forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 188

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/12/2023 : 17:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
teški seljančizam ta prijovićka i sve oko nje. mala je najobičnija cajkaroška da običnija ne može biti. bezvezarija teška koju je pogurala svekrva brena. glazba za sirote duše, kao što se može i vidjet iz priloženih slika mlađarije sa svih pet koncerata.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/12/2023 : 18:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
A šta bi ti organizira u arenama možda koncer internacionale,pjesme Francuske revolucije ili možda Sjeverno korejske koračnice
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3007 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 07/12/2023 : 18:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
cura je upakirana u jedan lijepi, svjetlucavi, kičasti paket koji masa jednostavnog ukusa puši. show biznis. i to je ok.
šund je uvijek privlačio mase, nema tu ništa novo.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2023 : 18:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

+1

Znam tko je Prijoivićka jer žena mi probi mozak s njom.

Inače sviđa mi se cura, dobro izgleda i dobro pjeva što govore njeni nastupi i publika.

Hrvati samo glume kao da ne znaju tko je ona i kao ne slušaju tu muziku.




Mogu da glume koliko hoće, devojka je napunila pet arena. Nije mi ni jasno zašto je ova vest ovde u ovom topicu, ali ok.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2023 : 18:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

cura je upakirana u jedan lijepi, svjetlucavi, kičasti paket koji masa jednostavnog ukusa puši. show biznis. i to je ok.
šund je uvijek privlačio mase, nema tu ništa novo.



Baš tako. Imaš silu svetskih zvezda i zvezdica koje imaju bukvalno isti fazon, ali one su cool, pošto pevaju na engleskom valjda.

Meni bi bilo draže da mi ćerka ode na njen koncert, nego na koncert ovih jadnika iz Poljske koje su zabranili u Srbiji. Jeste da je Srbija pravoslavna talibanija, i protiv sam bilo kakvih zabrana, ali ako moram da biram između ta dva, onda bolje cajka.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 07/12/2023 : 18:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

A šta bi ti organizira u arenama možda koncer internacionale,pjesme Francuske revolucije ili možda Sjeverno korejske koračnice



a tko će drugi nego hrvatski desničar braniti srpske cajke.

pa jasno
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 07/12/2023 : 20:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Odličan komentar:
XXX YYY
prije 5 minuta
Pa, gledajte... curi se ne moze nista zamjeriti. Ocito posjeduje talent koji se na trzistu moze dobro unovciti i svaka joj cast na tome.


Čuj talent... Sama piše pjesme? Sama piše glazbu?
Jedino ako je talent pronalaženje pravih ljudi za pravi biznis, onda ok, iako se tu može govoriti jedino o ustrajnosti i sposobnosti. Kao što i izivko priznaje : dobro izgleda, dobro pjeva. Tu je i prisutna je i to je sasvim dovoljno za većinu ljudi.
Nemojmo talent gurati u krivu rupu :D

quote:
Originally posted by manhunter

U svoju "odbranu", pojma nemam ko je dotična, niti šta peva, ali mi nije ni briga. Očigledno ima dosta onih koji je slušaju i to je isto ok.


Pa meni a vjerujem da i ostalima koji vole i prate glazbu ona uopće problem. To je proizvod za široke mase namjenjen ponajprije ljudima koji ne istražuju nego slušaju servirano. U tome nema ničeg lošeg. Meni to barem zvuči kao glazba, za razliku od antiglazbe poput trapa i mislim da je to iznenadno zanimanje za nju osim zbog medijskog poguranca nastalo i zbog određene praznine na tržištu za novim lakim notama i to baš za ljude kojima je dominantni trap previše nemuzikalan.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/12/2023 : 20:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Talent tipa Rihanna, Britney Spears, Beyoncé, Nicky Minaj i kako se već zovu sve te. Ukoliko se ne varam, sve one su pevale, skidale se, vrtele guzicama i punile su stadione i dvorane. Nemojmo ih mešati sa ljudima koji pišu muziku i pesme, to je druga stvar.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/12/2023 : 21:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Nakon Milli Vanilli nitko ne zna pivat!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/12/2023 : 21:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Meni bi bilo draže da mi ćerka ode na njen koncert, nego na koncert ovih jadnika iz Poljske koje su zabranili u Srbiji. Jeste da je Srbija pravoslavna talibanija, i protiv sam bilo kakvih zabrana, ali ako moram da biram između ta dva, onda bolje cajka.


