forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1031

Zula
Average Member

995 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 03/08/2023 : 11:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kauboji koji ovako an prvu izlaze iz usisivača. Em oblik, em ovaj sivi dio dođe kao kotačići, a ovaj dio sa prozorom kao ono gdje se ušteka crijevo... LEO FTW! :D


Vacuumizer 2200, a Ramireza još nisu koknuli... 🤣
Go to Top of Page

Chui
Senior Member



1000 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 03/08/2023 : 11:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

U zivotu sam se rijesio jednog jedinog stripa i neke duplice sam poklonio. Prostor izmišljam. Roba koja se ne nosi letila je iz stana, napravio sam most od polica iznad kreveta... doduse potres od 2 ipo i poginut cu na spavanju, ali ko ga jebe - zivio je stripove i tako je i umro.


e skužio sam da se ne mogu tako pretrpavati, zagušim se u vlastitom prostoru.
i trebao bih više konzumirati ono što već imam, a ne da pročitam jednom dva put i spremim na policu. Npr. prvih 100 cda koje sam kupio sam toliko izlizao, znao svaki ton na pamet, puno naučio, sad ono nekoliko površnih preslušavanja i polica. Bezveze.
Go to Top of Page

Chui
Senior Member



1000 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 03/08/2023 : 11:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zula

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kauboji koji ovako an prvu izlaze iz usisivača. Em oblik, em ovaj sivi dio dođe kao kotačići, a ovaj dio sa prozorom kao ono gdje se ušteka crijevo... LEO FTW! :D


Vacuumizer 2200, a Ramireza još nisu koknuli... 🤣


hahahaha istina
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2023 : 11:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Tonto

U zivotu sam se rijesio jednog jedinog stripa i neke duplice sam poklonio. Prostor izmišljam. Roba koja se ne nosi letila je iz stana, napravio sam most od polica iznad kreveta... doduse potres od 2 ipo i poginut cu na spavanju, ali ko ga jebe - zivio je stripove i tako je i umro.


e skužio sam da se ne mogu tako pretrpavati, zagušim se u vlastitom prostoru.
i trebao bih više konzumirati ono što već imam, a ne da pročitam jednom dva put i spremim na policu. Npr. prvih 100 cda koje sam kupio sam toliko izlizao, znao svaki ton na pamet, puno naučio, sad ono nekoliko površnih preslušavanja i polica. Bezveze.



Podrška za ovo.
Što vrime ide dalje, to više kontam da je srića imat nešto probrano, u čemu uvik mogu uživati i šta ću čitati puno puta bez da mi dosadi. Zato sam poprilično "oprezan" s novim stvarima koje kupujem... Samo provjereno i ono za šta sam poprilično siguran da će mi se svidit (mada znam omašit tu i tamo, naravno), dok sve ovo šta mi djeluje ko da je za jedno čitanje ostavljam za online ili knjižnicu.

Prije sam jako puno toga kupovao onako po inerciji (ne samo stripove), al baš sam masu skratio i puno mi je bolje ovako. No naravno, svak po svom guštu

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 03/08/2023 11:48:04
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8180 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/08/2023 : 11:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Tonto

U zivotu sam se rijesio jednog jedinog stripa i neke duplice sam poklonio. Prostor izmišljam. Roba koja se ne nosi letila je iz stana, napravio sam most od polica iznad kreveta... doduse potres od 2 ipo i poginut cu na spavanju, ali ko ga jebe - zivio je stripove i tako je i umro.


e skužio sam da se ne mogu tako pretrpavati, zagušim se u vlastitom prostoru.
i trebao bih više konzumirati ono što već imam, a ne da pročitam jednom dva put i spremim na policu. Npr. prvih 100 cda koje sam kupio sam toliko izlizao, znao svaki ton na pamet, puno naučio, sad ono nekoliko površnih preslušavanja i polica. Bezveze.

