forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR De Luxe - Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

igor23
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/08/2023 : 23:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Manje boli jbg..još ako je iz OPG-a
quote:
Originally posted by zeljko

ko ima pare i guzicu maslom maže

baš preskupo


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39963 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/08/2023 : 23:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je isto za sisanje zaludjenika (ja sam isto zaludjenik) ali je stvarno lepo videti kako izgleda. Ali imam pravo reci da je po meni ovo za sisanje isto kao sto neko ima pravo reci da nije i da ja serem. Pa valjda forum zato sluzi. Zamisli kada bismo svi zaobilazili teme sa cijim se mainstreamom ne slazemo. Bezveze. To sam Edi upravo i rekao. Ja sam veliki fan Libellusovih izdanja i przim redovno sve od Teksa, MN-a (osim kolora) Dragonera i Alan Forda tako da nije kod mene grozdje kiselo vec imam misljenje. Sad sto se nekom ne svidja ili sto ce ga neko shvatiti kao hejt zabole me. 16 godina ovde komentarisem bez dlake na jeziku bez obzira na cenu i bio sam i ostao dosledan tome. Tako treba posmatrati i druge ljude. A ne ovo “zaobidji glupane.” Jednostavno nije korektno. Edo i ja smo drugari vec dosta godina i zna on da cu mu reci i kad je u pravu i kada ne. Ovde nije. Kao ni Man.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2023 : 00:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni je isto za sisanje zaludjenika (ja sam isto zaludjenik) ali je stvarno lepo videti kako izgleda. Ali imam pravo reci da je po meni ovo za sisanje isto kao sto neko ima pravo reci da nije i da ja serem. Pa valjda forum zato sluzi. Zamisli kada bismo svi zaobilazili teme sa cijim se mainstreamom ne slazemo. Bezveze. To sam Edi upravo i rekao. Ja sam veliki fan Libellusovih izdanja i przim redovno sve od Teksa, MN-a (osim kolora) Dragonera i Alan Forda tako da nije kod mene grozdje kiselo vec imam misljenje. Sad sto se nekom ne svidja ili sto ce ga neko shvatiti kao hejt zabole me. 16 godina ovde komentarisem bez dlake na jeziku bez obzira na cenu i bio sam i ostao dosledan tome. Tako treba posmatrati i druge ljude. A ne ovo “zaobidji glupane.” Jednostavno nije korektno. Edo i ja smo drugari vec dosta godina i zna on da cu mu reci i kad je u pravu i kada ne. Ovde nije. Kao ni Man.


Nemam ja Sale problem da mi ti kažeš jesam li u pravu ili nisam. Nemam ja problem ni da normalno komentiramo. Normalno da nam se neće svima sve sviđati. Ali ovdje je riječ o tome da nekolicina konstantno vrijeđa i ismijava kupnju Libellusovog stripa. Što god da izađe od Libellusa ovdje se nađe ta nekolicina da pili iznova kako je preskupo, kako smo ovce za šišanje... Ko pokvarena ploča.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2023 : 01:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Cromwell, mislim da si kompletno promašio moj komentar. Jedan ujutro je i neda mi se kopirat red po red pa ću ovako u komadu..
Ovaj strip je već kupljen, rezerviran ili kako već.... Dakle, niti jedan komentar ovdje neće promjeniti nečiju odluku o kupnji ili ne kupnji. Ovdje se našlo tih par članova doslovno ismijavat sve kupce ovog izdanja. Ljudi ti između redova pišu da je ovca za šišanje svatko tko je kupio ovo izdanje. I uvijek isti već godinama.
To nije rasprava o kojoj priča Supermark. Jer da je rasprava pričali bi o dizajnu koji je pogođen ili nije. O prijevodu koji je dobar ili nije. Veličini formata,tehnikalijama... Pa da raspravljamo....
Ovdje ne raspravljamo nego te istih par godinama ismijava i između redova etiketira budalom što kupuješ od Libellusa. To je velika razlika.
Ja sa Savićem mogu raspravljat i posvađat se jel bio penal ili nije za Partizan. I to je rasprava. Ali ako mu ja kažem da je ovca za šišanje što plati kartu za utakmicu Partizana iako znam da voli Partizan više nego kruha pojest onda je to vrijeđanje, a ne rasprava.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/08/2023 : 01:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39963 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/08/2023 : 01:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jedina razlika je sto ja znam da sam ovca za sisanje :D
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2023 : 01:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by manhunter