Nije Batuška toooliki black metal jer koriste dosta stvari iz pravoslavne liturgije u svojim pesmama i recimo da su melodicni. ;)


"ontopic" - prvi put cujem za ovu ali me zapravo nista vise ne iznenađuje posljednjih 20-30 godina. Necu sad guglat odakle cura dolazi, ali kako se zavrtelo u smeri ekavice rekao bih da nije iz Hr, jel to to? :D


Ali dobro je to pitanje sta narod, mase, prihvataju oberucke. Kad rasprodas 5 Arena to znaci novac i veliku popularnost, valjda. Izgleda da to neki drugi ljudi slusaju ali su u vecini, valjda? Znaci, gdje ja to zivim i kako to ja zivim, jel to to pitanje? Ako je to u neznanju, pa blago meni.
Mislim, dovoljno mi je da pogledam klinca (14g) i vidim sta gleda i slusa... mozak mi raspada. Onda nađe nesto iz 80-ih i 90-ih i vidi kakvu dobru muziku smo mi starci imali, a tek onda 60-ta i 70-ta, ali to ne traje dugo. Valjda ekipa i s kim si pa tako ukrug... Znam da ovo moze zvucat kao da prica neka stara mumija, metuzalem, ali bogami, stvarno danas ima jebeno maaaaalo zaista odlicne muzike koja se vrti na radijima, ove danasnje, "moderne". Isti slucaj sa filmovima, jebena reciklaza i prikveli i sikveli nonstop ili budalastine. Ali ok, tu i tamo ima i dobrih među blockbusterima, dok me radiji doslovno ubiju ako ih slusam duze od 2 minute. Stvarno su rijetki (radijske stanice) koji imaju dobar program, a naravno među non-mainstream bandovima ima i danas prejebenih, no pricao sam o mejnstrimu. Nekako mi je nekadasnji mejnstrim bio poslusljiviji, iako sam se zivcirao u 90-ima na techno i slicne dance pizdarije.
Ono, kad se skoro sa nostalgijom sjetis onih groznih frizura iz 80-ih i tadasnja muzika zvuci negdje 5 puta bolja (ozbiljno) od danasnje... bogami smo zaglibili.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/12/2023 : 22:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Gugl kaže da Prijović prije ovih Arena nije nastupila u nijednoj Hr dvorani, a zadnji nastupi prije ovog u Zagrebu su joj bili u noćnom klubu H2O 2018. i 2019. H2O je klub u koji stane 200-300 ljudi. Ja bih rekao da je prelazak sa toga na 5 punih Arena kvantni skok. Sad jenli razlog za njega kvaliteta glazbenih uradak koje je u međuvremenu napravila ili nešto drugo, ne znam.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/12/2023 : 23:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by izivko

+1

Znam tko je Prijoivićka jer žena mi probi mozak s njom.

Inače sviđa mi se cura, dobro izgleda i dobro pjeva što govore njeni nastupi i publika.

Hrvati samo glume kao da ne znaju tko je ona i kao ne slušaju tu muziku.




Mogu da glume koliko hoće, devojka je napunila pet arena. Nije mi ni jasno zašto je ova vest ovde u ovom topicu, ali ok.



Ja blage veze nama tko je ona. Popunila toliko i toliko arena. Od kad kvantiteta dokazuje da je bolja od kvalitete?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/12/2023 : 23:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Može li netko staviti nekakav video njezinog arlaukanja da vidimo o kakvoj se to nekvaliteti radi. Onako usput.

Za nas neupućene, molim.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/12/2023 : 23:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da će današnja mladež koja sluša tu krljovićku ili kako se već zove govoriti kao mi kad smo bili mladi i slušali punk a kad ostare govoriti: eh kako smo bili mladi i bili glupi.

Edited by - Kruger on 07/12/2023 23:15:02
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/12/2023 : 23:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
kiky evo ja kao desničar nisam na njezinoj strani. Čak smo ja i ti na istoj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/12/2023 : 09:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by izivko

+1

Znam tko je Prijoivićka jer žena mi probi mozak s njom.

Inače sviđa mi se cura, dobro izgleda i dobro pjeva što govore njeni nastupi i publika.

Hrvati samo glume kao da ne znaju tko je ona i kao ne slušaju tu muziku.




Mogu da glume koliko hoće, devojka je napunila pet arena. Nije mi ni jasno zašto je ova vest ovde u ovom topicu, ali ok.



