forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 571

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/01/2024 : 11:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nego jedno trivijalno pitanje:Je li vas smeta ono "tjah" u LIB izdanjima?
Pa tko tak govori?:))
Eventualno se kaže "tja" ali i to je rijetkost. Tako je u NN-u i u Dylanu, a vjerojatno i u ostalim izdanjima. Nemam sad kod sebe druga izdanja da usporedim ali vrlo vjerojatno je svuda to famozno "tjah":))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7221 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/01/2024 : 12:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Izrazito iritantno. Kad Nathan kaže tjah sve mu padne u vodu što god kaže. Ili Branko recimo..
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/01/2024 : 14:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mogli su umjesto te "tjah" ubaciti barem 5-6 sličnih uzrečica, tipa "eh" isl. Ovo je fakat bezveze.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/01/2024 : 14:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mislim, ok koji put ali stalnoooooo...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 21/01/2024 : 19:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote


Uskoro bi se u prodaji trebala naći i Agencija Alfa 25, a u njoj vas, u priči na 320 stranica koja nosi naslov “Alfa: Postanak“ scenarista Stefana Viettija i crtača Stefana Martina, ponovno čeka Alfin budući naraštaj!

Autor fenomenalne naslovnice je, kao i obično, naš dragi prijatelj, sjajni Roberto De Angelis, a što se tehničkih detalja tiče tu nema nikakvih promjena: format je onaj klasični Bonellijev (160 x 210 mm; c/b, tvrde korice), dok je naklada 250 primjeraka.

Inače, ovo je treće i posljednje pojavljivanje Joanne, Liama i Scouta u serijalu Agencija Alfa, a prva dva bila su – kao što se sigurno svi fanovi Nathana Nevera jako dobro sjećaju – u knjigama 14 i 19.

U Italiji je ovo izdanje na 320 stranica izvorno objavljeno u veljači 2012. godine, a cjelokupan popis naših izdanja u 2024. godini možete pronaći na sljedećem topicu: http://www.libellus.hr/F...aspx?g=posts&t=2502

I za kraj još samo informacija da će redovna cijena AA 25 biti 32,90 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti po promotivnoj cijeni od 26,32 €.

Till I Collapse
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2024 : 10:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Yeah!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 22/01/2024 : 10:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
jučer sam ponovno pročitao prvu priču budućeg naraštaja iz knjige 14. jako dobro, baš mi se svidjelo. koliko se sjećam i druga je na visokoj razini.
nadam se da je vietti vrhunski završio trilogiju, očekivanja su mi velika :).

Till I Collapse
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2024 : 11:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da, obadvije knjige su dobre, nadam se da će i ova biti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 22/01/2024 : 11:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Tjah, čime se bavite... 😜

Odavno mi postali iritantni, mislim da sam i spomenuo. Ok kužim da ne mogu reći " e jebi ga" ali mogli su to malo šarati, bilo talijani, bilo prevoditelj.

Veselim se inače novom AA, uopće me ne jebu, koliko se sjećam, negativne kritike.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7221 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/01/2024 : 11:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
AA 14 mi je bila super, AA 19 puno slabija, ali i dalje solidna. Vidjet ćemo šta će donijeti završni broj.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/01/2024 : 12:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače jedna zanimljivost:sljedeću priču od DD koju ću pročitati, 28:Dok grad spava, napisali su - Medda, Serra i Vigna!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/01/2024 : 16:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače broj 30 DD-a:Opsjednuta kuća (u Dnevniku objavljena kao Šesto čulo) je epizoda koju je crtao Castellini!
Kakav crtež jbmti...:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1079 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 24/01/2024 : 16:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Inače broj 30 DD-a:Opsjednuta kuća (u Dnevniku objavljena kao Šesto čulo) je epizoda koju je crtao Castellini!
Kakav crtež jbmti...:))



