forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 188

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/12/2023 : 08:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Dokle god ljudi odlaze na koncerte, a ne u rat, nismo otisli u 3 pm. ... a djevojku bi sasvim sigurno prije trazio na ovom koncertu nego na koncertu cannibal corpsea.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/12/2023 : 08:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Dokle god ljudi odlaze na koncerte, a ne u rat, nismo otisli u 3 pm. ... a djevojku bi sasvim sigurno prije trazio na ovom koncertu nego na koncertu cannibal corpsea.



Zapravo, način na koji je u rekordno kratkom roku ova pjevačica došla od toga da nastupa po distoketama do toga da 5 put zaredom puni najveću dvoranu, sadrži elemente masovne hipnoze putem monopolističke big media propagande, što nije daleko od načina na koje se ljude nagovori da pođu u rat :p

Ne sumnjam da bi ekipa koja stoji iza projekta A. Prijović bila prva koja bi se snašla i u ratnom biznisu, da je on u điru, te u njega upregnula svoju medijsku i promotivnu mašineriju. Zapravo, biznis koji stoji iza ovog i drugih sličnij koncertnih projekata u zadnje vrijeme (manje više svi koncerti u Areni ovih dana, Doris, Bare...), i vuče korijene od 90ih i najslavnijih imena ratnog profiterstva...

Edited by - vukozec on 07/12/2023 08:24:26
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/12/2023 : 08:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
To stoji, cak mi je proslo kroz glavu nesto slicno, ali ipak i dalje odlaze pjevati, a ne pucati... :)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/12/2023 : 09:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Dokle god ljudi odlaze na koncerte, a ne u rat, nismo otisli u 3 pm. ... a djevojku bi sasvim sigurno prije trazio na ovom koncertu nego na koncertu cannibal corpsea.



Kad si placipicka

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/12/2023 : 09:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A momka?😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5230 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/12/2023 : 09:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Dokle god ljudi odlaze na koncerte, a ne u rat, nismo otisli u 3 pm.


...jesmo, jesmo...pa ljudi iz Hrvatske odlaze u rat (Ukrajinu) i stavljaju glave u vreću za mizernu plaćicu od 2000 €, samo što o tome nitko niti piše niti priča.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/12/2023 : 10:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

To stoji, cak mi je proslo kroz glavu nesto slicno, ali ipak i dalje odlaze pjevati, a ne pucati... :)



Tebi je travica stvarno pojela mozak,pa i oni u Izraelu su bili na koncertu i pjevali ,znamo šta je posli bilo.
U svakom slučaju manje alkohola i travice
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/12/2023 : 10:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A momka?😁






Pored ovakvih momaka kome trebaju žene...


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/12/2023 : 11:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

Dokle god ljudi odlaze na koncerte, a ne u rat, nismo otisli u 3 pm. ... a djevojku bi sasvim sigurno prije trazio na ovom koncertu nego na koncertu cannibal corpsea.



Zapravo, način na koji je u rekordno kratkom roku ova pjevačica došla od toga da nastupa po distoketama do toga da 5 put zaredom puni najveću dvoranu, sadrži elemente masovne hipnoze putem monopolističke big media propagande, što nije daleko od načina na koje se ljude nagovori da pođu u rat :p

Ne sumnjam da bi ekipa koja stoji iza projekta A. Prijović bila prva koja bi se snašla i u ratnom biznisu, da je on u điru, te u njega upregnula svoju medijsku i promotivnu mašineriju. Zapravo, biznis koji stoji iza ovog i drugih sličnij koncertnih projekata u zadnje vrijeme (manje više svi koncerti u Areni ovih dana, Doris, Bare...), i vuče korijene od 90ih i najslavnijih imena ratnog profiterstva...


Ovo što si ti napisao nema veze s vezom.
Prije svega, to što netko nastupa u diskotekama ga ne čini ništa manjom zvijezdom u ovom muzičkom miljeu. Punili su (i pune) i Boban Rajović, i Saša Matić arene, pa najnormalnije nastave nastupati i u klubovima.
Tako da se ne radi tu ni o kakvom rekordno kratkom roku uspona ove pjevačice jer je žena ultra popularna skoro 10 godina.
To što se slušanje ove muzike u Hrvatskoj trpa pod tepih (prije svega iz nacionalističkih razloga, a onda i zbog ovih tvojih snobovsko-malograđanskih) ne znači ništa u kontekstu toga koliko je ova pjevačica popularna.