Zato šta se gomila ovih seljačina buni kad in kažeš da su seljačine.
Ja nikad čuja za tu prije ovih koncerata,niti slušan te pizdarije.
Isto bi stavija i da je npr Spermerina napunila 5 arena.
I nema to nikakve veze s ekavicon i Srbima,da je kojin slučajen neka srpska black metal grupa napunila samo jednu arenu ,stavija bi tu vijest u onaj topic ima nade,kakve takve.
Kapiš?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/12/2023 : 09:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Davno je još bivši precjednik Mesić reka da se Hr poseljačila i diš boljeg dokaza od ovog danas.
U Zg su svirali nedavno i Marduk i Behemoth pa ne znan jesu uspili i oni Močvaru napunit jednom.
Toliko o Hrvatima i niihovom ukusu u glazbi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/12/2023 : 09:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Davno je još bivši precjednik Mesić reka da se Hr poseljačila i diš boljeg dokaza od ovog danas.
U Zg su svirali nedavno i Marduk i Behemoth pa ne znan jesu uspili i oni Močvaru napunit jednom.
Toliko o Hrvatima i niihovom ukusu u glazbi.



Sinoć je avangardni improvizatorski jazz trio The Necks do vrha napunio Vintage, pa možda ipak ima nade, kakve-takve :))

(s obzirom da je Vintage klub u koji po mojoj procjeni stane i više ljudi nego u H2O, tko zna, možda i oni dogodine napune 5 Arena)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/12/2023 : 09:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Neciji ukus drugome neukus. Smatrati se boljim zato sto slusas floyde, sepulturu ili ibricu jusica od nekoga tko voli prijovicku, stavrosa ili stajaznam rick astleya je snobovski. Svatko uziva u svojim gustima i tu nema nikakvog odlaska u pm. ... i ja volim gledati brze i zestoke i komedije s will ferrellom, a shaner voli francuske art drame, jel on sad bolji od mene i odlazimo li u 3pm zbog mene? Ne, odlazimo u 3 pm upravo zbog toga sto gledamo tko sto slusa, gleda, cita i onda se omalovazavamo. Zivi i pusti druge da zive.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/12/2023 : 09:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

kiky evo ja kao desničar nisam na njezinoj strani. Čak smo ja i ti na istoj.



ajme veselja

opet smo nas dvojica na istoj strani

kako sam sretan
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/12/2023 : 09:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

Davno je još bivši precjednik Mesić reka da se Hr poseljačila i diš boljeg dokaza od ovog danas.
U Zg su svirali nedavno i Marduk i Behemoth pa ne znan jesu uspili i oni Močvaru napunit jednom.
Toliko o Hrvatima i niihovom ukusu u glazbi.



Sinoć je avangardni improvizatorski jazz trio The Necks do vrha napunio Vintage, pa možda ipak ima nade, kakve-takve :))

(s obzirom da je Vintage klub u koji po mojoj procjeni stane i više ljudi nego u H2O, tko zna, možda i oni dogodine napune 5 Arena)



Kaze: razlika izmedju jazz i rock koncerata - jedni sviraju tri akorda za iljade ljudi, drugi sviraju iljade akorda za troje ljudi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/12/2023 : 10:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

Davno je još bivši precjednik Mesić reka da se Hr poseljačila i diš boljeg dokaza od ovog danas.
U Zg su svirali nedavno i Marduk i Behemoth pa ne znan jesu uspili i oni Močvaru napunit jednom.
Toliko o Hrvatima i niihovom ukusu u glazbi.



Sinoć je avangardni improvizatorski jazz trio The Necks do vrha napunio Vintage, pa možda ipak ima nade, kakve-takve :))

(s obzirom da je Vintage klub u koji po mojoj procjeni stane i više ljudi nego u H2O, tko zna, možda i oni dogodine napune 5 Arena)



Kaze: razlika izmedju jazz i rock koncerata - jedni sviraju tri akorda za iljade ljudi, drugi sviraju iljade akorda za troje ljudi.



Ovo je bio avant jazz a ne jazz jazz, ovi sviraju 3 note po 30 minuta
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 08/12/2023 : 10:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
A ne,slušat će Grdovića,Kovača ,Grašu,Tedi Spalata,Jolu,Vucu,..... oni bi trebali punit Arene,onoga debeloga Houdeka šta mu treba pojačavati binu da sa četiri kvintala ne prosede,Maju Šuput,Severinu,(gas,gas )i da ne nabrajam zlatnu Hrvatsku estradu .

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/12/2023 : 10:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
@ Tonto
Pa šta fali Astleyu? ;-)

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4592 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/12/2023 : 11:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page
Page: of 188 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000