Nedavno sam to čitao u izdanju Libellusa...
Inače, jedan od prvih Dylana koje sam pročitao
kao klinac...
Dotični je crtao i broj 48: Horror Paradise.
Maestralno...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15755 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2024 : 19:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by mladjo

Inače broj 30 DD-a:Opsjednuta kuća (u Dnevniku objavljena kao Šesto čulo) je epizoda koju je crtao Castellini!
Kakav crtež jbmti...:))



Nedavno sam to čitao u izdanju Libellusa...
Inače, jedan od prvih Dylana koje sam pročitao
kao klinac...
Dotični je crtao i broj 48: Horror Paradise.
Maestralno...



Jest. Tu naprosto ne znas koja je epizoda bolja. U Opsjednutoj kuci, izmedu svih ostalih fantasticnih scena, ona u Bubi gdje se voze Dylan, Lord Wells i God mi je toliko dobra da je svako malo ponovo pregledam. A tribute to Stephen King i Jack Nicholson su izvanredni momenti. (Izmedu svih ostalih)

Horror paradise da uopce ni ne spominjem. Cisto stripovsko remek djelo.

Za mene su ta dva Dylana, highlight rada Castellinija. Nesto najbolje sto je nacrtao. Cak bolje od nevjerovatnog prvjenca naseg Nathana.

Bilo je svojevremeno dostupno za kupiti par tabli iz te dvije epizode Dylana. Nazalost sam to preskocio. Kajem se dan danas...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15755 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2024 : 19:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Mogli su umjesto te "tjah" ubaciti barem 5-6 sličnih uzrečica, tipa "eh" isl. Ovo je fakat bezveze.



Pa mogli su, zbilja. Ali meni ne smeta. Cak namjerno to 'tjah' upotrebljavam u kuci, ali ne daju se iziritirati... ;)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15755 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2024 : 00:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Da, obadvije knjige su dobre, nadam se da će i ova biti.



Ni slova, ni slicice se ne sjecam iz tih brojeva AA 14 i 19.
Vidjet cu kakvim ce mi se intezitetom to vratiti kad ih budem ponavljao prije 'dvajspetice'.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
485 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 25/01/2024 : 07:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

AA 14 mi je bila super, AA 19 puno slabija, ali i dalje solidna. Vidjet ćemo šta će donijeti završni broj.



+1
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 25/01/2024 : 09:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
daleko je lošija druga knjiga, po meni je vietti trebao zaključiti radnju u prvoj ili, još bolje, sadržajno obogatiti drugu kad se već odlučio na dvodijelni koncept. sada treba u trećoj knjizi obnoviti novu alfu, uvesti nove likove kada je skoro sve potamanio, postaviti okvir priče, razraditi ju i ne zaribati završetak. na kraju treba ostaviti nekakvu završnu sliku agencije i tog budućeg svijeta u odnosu na nathanovo vrijeme.

vidim da je priča izašla isti mjesec kad i kraj rata svjetova, tako da je i pitanje okolnosti pod kojima je vietti napustio nathanov svijet. prethodne knjige su objavljivane u razmacima od 3 godine, tko zna kakva je bila viettijeva vizija po meni opravdano ambicioznog i zanimljivog serijala svijeta i agencije dalje budućnosti u odnosu na atmosferu kada je pisao zadnji nastavak i prešao u dragonero.
ne znamo koliko je taj proces trajao i kako se manifestirao na njegove posljednje nathan uratke, puno smo oko toga nakon završetka rata svjetova.

ideja budućeg naraštaja meni se jako sviđa. kao hard core asimov fan nalazim neke poveznice na svijet fondacije u odnosu na robote. tamo su potpuno uništeni i zaboravljeni, ovdje prognani i označeni kao zlo s ciljem uništenja što je u velikoj mjeri realizirano. tamo su nezamislivo sofisticirani, ovdje se kroz seriju 14 otišlo korak dalje.
tamo sve kontinuitete zatvara robot daneel olivaw, ovdje jedino link kroz pohranjena "sjećanja", ustvari ogromne baze lakše ili teže mu dostupnih informacija može povezati "stari" i novi svijet.
Ta poveznica stare i nove alfe meni je najintrigantniji dio pri čemu imamo dva linka s dvije različite osobnosti o čemu bi se moglo nadugo.

