forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 196

dovlajoe
Junior Member



Serbia
371 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 04/08/2024 : 20:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
Novak je i pre olimpijskog zlata bio GOAT, sad je samo izbio i poslednji argument svima koji su u to sumnjali. Sa klecavim kolenom pobedio je 15 godina mlađeg Alkaraza u naponu snage, koji je pri tom izvanredno igrao u finalu.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1878 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 04/08/2024 : 20:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Kad je bilo 4:4 u drugom setu..
Spanac servira i vodi 40:0
Nole trci ko lud za 15:40 i dodje do 40:40
i nakon toga spanac ipak uze gejm..

Tu (nakon 40:0) pomislih koji djavo rizikuje povredu ali verovatno je trazio svaku priliku da sto pre zavrsi :)
(da je uzeo taj gejm posle bi servirao za pobedu na turniru)

Srecom sve je posle islo kako treba :)

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30785 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/08/2024 : 20:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Novaku, sjajan meč!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 05/08/2024 : 13:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Nestvarno je sta ovaj covek radi!!!
Drugi dan kako nemam sta pametnije da kazem na ovu temu, osim da u teniskim knjigama 80% moze biti disertacija o Novakovim podvizima !

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16877 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/08/2024 : 17:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Nevjerovatno mi je da Troicki dobija 200.000 evra za Đokovićevu medalju! Pa on je tu samo formalno trener, po službenoj dužnosti kao selektor iz Dejvis kupa. Nije on Đokovićev trener stalno, kao što imaju ovi atletičari...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5255 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/08/2024 : 18:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Da i nije osvojio sve što je osvojio, Nole može biti uzor ne samo sportašima cijelog svijeta, nego i svim ljudima općenito.
Bravo Nole! Legenda za sva vremena…
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4715 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 05/08/2024 : 18:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by BeaGea

...sad kad papak izmisli ozljedu na radu!

Deri papaka Carlose!


I sveže operisan je pobedio Karlosa koji je u top formi;pri tom 16 (šesnaest) godina mlađi.
Plačeš li od muke Dosado?



Ček, ovaj lik je zapravo dosada sa foruma od pre 15-ak godina?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12613 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 05/08/2024 : 20:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by BeaGea

...sad kad papak izmisli ozljedu na radu!

Deri papaka Carlose!


I sveže operisan je pobedio Karlosa koji je u top formi;pri tom 16 (šesnaest) godina mlađi.
Plačeš li od muke Dosado?



Ček, ovaj lik je zapravo dosada sa foruma od pre 15-ak godina?



Da.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2715 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 05/08/2024 : 21:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Nevjerovatno mi je da Troicki dobija 200.000 evra za Đokovićevu medalju! Pa on je tu samo formalno trener, po službenoj dužnosti kao selektor iz Dejvis kupa. Nije on Đokovićev trener stalno, kao što imaju ovi atletičari...


Bukvalno najbesmislenija pozicija u istoriji sporta 🤣
U rangu onog mima: spasilac na bazenu na takmičenju u plivanju 😆😆
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2715 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 05/08/2024 : 21:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2715 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 05/08/2024 : 21:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4715 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 05/08/2024 : 21:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by BeaGea

...sad kad papak izmisli ozljedu na radu!

Deri papaka Carlose!


I sveže operisan je pobedio Karlosa koji je u top formi;pri tom 16 (šesnaest) godina mlađi.
Plačeš li od muke Dosado?



Ček, ovaj lik je zapravo dosada sa foruma od pre 15-ak godina?



Da.



Lol, pa otkud to da je ovom nacističkom govnetu dozvoljeno da opet kenja po forumu?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12613 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 05/08/2024 : 22:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, pitaj manhuntera.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12371 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/08/2024 : 10:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Kako Arapi slave pobjedu Đokovića.

https://x.com/i/status/1820422720376513004

Have mercy
Go to Top of Page

MD72
Average Member

674 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 06/08/2024 : 12:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Svi istinski ljubitji sporta skinut ce kapu Novaku, nema dalje!
Takodjer Donni Vekic maksimalno postovanje, naprava je cudo.
Go to Top of Page

MD72
Average Member

674 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 06/08/2024 : 12:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Svi istinski ljubitji sporta skinut ce kapu Novaku, nema dalje!
Takodjer Donni Vekic maksimalno postovanje, naprava je cudo.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/08/2024 : 13:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Na stranu moje misljenje o Djokovicu van terena ali na terenu je jednostavno najjaci teniser ikad. Iako je meni Federer teniski Dzordan od Djokovica vece cudoviste u tom sportu nije bilo.U tim godinama, sa sjebanim kolenom, sa vec teskom demotivacijom nakon dominantnih osvajanja Alkarasa Vimbldoina i RR-a ti dodjes na OI i pod opterecenjem da su ti poslednje i odigras finale sahovski, savrsen mec i sjebes momka od 21 godinu koji je prvi na svetu, ma daj. Nema dalje.

Evidentno je da je zlatna era tenisa sa ovim dosla do kraja i imali smo privilegiju uzivati u velikoj trojci ali epilog dostojan knjiga. Nekako mi je sad sve leglo na svoje mesto.

