forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 571

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/11/2023 : 16:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
NATHAN NEVER LIBELLUS GIGANT 11:CRNO SRCE
Ah, bijeg iz zatvora pomoću prividne smrti.
Kao Zagor iz Hellgatea.
Kako se ono kaže:Dine se mijenjaju s vjetrom ali pustinja ostaje ista:))
Crno srce u Bijelom gradu.
Iako je grad bijel, prevladava crna boja.
Možda zato što je ovdje uloga srca bitnija od bijelosti grada?
Možda, možda...
Zanimljivo je (ako se ne varam) da Bijeli grad nema razine.
Samo jedan veliki grad koji je nekada bio St. Petersburg.
Piše u stripu da je 200 km dugačak, a širi još više.
Možda se spojio s Moskvom.
U jedan jedini Bijeli grad.
Inače, Kronstadt je bivše ime i grada Brasov u Rumunjskoj gdje smo nas par kompića išli jer je u blizini Drakulin dvorac.
Eto, tek toliko, zanimljivost:))
Dakle gotovo svu vlast u gradu drže paralelne strukture.
Katastrofa.
Radnja?
Mislio sam joj dati šesticu ali zadnja četvrtina jbe kevu.
Crtež? Odličan.
Crn.
Tmuran.
Kao i srca onih koji drže skoro sve poluge vlasti.
Ili ipak postoji većina u parlamentu?
Hm...
Nadam se da će se Bijeli grad makar djelomično izvući iz ralja mafije.
Makar sumnjam.
Malo iz iskustva:doći na vlast je samo pola posla.
Ostati na vlasti je druga polovica.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10
Naslovnica:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1045 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 14/11/2023 : 16:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Trebale bi prije 85. knjige izaći popratna izdanja (Gigant u najavi te MAXI, AA i UA) i bar jedna knjiga iz "rupe".
U 2 godine bi "rupa" trebala biti povijest.

To sam na Interliber temi spomenuio kao i glasinu (dakle, informacija još nije 100% ziher pa je uzimajte s dozom rezerve) da će naslovnice knjiga redovnog Nathana i dalje crtat De Angelis a unutar knjige će biti orginalne naslovnice (Giardove, jel).
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/11/2023 : 16:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Uzeti ću GIGANT sad ovih dana. Šta kažu braća Talijani, jel' valja šta?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1045 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 14/11/2023 : 17:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Nema lošeg GIGANTA. Samo odličnog ili vrlo dobrog.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/11/2023 : 17:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci
To sam na Interliber temi spomenuio kao i glasinu (dakle, informacija još nije 100% ziher pa je uzimajte s dozom rezerve) da će naslovnice knjiga redovnog Nathana i dalje crtat De Angelis a unutar knjige će biti orginalne naslovnice (Giardove, jel).



Ako je istina, to je po meni loša odluka.
Giardove naslovnice uopće nisu toliko loše dok su De Angelisove previše statične i sve lošije u novijim brojevima.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/11/2023 : 20:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by mmihoci
To sam na Interliber temi spomenuio kao i glasinu (dakle, informacija još nije 100% ziher pa je uzimajte s dozom rezerve) da će naslovnice knjiga redovnog Nathana i dalje crtat De Angelis a unutar knjige će biti orginalne naslovnice (Giardove, jel).



Ako je istina, to je po meni loša odluka.
Giardove naslovnice uopće nisu toliko loše dok su De Angelisove previše statične i sve lošije u novijim brojevima.


Donekle se slažem, De Angelis nije bio nešto u novijim brojevima u redovnoj seriji, ali Giardove naslovnice su mi preplastične. Kao da im fali života.
Ali one nove De Angelisove koje crta za Libellus čak mi nisu loše, ima tu stvarno dobrih naslovnica.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/11/2023 : 20:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Kad se vec uspoređuju rat sa orbitalnim postajama i rat svjetova.

Napetosti sa orbitalnim postajama su se gradile praktički od početka serijala. U ratu svjetova toga fali, samo smo uletjeli u njega i tek u natuknicama saznali da su korporacije sjebale teraformiranje Marsa. Pošaljem sve one epizode od 200-og broja u klinac što nisu radili na worldbuildingu.

Generalno rat sa orbitalnim postajama ima više smisla podčinjavanje/borba za neovisnost dok rat svjetova baš i ne, čista i neumjerena osveta, ali to i nije toliki minus kad povijest i sadašnjost nižu brojne takve primjere.

Iako imamo pogibije važnih likova u oba rata, rat sa orbitalnim postajama mi je nekako emotivniji (posebice hadija i luke).

