forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 543

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/09/2023 : 17:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Klinac(12g) sa pajtašima gledao dvojku u kinu pre par meseci - više nego zadovoljan.



Moj sin je kad je imao 12 godina gledao Morty and Rick I bio je prezadovoljan. Ali svejedno to nije meni bilo merilo, pošto sam, jelte, 30 godina stariji od njega. Moguće da je i sa ovim Meg tako.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20940 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2023 : 08:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma normalno,nego samo kažem kako je neki film,koji je nama odron,i koji je realno užas,nekome (mahom klincima) dobar.
Siguran sam da bih zaspao na polovini Mega 2.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 20/09/2023 08:07:48
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/09/2023 : 11:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam nekoliko preporučenih filmova i Shallows je jako dobar. Ima baš sve što bi jedan ljetni shark film trebao imati.

Sharkando je užas, gotovo negledljiv ali uspio sam ga završiti čisto zbog toga što me zanimalo na koji način će se razvijati progresija lošosti do kraja. U tom smislu definitivno nije razočarao A i neke su me scene podsjećale na Junji Itoa pa ajde...

The Meg je odličan! Da nema modernu postprodukciju mogao bi bez problema proći pod kultni trash akcić sa početka devedesetih koji su većini nas vrlo dragi i unatoč očekivanim pretjerivanjima zapravo je iznenađujuće kvalitetno izrežiran a samim time jako zabavan kad čovjek ima potrebu pustiti mozak na pašu.
Osim toga ovo je i vjerojatno prvi Stathamov film koji sam gledao i čini mi se kao sasvim solidan potencijal za naslijediti neprežaljenog Bruce Willisa :(. Ta mačo preseravanja u akcićima su zakon a ovaj baš ima dobru njušku za to.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/09/2023 : 12:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Osim toga ovo je i vjerojatno prvi Stathamov film koji sam gledao




Đisz...






The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2013 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 20/09/2023 : 13:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Pogledao sam nekoliko preporučenih filmova i Shallows je jako dobar. Ima baš sve što bi jedan ljetni shark film trebao imati.



Ako misliš na Blake - istina :)

Ali Statham.. kako si to uspio, kvragu?
brzo, ovaj i ovaj.


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2023 : 15:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto



Đisz...




Ja sam gledao samo Snatch i Lock, stock and..., a i oni su mi krš. Mada strogo gledano to nisu njegovi filmovi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/09/2023 15:58:02
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16325 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/09/2023 : 16:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonto



Đisz...




Ja sam gledao samo Snatch i Lock, stock and..., a i oni su mi krš.





Ae, ne zezaj.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/09/2023 : 16:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Crank 1 i 2 su show.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2023 : 16:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonto



Đisz...




Ja sam gledao samo Snatch i Lock, stock and..., a i oni su mi krš.





Ae, ne zezaj.





Pretpostavljam da je ovo "ne zezaj" zbog toga što mi se ovi filmovi ne sviđaju, a ne zato što nisam gledao ove ostale sa Stathamom?

Ma nisu krš baš, ali mi taj stil ne odgovara, jbg. Iz istog razloga mi se ni Trainspotting nije dopao. A sve filmove sam gledao tad kad su izašli, u bioskopu i imao oko 20-24 godine (pa bi po nekoj logici trebalo da mi se svide).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/09/2023 16:15:34
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/09/2023 : 16:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Crank 1 i 2 su show.



Pojma nemam. Znam da sam počeo da gledam neki gde on nosi akumulator koji ga održava u životu pošto su mu izvadili srce, ili nešto slično, ali sam odustao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7174 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/09/2023 : 19:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Od novijih Stathamovih sam gledao Wrath of Man i to je bilo sasvim ok.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/09/2023 : 20:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Od novijih Stathamovih sam gledao Wrath of Man i to je bilo sasvim ok.



Puno vise sam ocekivao od tog filma, jako malo sam dobio.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/09/2023 : 21:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Crank 1 i 2 su show.



Amen!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7174 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/09/2023 : 23:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Shaner

Od novijih Stathamovih sam gledao Wrath of Man i to je bilo sasvim ok.



Puno vise sam ocekivao od tog filma, jako malo sam dobio.


Vat a mistejka tu mejka.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/09/2023 : 00:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Shaner

Od novijih Stathamovih sam gledao Wrath of Man i to je bilo sasvim ok.



Puno vise sam ocekivao od tog filma, jako malo sam dobio.


Vat a mistejka tu mejka.



