forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 196

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4500 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 08/08/2024 : 21:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
podrska sawitchu
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16353 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/08/2024 : 21:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
sawitch sve u pravu...

Mada, ovaj mec je odigrao bez prenemaganja i foliranje... svaka mu cast, fokusiran je bio 100%, zaboravio je da se prenemaze. POsteno uzeo i svaka cast.

Ali je antipatican, pogotovo sa ovim, ceo svet je protiv mene, srbin, pravoslavac i svi hoce da ga zajebu, mrze ga.. mislio sam da je pametniji, a on kao prosecan srbin.. zatucan...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

MD72
Average Member

674 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 08/08/2024 : 22:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

https://x.com/petar_1/status/1821294357494034537?s=46&t=El0p8mBu3MXBpy4c-LhHhA

Evo sustine



Sve je on to ljepo rekao, ali ipak je izostala finalna recenica: Da nije Novaka ne bih ni ja dobio ovih svojih 5 minuta.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8568 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/08/2024 : 22:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ja se ispričavam na neupućenosti, ali koja je to točno kontroverzna priča o Noletu i vakcinama. Šta nije bilo čovjeku zabranjeno nastupati na Australian Openu zato jer nije vakcinisan?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
2058 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 08/08/2024 : 23:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

https://x.com/petar_1/status/1821294357494034537?s=46&t=El0p8mBu3MXBpy4c-LhHhA

Evo sustine



Plaše se da ne uđe u politiku.



Resistance is futile.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4418 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 08/08/2024 : 23:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Ja se ispričavam na neupućenosti, ali koja je to točno kontroverzna priča o Noletu i vakcinama. Šta nije bilo čovjeku zabranjeno nastupati na Australian Openu zato jer nije vakcinisan?



I na Australian Openu i na US Openu se nije moglo igrati ako nisi vakcinisan.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8568 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/08/2024 : 07:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

quote:
Originally posted by paro

Ja se ispričavam na neupućenosti, ali koja je to točno kontroverzna priča o Noletu i vakcinama. Šta nije bilo čovjeku zabranjeno nastupati na Australian Openu zato jer nije vakcinisan?



I na Australian Openu i na US Openu se nije moglo igrati ako nisi vakcinisan.



Ma to znam, nego ne kontam šta ljudima točno smeta u vezi toga kod Đokovića. Dal' je to što Nole nije vakcinisan, pa nije mogao nastupiti, sama činjenica da se nije vakcinisao ili nešto treće.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25186 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/08/2024 : 08:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nikome apsolutno ništa ne smeta u vezi toga. Ali mi volimo da se stavljamo u ulogu žrtve, tako da uspesi ispadnu mnogo veći, a neuspehe možemo da opravdamo. Čovek se ponašao idiotski jedno vreme, grlio drveće, lečio se u nepostojećim piramidama, vodio gurua sa sobom, javno pozivao protiv vakcine u trenutku kada je u svetu bila ludnica. .. I naravno da posao medija da tako nešto potenciraju, to im podstiče čitanost i zaradu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 09/08/2024 08:04:35
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40104 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/08/2024 : 08:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A plus je lazirao da je vakcinisan i poslao potvrdu da bi dobio papire da igra na AO-u. Sa kim se petljao nije ni cudo. Na terenu cudoviste tenisko, van terena jedna zatucana budala. Steta urodjene inteligencije. Govori ko zna koliko jezika, ima ogroman uticaj a on ga koristi da kaze kako je video da pop molitvom preciscava vodu. Ej jebote.. Ali od koga je jos je i dobar.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8568 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/08/2024 : 08:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Nikome apsolutno ništa ne smeta u vezi toga. Ali mi volimo da se stavljamo u ulogu žrtve, tako da uspesi ispadnu mnogo veći, a neuspehe možemo da opravdamo. Čovek se ponašao idiotski jedno vreme, grlio drveće, lečio se u nepostojećim piramidama, vodio gurua sa sobom, javno pozivao protiv vakcine u trenutku kada je u svetu bila ludnica. .. I naravno da posao medija da tako nešto potenciraju, to im podstiče čitanost i zaradu.



Aha, ok, fala na odgovoru. Znam da sam uletio ko padobranac, al me čisto zanimalo o čemu je riječ. Što se tiče nepostojećih piramida, nije jedini koji je popušio priču o ljekovitim svojstima istih.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
745 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 09/08/2024 : 08:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Nikome apsolutno ništa ne smeta u vezi toga. Ali mi volimo da se stavljamo u ulogu žrtve, tako da uspesi ispadnu mnogo veći, a neuspehe možemo da opravdamo. Čovek se ponašao idiotski jedno vreme, grlio drveće, lečio se u nepostojećim piramidama, vodio gurua sa sobom, javno pozivao protiv vakcine u trenutku kada je u svetu bila ludnica. .. I naravno da posao medija da tako nešto potenciraju, to im podstiče čitanost i zaradu.