Završni čin u ratu sa orbitalnim postajama je puno šokantniji, dok je rat svjetova u predzadnjoj epizodi kakti obećavao šokantnu završnicu ali prvo je twist sa poljakom uspio baciti sjenu na cijeli rat, a onda i pokretanje drona se na kraju brzo ispuhalo.

Rat svjetova ima daleko šokantniji pocetak i tijek rata - iznenadni razorni napad, sa daleko više borbi i definitivno je brutalniji, primjerice hladnokrvno uništavanje marsovaca koji su se predali.

Osim što je rat sa orbitalnim postajama dugo gradio nemirno stanje puno trzavica do konačnog izbijanja rata, jednako tako uslijedio je period lizanja rana. Ovo je sada do mene, svjesno napuštam ostatak serijala po toj cijeni ali nisam siguran koliko će se vući te posljedice rata. Nakon rata sa orbitalnim svjetovima bačeni smo 3 godine u budućnost u razrušenom gradu sa uzdrmanim početkom. Ovdje nakon rata svjetova bačeni smo u prošlost pokušavajući dokučiti što je doveli do robotizacije sigmunda, što jeste vazna tema ali fali mi to postratno stanje.

Rat svjetova je otvorio neke nove misterije, jako uzbudljive i intrigantne, na žalost saznajemo da se pisci nisu pozabaviti time.

Uživao sam u ratu svjetova, drago mi je da sam prošao onaj isprazni period nakon 200og broja, najeskao sam se na ovaj rat u novim junacima, ali s druge strane izaziva više frustracija zbog nedoradene pozadine i neriješenih upitnika.

Sve u svemu, ajmo reći da naginjem na diskachovu stranu.


Edited by - Kerempir on 14/11/2023 20:51:19
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1045 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 14/11/2023 : 20:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Takav princip imaju Libellusov Dylan Dog i Nick Raider gdje naslovnica knjige nije jedna od naslovnica epizoda u knjzi.

Recimo Tex c/b prije Ville kao crtača naslovnica, knjige imaju naslovnice koje je Villa za kolorni Tex napravio po pričama a unutra su orginali Galleppinija po epizodi i to sasvim dobro izgleda.

Mada mi i Giardove naslovnice pašu na Nathanovu, u pravilu umjetnom i geometrijskom okolišu baš zbog svoje "umjetnosti" ili "plastičnosti", bit će mi još ljepše kad je naslovnica knjige različita od naslovnica epizoda.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 14/11/2023 : 22:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
rat s orbitalnim postajama mi je zaokružen, ništa ne bi oduzeo ni dodao, ratu svjetova prigovaram isto što i kerempir.
s druge strane epizode između uništenja i završnog okršaja su mi nathanov vrh. tko zna što bi nas sve čekao da vietti nije otišao te da su iskorišteni potencijali njegovih ideja.
vidimo da knjiga 85 neće tako brzo, za nas koji smo čitali kako je izlazilo odužilo se to s poljakom.

u svakom slučaju čeka nas...
/tko zna hoće li za naslovnicu 253 ili 254, konačni završetak ili novi početak :)/


Till I Collapse
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/11/2023 : 09:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu reći da si mi prva naslovnica je baš bezveze dok su druga i treća dobre.

Sviđa mi se kod druge što Sigmund stoji ispred natpisa Alfa, a ispod njega naslov Omega.

U trećoj je zgodan detalj odraz robota na platnu. Jedino nisam nikad zamisljao tako blijede mutante.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/11/2023 : 12:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Kad se vec uspoređuju rat sa orbitalnim postajama i rat svjetova.

Napetosti sa orbitalnim postajama su se gradile praktički od početka serijala. U ratu svjetova toga fali, samo smo uletjeli u njega i tek u natuknicama saznali da su korporacije sjebale teraformiranje Marsa. Pošaljem sve one epizode od 200-og broja u klinac što nisu radili na worldbuildingu.

Generalno rat sa orbitalnim postajama ima više smisla podčinjavanje/borba za neovisnost dok rat svjetova baš i ne, čista i neumjerena osveta, ali to i nije toliki minus kad povijest i sadašnjost nižu brojne takve primjere.

Iako imamo pogibije važnih likova u oba rata, rat sa orbitalnim postajama mi je nekako emotivniji (posebice hadija i luke).

Završni čin u ratu sa orbitalnim postajama je puno šokantniji, dok je rat svjetova u predzadnjoj epizodi kakti obećavao šokantnu završnicu ali prvo je twist sa poljakom uspio baciti sjenu na cijeli rat, a onda i pokretanje drona se na kraju brzo ispuhalo.

