forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1031

naker
Advanced Member



4280 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 08/10/2023 : 13:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Tipujem na Knightfall.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/10/2023 : 14:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Killing Time, Imposter, onaj od Jocka, Last Knight on Earth kao epilog Snyderovog runa, Ego and Other Tails i eto još nešto šta mi ne pada na pamet

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/10/2023 : 14:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nikad (za mene) crnji Fibrin novembar - Rahana uzimam po inerciji,letos sam pročitao trećinu prve knjige,i ostavio za penzionerske dana.Mislim,nije loše,ali ima sad toliko drugih, daleko boljih stripova, da sad trošim na Rahana svoje izuzetno draoceno vreme.Recimo,Žerom,Gen,Tvrđe,Paul,Nedirka,Ljubav i rakete i sve to što je na ledu je deset puta bolje,ali džaba kad se taj Rahan prodaje bolje deset puta.

Tintin je odličan,ali ga je najavila Najkula - pričam iz svog ugla gledanja normalno.
Špageti su remek delo;ali ih već imam.
Teksas kid - isto kao Tintin - najavio ga VČ.

Betmen - uzeće se neki.

Družba,Mateo,Nošeni vetrom - stvari koje sam očekivao - puška.


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 08/10/2023 14:12:28
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/10/2023 : 14:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by DiSkAcH



Marko, kako to da nisi išao sa integralima? Iz istog razloga kao i Nika ili....?
?


Nije se išlo na integrale zbog djece, da.


zar je moglo da se ide sa integralima?
Znam priču da jedino može u B5 formatu,otkud sad da može i kao A4?

A "zbog dece" je diskutabilno,jer teško da će klinci čitati Tintina.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dapazin
Starting Member



51 Posts

Member since 23/11/2022

Posted - 08/10/2023 : 14:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dapazin a Private Message  Reply with Quote
Ajmo Gotham Central.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/10/2023 : 14:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Znači u najavam fale još samo Metnemi i to je to? :(

Za mene onda nešto sitno do kraja godine, novčanik zadovoljan.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 08/10/2023 : 15:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Znači u najavam fale još samo Metnemi i to je to? :(

Za mene onda nešto sitno do kraja godine, novčanik zadovoljan.


Bome i meni Lubanja, Posvojenje i ostatak budžeta ide na zaostatke....
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7227 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/10/2023 : 16:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bogme i meni se novčanik neće napatiti. Par kololorki i to je to. Interliberska tura potpuno nezanimljiva. Spaghetti imam, vestern ne volim, a Rahana i Tintina čitao dovoljno prije da ne želim ulagati u cijeli serijal.
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1191 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 08/10/2023 : 16:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Marko je li u skorom planu išta od Corbena?
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1685 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 08/10/2023 : 16:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Koliko ste ono rekli da ce biti knjiga rahana ukupno... pet ili jos vise?

Došlo je do pogreške tijekom izvodenja; molim pokušajte ponovno.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15757 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/10/2023 : 19:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

Jedno pitanje. Da li je ovo skup i rijedak strip?





Ovaj ti strip kosta 5 Eura. Ima ga uzesti jos uvijek.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Promys
Starting Member

66 Posts

Member since 03/02/2023

Posted - 08/10/2023 : 19:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Promys a Private Message  Reply with Quote
Brodolomci s Ythaqa su one-shot? Nema nastavaka?

Edited by - Promys on 08/10/2023 19:51:45
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/10/2023 : 20:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Od Batmana bas bi mi legao Broken City. Ali taj sigurno nece.

Sto se tice IL ture, meni je ok. Spaghetti obavezno, Texas naravno, Rahan ne, Tintin mozda, Betsi verovatno.

No zato verovatno pada ova sad dolazeca tura sa Kolorkama 8/8 :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7198 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/10/2023 : 20:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

6 novih + reprinti. Nisu još gotove korice. Zadnji Matteo na proljeće.


Fala!


quote:
Originally posted by Paka01

Killing Time, Imposter, onaj od Jocka, Last Knight on Earth kao epilog Snyderovog runa, Ego and Other Tails i eto još nešto šta mi ne pada na pamet


Ego ide sljedeće godine, ne pratiš pozorno.

