forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1031

Odoakar
Junior Member



442 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 07/10/2023 : 21:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Malo je čudan, O i G su preširoki pa se riječi rastežu i sužavaju bez reda i poretka.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26471 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/10/2023 : 21:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by jaki

Uobičajeno je da se Hrvati moraju pravdati Srbima jer su nešto objavili?


Sećaš se prozivki na račun ČK da kopira Fibrin katalog... niko se ne treba pravdati nikome za ono što izdaje ako je to legalno kupio i platio prava... to je pravo svakog izdavača i tu nema mesta za nikakve prozivke i teorije zavere...


Slažem se.
Biznis je biznis.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2173 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 08/10/2023 : 04:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje. Da li je ovo skup i rijedak strip?


Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2173 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 08/10/2023 : 04:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by matori paraliticar

U neku ruku je iznenadjenje potez da fibra ide sa tintinom ali vrazje znacajno da je uradjen jer dolazi u poprilicno dobro vreme za mnoge od nas koji imaju decu u pravim godinama za tintin. Ovo za decu pricam iz licnog iskustva jer znam kako su moja deca uzivala citajuci ovaj strip ima od toga vec jedno 4-5 godina.

Dobiti ovako osam albuma tintina od jednom je neverovatno.
(markose gde ces smestiti sve te knjige :) ali ne sumnjam da imas dobar plan za to )

Nisam upoznat.. jel tintin izdavan nesto ranije na hrvatskom sem ono algoritmovo izdanje?


Imam mjesta još za par godina, dalje ćemo vidjeti.
Tintin je objavio Algoritam 16 albuma, mi ćemo objaviti ove godine 8, iduće još osam, a ostatak će Darko prevesti za 2025.
Dugo sam se nećkao da li da ovo stavim u Niku ili Fibru, na kraju je Fibra prevagnula jer Tintin nije samo dječji naslov, ali Fibra s ovim cilja najmlađu publiku, stripova za najmlađi uzrast kronično fali.

Imam ove Algoritmove albume ali po ovoj slici Algoritam ih je objavio 15 a ne 16.


Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/10/2023 : 06:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Gledam Najkulin web i još ne vidim TinTina, što nije to najavljeno još pred godinu dana...ili sam ja neš pobrkao?
Čudno da tako dugo od najave nisu niš izbacili, niti jedan broj.
Imam filing da će Najkula brzo u SUIS... :P

Texas Kid svakako bacim oko. TinTin početni brojevi na bedeteci imaju jako loše ocjene pa ću svakako pročitati privju te četvorke da vidim leži li mi uopće. Trenutno nam se gradska knjižnica seli na novu lokaciju, i to baš ova sa stripovima, tako da ne mogu ni posudit ta algo izdanja za probu. Baš me zanima što će još izaći.

Marko, kako to da nisi išao sa integralima? Iz istog razloga kao i Nika ili....?
Gosti na štandu će biti sve dane ili npr samo u subotu?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/10/2023 : 09:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin
Imam ove Algoritmove albume ali po ovoj slici Algoritam ih je objavio 15 a ne 16.




Valjda 17?:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/10/2023 : 09:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Gledam Najkulin web i još ne vidim TinTina, što nije to najavljeno još pred godinu dana...ili sam ja neš pobrkao?
Čudno da tako dugo od najave nisu niš izbacili, niti jedan broj.
Imam filing da će Najkula brzo u SUIS... :P

Texas Kid svakako bacim oko. TinTin početni brojevi na bedeteci imaju jako loše ocjene pa ću svakako pročitati privju te četvorke da vidim leži li mi uopće. Trenutno nam se gradska knjižnica seli na novu lokaciju, i to baš ova sa stripovima, tako da ne mogu ni posudit ta algo izdanja za probu. Baš me zanima što će još izaći.

Marko, kako to da nisi išao sa integralima? Iz istog razloga kao i Nika ili....?
Gosti na štandu će biti sve dane ili npr samo u subotu?