Rat svjetova ima daleko šokantniji pocetak i tijek rata - iznenadni razorni napad, sa daleko više borbi i definitivno je brutalniji, primjerice hladnokrvno uništavanje marsovaca koji su se predali.

Osim što je rat sa orbitalnim postajama dugo gradio nemirno stanje puno trzavica do konačnog izbijanja rata, jednako tako uslijedio je period lizanja rana. Ovo je sada do mene, svjesno napuštam ostatak serijala po toj cijeni ali nisam siguran koliko će se vući te posljedice rata. Nakon rata sa orbitalnim svjetovima bačeni smo 3 godine u budućnost u razrušenom gradu sa uzdrmanim početkom. Ovdje nakon rata svjetova bačeni smo u prošlost pokušavajući dokučiti što je doveli do robotizacije sigmunda, što jeste vazna tema ali fali mi to postratno stanje.

Rat svjetova je otvorio neke nove misterije, jako uzbudljive i intrigantne, na žalost saznajemo da se pisci nisu pozabaviti time.

Uživao sam u ratu svjetova, drago mi je da sam prošao onaj isprazni period nakon 200og broja, najeskao sam se na ovaj rat u novim junacima, ali s druge strane izaziva više frustracija zbog nedoradene pozadine i neriješenih upitnika.

Sve u svemu, ajmo reći da naginjem na diskachovu stranu.




Fino si to objasnio i s većinom se slažem, ali ipak ako bi uspoređivao koji mi je rat bolji naginjem na rat svjetova.
Sve stoji oko pripreme za rat koji je u Orbitalnom ratu bio puno izraženiji. Ovdje ga nije bilo niti u tragovima. Vietti kao da se samo pojavio i odradio posao. Ali kako ga je odradio - vrhunski. Jedanaest epizoda koje se čitaju u dahu, bez imalo zamora materijala. Sve mi je ovdje bilo dobro posloženo, a taj dio sa Sigmundom je posebna priča.

Šteta što je Vietti nakon toga pobjegao i neće biti postratovskih dešavanja kao što je bilo nakon Orbitalnog rata koje je odlično odrađeno.

Znači, priprema i post dešavanja debelo na stranu Orbitalnog rata.

Ali sama ratna saga ipak na stranu Rata svjetova.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/11/2023 : 14:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
AGENCIJA ALFA LIBELLUS 10:TAJNA MUTANATA
Kako je lijepo ponekad uzeti starije epizode i uživati u njima. Odlična priča na ogromnih 320 strana. Likovi su zanimljivi, dinamični i slojeviti, a ovdje vidimo i radnice iz kojih se razvila Ultima samo tada to još naravno nije ni bilo u planu. Svi su tu:bolesni Andy koji, iako je izrazito iritantan, ipak izaziva suosjećanje kada se sazna da je bolestan, Janine koja ima simpatije prema njemu (!), sestrinstvo telepatkinja za koje znamo da kamo će ih dvostruka igra odvesti, Skotos, Mister Alfa...a i novi likovi poput Gideona koji izgleda kao uvećana verzija Yode, vrlo dobre Maestral te do malene Kay i njenih izvanrednih moći. Kako je sad čudno vidjeti je tako malenu:))
Sve u svemu, odličan strip. Bravo za Viettija.
Crtež je također odličan, konstantno nekako mračan i baš lijep.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10
Naslovnica:9/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1045 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/11/2023 : 16:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

AGENCIJA ALFA LIBELLUS 10:TAJNA MUTANATA
Kako je lijepo ponekad uzeti starije epizode i uživati u njima. Odlična priča na ogromnih 320 strana. Likovi su zanimljivi, dinamični i slojeviti, a ovdje vidimo i radnice iz kojih se razvila Ultima samo tada to još naravno nije ni bilo u planu. Svi su tu:bolesni Andy koji, iako je izrazito iritantan, ipak izaziva suosjećanje kada se sazna da je bolestan, Janine koja ima simpatije prema njemu (!), sestrinstvo telepatkinja za koje znamo da kamo će ih dvostruka igra odvesti, Skotos, Mister Alfa...a i novi likovi poput Gideona koji izgleda kao uvećana verzija Yode, vrlo dobre Maestral te do malene Kay i njenih izvanrednih moći. Kako je sad čudno vidjeti je tako malenu:))
Sve u svemu, odličan strip. Bravo za Viettija.
Crtež je također odličan, konstantno nekako mračan i baš lijep.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10
Naslovnica:9/10



Možda bi ti bilo dobro onda sad ubrzo i uzeti AA broj 3 - Nebeske rijeke iz 12-tog mjeseca 1998 gdje je crtež kad sam to prvi put čitao i još više gledao ostavio zabezeknutim.

