forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 188

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/12/2023 : 14:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
daj ne seri, tintone. nisi cajku u životu čuo. sad si brže-bolje kopirao random pjesmu i misliš da si nešto poentirao.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/12/2023 : 14:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nije random pjesma nego njena najpopularnija. Možemo izvući i deset najpopularnijih i pogađam da ne bi našli vrstu stihova koji tebe smetaju.

p.s. Postoji cijeli niz forumaša koji može posvjedočiti da ovo što si napisao nije točno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 08/12/2023 14:14:46
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/12/2023 : 14:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ma da, sad ćeš ti cherry-pickingom meni ovdje dokazivat da cajke nisu ništa strašno.

nisi cajku u životu POSLUŠAO.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/12/2023 : 14:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
10 najpopularnijih pjesama je isto cherry-picking? A koliko ih trebamo uzeti? 20? 30? 100?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/12/2023 : 14:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Kolika je snaga kvazi antiMass medija najbolje pokazuje ovaj Quebrasco. Tip nema niti jedan upis van najava i popisa stripova ali u ovom slučaju ipak ima hrabrosti izaći van svojih gabarita jer snažno "osjeća" kako zna nekakvu prljavu javnu tajnu koja kao svima prolazi pored zdravih očiju.

@lwood: da li si ti svjestan koliko je djetinjasto izjaviti ovo za Marduk i Behemoth? Mene bi bome zabrinulo da oni napune 5 dvorana a i to onda ne bi bio apsolutno nikakav pokazatelj ukusa publike. Naprotiv, znam ja ljude koji su slušali Marduk pa ipak (između svih ostalih gluposti koje bi izjavljivali) nisu znali razliku primjerice između riffa i melodije/sola. Šupljoglavih ljudi ima i među metalcima i cajkarošima, to bi valjda u svojim godinama trebao znati.

@Šaš: ovo za talent si u pravu. Zapravo ga je teško definirati jer je vjerojatno spoj nekoliko stvari ali okarakterizirati ovu žensku talentiranom je bizarno. Ona je izvođačica, a ne talentirana glazbenica, ako o glazbi pričamo jelte. Osim ako sama ne radi svoje stvari, što je u ovakvom žanru obično anomalija, ako uopće ima koja.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/12/2023 : 14:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Kolika je snaga kvazi antiMass medija najbolje pokazuje ovaj Quebrasco. Tip nema niti jedan upis van najava i popisa stripova ali u ovom slučaju ipak ima hrabrosti izaći van svojih gabarita jer snažno "osjeća" kako zna nekakvu prljavu javnu tajnu koja kao svima prolazi pored zdravih očiju.

@lwood: da li si ti svjestan koliko je djetinjasto izjaviti ovo za Marduk i Behemoth? Mene bi bome zabrinulo da oni napune 5 dvorana a i to onda ne bi bio apsolutno nikakav pokazatelj ukusa publike. Naprotiv, znam ja ljude koji su slušali Marduk pa ipak (između svih ostalih gluposti koje bi izjavljivali) nisu znali razliku primjerice između riffa i melodije/sola. Šupljoglavih ljudi ima i među metalcima i cajkarošima, to bi valjda u svojim godinama trebao znati.

@Šaš: ovo za talent si u pravu. Zapravo ga je teško definirati jer je vjerojatno spoj nekoliko stvari ali okarakterizirati ovu žensku talentiranom je bizarno. Ona je izvođačica, a ne talentirana glazbenica, ako o glazbi pričamo jelte. Osim ako sama ne radi svoje stvari, što je u ovakvom žanru obično anomalija, ako uopće ima koja.



Znan ja to,al viruj mi ima ih puno manje nego metalcima nego cajkarošima.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/12/2023 : 14:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
I šta bi tek u "svojim godinama " neko triba znat. Ha,padne mi napamet recimo bezgrešno začeče .
Zamisli nekoliko milijardi ljudi nema pojma o osnovama biologije.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/12/2023 : 15:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by kiky

i pazi o čemu ona pjeva... u jednoj pjesmi jasno govori da je zanimaju samo bogati muškarci, koji joj mogu pružiti zlato i dijamante, a nije niti važno je li muško kriminalac, glavno da ima novca.