Jbga, doba je konzumerizma, svi imamo isti problem. Ploče koje sam vrtio u srednjoj školi su mi i dan danas urezane u pamćenje, s druge strane nekim dobrim glazbenicima koje sam otkrio zadnjih desetak godina se ne mogu ni imena sjetiti. Isto je sa stripovima, bolje pamtim zagore iz osnovne škole nego ijednu fibru. Što smo tražili, to smo dobili.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Chui
Senior Member



1000 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 03/08/2023 : 11:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Tonto

U zivotu sam se rijesio jednog jedinog stripa i neke duplice sam poklonio. Prostor izmišljam. Roba koja se ne nosi letila je iz stana, napravio sam most od polica iznad kreveta... doduse potres od 2 ipo i poginut cu na spavanju, ali ko ga jebe - zivio je stripove i tako je i umro.


e skužio sam da se ne mogu tako pretrpavati, zagušim se u vlastitom prostoru.
i trebao bih više konzumirati ono što već imam, a ne da pročitam jednom dva put i spremim na policu. Npr. prvih 100 cda koje sam kupio sam toliko izlizao, znao svaki ton na pamet, puno naučio, sad ono nekoliko površnih preslušavanja i polica. Bezveze.



Podrška za ovo.
Što vrime ide dalje, to više kontam da je srića imat nešto probrano, u čemu uvik mogu uživati i šta ću čitati puno puta bez da mi dosadi. Zato sam poprilično "oprezan" s novim stvarima koje kupujem... Samo provjereno i ono za šta sam poprilično siguran da će mi se svidit (mada znam omašit tu i tamo, naravno), dok sve ovo šta mi djeluje ko da je za jedno čitanje ostavljam za online ili knjižnicu.

Prije sam jako puno toga kupovao onako po inerciji (ne samo stripove), al baš sam masu skratio i puno mi je bolje ovako. No naravno, svak po svom guštu


Ja se to trudim al izgleda da čim postoji dva cm praznog prostora na polici da neću biti miran
Go to Top of Page

Chui
Senior Member



1000 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 03/08/2023 : 11:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Tonto

U zivotu sam se rijesio jednog jedinog stripa i neke duplice sam poklonio. Prostor izmišljam. Roba koja se ne nosi letila je iz stana, napravio sam most od polica iznad kreveta... doduse potres od 2 ipo i poginut cu na spavanju, ali ko ga jebe - zivio je stripove i tako je i umro.


e skužio sam da se ne mogu tako pretrpavati, zagušim se u vlastitom prostoru.
i trebao bih više konzumirati ono što već imam, a ne da pročitam jednom dva put i spremim na policu. Npr. prvih 100 cda koje sam kupio sam toliko izlizao, znao svaki ton na pamet, puno naučio, sad ono nekoliko površnih preslušavanja i polica. Bezveze.

Jbga, doba je konzumerizma, svi imamo isti problem. Ploče koje sam vrtio u srednjoj školi su mi i dan danas urezane u pamćenje, s druge strane nekim dobrim glazbenicima koje sam otkrio zadnjih desetak godina se ne mogu ni imena sjetiti. Isto je sa stripovima, bolje pamtim zagore iz osnovne škole nego ijednu fibru. Što smo tražili, to smo dobili.


treba stati tome na kraj hahaha
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/08/2023 : 12:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
@Chui i Tonto - zanimljiva spika i baš je gušt čitat tako nešto, a ne samo preserans, i umni pasijans.

I meni je prostor problem jer nažalost živimo u trodimenzionalnom svitu, a baš bi lipo došlo nešto poput šatora ili kovčega iz Potter svita. :)

No ja i dalje kupujem agresivnim kvantitetom i ne mislin stat. Gledan na svoju kolekciju ka na bogatstvo šarolikih stripovskih škola te se nadam sutra to i ostavit nekome. Dok god se ne pretrpavam i zagušujem sebe i obitelj do mjere da ulazi u patologiju hoardinga, dobro je. Stoga mi kriterij nije oću li to čitat jednom ili deset puta, moj probir je gotov čim odlučim nešto kupit, i to ostaje.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Zula
Average Member

995 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 03/08/2023 : 12:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by Tonto

U zivotu sam se rijesio jednog jedinog stripa i neke duplice sam poklonio. Prostor izmišljam. Roba koja se ne nosi letila je iz stana, napravio sam most od polica iznad kreveta... doduse potres od 2 ipo i poginut cu na spavanju, ali ko ga jebe - zivio je stripove i tako je i umro.


e skužio sam da se ne mogu tako pretrpavati, zagušim se u vlastitom prostoru.
i trebao bih više konzumirati ono što već imam, a ne da pročitam jednom dva put i spremim na policu. Npr. prvih 100 cda koje sam kupio sam toliko izlizao, znao svaki ton na pamet, puno naučio, sad ono nekoliko površnih preslušavanja i polica. Bezveze.