Negdje sam naletio na informaciju da su ta dva crtača crtali tu epizodu 2 godine (ne znam je li tome bilo tak).

Doduše ova epizoda ima "samo" 288 strana.

I da kad si već tu oko Mutanata (i Branca) pogledaj 63 epizodu "More pustoši" u LL knjizi broj 22 je to prva priča.

Edited by - mmihoci on 15/11/2023 16:30:10
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/11/2023 : 18:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Nisam dosad komentirao, ali čitam ja mladju, lijepo me podsjeti na starije brojeve i iz njegovih kratkih opisa se odmah prisjetimo većinu radnje, a onda pokušavam doznati u sjećanje brojeve nakon 200og i bogamu, to mi je praznina ( sjećam se nekih sladolednih ljudi koji se tope, nešto kompanije i to je to...

Jerry, pa ja se i slažem da je sam rat bolje odraden sa marsom, to sam uostalom i napisao, vietti je uskocio, dao nam samu apokalipsu, lijepo upleo razne likove, ali počinjem misliti kao darkwoodaxe da ga treba natući što nam je ostavio razne upitnike i pobjegao. Ko da se napalis na neku curu, sve bit će nešto, uznete si sobu i ona te samo ostavi ukrucenog. Najviše frustrira kako cijeli staff nije prepoznao potencijala da opet digne nathana u nove vrhunce.

Što bi trebali nakon giganta ići?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/11/2023 : 19:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Nisam dosad komentirao, ali čitam ja mladju, lijepo me podsjeti na starije brojeve i iz njegovih kratkih opisa se odmah prisjetimo većinu radnje, a onda pokušavam doznati u sjećanje brojeve nakon 200og i bogamu, to mi je praznina ( sjećam se nekih sladolednih ljudi koji se tope, nešto kompanije i to je to...

Jerry, pa ja se i slažem da je sam rat bolje odraden sa marsom, to sam uostalom i napisao, vietti je uskocio, dao nam samu apokalipsu, lijepo upleo razne likove, ali počinjem misliti kao darkwoodaxe da ga treba natući što nam je ostavio razne upitnike i pobjegao. Ko da se napalis na neku curu, sve bit će nešto, uznete si sobu i ona te samo ostavi ukrucenog. Najviše frustrira kako cijeli staff nije prepoznao potencijala da opet digne nathana u nove vrhunce.

Što bi trebali nakon giganta ići?



Napisao sam ja gore, AA 25 i Maxi 8 i to je onda to za ovu godinu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/11/2023 : 20:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Super, ovim tempom ćemo čim prije kompletirati maxi, fućkaš rupu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/11/2023 : 22:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by mladjo

AGENCIJA ALFA LIBELLUS 10:TAJNA MUTANATA
Kako je lijepo ponekad uzeti starije epizode i uživati u njima. Odlična priča na ogromnih 320 strana. Likovi su zanimljivi, dinamični i slojeviti, a ovdje vidimo i radnice iz kojih se razvila Ultima samo tada to još naravno nije ni bilo u planu. Svi su tu:bolesni Andy koji, iako je izrazito iritantan, ipak izaziva suosjećanje kada se sazna da je bolestan, Janine koja ima simpatije prema njemu (!), sestrinstvo telepatkinja za koje znamo da kamo će ih dvostruka igra odvesti, Skotos, Mister Alfa...a i novi likovi poput Gideona koji izgleda kao uvećana verzija Yode, vrlo dobre Maestral te do malene Kay i njenih izvanrednih moći. Kako je sad čudno vidjeti je tako malenu:))
Sve u svemu, odličan strip. Bravo za Viettija.
Crtež je također odličan, konstantno nekako mračan i baš lijep.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10
Naslovnica:9/10



Možda bi ti bilo dobro onda sad ubrzo i uzeti AA broj 3 - Nebeske rijeke iz 12-tog mjeseca 1998 gdje je crtež kad sam to prvi put čitao i još više gledao ostavio zabezeknutim.

Negdje sam naletio na informaciju da su ta dva crtača crtali tu epizodu 2 godine (ne znam je li tome bilo tak).

Doduše ova epizoda ima "samo" 288 strana.

I da kad si već tu oko Mutanata (i Branca) pogledaj 63 epizodu "More pustoši" u LL knjizi broj 22 je to prva priča.