I ne moze niko da kaze da je Alkaras odigrao los ili prosecan mec pa je ovaj bio tu. Odigrao je vrhunski mec, cistio linije, pogadjao uglove terena, sve kako treba i kako bi inace ocistio koga god ali sada nije bilo dovoljno. Jednostavno veca zelja i jaci um su ovo dobili.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1878 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 06/08/2024 : 15:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
MD72 evo ja skidam kapu dva puta.

Nisam pratio avanture dosade ali mozda bolje sto nisam. Malo se nesto nakacio na mene ali bas blago moze on to bolje ako hoce (mada bolje da ne, ma kakvi bili lepo je da su stripofili tu).

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12371 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/08/2024 : 17:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Na stranu moje misljenje o Djokovicu van terena ali na terenu je jednostavno najjaci teniser ikad. Iako je meni Federer teniski Dzordan od Djokovica vece cudoviste u tom sportu nije bilo.U tim godinama, sa sjebanim kolenom, sa vec teskom demotivacijom nakon dominantnih osvajanja Alkarasa Vimbldoina i RR-a ti dodjes na OI i pod opterecenjem da su ti poslednje i odigras finale sahovski, savrsen mec i sjebes momka od 21 godinu koji je prvi na svetu, ma daj. Nema dalje.

Evidentno je da je zlatna era tenisa sa ovim dosla do kraja i imali smo privilegiju uzivati u velikoj trojci ali epilog dostojan knjiga. Nekako mi je sad sve leglo na svoje mesto.

I ne moze niko da kaze da je Alkaras odigrao los ili prosecan mec pa je ovaj bio tu. Odigrao je vrhunski mec, cistio linije, pogadjao uglove terena, sve kako treba i kako bi inace ocistio koga god ali sada nije bilo dovoljno. Jednostavno veca zelja i jaci um su ovo dobili.


tek van terena je najjači. Tu ga osobito cijenim!

Nije dao da ga guze, nije dao da ga slome!

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21015 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/08/2024 : 17:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Na stranu moje misljenje o Djokovicu van terena ali na terenu je jednostavno najjaci teniser ikad. Iako je meni Federer teniski Dzordan od Djokovica vece cudoviste u tom sportu nije bilo.


konstantno ponavljaš da ti se ne sviđa Novak van terena,a vidiš,meni je on van terena još jači! Taj karakter,to ponašanje,životni stavovi,ma sve za 10+/10.
To kako se suprostavio "sistemu",verovatno nikad nijedan sportista neće uraditi.
Da se spominjem kako ga publika,novinari,mediji... nipodoštavaju,potcenjuju,omalovažavaju...;da se tako nešto desilo bilo kom drugom teniseru,slomilo bi ga sigurno. A iz Nola ja izvlačilo dodatnu snagu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/08/2024 18:01:16
Go to Top of Page

Lukeruk
Average Member



Serbia
503 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 06/08/2024 : 18:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Sve ono sto je izdrzao i izdrzava van terena, je u stvari njegovo najvece dostignuce. To ga, uz sportske uspehe, i cini najvecim sportistom ikada. Bez toga bi bio samo GOAT tenisa, jos jedan Mesi, Felps ili Federer u nizu.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1878 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 06/08/2024 : 20:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Doniraj €200,000 nekoj bolnici ili sirotoj deci.

Ostani GOAT do kraja.


Ne brini winter sve je u najboljem redu


"Ipak, prema saznanjima Kurira, Novak Đoković odlučio se da povuče još jedan potez koji će oduševiti sve u Srbiji! Nole će svoju nagradu dati onima kojima je to najpotrebnije, te će novac uplatiti u humanitarne svrhe!

Ovo je još jedan gest vredan svake pažnje i pohvale kojim je Novak ponovo dokazao svoju veličinu, a koji će čitavu Srbiju dovesti do suza, ali onih radosnih!"

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1183 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 06/08/2024 : 20:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar
Ne brini winter sve je u najboljem redu

Nole će svoju nagradu dati onima kojima je to najpotrebnije, te će novac uplatiti u humanitarne svrhe!



To je maltene ocekivano. Sa drzavnom penzijom ne znam da li moze u Srbiji po zakonu da se to prenese na nekog drugog ili barem donira (lump sum odmah ili mesecno kada "pocne").

Nadam se da to istrazuje njegov tim.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1878 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 06/08/2024 : 21:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Fin link o toj penziji
https://www.blic.rs/biznis/moj-novcanik/ovo-je-sve-sto-treba-da-znate-o-nacionalnoj-penziji-za-sportiste-evo-kolika-je-ko-ima/s11e7sb

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12371 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/08/2024 : 22:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Na stranu moje misljenje o Djokovicu van terena ali na terenu je jednostavno najjaci teniser ikad. Iako je meni Federer teniski Dzordan od Djokovica vece cudoviste u tom sportu nije bilo.


konstantno ponavljaš da ti se ne sviđa Novak van terena,a vidiš,meni je on van terena još jači! Taj karakter,to ponašanje,životni stavovi,ma sve za 10+/10.
To kako se suprostavio "sistemu",verovatno nikad nijedan sportista neće uraditi.
Da se spominjem kako ga publika,novinari,mediji... nipodoštavaju,potcenjuju,omalovažavaju...;da se tako nešto desilo bilo kom drugom teniseru,slomilo bi ga sigurno. A iz Nola ja izvlačilo dodatnu snagu.



Sawitch omirisao malo sorošovu lovu, skroz drugi čovik.
Ne zamjerm mu. I veći od njega su se naguzili.

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 196 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000