Jedno su komentari, drugo debilizmi, tako da je sumo u pravu.

e bem te sad l u moderaturu. Nitko nije rekao ruznu rijec i onda dodje ovaj i naziva ljude glupanima... i ti mu jos dajes za pravo


Prije svega ja nisam ovaj.... Imam svoje ime i prezime. Imam i nick na forumu. Ovaj nisam sigurno.
Ja sam napisao direktno glupani, bez uvijanja...pa kome pravo kome krivo. Nekolicina je ovdje sve one koji su kupili ovo izdanje između redova nazvala glupanima i doslovno ovcama za šišanje. Tako da se ne pravi lud....
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8165 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/08/2023 : 02:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Aj dobro, neka si se istresao.

Ne smatram glupanima ni jednu ni drugu stranu. Nekoga iritira pa ima potrebu kenjati, nekoga to smeta pa ima potrebu braniti. To je sve za ljude i ne treba benigna prcanja tako ozbiljno shvacati. Svi smo mi ovce za sisanje u nekom segmentu, nes ti stvari. Opustite se malo ljudi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 04:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Uvjek neke pare, neki novci, neke novcane jedinice...
Skupo, preskupo...
Mogu-ne mogu, hocu-necu, posteno-neposteno, pa zasto-pa kako?
Najbolje kad bi moglo sve besplatno.
Jebo lovu! Zar nije najljepse kad se te parustine pretvore u nesto lijepo? U dobro vino, teletinu pod pekom, putovanje, koncert...sta ja znam, u Libellusovog Zagija u krasnoj crvenoj kutiji? Sto li vec nekoga veseli.
Dajte, ta nemojte kasti...jednom se zivi. Nista necemo odnjeti 'pod plocu'. Daj mi sad i daj mi odmah, sutra je mozda vec kasno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/08/2023 : 07:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nisam kupio ovaj strip....

Ali ovo izgleda fantastično, pravi "sveti gral" za kolekcionare koji su si ovo mogli priuštiti...

Najpopularniji stripovski junak na ovim prostorima, na kojima su odrasle mnoge generacije je ovim izdanjem dobio "spomenik" na policama fanova.





Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2023 : 08:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jel vi spavate išta?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2614 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/08/2023 : 09:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by igor23

He ,he ,he, ne ljuti ljude ,to more uzrokovat ozbiljne probleme populaciji kojoj Sebastijan služi samo za čuđenje ,i pišanje,,P.S Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna:))
quote:
Originally posted by ivanl

Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.






Jbg. Tko pati tome ce i smetati. Ili smetat ce onog tko pati.

Ja bi na onaj prijedlog o kutijici od ruzinog drveta za Tako je nastala grupa TNT, dodao samo da se ugravira fino, Grunfov slogan: Ako mislis pobijediti ne smijes izgubiti!

Ili,

Tko ima Libellus vrijedi
Tko vrijedi ima Libellus
Tko nema Libellus ne vrijedi



Ja ne patim sto nemam nista od Libellusa, niti mi smeta sto netko drugi ima, meni je samo iskreno zao likova poput tebe.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8165 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/08/2023 : 09:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Jel vi spavate išta?


konobari u dalmaciji spavaju zimski san.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 09:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Jel vi spavate išta?




Nikad!
Jer ni neprijatelji ne spavaju ;)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 09:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by igor23

He ,he ,he, ne ljuti ljude ,to more uzrokovat ozbiljne probleme populaciji kojoj Sebastijan služi samo za čuđenje ,i pišanje,,P.S Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna:))
quote:
Originally posted by ivanl

Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.






Jbg. Tko pati tome ce i smetati. Ili smetat ce onog tko pati.

