forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Upoznajte moj-YouTube kanal o stripovima i pop kul
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Ghost
Starting Member

43 Posts

Member since 27/02/2020

Posted - 11/07/2024 : 02:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Ghost a Private Message  Reply with Quote
Poštovani forumaši,

Želim da vam predstavim svoj YouTube kanal pod nazivom DuhConceptTV. Na kanalu se bavim [sve obuhvatno pop kulturom. recenzijom,nabavkom,pregledom stripova, video igre,akcione figure itd.]. Ako volite ove stvari, mislim da bi vam moj video kanal mogao biti interesantan.

Evo linka do mog kanala: https://www.youtube.com/@duhconcepttv

Slobodno posetite kanal, pogledajte nekoliko videa i ako vam se sviđa ono što radim, bilo bi mi zadovoljstvo ako biste ostavili komentar ili feedback. Vaše mišljenje mi je važno kako bih mogao unaprediti svoj sadržaj.

Hvala vam unapred na vremenu koje ćete izdvojiti da pogledate moj kanal.

Uzivaj te u citanju stripova i srecno listanje
Srdačan pozdrav,

jaki
Advanced Member



Croatia
26606 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/07/2024 : 06:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ok.
Izbaci piratski sadržaj pa te možda neko i zaprati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1144 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 11/07/2024 : 09:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Jaki, poznati inspektor.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7715 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 11/07/2024 : 10:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Nisam još stigao da pregledam, ali ako neko želi da bude ugledni jutuber, u svakom slučaju ne bi trebalo da se bavi piratskim sadržajima-izdanjima.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26606 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/07/2024 : 10:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Jaki, poznati inspektor.


Možda izgleda malo prepotentno ali stvarno one serije mu kvare kanal.
Nemože piraterija bit na ozbiljnom kanalu.
Osim toga skrati uvodnu glazbenu špicu jer je preduga.
1. minuta previše.
O ukusu za glazbu nebi ali mene nervira(blakeova sedmorka?)ili neka igrica od prije 30 godina...
Bilo bi lijepo čuti glas a ne čitat titlove ali to opet ovisi o boji i "kvaliteti"glasa.
Za uzor neka ti posluži ovaj kanal:
https://www.youtube.com/@Kanal301/videos
Daleko najbolji ex yu kanal o stripovima i stripovskim te pop kulturnim ekranizacijama.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2658 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 11/07/2024 : 11:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by petarStripovi10

Jaki, poznati inspektor.


Možda izgleda malo prepotentno ali stvarno one serije mu kvare kanal.
Nemože piraterija bit na ozbiljnom kanalu.
Osim toga skrati uvodnu glazbenu špicu jer je preduga.
1. minuta previše.

O ukusu za glazbu nebi ali mene nervira(blakeova sedmorka?)ili neka igrica od prije 30 godina...
Bilo bi lijepo čuti glas a ne čitat titlove ali to opet ovisi o boji i "kvaliteti"glasa.
Za uzor neka ti posluži ovaj kanal:
https://www.youtube.com/@Kanal301/videos
Daleko najbolji ex yu kanal o stripovima i stripovskim te pop kulturnim ekranizacijama.



+1
Satralo...

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 11/07/2024 : 14:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


Za uzor neka ti posluži ovaj kanal:
https://www.youtube.com/@Kanal301/videos
Daleko najbolji ex yu kanal o stripovima i stripovskim te pop kulturnim ekranizacijama.



Hvala na lijepim riječima, iako mi je čudno vidjeti moj kanal kao primjer nekom drugom.

A što se ovog kanala tiče, slažem se naravno oko piraterije, a ostalo, što je već rečeno - intro je predug. Ja osobno volim serije i dobre introe i nikad ih ne preskačem, ali na youtubeu je druga stvar, nitko ih ne voli. I ja sam ih nekada radio dosta duge jer mi je bilo fora, ali s vremenom sam jednostavno počeo zaboravljati na njih i sad ih stavljam samo u posebnim situacijama, i to pazim da budu kratki, max 10 sekundi.

A iako je Youtube odnosno video primarno vizualni medij, zvuk zapravo igra često i veću ulogu. Mala je šansa da čitanje titlova zadrži pažnju gledatelja duže vrijeme jer i kod onih najboljih videa gledatelj će često skrenuti pogled i raditi nešto drugo i oslanjati se na zvuk i naraciju i sl. Ovakav tip samo sa titlovima je dobar za shortse, naravno u vrlo kratkom obliku, jer se takvi videi često gledaju bez zvuka.