Nije se išlo na integrale zbog djece, da.
Raspored gostiju tek trebam napraviti, Darko i Igor će svakako biti dostupni više dana, Bane ipak dolazi iz NS tako da vjerojatno samo petak i subota.

Trouble will find me
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2173 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 08/10/2023 : 09:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
DA 17. :)

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/10/2023 : 09:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

Jedno pitanje. Da li je ovo skup i rijedak strip?




To je neki pirat, valjda.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/10/2023 : 09:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Gledam Najkulin web i još ne vidim TinTina, što nije to najavljeno još pred godinu dana...ili sam ja neš pobrkao?
Čudno da tako dugo od najave nisu niš izbacili, niti jedan broj.


Bukv odeš na sajt izdavača Najkula, i onda odabereš rubriku "Najave", i dobiješ ovo:




xD


Btw, Marko, tebe ljudi slušaju, aj im reci da prestanu da govore/pišu "TinTin, Tin-Tin, Tin Tin" i slično xDD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/10/2023 : 09:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ma sve 5, ali nisu ih još izbacili. Na to sam mislio. U galvi mi je da su ih najavili pred dosta vremena.
Moram priznat da je meni bolje ovo Markovo, BUM izdanje u prodaji za 1-3mj, a ne te najave od godinu dana.

EDIT: Išao sam provjerit i vidim da je najavljeno pred pol godine, tako da sam neš pobrkao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/10/2023 09:46:35
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/10/2023 : 09:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
dada, jasno i meni sad da šta si napisao; ja na keca shvatio da nisu još nikakvu konkretniju najavu stavili xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

moore
New Member



Croatia
116 Posts

Member since 01/04/2004

Posted - 08/10/2023 : 10:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send moore a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by nikotin

Jedno pitanje. Da li je ovo skup i rijedak strip?




To je neki pirat, valjda.



Neka parodija.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Adventures_of_Tintin:_Breaking_Free
https://www.bedetheque.com/BD-Tintin-Pastiches-parodies-pirates-2007-Vive-la-Revolution-290769.html

Kod nas izdali "anarhisti" iz ŠTO ČITAŠ?, 2012. godine.
Nit je skup, niti rijedak strip. Još se može pronaći kod njih za 5.31 euro.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7198 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/10/2023 : 11:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by don_draper

Ako dobro racunam vjerojatno jos u najavama fali ponesto Batmana i mozda Druzba i to je to onda?


Jos samo 6 Batmana i to je to.
Darko je preveo trecu Druzbu i pola cetvrte, tako da ce to ici dogodine.


Šest novih Batmana ili četiri i dva reprinta?

I kad će zadnji Matteo?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
2010 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 08/10/2023 : 11:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Što nema najava za Betmene?


Resistance is futile.

Edited by - borg on 08/10/2023 11:30:05
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/10/2023 : 11:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
6 novih + reprinti. Nisu još gotove korice. Zadnji Matteo na proljeće.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/10/2023 : 11:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Koji Batmani da slučajno ne naručimo strane?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/10/2023 : 11:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A strpi se još par dana.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/10/2023 : 12:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Napiši žutim slovima, pa ko neće nebu se potrudio pročitati.

Znam da je jedan Gothic

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/10/2023 : 12:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Gothic dogodine. Kao i Ego.
Ove godine nešto drugo:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10207 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 08/10/2023 : 12:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Gothic, Ego, odlično!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4186 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 08/10/2023 : 12:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Imam osjecaj da nam Markos sprema neki blast from the past Batman tipa Golden ili Silver Age kolekciju

Stogod bilo, popratit ce se s interesom

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26471 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/10/2023 : 12:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zula
Average Member

993 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 08/10/2023 : 12:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

6 novih + reprinti. Nisu još gotove korice. Zadnji Matteo na proljeće.


Dajem 6 Batmana za 1 Mattea 😜
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1694 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 08/10/2023 : 13:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

6 novih + reprinti. Nisu još gotove korice. Zadnji Matteo na proljeće.


Vreme je za Tom Kinga.
Go to Top of Page
Page: of 1031 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.59 seconds. Snitz Forums 2000