Zbunjen sam, nisi li ti fan Madonne?






Da, ali to je Madonna, nije sa Balkana. Ona kad si gura raspeće u međunožje ili puši kurac na pozornici, to je umetnost.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/12/2023 : 15:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

samo sam čekao da mi netko proturječi sa madonnom.

očemo raditi usporedbe i razlike cajki i madonne?

ja mogu... baš sam raspoložen



Hoćeš? Ali ne Madonna protiv cajki. Ne, ona je kraljica popa, a ti biraj koja će joj se suprotstaviti, Brena ili Ceca. Da vidim po čemu je ova tvoja dronfulja bolja od ovih balkanskih.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 08/12/2023 15:22:32
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/12/2023 : 15:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ah da. Zato je poznato da metalci pjevaju o odlascima na misu, pankeri o obrazovnoj reformi, a reperi o prevođenju starica preko ulice.



Metalci imaju brat bratu stotine pjesama o odlasku na misu, samo crnu :)

Pankerske pjesme su u manjem broju nihilistične, a u većem društveno angažirane, tako da sigurno ima bar koja i o školskoj reformi. Pankerski mindset da se sve treba propitkivati je kao stvoren za progresivnije pripadnike edukacijskog sistema, kao što kaže ovaj članak: https://www.popmatters.com/punk-in-classroom-question-everything
A i najlegendarniji hrvatski panker je školski učitelj.

Što se repera tiče, jel može rahmetli 2Pac?
"I help an old lady across the street, the cost is free"

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/12/2023 : 15:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/lepa-brena-u-dva-dana-rasprodala-i-drugu-zagrebacku-arenu-zakazala-i-trecu/2519301.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_prva_m


Ajme. Štovatelji klasike i black metala na aparatima...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/12/2023 : 15:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ajde za pankere i metalce sam ti namjestio na volej, ali kako se ovo s 2pacom poklopilo, stvarno ne znam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/12/2023 : 15:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...najgore od oba svijeta.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/12/2023 : 15:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Kolika je snaga kvazi antiMass medija najbolje pokazuje ovaj Quebrasco. Tip nema niti jedan upis van najava i popisa stripova ali u ovom slučaju ipak ima hrabrosti izaći van svojih gabarita jer snažno "osjeća" kako zna nekakvu prljavu javnu tajnu koja kao svima prolazi pored zdravih očiju.




Zamisli grijeha - čovjek ima svoje mišljenje i još ga se usudi iznijeti na forumu.

Strašno....


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/12/2023 : 15:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ćeš htijeti još jednom pročitati Cromwellov post jer to nije ni blizu onoga što je napisao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/12/2023 : 16:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Imaš pravo, pored onog što sam napisao tu je još i onaj posprdni dio kojim se umanjuje njegovo mišljenje - "osjeća" kako zna itd.....
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/12/2023 : 16:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Probaj još jednom, ali možda prvo pročitaj i post o kojem Cromwell priča.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37752 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/12/2023 : 16:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Ovo je bio avant jazz a ne jazz jazz, ovi sviraju 3 note po 30 minuta


Nemoj mi sipat soli na ranu... bas na ovoj turneji sam si rekao da cu ih sada konacno uhvatiti, kad ono sjetih se dan-dva poslije koncerta da pogledam za karte ne internet.

(prvijenac mi se redovno vrti, pogotovo na poslu ako radim na nekim tabelama )




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/12/2023 : 17:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kiky

samo sam čekao da mi netko proturječi sa madonnom.

očemo raditi usporedbe i razlike cajki i madonne?

ja mogu... baš sam raspoložen



Hoćeš? Ali ne Madonna protiv cajki. Ne, ona je kraljica popa, a ti biraj koja će joj se suprotstaviti, Brena ili Ceca. Da vidim po čemu je ova tvoja dronfulja bolja od ovih balkanskih.



evo, može

ta tvoja ceca je najobičnija četnička kurvetina koja svoju iznimnu popularnost može zahvaliti i svome braku sa najodvratnijim i najgorim ratnim zločincem koji je ikada koračao ovim krajevima... a čiju ideologiju i svjetonazor ona i dan danas štuje i podupire.

madonna je, na svu sreću, nešto sasvim drugačije

i to ti je to
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/12/2023 : 17:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/lepa-brena-u-dva-dana-rasprodala-i-drugu-zagrebacku-arenu-zakazala-i-trecu/2519301.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_prva_m


Ajme. Štovatelji klasike i black metala na aparatima...