Pretpostavljam da će jedan biti Beyond the White Knight. Osim ako nije u pitanju neki kompletan run.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/10/2023 : 20:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Promys

Brodolomci s Ythaqa su one-shot? Nema nastavaka?


Ne, radi se o serijalu koji ima 17 albuma.

Ova Fibrina knjiga sadrži prvih 5 albuma.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/10/2023 : 20:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sad malo pročešljah istoriju prodaje,i samo da konstatujem,al da me Markos ne shvati pogrešno,kakve su stripčine nekad bile u IL turama - al dobro,Rahan,Betmeni i "kutija nečeg kultnog,ali već objavljenog" je to što donosi ozbiljniju kintu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12609 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 08/10/2023 : 20:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Anto, pa budi sretan, tvoja obitelj če se moči poslije dugog vremena opet najesti kako treba ...


Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/10/2023 : 20:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Anto, objavio sam 16 Kolorki u mjesec dana, od 20.9. do 20.10. To je defacto također Interliber tura.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 08/10/2023 : 22:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

Anto, pa budi sretan, tvoja obitelj če se moči poslije dugog vremena opet najesti kako treba ...




za mene "samo dobri stripovi",za porodicu "samo dobra linija".Da ih vidiš samo kakvi su svi vitki,ali ozbiljno.

quote:
Originally posted by Markos

Anto, objavio sam 16 Kolorki u mjesec dana, od 20.9. do 20.10. To je defacto također Interliber tura.



jeste,u pravu si - ali šta mogu kad sam nezasit!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anam
New Member



193 Posts

Member since 23/08/2022

Posted - 08/10/2023 : 23:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

Ajde Markose daj više tog Cartlanda, pa da vide oni što ga ne prodaše kako se rasprodaje...


Čekamo Cartlanda...ima li šanse Markose?
Go to Top of Page

anam
New Member



193 Posts

Member since 23/08/2022

Posted - 08/10/2023 : 23:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RaoulDuke

Par novih najava Marko okačio


...jeeee...cca 4200 stranca...prodano...samo 10 naslova...pa nek si mrski dušmani misle
Go to Top of Page

anam
New Member



193 Posts

Member since 23/08/2022

Posted - 08/10/2023 : 23:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jaki

2 texas kida?


Kordeju je Texas Kid “moja prva manga” i htio je da to bude u manga formatu.
S druge strane, ja sam se u zivotu nagledao briljatno nacrtanih stripova i tesko me vise oboriti s nogu, ali kako je Texas Kid nacrtan… ja sam inzistirao na velikom formatu, tj. bar na Orka formatu, na kojemu su otprilike originali i crtani.

I onda smo nasli kompromis, radit cemo dva izdanja, jedno za Igora, mali format, crno bijelo, i jedno za mene, veci format crno-bijelo-crveno, na “mort cinder/alvar box” papiru. A da budem do kraja fer prema publici, oba ce izaci odjednom pa neka svatko bira sto mu je bolje.

Igor ce biti na Fibirnom standu, crtati i potpisivati, pa cete ga moci i sami pitati. Osim Igora, imat cemo i Darka Macana i, konacno, Baneta Kerca!

...samo pitanjce koje dane su ...Igor...Macan...Bane...da se znamo organizirati (ipak neki i radimo kad je IL)...bar oni za koji potpis...crtež...ili...
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
365 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 09/10/2023 : 08:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Ja se nekako nadam da ce se iznenada pojaviti Astro City s obzirom da ovaj mesec izlazi MetroBook 4.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4939 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 09/10/2023 : 09:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Markos


Igor ce biti na Fibirnom standu, crtati i potpisivati, pa cete ga moci i sami pitati. Osim Igora, imat cemo i Darka Macana i, konacno, Baneta Kerca!


Onda moraš uzet veći štand🙂


Ove godine će biti dva štanda, upravo zato da bi autori negdje mogli crtati, jer na postojećem nemam mjesta.



Napokon malo festivalske atmosfere na tom festivalu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/10/2023 : 09:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Gde i kad budu te najave za Betmene? Da vidim cene.

Sad gledam najave i kontam da moram uzeti 3 Rahana, Republiku lubanje, Brodolomce i Brazdu. I jos 7 Betmena ako bude, dobicu razvod :D
Go to Top of Page
Page: of 1031 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.39 seconds. Snitz Forums 2000