Ako je problem u glasu (boja, mana ili sl.) sve bolji i manje robotski zvučeći postaju AI text-to-speech alati pa vrijedi istražiti tu opciju. A ako je problem samo u strahu ili klasičnom "mrzim kako mi glas zvuči na snimci" to je tako kod puno ljudi, više-manje svi to mrzimo. I ja nakon što uploadam video, više ga nikad ne pogledam.


Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301

Edited by - Spectre on 11/07/2024 14:47:47
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2708 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 11/07/2024 : 15:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

quote:
Originally posted by jaki


Za uzor neka ti posluži ovaj kanal:
https://www.youtube.com/@Kanal301/videos
Daleko najbolji ex yu kanal o stripovima i stripovskim te pop kulturnim ekranizacijama.



Hvala na lijepim riječima, iako mi je čudno vidjeti moj kanal kao primjer nekom drugom.

A što se ovog kanala tiče, slažem se naravno oko piraterije, a ostalo, što je već rečeno - intro je predug. Ja osobno volim serije i dobre introe i nikad ih ne preskačem, ali na youtubeu je druga stvar, nitko ih ne voli. I ja sam ih nekada radio dosta duge jer mi je bilo fora, ali s vremenom sam jednostavno počeo zaboravljati na njih i sad ih stavljam samo u posebnim situacijama, i to pazim da budu kratki, max 10 sekundi.

A iako je Youtube odnosno video primarno vizualni medij, zvuk zapravo igra često i veću ulogu. Mala je šansa da čitanje titlova zadrži pažnju gledatelja duže vrijeme jer i kod onih najboljih videa gledatelj će često skrenuti pogled i raditi nešto drugo i oslanjati se na zvuk i naraciju i sl. Ovakav tip samo sa titlovima je dobar za shortse, naravno u vrlo kratkom obliku, jer se takvi videi često gledaju bez zvuka.

Ako je problem u glasu (boja, mana ili sl.) sve bolji i manje robotski zvučeći postaju AI text-to-speech alati pa vrijedi istražiti tu opciju. A ako je problem samo u strahu ili klasičnom "mrzim kako mi glas zvuči na snimci" to je tako kod puno ljudi, više-manje svi to mrzimo. I ja nakon što uploadam video, više ga nikad ne pogledam.




Imas izuzetan kanal, odlicne thumbnail-ove, zanimljiv i raznolik sadrzaj! Zelim ti jos mnogo hiljada pratilaca!
Go to Top of Page

Ghost
Starting Member

43 Posts

Member since 27/02/2020

Posted - 11/07/2024 : 16:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ghost a Private Message  Reply with Quote
Hvala na savetima i kritikama,a nijedne pohvale. Za lepljenje titla sam odlucio zato da se dobije na dinamici i da se dobije vise informacija. Da se razumemo ja nisam odabrao jednu nishu na you tube.uskoro cu poceti i strimati video ogre .I toliko imam zanimljvog sadrzaja za pokazati da ne znam sta cu pre mislim stripove,figure,gadgete i drugo.A sto se tice piraterije ja ne vidim nikakvu pirateteriju osim ako mislite na jednu seriju Mamutica,moji pratioci je voobozavaju.A kad bude vreme izbacicu je neka gledaju ljudi,sta ima tu lose.
Pozdrav svako dobro i srecno listanje.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26606 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/07/2024 : 17:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Eto...
On ne vidi...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12946 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2024 : 17:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Samo nemojte prilikom snimanja tabletiće imat na stolu i bit ce dobro.

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Ghost
Starting Member

43 Posts

Member since 27/02/2020

Posted - 11/07/2024 : 17:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Ghost a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Samo nemojte prilikom snimanja tabletiće imat na stolu i bit ce dobro.




Sta su tabletici
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12946 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2024 : 17:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma ovo što je Jaki stavio video: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=54703&REPLY_ID=2663297

Ja mislio da to samo babe danas drze na stolu ;)

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1258 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 11/07/2024 : 17:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Smeta špica, smeta piraterija... mnogo ste razmaženi.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 11/07/2024 : 17:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

Smeta špica, smeta piraterija... mnogo ste razmaženi.



Smetaju tabletići...

Ja imam crveni i držim ga presavinutog pokraj svog Lego Domovog Dodge Chargera u pozadini. Ne vidi se često jer ne koristim taj kut snimanja, ali tu je.


Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1258 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 11/07/2024 : 17:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Podrška za Dodge Chargera, treba čuvati prave vrednosti.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12463 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/07/2024 : 17:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
bez veze! Čekao sam neko vreme i ništa samo neka bez vezna muzika i vitrina sa stripovima,...ne znam da li bi još trebalo biti nešto no ja nemam živaca za to, predugo traje prije nego se nešto desi....ako nisi znao samo 10 sekundi imaš vremena da privučeš pažnju ako se ništa zanimljivo ne desi u deset sekundi ljudi idu dalje. Zato i j euspio npr tik tok jer se sve dogodi u minuti, treba odmah BOOOOOM, energija,...a ne kao da je nešto zablokiralo,....ništa neče biti od toga, nisi ti taj
Go to Top of Page

Ghost
Starting Member

43 Posts

Member since 27/02/2020

Posted - 11/07/2024 : 18:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ghost a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

Smeta špica, smeta piraterija... mnogo ste razmaženi.


Ma nemam ja milje tabletic u videu
Go to Top of Page

Ghost
Starting Member

43 Posts

Member since 27/02/2020

Posted - 11/07/2024 : 18:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Ghost a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ghost

quote:
Originally posted by Chief Warhead

Smeta špica, smeta piraterija... mnogo ste razmaženi.


Ma nemam ja milje tabletic u videu



Dobro drug ti gledja tik tok, sve podrzavam,meni je ok ja se bavim hobijem a ne da budem profesionalni baka prase. Imam .volim stripove ,imam figure ,volim se igrati i podelicu to sa ljudima koji to vole pa neka gleda ko hoce .Sve u svemu sve postujem sto kazete. Ja cu u svakom slucaju privuci svoju publiku u nekom trenutku. I ja sam nov u ovome i samo sam hteo podelitu sa vama svoj hobi.
Go to Top of Page

Ghost
Starting Member

43 Posts

Member since 27/02/2020

Posted - 11/07/2024 : 19:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ghost a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

bez veze! Čekao sam neko vreme i ništa samo neka bez vezna muzika i vitrina sa stripovima,...ne znam da li bi još trebalo biti nešto no ja nemam živaca za to, predugo traje prije nego se nešto desi....ako nisi znao samo 10 sekundi imaš vremena da privučeš pažnju ako se ništa zanimljivo ne desi u deset sekundi ljudi idu dalje. Zato i j euspio npr tik tok jer se sve dogodi u minuti, treba odmah BOOOOOM, energija,...a ne kao da je nešto zablokiralo,....ništa neče biti od tog
, nisi ti taj



Dobro drug ti gledja tik tok, sve podrzavam,meni je ok ja se bavim hobijem a ne da budem profesionalni baka prase. Imam .volim stripove ,imam figure ,volim se igrati i podelicu to sa ljudima koji to vole pa neka gleda ko hoce .Sve u svemu sve postujem sto kazete. Ja cu u svakom slucaju privuci svoju publiku u nekom trenutku. I ja sam nov u ovome i samo sam hteo podelitu sa vama svoj hobi.
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 11/07/2024 : 19:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
..ništa neče biti od toga, nisi ti taj



A dobro, nećemo ubiti čovjeka u pojam. Svaki početak je težak dok se ne uhoda. Polako i bit će bolje i bolje. Samo treba raditi ono što voli bez forsiranja. Zabavan je to hobi, može se puno toga naučiti.


Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1258 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 11/07/2024 : 19:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Ako je verovati jednom Euru, za veliku gledanost i ne treba milje, trebaju mine... BOOOOOOM, energija... nisam siguran da to vredi te zajebancije.

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1060 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 11/07/2024 : 19:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre
A dobro, nećemo ubiti čovjeka u pojam. Svaki početak je težak dok se ne uhoda. Polako i bit će bolje i bolje. Samo treba raditi ono što voli bez forsiranja. Zabavan je to hobi, može se puno toga naučiti.



Vidim da je kolega igrač Elden Ringa pa sam siguran da zna što je strpljenje

EDIT: hej, jubilarni 1000. post

Edited by - Wolfman on 11/07/2024 19:19:22
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 11/07/2024 : 19:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg


Imas izuzetan kanal, odlicne thumbnail-ove, zanimljiv i raznolik sadrzaj! Zelim ti jos mnogo hiljada pratilaca!



Promaknuo mi je komentar. Puno hvala. A sad, bude ili ne bude... zapravo nije bitno, ionako je to samo zabava.

quote:
Originally posted by Wolfman


EDIT: hej, jubilarni 1000. post



Čestitam.



Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000