Očekivanja temeljena na meni odličnom The Gentlemen. Mislio sam da se Ritchie vratio u formu s početka karijere, nažalost Wrath of man je bio dosta slabiji, a Operacija fortune baš loš.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7174 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/09/2023 : 08:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
The Gentlemen je i meni bio jako dobar, ali to je zezancija, Ritchie samo to i može. Zato od ovog "ozbiljnog" nisam očekivao ništa, ali sam očekivao da će Operation Fortune biti dobar. Žao mi je čuti da nije tako.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 21/09/2023 : 09:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ispravak: gledao sam Duhove s Marsa i prve Plaćenike, odnosno odustao od oba vjerojatno nakon petnaestak minuta. Nego, sad sam ispao glup sam sebi jer nisam imao pojma da čovjek toliko dugo glumi, da me netko pitao rekao bih da je aktivan od 2010e I gledam sad ovu Tontovu listu pa mi je jasno zašto: plaćenici, pljačke banaka i gangsteri nisu baš moj đir.

@Fler: ok, bacim oko na ta dva padavidimo

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13414 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 21/09/2023 : 14:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker
ali taj čovek nema kršten film još od Sneča i Dve čađave dvocevke.



Realno.
Dobro, vredi mu Žabarski posao ali to samo zbog Šarliz
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/09/2023 : 15:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je Transporter bio OK.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/09/2023 : 16:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Cromwell

Osim toga ovo je i vjerojatno prvi Stathamov film koji sam gledao




Đisz...





Vidiš jedan, vidio si sve :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20940 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/09/2023 : 22:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Od novijih Stathamovih sam gledao Wrath of Man i to je bilo sasvim ok.




baš tako,skroz ok film.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20940 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/09/2023 : 23:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

The Gentlemen je i meni bio jako dobar, ali to je zezancija, Ritchie samo to i može. Zato od ovog "ozbiljnog" nisam očekivao ništa, ali sam očekivao da će Operation Fortune biti dobar. Žao mi je čuti da nije tako.




nije loš Operacija Fortuna,napisah skoro osvrt - ali ni posebno dobar;i kao da nije Ričijev.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20940 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/09/2023 : 23:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonto



Đisz...




Ja sam gledao samo Snatch i Lock, stock and..., a i oni su mi krš.





Ae, ne zezaj.





Pretpostavljam da je ovo "ne zezaj" zbog toga što mi se ovi filmovi ne sviđaju, a ne zato što nisam gledao ove ostale sa Stathamom?

Ma nisu krš baš, ali mi taj stil ne odgovara, jbg. Iz istog razloga mi se ni Trainspotting nije dopao. A sve filmove sam gledao tad kad su izašli, u bioskopu i imao oko 20-24 godine (pa bi po nekoj logici trebalo da mi se svide).


mislio sam da nema toga koji ne otkida na Sneč i Dve čađave dvocevke;gledao sam ih više puta,i svaki put se vrhunski zabavio.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16325 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/09/2023 : 07:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonto



Đisz...




Ja sam gledao samo Snatch i Lock, stock and..., a i oni su mi krš.





Ae, ne zezaj.





Pretpostavljam da je ovo "ne zezaj" zbog toga što mi se ovi filmovi ne sviđaju, a ne zato što nisam gledao ove ostale sa Stathamom?

Ma nisu krš baš, ali mi taj stil ne odgovara, jbg. Iz istog razloga mi se ni Trainspotting nije dopao. A sve filmove sam gledao tad kad su izašli, u bioskopu i imao oko 20-24 godine (pa bi po nekoj logici trebalo da mi se svide).

Ma, kalav Statham. Ne verujem da ti se Snatch i Dvocevka ne sviđaju. Sve je tu savršeno.
A i Statham ima dobre uloge tu.



Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20940 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/09/2023 : 15:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Shaner

Od novijih Stathamovih sam gledao Wrath of Man i to je bilo sasvim ok.



Puno vise sam ocekivao od tog filma, jako malo sam dobio.


Vat a mistejka tu mejka.



Očekivanja temeljena na meni odličnom The Gentlemen. Mislio sam da se Ritchie vratio u formu s početka karijere, nažalost Wrath of man je bio dosta slabiji, a Operacija fortune baš loš.


zakačih sinoć Džentlemene na B92 i pogledah dobar deo filma - još mi se više svideo nego na prvi put.Baš dobar film.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 543  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 4.51 seconds. Snitz Forums 2000