forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 100

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 03/04/2024 : 17:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Meni pokraj knjiga koje prodaje baš Amazon i koje su na zalihi piše "FREE delivery 16 April on orders dispatched by Amazon over €49". Tako da izgleda da akcija vrijedi do 16.4.




Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1053 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 03/04/2024 : 18:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

Meni pokraj knjiga koje prodaje baš Amazon i koje su na zalihi piše "FREE delivery 16 April on orders dispatched by Amazon over €49". Tako da izgleda da akcija vrijedi do 16.4.



Ja mislim da je to njihov estimat kad će ti pošiljka stići ako naručiš danas. Gledao sam sad random stvari, na jednoj piše 8 April, na drugoj 8 April - 6 May itd.
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 03/04/2024 : 19:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Ja mislim da je to njihov estimat kad će ti pošiljka stići ako naručiš danas. Gledao sam sad random stvari, na jednoj piše 8 April, na drugoj 8 April - 6 May itd.



Aaa moguće, moguće, zaboravio sam da to piše inače, nisam dugo s Amazona uzimao.




Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1053 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 13/04/2024 : 23:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Čini se da ipak nije samo privremeno. Dodali su nas na listu zemalja koje imaju besplatnu poštarinu.

https://www.amazon.de/-/en/gp/help/customer/display.html?nodeId=GZXW7X6AKTHNUP6H#GUID-E7F02356-26F3-42AB-91C8-BF19CFD85BC8__SECTION_D1998FD240D84349927F94B8E6497664
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2023 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 14/04/2024 : 02:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6194 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/04/2024 : 15:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ušli smo i EU po treći put! :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1053 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 15/04/2024 : 17:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ušli smo i EU po treći put! :D



I to unatoč tome što smo na sivoj listi FATF-a

https://www.fatf-gafi.org/en/countries/black-and-grey-lists.html
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/04/2024 : 18:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by udarnik007

Ja sam neki dan otkrio ovo https://comicsbugle.com/
Vidim da je free EU shipping no, nisam još uspoređivao cijene...


Lokacija im je u Slovackoj.
Npr. 99.90€ je za SW: Tales of the Jedi omnibus, a na amazonu pre-order 147,06€.
Daredevil omnibus (reprint Bendis/Maalev) 79.90€ na comicsbugle, amazon 82,99€, Blackwells 92,99€.



+1 preporuka za Comics Bugle

pre neki dan mi dan od njih stigao prvi paketić (zadnji SW Original Marvel Years Epic Collection <#), savršeno upakovan (štaviše, kilometar pucketave plastike za jedan trejd....), usluga skroz cool i ljudska (ubacili za prvu narudžbinu kojekakve džižabidžice, sličice, jednu svesku nekog imageovog stripa, kratko welcome pisamce....)

čekao sam podosta, jedno 4 nedelje od narudžbine do sandučeta, al kapiram da nisu imali strip na lageru, pa da je tu otišlo najviše vremena

jedino se nadam da će malo da poprave ponudu, jer pun kufer stvari koje tražim uopšte nema na sajtu, ali svakako su mi ušli u registar dobavljača koje ću koristiti:)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/04/2024 : 21:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kod Buglea sam preordirao SW Jedi ales i
bendisov omnibus Daredevil(prva narudzba) . Ne znam kako su brzi sa dostavom, ali morao bih nesto naruciti sa liste npr. ima dosta i ostecenih, jeftiniji po 20-tak eura.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 24/04/2024 : 11:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Evo nakon sretnog perioda i 6-7 pošiljki sa Scifiera koje su stizale Overseasom i GLS-om bez dodatnih naplata, jedna se konačno pojavila i sa običnom poštom i naravno po prvi puta mi je naplaćen PDV. A uskoro očekujem još jednu takvu jer ima tracking broj HP-a dok su ostale čini mi se GLS.

Vrijeme je da i ja pišem mail.


Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6194 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/04/2024 : 08:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Znači samo se HPovci prave grbavi...klasika.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



444 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 04/07/2024 : 22:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Jel naručivao mozda tko sa SciFiera nedavno? Kad idem platiti, otvori mi se novi tab, ali mi iskoči Save File opcija nekakvog 3dsMethoda sa zabe. Iako approvam transakciju u mzabi, dobijem poruku 'Unfortunately the payment has failed.'

Izašao je Lovecraft At the Mountain of Madness, htio uzeti to + 20th century boys i vinland sagu.

Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2432 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 05/07/2024 : 09:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
Scifier je za mene osobno na ledu dok ne isprave IOSS, uvek platim carinski pregled zbog "pogrešno zavedenog IOSS" ... nek se ****.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 05/07/2024 : 09:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Ja naručujem redovito i dalje i problema sa plaćanjem kakve je naveo Odoakar nije bilo. A što se IOSS-a tiče uglavnom nemam problema jer su zadnje narudžbe ispravno slali, ali prije toga kad je nešto i trebalo platiti čim sam poslao račun dobio sam novce natrag, štoviše dobio sam uvijek i više jer sam račun poslao na tipa 10 eura, a dobio sam natrag 10 funti. Tako da mi se isplati još više ako i zeznu IOSS broj.


Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



59 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 05/07/2024 : 13:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Jel naručivao mozda tko sa SciFiera nedavno? Kad idem platiti, otvori mi se novi tab, ali mi iskoči Save File opcija nekakvog 3dsMethoda sa zabe. Iako approvam transakciju u mzabi, dobijem poruku 'Unfortunately the payment has failed.'



Nisam imao ovakvih problema, mozda nesto povezano s zagrebackom? narucivao s PBZ i Addiko i nikad nekakvih problema


quote:
Originally posted by BiDi

Scifier je za mene osobno na ledu dok ne isprave IOSS, uvek platim carinski pregled zbog "pogrešno zavedenog IOSS" ... nek se ****.



Ja sam od 5 narudzbi imao samo jednom problem, i to s najmanjom (probnom) narudzbom. Imam teoriju da sto je paket manji to HP dobije da zasere. Sve ostalo mi je dolazilo GLSom bez problema.
Uostalom, SciFier to rijesava s jednim mailom na koji odgovore u 10min i refundaju istog momenta, zar je to toliki problem?
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



444 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 05/07/2024 : 14:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Probat cu sa OTP karticom al rasprodao se Tanabe Lovecraft...pa kud prije:/
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



59 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 05/07/2024 : 22:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Probat cu sa OTP karticom al rasprodao se Tanabe Lovecraft...pa kud prije:/



Pretpostavljam da je na Scifieru bio najjeftiniji. Vjerojatno su vec narucili ponovo
Odlicni su ti DH deluxe, koliko sam skuzio nikada ni ne budu out-of-print
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



444 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 06/07/2024 : 06:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Da, nekih 10 eura je jeftiniji tamo nego na amazon.de, npr.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1321 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 06/07/2024 : 19:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Preporuka za Libristo. Tamo ima i ovaj Tanabeov Lovecraft.
Cijene su vrlo dobre, za romane vidim nerijetko 30 % manje od naših knjižara, nakon prve kupnje redovan popust 5 %, a i inače se lako zgugla kupon 7 %.
Besplatna dostava iznad 60 eura, korisnička podrška u roku 24 sata, slanje GLS, Box Now, DPD, nikakve carine ni dodatni nameti...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/07/2024 : 11:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Blackwells je ipak od ovog njemackog librista po par eura jeftiniji. Bas usporedjivao.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



444 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 08/07/2024 : 19:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Na kraju me amazon.de došao 9 eura jeftinije of SciFiera (besplatna dostava vs 12 eura), tako da mislim da sam gotov sa SciFierom.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1321 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 08/07/2024 : 23:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Blackwells je ipak od ovog njemackog librista po par eura jeftiniji. Bas usporedjivao.



A ne, ja govorim o hrv. Libristu. Par knjiga što sam usporedbe radi pogledao vidim da su oko 10% skuplje na njemačkom nego na hrv. Libristu. Plus uvijek na te cijene ide neki dodatan popust.

Ali to je manje bitno. Libristo je 100% bez ikakvih dodatnih troškova, plus ove kokošare iz Hrv. pošte se lako zaobiđe jer oni najviše seru oko carine i ostalog. Mislim da je Libristo češka firma s umreženim poslovnicama u više zemalja.

Evo zadnje sam novog HC Kinga You like it darker kupio za 18,5 eura (zguglao kupon 7%) plus 3,49 dostava, stiglo GLS-om u roku 5 dana. U Hoću knjigu i Znanje je 30 eura. Ne kažem da su najpovoljniji, ali kad se sve zbroji osobno su mi najisplativiji.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1053 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 09/07/2024 : 13:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Nedavno mi stigla pošiljka od Scifiera, ovaj put GLS-om i kao što svi kažu nije bilo nikakvih problema.
Jučer napravio testnu narudžbu od Librista pa ćemo vidjeti. Za naručeni artikl je pisalo da šalju u roku 24 sata i to se ostvarilo (danas predano GLS-u). Kreće iz Češke.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7298 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/07/2024 : 20:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Libristo je ok. Jednu knjigu san duže čeka jer je bila oštećena i to su mi uredno javili mailom te se ispričali jer je moraju ponovno naručit.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1053 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 24/07/2024 : 08:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
GLS trenutno ima neki problem u Donjem Stupniku ili barem tako kažu. Ne isporučuju pakete jako dugo. Stigao mi Libristo paket iz Češke u Donji Stupnik 15.7. i ovi ga još nisu dostavili na adresu u Zagrebu. Jako teško dobiti korisničku službu, a kada sam ih napokon dobio rekli su samo da rade na otklanjanju neidentificiranog problema i da ne znaju kada će konačno dostaviti paket

Edited by - Wolfman on 24/07/2024 08:18:52
Go to Top of Page
Page: of 100 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000