Jbga, doba je konzumerizma, svi imamo isti problem. Ploče koje sam vrtio u srednjoj školi su mi i dan danas urezane u pamćenje, s druge strane nekim dobrim glazbenicima koje sam otkrio zadnjih desetak godina se ne mogu ni imena sjetiti. Isto je sa stripovima, bolje pamtim zagore iz osnovne škole nego ijednu fibru. Što smo tražili, to smo dobili.


treba stati tome na kraj hahaha


Nema to veze s konzumerizmom, iako je problem konzumerizma prisutan. To više ima veze s odrastanjem i pamćenjem. Jednostavno se bolje pamti nešto što je bilo prvo (dakle davno 😂), nema iskustva koje bi smetalo. Bolje se sjećam nekih utakmica iz 70-tih i ranih 80-tih, nego nekih kasnije, koje su možda bile i bolje i važnije. I Zagora se sjećam, ali su mi Fibre bolje 🤣
Go to Top of Page

Chui
Senior Member



1000 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 03/08/2023 : 12:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Dok god se ne pretrpavam i zagušujem sebe i obitelj do mjere da ulazi u patologiju hoardinga, dobro je.


Dobro je dok je tako, al kad tad ćeš doći na rub. Al s obzirom na Markosov super tempo, bit prije ranije nego kasnije bojim se. Markos sigurno prati statistiku i zna što radi, što znači da mu se publika samo širi, što je odlično!

Edited by - Chui on 03/08/2023 12:15:43
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



632 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 03/08/2023 : 12:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
smatram svoju kolekciju protezom vlastite osobnosti,ne pokušavam skupit što više ,cijelu ediciju ili sl.,za to postoje knjižnice.jednako tako po vlastitoj intuiciji najčešće biram ono što me zanima i što mislim da mi odgovara.

ako nekog dodatno zanima ovaj problem potražite knjigu ''O odabiru i skrbi - umijeće izbora u svijetu preobilja''.upravo se ona bavi tim problemima
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/08/2023 : 12:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by vice

Dok god se ne pretrpavam i zagušujem sebe i obitelj do mjere da ulazi u patologiju hoardinga, dobro je.


Dobro je dok je tako, al kad tad ćeš doći na rub. Al s obzirom na Markosov super tempo, bit prije ranije nego kasnije bojim se. Markos sigurno prati statistiku i zna što radi, što znači da mu se publika samo širi, što je odlično!



Nije meni Markos problem nego strana izdanja. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Chui
Senior Member



1000 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 03/08/2023 : 14:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Chui

quote:
Originally posted by vice

Dok god se ne pretrpavam i zagušujem sebe i obitelj do mjere da ulazi u patologiju hoardinga, dobro je.


Dobro je dok je tako, al kad tad ćeš doći na rub. Al s obzirom na Markosov super tempo, bit prije ranije nego kasnije bojim se. Markos sigurno prati statistiku i zna što radi, što znači da mu se publika samo širi, što je odlično!



Nije meni Markos problem nego strana izdanja. ;)


uz toliku ponudu materijala na hrvatskom uopće mi se više neda zamarati engleskim
Go to Top of Page

Chui
Senior Member



1000 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 03/08/2023 : 14:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ŠAŠ

smatram svoju kolekciju protezom vlastite osobnosti,ne pokušavam skupit što više ,cijelu ediciju ili sl.,za to postoje knjižnice.jednako tako po vlastitoj intuiciji najčešće biram ono što me zanima i što mislim da mi odgovara.

ako nekog dodatno zanima ovaj problem potražite knjigu ''O odabiru i skrbi - umijeće izbora u svijetu preobilja''.upravo se ona bavi tim problemima