ponekad genijalni vietti postavio je okvir za nešto što je moglo biti novi serijal barem na razini univerzum alfe, nažalost ništa od toga.
koliko god dragonero s vieetijem dobio, nathan je puno više izgubio. može mu se puno zamjeriti, no imao je ideje koje su meni kao ljubitelju tvrdog sf-a bile jako zanimljive.
nadam se da će treći i završni nastavak biti solidan makar u smislu zaokruženja priče bez ostavljanja otvorenog prostora za buduće nastavke do kojih nikad nije i po svemu sudeći nikad doći neće.

Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 25/01/2024 13:07:22
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7544 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/01/2024 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl



Za mene su ta dva Dylana, highlight rada Castellinija. Nesto najbolje sto je nacrtao. Cak bolje od nevjerovatnog prvjenca naseg Nathana.



Najbolje što je ikada nacrtao je, van svake konkurencije "Srebrni letač - Tmina iza zvezda", nešto što se (i po sopstvenom priznanju) desi jednom u životu.

Mada je DD jako dobar.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15755 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2024 : 16:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by ivanl



Za mene su ta dva Dylana, highlight rada Castellinija. Nesto najbolje sto je nacrtao. Cak bolje od nevjerovatnog prvjenca naseg Nathana.



Najbolje što je ikada nacrtao je, van svake konkurencije "Srebrni letač - Tmina iza zvezda", nešto što se (i po sopstvenom priznanju) desi jednom u životu.

Mada je DD jako dobar.



Da. Samo bi lud covjek nasao nesto kontra toga rada. Samo moj je problem sto nikad nisam volio Silver surfera, a Galactusa jos i manje.

Ali vidio sam mu recimo, neke neobjavljene radove koje je crtao ljudima po narudzbi, privatno iz postovanja ili za novac i to je za ne povjerovati u sto tocno gledas.

Bas jednom nasem uvazenom clanu sliku za vjencanje. Prekrasna slika.

I meni je preko veze nacrtao jednog izuzetnog Nathana, dok nisam 'dosao' do jedne njegove NN naslovnice, a za koju sam 'krv propisao'. Tada sam se smirio. To mi je bilo target No. 1.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/01/2024 : 20:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

daleko je lošija druga knjiga, po meni je vietti trebao zaključiti radnju u prvoj ili, još bolje, sadržajno obogatiti drugu kad se već odlučio na dvodijelni koncept. sada treba u trećoj knjizi obnoviti novu alfu, uvesti nove likove kada je skoro sve potamanio, postaviti okvir priče, razraditi ju i ne zaribati završetak. na kraju treba ostaviti nekakvu završnu sliku agencije i tog budućeg svijeta u odnosu na nathanovo vrijeme.

vidim da je priča izašla isti mjesec kad i kraj rata svjetova, tako da je i pitanje okolnosti pod kojima je vietti napustio nathanov svijet. prethodne knjige su objavljivane u razmacima od 3 godine, tko zna kakva je bila viettijeva vizija po meni opravdano ambicioznog i zanimljivog serijala svijeta i agencije dalje budućnosti u odnosu na atmosferu kada je pisao zadnji nastavak i prešao u dragonero.
ne znamo koliko je taj proces trajao i kako se manifestirao na njegove posljednje nathan uratke, puno smo oko toga nakon završetka rata svjetova.