Tonto je apsolutno u pravu. Trideset godina nakon rata desetina tisuće mladih ljudi najnormalnije dođe u Arenu pjevati pjesme na ekavici, ali sada trebamo to problematizirati jer se ne radi o najkvalitetnijem glazbenom izričaju. Svašta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/12/2023 : 12:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

Dokle god ljudi odlaze na koncerte, a ne u rat, nismo otisli u 3 pm. ... a djevojku bi sasvim sigurno prije trazio na ovom koncertu nego na koncertu cannibal corpsea.



Zapravo, način na koji je u rekordno kratkom roku ova pjevačica došla od toga da nastupa po distoketama do toga da 5 put zaredom puni najveću dvoranu, sadrži elemente masovne hipnoze putem monopolističke big media propagande, što nije daleko od načina na koje se ljude nagovori da pođu u rat :p

Ne sumnjam da bi ekipa koja stoji iza projekta A. Prijović bila prva koja bi se snašla i u ratnom biznisu, da je on u điru, te u njega upregnula svoju medijsku i promotivnu mašineriju. Zapravo, biznis koji stoji iza ovog i drugih sličnij koncertnih projekata u zadnje vrijeme (manje više svi koncerti u Areni ovih dana, Doris, Bare...), i vuče korijene od 90ih i najslavnijih imena ratnog profiterstva...


Ovo što si ti napisao nema veze s vezom.
Prije svega, to što netko nastupa u diskotekama ga ne čini ništa manjom zvijezdom u ovom muzičkom miljeu. Punili su (i pune) i Boban Rajović, i Saša Matić arene, pa najnormalnije nastave nastupati i u klubovima.
Tako da se ne radi tu ni o kakvom rekordno kratkom roku uspona ove pjevačice jer je žena ultra popularna skoro 10 godina.
To što se slušanje ove muzike u Hrvatskoj trpa pod tepih (prije svega iz nacionalističkih razloga, a onda i zbog ovih tvojih snobovsko-malograđanskih) ne znači ništa u kontekstu toga koliko je ova pjevačica popularna.

Tonto je apsolutno u pravu. Trideset godina nakon rata desetina tisuće mladih ljudi najnormalnije dođe u Arenu pjevati pjesme na ekavici, ali sada trebamo to problematizirati jer se ne radi o najkvalitetnijem glazbenom izričaju. Svašta.



Tko je spomenuo ekavicu (neračunajući tebe)? Doris i Bare pjevaju na ekavici?

https://ravnododna.com/petarda-u-areni-je-kolosalan-pothvat-pripuzovih-igraca/

Edited by - vukozec on 07/12/2023 12:33:09
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5230 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/12/2023 : 12:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by jaki

A momka?😁






Pored ovakvih momaka kome trebaju žene...




Uz 100 000 tisuća ljudi što su prošli kroz arenu i koji(vjerovatno) znaju razaznati tko je Božidar, a tko je Aleksandra….ja živim u blaženom neznanju i nemam pojma tko je ovdje muško, a tko žensko
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5230 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/12/2023 : 12:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
…mada mi se čini da je glavonja ljevi…
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/12/2023 : 12:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ah da, sjećam se zgražanja na ovom topicu kada je bio Barin koncert. Ekavicu sam spomenuo jer je dobra stvar da se oko dolazaka srpskih pjevača više ne rade veliki problemi i jer bi to tebi kao osobi koja nije raspoložena za nacionalizam i ratovanje trebalo biti drago.

Što se članka tiče, ne opovrgava ništa što sam ja napisao (što znam ne jer mi se dalo čitati članak, nego jer je sve što sam napisao činjenica).
Nije nitko sporio da postoji muzički industrijski kompleks, niti da taj kompleks nije iza ovog koncerta. Osporena je tvoja teorija o tome kada i kako je Prijović postala popularna.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/12/2023 : 12:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Koga briga, nategneš oboje za svaki slučaj... uz malo sreće budeš nategnut i sam.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/12/2023 : 13:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ah da, sjećam se zgražanja na ovom topicu kada je bio Barin koncert. Ekavicu sam spomenuo jer je dobra stvar da se oko dolazaka srpskih pjevača više ne rade veliki problemi i jer bi to tebi kao osobi koja nije raspoložena za nacionalizam i ratovanje trebalo biti drago.

Što se članka tiče, ne opovrgava ništa što sam ja napisao (što znam ne jer mi se dalo čitati članak, nego jer je sve što sam napisao činjenica).
Nije nitko sporio da postoji muzički industrijski kompleks, niti da taj kompleks nije iza ovog koncerta. Osporena je tvoja teorija o tome kada i kako je Prijović postala popularna.




Hm, slaba ti je ova razina rasprave i argumentiranja, obično si bolji. Rekao bih da je trenutno negdje 3:0 za mene, pa nastavimo ako sustigneš razliku.

