forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 162

alexts
Advanced Member



Serbia
7211 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/06/2024 : 20:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg


A i ne znam kome danas bilo šta nedostaje.



Meni nedostaje mnogo toga.

Poplava mangi je stvorila lažnu sliku o ogromnom broju strip izdanja.

Koga one ne zanimaju (a dopiši i tipičan Boneli i razne umetničke i kvaziumetničke stripove), nema šta da čita. Mislim, ima, ali nedovoljno.

DW koga pominješ, kamo sreće da je od početka godine objavio tog Busceminog Konana (i još nekog) ili bilo šta interesantno, od Stvorenja iz Močvare i Hellblazera do Drakule.

Humoristički BD? Klasici? Byrne, Kirbi, Simonson?

Edited by - alexts on 21/06/2024 20:05:31
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1841 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 21/06/2024 : 22:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Razumem ja tebe Aleks. Ali moraš da shvatiš da ti, ja i ovi ostali "matoraći" polako prestajemo da budemo ciljna publika izdavačima. Pune su nam police, mesta ima malo za nove stvari. Sve nam je teže uvaliti neki, za nas "mlak" strip...
Ovako šaraju sa izdanjima. Za svakog ima po nešto. I na kraju godine se nakupi naslova na svačijoj listi želja.

Nego, na koje "razne umetničke i kvaziumetničke stripove" misliš?

Resistance is futile.

Edited by - borg on 21/06/2024 22:41:59
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3195 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 21/06/2024 : 23:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:

Nego, na koje "razne umetničke i kvaziumetničke stripove" misliš?


Meni je tih nedovoljno. Pogotovo mislim na indie scenu koje ima baš baš na kašičicu.
Peter Bagge, Derf Backderf, Julie Wertz, Sarah Glidden, Bob Fingerman, Joe Matt, Ed Piskor, Kate Beaton, Harvey Pekar, Julie Doucet...lista može u nedogled
Guy Delisle, Joe Sacco, Gene Luen Yang jedva ponešto.

Mange one za odrasle, a ne ove goth teen shit isto slabo. Jedan Tsuge ima jedan obljavljen stip ovde. Mizuki srećom prvenac ove godine kod Lokomotive. Ma ni Otoma niko nije objavio kako treba. Dalje da ne idem.
Go to Top of Page
Page: of 162 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000