posjećenost utakmica i članstvo u klubu.
Mislim da barem znamo danas egzaktno ko ima više navijača.
A to šta mara iz Delnica kaže dinamo vridi isto ko i mačkin prdac.



Ovo ispada da netko tko ne živi u istom gradu iz kojeg je klub, ne može biti smatran navijačem.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/01/2023 : 13:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Bilo je prije par godina to pitanje, većina iz Srbije je za Hajduk, a iz Hrvatske za Partizan.

quote:
Originally posted by miros

Nego, hoćemo li mi iz Srbije dobiti odgovor ko navija za Hajduk, a ko za Dinamo ,śta tu još utiče osim geografskog faktora,kako se uglavnom opredeljuju iz zapadne Hercegovine?





Nije baš,ovde san ima priku čača vojno lice,on žestoki zvezdaš.
Inače Hrvat 1/1
od nas 20+ u razredu svi hajdokovci osin jedne cure dinamovke i tog zvezdaša

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Veliki broj Hrvata iz BiH je navijao za Partizan i Zvezdu.

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tex2

Bilo je prije par godina to pitanje, većina iz Srbije je za Hajduk, a iz Hrvatske za Partizan.

quote:
Originally posted by miros

Nego, hoćemo li mi iz Srbije dobiti odgovor ko navija za Hajduk, a ko za Dinamo ,śta tu još utiče osim geografskog faktora,kako se uglavnom opredeljuju iz zapadne Hercegovine?





Nije baš,ovde san ima priku čača vojno lice,on žestoki zvezdaš.
Inače Hrvat 1/1
od nas 20+ u razredu svi hajdokovci osin jedne cure dinamovke i tog zvezdaša


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/01/2023 : 13:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Moguće,to ne znan.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2023 : 13:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

A i što se članstva tiče, nisu svi klubovi ustrojeni na jednak način. Jasno mi je zašto je to članstvo važno za Hajduk, ali to isto ne može biti univerzalan kriterij.


Slažen se.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000