Slažem se, pokušavam i ja to, npr. nemam milosti ni prema nekim klasicima koje bi svaki obožavatelj stripova "trebao imati" kao što su Maus, ili Mort Cinder ili Brodeckov izvještaj. Al tu ima puno faktora koji se isprepliću s tim, npr. što je sa stripovima koje dobiješ na poklon za rođendan i još sa posvetom, a nisu ti možda naj, onda imaš tu neku mini seriju kao Hellboy pa 4. knjiga ti nije nešto i nije nužna za pratit priču al glupo izgleda ta rupa, da ti fali samo taj jedan. S druge strane treba istraživati i otkrivati novog sebe u nekim novim stvarima, a to znači i puno promašaja uz poneki super vrijedan pogodak zbog kojeg sve sve to na kraju isplati.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10208 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/08/2023 : 15:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui
.. nemam milosti ni prema nekim klasicima koje bi svaki obožavatelj stripova "trebao imati" kao što su Maus, ili Mort Cinder ili Brodeckov izvještaj.



+1

Mausa dobio na poklon od prijatelja koji misli da bi ga trebao imati svaki ozbiljni kolekcionar.

Ne treba, triput sam ga čitao prije toga i ne znam da li ću ikada više.

Brodecka jednom i ne treba mi više ikada.

Znam da oba itekako valjaju, ali nije stan muzej, niti je kolekcija pokazna izložba iz poznavanja stripova.

Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2650 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 03/08/2023 : 15:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Lepo Peyo kaze, ono sto ne mislis vise citati, ne treba ti, i tacka.

Ali svako od nas koji volimo, i odrasli smo na stripovima ima vise faza. Poceli smo sa Bonelijem, vezali se za pojedine junake, pa kada smo u mogucnosti nabavljamo ono o cemu smo nekada mogli samo sanjati. Vreme ide, otkrivamo druge skole stripa, amere, frankobelg, argent, pa onda i mange. Dolazi faza hrcka, sakupljanja svega i svacega, gomilanje, pravljenje biblioteka. Sve je to normalno, neko tako nastavi, neko se resava viskova, neko i prestaje da kupuje, prelazi online, neko niti kupuje niti cita vise.

Trenutacno sam u fazi kupovine probranih naslova, svih skola stripa, a da li ve se strip zadrzati, zavisi da li ga nameravam ponovo uzeti u ruke. Za sada funkcionira.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3243 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/08/2023 : 15:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ja ništa ne kupujem tek tako, jer hej, možda mi se svidi. Ne preprodajem, zato triput sečem pre kupovine. Jedino je problem što me i dalje sve i svašta interesuje. I čitam stalno i čitam sve moje stripove više puta. Sve što mislim da je za jednokratnu upotrebu čekam da neko drugi uzme, da bude u biblioteci ili da nađem sken.

Al Mausa sam tri puta pročitao, i pročitaću sigurno još koji put.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7297 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/08/2023 : 17:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Lepo Peyo kaze, ono sto ne mislis vise citati, ne treba ti, i tacka.



E bome nije točka. Osobno se s tim uopće ne slažem (ništa oštro, samo diskutiramo).

Faze su prirodne u svakom fluktuirajućem odnosu, pa tako i u kolekcionarstvu (odnosu prema predmetu vlastite sklonosti, afiniteta, pa i opsesije). Međutim, moj kriterij za kupovinu se nije mijenja, i neće, osim ako jednom ne prestanem volit strip ka takav.

Osobno u kolekciji volin imat sve šta me zanimalo u trenutku kupovine, čak i ako mi na drugo ili treće čitanje nije više toliko dobro. Ipak zaslužuje svoje misto tu.

Uz to, ima jako puno stripova koje nisan čita dvaput i vjerojatno nikad ni neću. Pa opet, neću ih ni poklanjat ni prodavat. Mogu ih jedino spalit, pokidat, pobacat po susjednom dvorištu u maniji pod stare dane ili ranije.

Uz to, naravno da kolekcija nije nikakav pokazatelj neke stripofilijske veličine i alergičan san (bez zajebancije, u anafilaksiju upadnen, jedva me Epipen spasi) kad čujen "ovo MORAŠ imat u kolekciji". Ne moran ja ništa, niti itko drugi.