Ps: ne znam na koji Baretov koncert misliš, onaj na koji sam ja mislio se tek treba dogoditi za koji dan (što bi znao da si pročitao članak).
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/12/2023 : 13:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne može biti 3:0 kada nisi ni probao osporiti ono što sam ti prigovorio.
U slučaju da sam ja sve krivo napisao je 0:0.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 07/12/2023 : 14:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Vukozec promatra problematiku ove priče s glazbene a ti sa sociodruštvene perspektive tako da niti nema što osporiti.
Ta ženska u određenom miljeu može biti popularna i to nitko ne dovodi u pitanje ali 5 Arena u 2 dana ne bi rasprodali ni Majkl Đekson feat. Oliver Dragojević da se sada dignu iz groba. To se u glazbenom svijetu ne događa na takav način pa Vukozec adresira uzroke na mašineriju koja stoji iza toga i sasvim ispravno povlači paralelu s ratnim profiterima devedesetih.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/12/2023 : 14:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa to sve stoji. Fora je samo u tome što je vukozec iz vlastitog neznanja nju pokušao prikazati kao nekoga tko je prekjučer bio poluanonimus.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/12/2023 : 15:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Koga briga, nategneš oboje za svaki slučaj... uz malo sreće budeš nategnut i sam.


Vidi se ko radi u turizmu i ima svakojakih iskustava👍

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/12/2023 : 15:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Što Cromm kaže, tinton iz ja smo iz drugih uglova pristupili temi. Tinton se uhvatio ekavice - i to replicirajući meni, kao da me prvi put vidi na forumu...
U prošlu subotu ja sam uostalom i bio na koncertu na ekavici, samo ne u Areni, već u Tvornici ;)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/12/2023 : 15:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Eto sad si siguran.
Ja nisam bija na nikakvom koncertu na ekavici pa sam sigurno loš čovjek?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2023 : 15:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Odličan komentar:


XXX YYY
prije 5 minuta
Pa, gledajte... curi se ne moze nista zamjeriti. Ocito posjeduje talent koji se na trzistu moze dobro unovciti i svaka joj cast na tome. Iako ni pod prijetnjom smrti ne bih isao na njen koncert, cijenim je daleko vise od kvazi-intelektualca sa diplomama iz turkologije i povijesti umjetnosti koji sa 40 godina zive id mamine penzije i kivni su na drzavu koja im ne da posao. Cijenim je i vise od sve sile tzv. pisaca i redatelja koji bi crkli od gladi da ne primaju budžetski novac za svoje "projekte" koje trziste ne prihvaca jer su oni, naravno, avangarda.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2023 : 15:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
U svoju "odbranu", pojma nemam ko je dotična, niti šta peva, ali mi nije ni briga. Očigledno ima dosta onih koji je slušaju i to je isto ok.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12281 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/12/2023 : 16:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Odličan komentar:


XXX YYY
prije 5 minuta
Pa, gledajte... curi se ne moze nista zamjeriti. Ocito posjeduje talent koji se na trzistu moze dobro unovciti i svaka joj cast na tome. Iako ni pod prijetnjom smrti ne bih isao na njen koncert, cijenim je daleko vise od kvazi-intelektualca sa diplomama iz turkologije i povijesti umjetnosti koji sa 40 godina zive id mamine penzije i kivni su na drzavu koja im ne da posao. Cijenim je i vise od sve sile tzv. pisaca i redatelja koji bi crkli od gladi da ne primaju budžetski novac za svoje "projekte" koje trziste ne prihvaca jer su oni, naravno, avangarda.



+1

Znam tko je Prijoivićka jer žena mi probi mozak s njom.

Inače sviđa mi se cura, dobro izgleda i dobro pjeva što govore njeni nastupi i publika.

Hrvati samo glume kao da ne znaju tko je ona i kao ne slušaju tu muziku.

Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/12/2023 : 16:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Što Cromm kaže, tinton iz ja smo iz drugih uglova pristupili temi. Tinton se uhvatio ekavice - i to replicirajući meni, kao da me prvi put vidi na forumu...
U prošlu subotu ja sam uostalom i bio na koncertu na ekavici, samo ne u Areni, već u Tvornici ;)


Ne znam treba li opet objašnjavati, ali evo (zadnji puta jer i sebi ću dosaditi, a to se jako rijetko događa). Nisam ja implicirao da tebi smeta ekavica, nego rekao da bi ti trebalo biti drago kada ljudi nisu time opsjednuti. Ali to čak ni nije bila glavna tema mojeg upisa.

Evo da potpišem još manhuntera i to je to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 07/12/2023 17:23:08
Go to Top of Page
Page: of 188 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000