forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

vatrena_stenica
Starting Member



88 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 25/05/2024 : 15:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
Bio sinoć? Za čizme znam, javili mi moji koji su već bili sinoć. Kažu da je blato na nekim mestima toliko da valja i gumene čizme obuti. 😆
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13395 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/05/2024 : 16:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Bio, imao neke stare patike, trudio se da izbegavam gde je najgore blato + ceo koncert odslušao na nekom delu gde je bio neki lim (šta li je) pa sam uspeo da ostanem u patikama mada je u izlasku bilo momenata gde sam mislio da ću bos kući

E da, cene deru, pivo je 650 dinara ako se ne varam.

Edited by - Imrahil on 25/05/2024 16:18:48
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1411 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 25/05/2024 : 20:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Sinić je bilo super, čak su završili oko 23.00 pa sam uspeo da uhvatim zadnji bus za selo. Razmišlao sam da li da idem ili ne, ali ko zna kada i da li ću ponovo. A za pivo i vodu su stvarno bezobrazni! Pa majice su bile 1000 - 1500 kod onih likova, i to sasvim dobrog kvaliteta. Inače video sam bar dvadeset različitih registracija, zapamtio sam da su bili busevi iz Grčke, Rumunije, Makedonije, Hrvatske, Bugarske, Turske (!), Slovenije...

Sad sam čistio čizme, pola sata pod šmrkom, da sam orao ne bi toliko bilo. Nadam se da je večeras bolje.

Edited by - night on 25/05/2024 20:57:10
Go to Top of Page

vatrena_stenica
Starting Member



88 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 26/05/2024 : 01:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
Bilo je fenomenalno! "Dva sata kvalitetnog TV programa". Zajebavam se, ali iskakala sam se za sve pare. Blata uglavnom nije bilo, osušilo se na većini mesta, a tamo gde nije posuli su slamu. Al' fazon kao da su tražili onako svežu sa sve govnima. Tako da smo bukvalno, dok nije dunuo vetar, bili u toru. 😂 A i neka, malo i centar Bga da oseti govna. Nisu jedina, a i prirodna su. 😆

Završili isto tako nešto oko 23 i neki minut, npr. 10-15. Kad je krenuo Adieu, mi krenuli prema izlazu da nas posle ne izgaze. I tad je na par mesta bilo blata. Preživim ceo koncert bez i onda ugazim u neku rupu u onom mraku da sam jedva izvukla nogu.

Vodu su prodavali u čašama, ne u flašama, a posle koncerta je nisu ni imali. O ceni ne bih. Neću da mi pokvare utisak sa koncerta, ali jesu govna.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11605 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2024 : 02:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Čizme obavezno, ne nosite rančeve.



Što ne rančeve?
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1411 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 26/05/2024 : 06:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by night

Čizme obavezno, ne nosite rančeve.



Što ne rančeve?



Da se ne unese nešto tipa flaša, čaša, kuka i motika čime bi gađali nekoga, a i da slučajno ne bi preneli neku vodu ili nešto slično. Tako mi bar reče onaj na ulazu.
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3800 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 27/05/2024 : 23:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svim Beograđanima! Rammstein je bija ludilo, a i sam grad isto! Odlican vikend! Pozdrav iz Šibenika! 🤘🏻🤘🏻

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11605 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/06/2024 : 03:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Komentari za koncert na klaviru Nika Kejva (sa Kolinom Grinvudom) u Beogradu?
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



631 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 21/06/2024 : 01:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Komentari za koncert na klaviru Nika Kejva (sa Kolinom Grinvudom) u Beogradu?



Misliš na glasoviru?

Nick ni kriv ni dužan na vodi
18.06.2024.
(Ovo sam pisao za drugi forum, evo i ovde)

Cave je bio kao i uvek genijalan. Neću pisati ozbiljan prikaz jer već ima na Ravno do dna, i sasvim je korektan:
https://ravnododna.com/nick-cave-u-beogradu-sam-na-vodi/

Najvažnije je da je publika na pola koncerta prišla bini i poremetila koncept "elita" napred, pravi fanovi pozadi. Prišao sam i ja, i od tog trenutka za mene je koncert bio na maksimumu.

Nekoliko trivia:

Najduhovitije dobacivanje iz publike:
Dok Nick osluškuje muzičke želje, u trenutku kad se publika stišala, čuo se glas sa jakim ruskim akcentom: "Paraњoid Aњdroid"!
(aluzija na to što je basista iz Radioheada)

Početak, što se tiče atmosfere u publici nije obećavao.
U toku prvih nekoliko pesama, hostese su još uvek masovno privodile stado do sedišta. Onda je proradio "catwalk". Na svakih par minuta, crvenim tepihom, po jedna gospojica bi se laganim korakom uputila ka izlazu i nijedna se nije vratila. Valjda su dobile ulaznicu gratis, prikazale se, smorile i kidavela...

Evo kome smo sve prišavši bini pokvarili pogled iz prvih redova:
https://www.kurir.rs/stars/4404858/nik-kejv-na-river-festu-okupila-srpsku-elitu

Setlista:
https://www.setlist.fm/setlist/nick-cave/2024/plato-geozavoda-belgrade-serbia-5bab6370.html
Jedino mi je žao što nije bila "Stranger Than Kindness". Pevao je u Atini na bis.

Inače 23 pesama mu je prosek. Nekima se zalomilo 22 ili 24.

Posle koncerta pričao sam sa Makedoncima iz Struge. Kada sam izlazio sa parkinga, ispred mene je bio auto zagrebačke registracije u kome su bili momci sa Bad Seeds majicama.

Hvala Bogu, Cave je i dalje uživo izuzetan, i oko toga nema diskusije.

Publika je svakako bila šarena. Ja sam srećom sedeo između devojke i para koji su iskreni fanovi. Oni koji su napred prišli su znali tekstove, i u toj gomili je bilo kako i treba da bude na koncertu.

Sve u svemu, drago mi je što sam četvrti put video Nicka.

Edited by - JAH WOBBLE on 21/06/2024 01:34:48
Go to Top of Page

vatrena_stenica
Starting Member



88 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 01/07/2024 : 19:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
Bio sinoć Keziah Jones u Domu omladine. Nisam nešto slušala čoveka (samo par poznatih mu stvari), ali uživo mi bolje zvuči.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000