Ja bi na onaj prijedlog o kutijici od ruzinog drveta za Tako je nastala grupa TNT, dodao samo da se ugravira fino, Grunfov slogan: Ako mislis pobijediti ne smijes izgubiti!

Ili,

Tko ima Libellus vrijedi
Tko vrijedi ima Libellus
Tko nema Libellus ne vrijedi



Ja ne patim sto nemam nista od Libellusa, niti mi smeta sto netko drugi ima, meni je samo iskreno zao likova poput tebe.



Ne treba ti biti. Ta zasto?
Bez brige, (hvala lijepo na skrbi), svakim svojim milimetrom pucam od srece, zdravlja i zadovoljstva!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12876 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/08/2023 : 10:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da je Renky najviše kriv za ovaj razdor među forumašima koji nam se trenutno događa. Ne da iskače iz paštete, već je počeo iskakati i iz frižidera!

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/08/2023 : 10:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Cromwell, mislim da si kompletno promašio moj komentar. Jedan ujutro je i neda mi se kopirat red po red pa ću ovako u komadu..
Ovaj strip je već kupljen, rezerviran ili kako već.... Dakle, niti jedan komentar ovdje neće promjeniti nečiju odluku o kupnji ili ne kupnji. Ovdje se našlo tih par članova doslovno ismijavat sve kupce ovog izdanja. Ljudi ti između redova pišu da je ovca za šišanje svatko tko je kupio ovo izdanje. I uvijek isti već godinama.
To nije rasprava o kojoj priča Supermark. Jer da je rasprava pričali bi o dizajnu koji je pogođen ili nije. O prijevodu koji je dobar ili nije. Veličini formata,tehnikalijama... Pa da raspravljamo....
Ovdje ne raspravljamo nego te istih par godinama ismijava i između redova etiketira budalom što kupuješ od Libellusa. To je velika razlika.
Ja sa Savićem mogu raspravljat i posvađat se jel bio penal ili nije za Partizan. I to je rasprava. Ali ako mu ja kažem da je ovca za šišanje što plati kartu za utakmicu Partizana iako znam da voli Partizan više nego kruha pojest onda je to vrijeđanje, a ne rasprava.




ma nemoj? tebi je jedina legitimna rasprava u ovom slučaju (pr)ocjena debljine, odsjaj kartona na polici i dizajn hrbata ovog izdanja? kvaliteta i porijeklo kože kojom je uvezen? a (validna) napomena, stav da vam svakih par godina prodaju (skuplje i skuplje) jedno te isto sranje samo čvršće pakovanje, to je vama uvreda..?

pa sve vas kupce ovakvih pervezija, ovakvih nastranosti treba itekako sprdat i ismijavat do krajnjih granica... i novčano derat što više i što jače.

vidi se kako razmišljate, vidi se kako pišete... ova analogija sa savičem i partizanom je sasvim promašena.

glup ti je post totalno
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1884 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 17/08/2023 : 10:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Koliko ovdje dežurnih glupana i zabadala nosa gdje mu nije mjesto....
Glupo ti je kupiti Zagorovu epizodu za 250 eura....super, imaš tu istu epizodu za 2,50 eura... Ne zanima te ni to...Super,koga boli kurac... I u čemu je problem?????
Niti vas je itko pitao da mu posudite pare za taj strip niti vas treba bolit dupe tko će na što trošiti svoje pare.
Ali ne, uvijek istih par kenjatora mora solit pamet drugima di će trošit svoje pare i šta valja ili ne valja.
Ne sviđa ti se....Zaobiđi temu ...



Znaci, ako nam se ne svidja, ne trebamo da komentarisemo, samo da hvalimo gde nam se svidja i to je svrha foruam?

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2023 : 10:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Samo sretne misli, molim vas.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

kimba
Average Member

639 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 17/08/2023 : 11:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=54070#2593989

Je li ovo za sankcioniranje ?