Ma kakvi. Bas me zanima oce li jugonostalgicari pobjedit seljacine. Zasad je 5:2 za seljacine.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/12/2023 : 17:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kiky

samo sam čekao da mi netko proturječi sa madonnom.

očemo raditi usporedbe i razlike cajki i madonne?

ja mogu... baš sam raspoložen



Hoćeš? Ali ne Madonna protiv cajki. Ne, ona je kraljica popa, a ti biraj koja će joj se suprotstaviti, Brena ili Ceca. Da vidim po čemu je ova tvoja dronfulja bolja od ovih balkanskih.



evo, može

ta tvoja ceca je najobičnija četnička kurvetina koja svoju iznimnu popularnost može zahvaliti i svome braku sa najodvratnijim i najgorim ratnim zločincem koji je ikada koračao ovim krajevima... a čiju ideologiju i svjetonazor ona i dan danas štuje i podupire.

madonna je, na svu sreću, nešto sasvim drugačije

i to ti je to



Kiky dušo, ne srdi se. Pričamo o muzici, tekstovima, ponašanju na sceni. Umjetnost, kužiš? Ceca nije "moja", ali je jedna od najvećih zvezda Balkana. Jbg, niko valjda ne gleda sa kim je bila udata niti šta je taj radio.

Ajmo Brenu onda. Fina, kulturna, turbofolkašica. Fahreta, udata za Slobodana. Punila stadione, snimala filmove, ludnica. Recimo da je ona Madonna exYU. U čemu je ona lošija od ove tvoje koja se jebala sa svim i svakim za album i hit. Ajmo pričati na tu temu, Kiky dušo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/12/2023 : 17:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ko se srdi? jedino ti. jer sam ti, po tko zna koji put, rekao da nemaš pojma... o temi o kojoj se baviš.
a ti bi me sad zato uzeo na zub. moš mislit!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/12/2023 : 17:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/lepa-brena-u-dva-dana-rasprodala-i-drugu-zagrebacku-arenu-zakazala-i-trecu/2519301.aspx?index_ref=naslovnica_magazin_prva_m


Ajme. Štovatelji klasike i black metala na aparatima...



Ma kakvi. Bas me zanima oce li jugonostalgicari pobjedit seljacine. Zasad je 5:2 za seljacine.



Stvarno si srednjoškolac
Seljačine ćeš naći na koncertima Baje m. K., Thompsona i Vukova sa Manjače. A na koncertu Merlina, Čolića, Joksimovića, Brene... ćeš zateći drugu publiku.

Nego, nisi mi odgovorio koji su ti bili kriterijumi da zaključiš da je Prijović seljana, a nisi znao ni da postoji, niti si čuo nešto od nje?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/12/2023 : 17:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ko se srdi? jedino ti. jer sam ti, po tko zna koji put, rekao da nemaš pojma... o temi o kojoj se baviš.
a ti bi me sad zato uzeo na zub. moš mislit!



Kiky, hajde da pričamo o Madonni i Breni. Sam si to predložio.
Da vidimo koliko nemam pojma. Piši Kiky.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/12/2023 : 18:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ali stvarno... ako nekome ovdje treba objašnjavati nešto toliko očito i evidentno, a to je zašto je madonna glazbeno, tekstualno, performansom, stilom, žanrovski, svestranošću, pa čak i inteligencijom i proračunatošću svjetlosnim miljama daleko od svih ovih balkanskih kuraba... e, onda stvarno...

manhunter samo želi dvoboj i još jednu priliku da me izbaci sa foruma
Go to Top of Page
Page: of 188 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000