Kvragu, baš sam prije tvog posta bio u starom stanu i uzeo neke druge brojeve:))
Ali sjećam se Mora pustoši, to je bila prva Nathanova Libellus knjiga, to je odlična epizoda.
Nathan je imao nekoliko vrhunaca u svojoj karijeri - prva 3 GIGANTA, Rat sa orbitalnim postajama, Rat svijetova te saga sa Bratstvom sjene su vrh vrhova ali tu imamo i druge narativne linije koje možda ne spadaju u sam vrh ali su isto tako vrlo dobre do odlične. A također imamo i odlične stand-alone epizode.
Kad bih se sad išao malo prisjećati kroz naslove stripova i recenzije skužio bih da se do broja 100 skoro svega sjećam (naročito SD razdoblja:)), u razdoblju od br. 100 do 200 imamo RSOP (Rat sa orbitalnim postajama) kao jedan od vrhunaca serijala ali i Sagu Alfa, Vremensku sagu te brojne druge priče kojih se rado sjetim. Moram priznati da sam tu već neke i zaboravio ali zato postoji ponovno čitanje:))
Od brojeva 200 pa nadalje se najviše sjećam Pianijeve kompanije ali bilo je i tu dobrih epizoda, makar je očit pad u kvaliteti.
RSOP vs. RS?
Ne znam, trebao bih ponovo pročitati RSOP da mogu dati konačnu odluku jer već mi je malo izvjetrio iz glave ali u ovom trenutku prednost dajem RS-u, iako su obadvoje scenaristička i crtačka remek-djela.

Vietti je kralj.

P.S. Sad baš budem ovih dana uzeo i ovaj zadnji GIGANT pa da vidimo kakva je priča:))

P.P.S. Kerempir:Drago mi je da ti se sviđaju moji osvrti:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/11/2023 : 13:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ma i ja planiram da otpocetka krenem s nathanom i napišem kratke osvete:).

Odgovorit ću na tvoje osvete samo ako mi zspljuvas omiljene epizode 🙂
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/11/2023 : 14:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Valjda ćemo doživjeti da se ta rupa popuni:))



Pa sto je to jos dvije godine?
Toliko cemo sigurno jos hodati ovom dolinom suza. ;)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/11/2023 : 15:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Ma i ja planiram da otpocetka krenem s nathanom i napišem kratke osvete:).

Odgovorit ću na tvoje osvete samo ako mi zspljuvas omiljene epizode 🙂



Samo daj:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/11/2023 : 15:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Valjda ćemo doživjeti da se ta rupa popuni:))



Pa sto je to jos dvije godine?
Toliko cemo sigurno jos hodati ovom dolinom suza. ;)



Tako je:))
Još da tu rupu popunimo pa možemo riknuti:))

Ali da, ove epizode poslije 200 su tak-tak.
Na kraju ispada da je saga o Kompaniji najbolji dio serijala.
To dovoljno govori:))
Mislim, čitljivo je sve to, neke pamtim kao čak i solidne ali daleko je to od prijašnjih epizoda.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 16/11/2023 : 15:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
vjerujem da će tako biti s novim epizodama. uz lagani ritam izlaženja uz popratne serijale sumnjam da će redovnih knjiga biti više od martinovih,dylanovih i raiderovih pa neće biti problem pratiti.
puno sam bio na nathan aukcijama posljednje 2 godine, kome se gubi vrijeme neka pogleda iznose za koje se prodaju primjerci tiskani u vrtoglavih 250 kom, uključujući (ili posebno) preskočene epizode.
ništa ne usporava jer se nakladnik sjetio malo zezati kupce, pa što bi rekao koja iz discipline kičme, sviđa mi se da ti ne bude prijatno.
mislim da nas je čak i manje nego što pretpostavljamo, ako griješim sve 5 jer misliti je...(ne biti, ono drugo :)).
uglavnom, očekujem oko veljače knjigu 85 i sve drugo doživljavam kao bonus.

po pitanju preskočenih epizoda ne bi vjerovao samom sebi, a kamoli nakladniku. uostalom, nakladnici znaju o stripovima kao izbornici o nogometu, dakle ništa.
zato smo mi tu :).

Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 16/11/2023 16:01:53
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/11/2023 : 19:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Ma i ja planiram da otpocetka krenem s nathanom i napišem kratke osvete:).


Sad ću biti malo zločest, kaže kolega da ide iz početka, a nikad nije pročitao epizode od 47-62.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/11/2023 : 19:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
😄
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15462 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/11/2023 : 20:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Kerempir

Ma i ja planiram da otpocetka krenem s nathanom i napišem kratke osvete:).


Sad ću biti malo zločest, kaže kolega da ide iz početka, a nikad nije pročitao epizode od 47-62.



rupa je rupa bu se zakrpala.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page
Page: of 571 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.89 seconds. Snitz Forums 2000