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2023 : 11:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by sumohrvat

Koliko ovdje dežurnih glupana i zabadala nosa gdje mu nije mjesto....
Glupo ti je kupiti Zagorovu epizodu za 250 eura....super, imaš tu istu epizodu za 2,50 eura... Ne zanima te ni to...Super,koga boli kurac... I u čemu je problem?????
Niti vas je itko pitao da mu posudite pare za taj strip niti vas treba bolit dupe tko će na što trošiti svoje pare.
Ali ne, uvijek istih par kenjatora mora solit pamet drugima di će trošit svoje pare i šta valja ili ne valja.
Ne sviđa ti se....Zaobiđi temu ...



Znaci, ako nam se ne svidja, ne trebamo da komentarisemo, samo da hvalimo gde nam se svidja i to je svrha foruam?


Ne... I nigdje to nisam rekao. Zato ne izmišljaj ili barem pokušaj čitati sa razumjevanjem. Jedno je napisati da ti se nešto ne sviđa, a potpuno druga stvar je ko pokvarena ploča godinama na svakom postu o Libellusu vrijeđati kupce, ismijavati cijenu... Imamo četiri stranice ove teme... Na tri i pol je natezanje jel netko glup što kupuje ovaj strip za 250 eura. I tako godinama...
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
336 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 17/08/2023 : 11:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
Renky, Renky, šta si napravio :)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/08/2023 : 11:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by sumohrvat

Cromwell, mislim da si kompletno promašio moj komentar. Jedan ujutro je i neda mi se kopirat red po red pa ću ovako u komadu..
Ovaj strip je već kupljen, rezerviran ili kako već.... Dakle, niti jedan komentar ovdje neće promjeniti nečiju odluku o kupnji ili ne kupnji. Ovdje se našlo tih par članova doslovno ismijavat sve kupce ovog izdanja. Ljudi ti između redova pišu da je ovca za šišanje svatko tko je kupio ovo izdanje. I uvijek isti već godinama.
To nije rasprava o kojoj priča Supermark. Jer da je rasprava pričali bi o dizajnu koji je pogođen ili nije. O prijevodu koji je dobar ili nije. Veličini formata,tehnikalijama... Pa da raspravljamo....
Ovdje ne raspravljamo nego te istih par godinama ismijava i između redova etiketira budalom što kupuješ od Libellusa. To je velika razlika.
Ja sa Savićem mogu raspravljat i posvađat se jel bio penal ili nije za Partizan. I to je rasprava. Ali ako mu ja kažem da je ovca za šišanje što plati kartu za utakmicu Partizana iako znam da voli Partizan više nego kruha pojest onda je to vrijeđanje, a ne rasprava.




ma nemoj? tebi je jedina legitimna rasprava u ovom slučaju (pr)ocjena debljine, odsjaj kartona na polici i dizajn hrbata ovog izdanja? kvaliteta i porijeklo kože kojom je uvezen? a (validna) napomena, stav da vam svakih par godina prodaju (skuplje i skuplje) jedno te isto sranje samo čvršće pakovanje, to je vama uvreda..?

pa sve vas kupce ovakvih pervezija, ovakvih nastranosti treba itekako sprdat i ismijavat do krajnjih granica... i novčano derat što više i što jače.

vidi se kako razmišljate, vidi se kako pišete... ova analogija sa savičem i partizanom je sasvim promašena.

glup ti je post totalno


Ne,nego bi jedina legitimna rasprava na svakoj temi o Libellusu treba biti da nam vas par iznova govorite kolike smo ovce, naivci, retardi jer nam Dado i Dado uvaljuju kiosk govno od 3 eura za 30... Ili u ovom slučaju za 250.
Sve nas kupce ovakvih nastranosti treba sprdati i ismijavati do krajnjih granica....??? A mi trebamo šutiti ? Ma nabijem i tebe i sve one koji tako misle...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 11:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=54070#2593989

Je li ovo za sankcioniranje ?



'Dezurni glupani' ne moze, ali 'istinske budale' moze.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 17/08/2023 11:31:04
Go to Top of Page

kimba
Average Member

639 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 17/08/2023 : 11:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
A ja za izraz u "donji dio leda" doticnome gospodinu bio tri dana na hladenju.
Dobro netko rece nismo ovdje svi isti.
Pajdo ima oho-ho postova pa nije u redu da ga banira.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000