Jest ovo offtopic, ali kako Fibrini stripovi uvelike utječu na problem prostora mnogih kolekcionara, možemo reć da je parcijalni ontopic. :P

Prostor je, kako rekoh, problem. Srećom, ne toliki da se dobrom organizacijom i prostornom inteligencijom ne uspije držat pod kontrolom (a konkretno iman tu sriću da živin u kući i uz to postoji par opcija i van toga). E sad, di je kraj, i kako kaže Chui, kad ću s ovim stavom, dolijat, vidit ćemo.

Na kraju mi se najviše sviđa ova opcija manije i vandalizma po susjednom dvorištu te po potrebi javnoj površini.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2023 : 18:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Prostor je vjerojatno svima nama problem, al meni nije čak ni do toga kad kažem da ne želim čuvati apsolutno sve šta kupim.
Došao sam do te faze da jednostavno ne želim imati stvari koje neću koristiti. Zato sam recimo prestao kupovati muziku... Štajaznam, po defaultu sam kupovao gomiletine CDova koje doslovno nikad ne bi slušao jer muziku ionako slušam na kompjuteru. Na kraju imam gomilu tih CDa koji skupljaju prašinu bezveze. Nisam kupio CD valjda 6-7 godina... Vinila sam se iz istog razloga rješio. Em skupo, em zauzima prostor, em nikad nemam volje paliti gramofon, em prođu 4 pjesme pa ustani, okreni ploču, ovo ono... Ma mrš u kurac

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2650 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 03/08/2023 : 19:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Sve 10, ali vinil, gramofon ne diraj :D
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1887 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 03/08/2023 : 19:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Sve 10, ali vinil, gramofon ne diraj :D



Pa i ne dira!
Ne mogu da shvatim ljude koji slusaju samo mp3 ili youtube. Muzika je mnogo vise od osiromasenog zvucnog zapisa! A Paka ono gore sto je napisao je kao da je rekao da ceo zivot gledati pornice i nikad vise nece da jebe.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/08/2023 : 20:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A jebiga
Ja stvarno ne patim od nekog ekstra kristalnog zvuka, itd... Imam (za svoje potrebe) čisto dobre zvučnike (planiram ove zime uzeti još bolje) i skroz sam zadovoljan. Ne razbijam glavu previše time. Uživam u muzici ovako kako uživam i skroz mi je dobro. No ajde, da ne idemo više u offtopic...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 03/08/2023 20:09:36
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4940 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/08/2023 : 20:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ŠAŠ

smatram svoju kolekciju protezom vlastite osobnosti,ne pokušavam skupit što više ,cijelu ediciju ili sl.,za to postoje knjižnice.jednako tako po vlastitoj intuiciji najčešće biram ono što me zanima i što mislim da mi odgovara.

ako nekog dodatno zanima ovaj problem potražite knjigu ''O odabiru i skrbi - umijeće izbora u svijetu preobilja''.upravo se ona bavi tim problemima





Upravo tako. I potražit ću knjigu (u knjižnici naravno :) ), fala na preporuci, baš moj đir.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1887 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 03/08/2023 : 21:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

A jebiga
Ja stvarno ne patim od nekog ekstra kristalnog zvuka, itd... Imam (za svoje potrebe) čisto dobre zvučnike (planiram ove zime uzeti još bolje) i skroz sam zadovoljan. Ne razbijam glavu previše time. Uživam u muzici ovako kako uživam i skroz mi je dobro. No ajde, da ne idemo više u offtopic...



Necemo u offtopic ali moram da dodam (prastajte!)... Meni je najvece zadovoljstvo kad pustim cd ili plocu pa uzmem omot u ruke i citam info, tekstove i uzivam u artwork-u. A takodje sam koliko-toliko podrzao bend kupovinom fizickog izdanja. Prekjuce mi je stigla posiljka sa diskovima i ne mogu da se naslusam/nagledam (novi Khanate, novi Saturnus, Trouble - Run Into The Light i novi cd od Taylor Swift za verenicu). To mi je ogroman uzitak i download to ne moze da zameni. Jbg. Takodje, ne citam ni stripove na ekranu niti sam ikada citao, niti cu. Izgleda da sam rob objekta i ne mogu protiv toga (voleo bih da mogu, veruj mi!).

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 03/08/2023 : 22:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Marko,

imaš li možda u planu izbaciti drugo izdanje Magnusovog Neznanca?
Go to Top of Page
Page: of 1031 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.36 seconds. Snitz Forums 2000