ideja budućeg naraštaja meni se jako sviđa. kao hard core asimov fan nalazim neke poveznice na svijet fondacije u odnosu na robote. tamo su potpuno uništeni i zaboravljeni, ovdje prognani i označeni kao zlo s ciljem uništenja što je u velikoj mjeri realizirano. tamo su nezamislivo sofisticirani, ovdje se kroz seriju 14 otišlo korak dalje.
tamo sve kontinuitete zatvara robot daneel olivaw, ovdje jedino link kroz pohranjena "sjećanja", ustvari ogromne baze lakše ili teže mu dostupnih informacija može povezati "stari" i novi svijet.
Ta poveznica stare i nove alfe meni je najintrigantniji dio pri čemu imamo dva linka s dvije različite osobnosti o čemu bi se moglo nadugo.

ponekad genijalni vietti postavio je okvir za nešto što je moglo biti novi serijal barem na razini univerzum alfe, nažalost ništa od toga.
koliko god dragonero s vieetijem dobio, nathan je puno više izgubio. može mu se puno zamjeriti, no imao je ideje koje su meni kao ljubitelju tvrdog sf-a bile jako zanimljive.
nadam se da će treći i završni nastavak biti solidan makar u smislu zaokruženja priče bez ostavljanja otvorenog prostora za buduće nastavke do kojih nikad nije i po svemu sudeći nikad doći neće.



Pa di si asimovljev fane!:))
Daneel Olivaw, čovječe koliko se njega nisam sjetio. Zadnja knjiga s njim je Fondacija i zemlja i tu on odluči umrijeti jer previše informacija nosi u svom mozgu. Hm, zašto se nije duplicirao? Možda nije znao kako?
Ah pitanja, pitanja...:D:D

da, ovdje je bilo ogromnog potencijala za jednu novu sagu, mogla je npr. jednom godišnje izlaziti kao npr. "Saga Nova Alfa" ili tako nešto ali očito ništa od toga.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 25/01/2024 : 21:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
:)
mislim da je daneel završio svoju misiju upravljanja sudbinom galaktike nakon pada carstva. ako se sjećaš u prethodnoj knjizi je pobijedio koncept gee između one 3 opcije tako da je galaktika postala jedinstveni organizam. šteta što je asimov umro u 72.,uspon carstva je za razliku od pada nerazrađen i sama trilogija o carstvu mi je daleko najslabiji dio zaokružene sage time što je stvar ostala na knjigama iz 50ih i nije poživio da ih nakon robota i fondacije razradi mada je najavljivao nove knjige.

čitajući aa 14 u sceni gdje ekipa dolazi na ruševine istočnog grada sjetio sam se u fondaciji i zemlji kada su tražeći zemlju nabasali na ruševine aurore, nekad najmoćnije planete saveza vanjskih svjetova iz asimovljeve sage o robotima. to mi je baš bilo fora.

imamo dva linka, što su uopće jedan bez drugog.
u jednoj epizodi voyagera ona poluzemljanka/poluklingonka se razdjeli na 2 osobe, čistu klingonku, snažnu i hrabru i zemljanku krhku i slabu. vidimo da ona nije ona bez obaju osobnosti. možemo li linka već promatrati kao osobu, sjećamo se u tng one epizode kada se sudilo da li je data samo sofisticirani stroj ili osoba.

u knjizi 19 ona robotica iz serije 14 odlučuje umrijeti u smislu vrhunca njezine "čovječnosti". mali dečko robot to ne može shvatiti. koji bi bio taj prijelomni trnutak. link je lik s najvećim potencijalom u serijalu, nisu to valjda u postviettijevoj fazi uprskali.

uglavnom, nije vietti imao prostora i vremena svime time se baviti, a po pretorijancima vidimo da se drži isključivo glavne narativne linije pojedine priče bez opterećenja cjelovitošću konteksta prethodnih događaja.
samo se nadam da u ovoj završnoj knjizi neće odjedriti u nekom bedastom smjeru bespuća vlastite mašte te da nije ofrljio posao na silu :).

Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 25/01/2024 21:30:28
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/01/2024 : 16:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

:)
mislim da je daneel završio svoju misiju upravljanja sudbinom galaktike nakon pada carstva. ako se sjećaš u prethodnoj knjizi je pobijedio koncept gee između one 3 opcije tako da je galaktika postala jedinstveni organizam. šteta što je asimov umro u 72.,uspon carstva je za razliku od pada nerazrađen i sama trilogija o carstvu mi je daleko najslabiji dio zaokružene sage time što je stvar ostala na knjigama iz 50ih i nije poživio da ih nakon robota i fondacije razradi mada je najavljivao nove knjige.

čitajući aa 14 u sceni gdje ekipa dolazi na ruševine istočnog grada sjetio sam se u fondaciji i zemlji kada su tražeći zemlju nabasali na ruševine aurore, nekad najmoćnije planete saveza vanjskih svjetova iz asimovljeve sage o robotima. to mi je baš bilo fora.

imamo dva linka, što su uopće jedan bez drugog.
u jednoj epizodi voyagera ona poluzemljanka/poluklingonka se razdjeli na 2 osobe, čistu klingonku, snažnu i hrabru i zemljanku krhku i slabu. vidimo da ona nije ona bez obaju osobnosti. možemo li linka već promatrati kao osobu, sjećamo se u tng one epizode kada se sudilo da li je data samo sofisticirani stroj ili osoba.

u knjizi 19 ona robotica iz serije 14 odlučuje umrijeti u smislu vrhunca njezine "čovječnosti". mali dečko robot to ne može shvatiti. koji bi bio taj prijelomni trnutak. link je lik s najvećim potencijalom u serijalu, nisu to valjda u postviettijevoj fazi uprskali.

uglavnom, nije vietti imao prostora i vremena svime time se baviti, a po pretorijancima vidimo da se drži isključivo glavne narativne linije pojedine priče bez opterećenja cjelovitošću konteksta prethodnih događaja.
samo se nadam da u ovoj završnoj knjizi neće odjedriti u nekom bedastom smjeru bespuća vlastite mašte te da nije ofrljio posao na silu :).



Da, pričao je da će napisati još jednu knjigu koja bi bila između Ususret fondaciji i Fondacije ali to se nažalost zbog njegove smrti nije desilo. Inače ,ta sasa ima još toliko potencijala za razradu. Tipa mogla bi samo jedna knjiga o padu Trantora. Ono, cijeli planet kojem je jedini cilj da upravlja svim svijetovima fondacije dolazi do kolapsa i to je de facto kraj carstva.
Da sjećam se da je pobijedio koncept Gee i to mi nije bio baš najbolji izbor:))
Ali dobro.
A da, što se Voyagera tiče, to jwe jedna o prvih epizoda kada se B'Elanna Torres razdvoji na dvije ličnosti - klingonsku i ljudsku. Mogu li jedna bez druge? Mislim da mogu makar se ne sjećam kako je to riješeno u seriji.

A što se AA tiče, ja se samo nadam da će onaj lik iz kovčega na Marsu imati jednu od ključnih uloga jer u "dvojci" su sve nešto tragali za njim i na kraju - mućak. Bio je na tri-četiri strane i pokupio se.
Mislim da će ovdje više biti o njemu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/01/2024 : 20:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Mogli su umjesto te "tjah" ubaciti barem 5-6 sličnih uzrečica, tipa "eh" isl. Ovo je fakat bezveze.



Pa mogli su, zbilja. Ali meni ne smeta. Cak namjerno to 'tjah' upotrebljavam u kuci, ali ne daju se iziritirati... ;)



Tjah, očito da ju nisi još dosta upotrebljavao:))

Palo mi je na pamet da sad u jednom DD-u izbrojim sve "tjah" koji su napisani ali tjah, ne da mi se...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/01/2024 : 13:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nova Jerryjeva recenzija:
https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-71a-rat-za-vodu/3169/

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 571 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.23 seconds. Snitz Forums 2000