Idiotski, sa čijeg aspekta?
Tvog? Mog? Sawitchevog?
Ako njemu odgovara da grli drveće, da se penje na nepostojeće piramide, da ima gurua, šta se to nas ili bilo koga drugog tiče?!
Ovde se ljudi poistovećuju sa drugima, pre svega sa uspešnim ljudima, i njihove uspehe/neuspehe doživljavaju kao svoje. Ovde se Novakov poraz doživljava (od strane većine) kao nešto lično, kao sopstveni gubitak, sopstveni poraz, kao izdaja.
Ljudima često nije žao što je on (ili bilo koji drugi sportista za kojeg se navija) izgubio, već što je izneverio "naša" očekivanja.
Šta koga briga da li on grli drveće, ima gurua, jede posnu hranu, itd, itd.
Ovde (ne mislim samo na ovaj forum) svako sebi daje za pravo da očekuje da se drugi ponašaju kako on/ona misli da bi trebalo da se ponašaju.
S kojim pravom se komentarišu piramide, gurui, supruga, roditelji, forma, povrede, ...? Zato što je javna ličnost, pa se svakome može da nešto napiše, kaže, pljune, kritikuje, ...? Važi.
Kada bi svako malo više gledao svoja posla, gde bi nam kraj bio.
Razumem medije, koji prave senzaciju i vest od svakakvih gluposti, jer tako pecaju mušterije/klikove i od toga žive, ali ne razumem pojednice koji se bave nečim/nekim što ih ne interesuje ili ne vole i imaju konstantnu potrebu da to/ili tu osobu komentarišu.

Da li može neki link na Novakov poziv drugima da se ne vakcinišu?
Koliko se sećam, čovek je rekao da ON neće da se vakciniše, ali se ne sećam da je pozivao druge da to ne učine. Možda sam nešto propustio.
I nije jedini koji se nije vakcinisao.
Da li neko veruje da su se svi sportisti, kako bi ispunili uslov za učešće na nekom takmičenju, zaista i vakcinisali?? Dobiješ potvrdu i to je to. Samo se kod Novakove potvrde digla frka, jer njegov LIČNI stav nekome nije odgovarao.

Može li i link ka Novakovim izjavama da ga svi mrze zato što je Srbin, da su svi protiv njega i sl?
Njegova izjava, ali ne kao odgovor na tendenciozno novinarsko pitanje, ne pisanje novinara, ne komentarisanje navijača, forumaša i sl.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
745 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 09/08/2024 : 08:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Da dodam da nikada u životu nikoga nisam idealizovao, pa to ne nameravam da radim ni u ovim godinama.
Za Novaka navijam i to je to.
Daleko od toga da smatram da je savršen, bezgrešan i sl., ali njegove odluke su njegove odluke, njegovo ponašanje je njegovo ponašanje.
Interesuje me kao sportista, ne interesuje me njegov privatni život, njegova žena, porodica, grljenje drveća, gurui,...
To je njegova stvar, njegov izbor.
Većina likova sa ovog foruma bi se ozbiljno potkočila kada bi neko njima govorio šta/kako treba da urade, da im je žena ovakva, otac onakav, šta bi trebalo da jedu, da piju, da vole, sa kim da se druže, ....
Ali, eto, Novak (Jokić, ovaj, onaj) je javna ličnost i svi imamo pravo da komentarišemo šta i kako hoćemo.
Go to Top of Page

Lukeruk
Average Member



Serbia
503 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 09/08/2024 : 08:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Nikome apsolutno ništa ne smeta u vezi toga. Ali mi volimo da se stavljamo u ulogu žrtve, tako da uspesi ispadnu mnogo veći, a neuspehe možemo da opravdamo. Čovek se ponašao idiotski jedno vreme, grlio drveće, lečio se u nepostojećim piramidama, vodio gurua sa sobom, javno pozivao protiv vakcine u trenutku kada je u svetu bila ludnica. .. I naravno da posao medija da tako nešto potenciraju, to im podstiče čitanost i zaradu.



Mozes li da potvrdis nekim konkretnim dokazom optuzbu da je javno pozivao protiv vakcina? Ja to nigde nisam uspeo da pronadjem.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4500 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 09/08/2024 : 08:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
to sa Djokovicem o cemu prica Sawitch datira jos od pre vakcinacije
prakticno od trenutka kad je postao poznat
kad se pisalo o njemu van terena
da ne idem u detalje i offtopicarim

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 09/08/2024 08:59:49
Go to Top of Page

Lukeruk
Average Member



Serbia
503 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 09/08/2024 : 09:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

A plus je lazirao da je vakcinisan i poslao potvrdu da bi dobio papire da igra na AO-u. Sa kim se petljao nije ni cudo. Na terenu cudoviste tenisko, van terena jedna zatucana budala. Steta urodjene inteligencije. Govori ko zna koliko jezika, ima ogroman uticaj a on ga koristi da kaze kako je video da pop molitvom preciscava vodu. Ej jebote.. Ali od koga je jos je i dobar.



Ovaj pre tebe kaze da je "pozivao protiv vakcinacije", a ti da je lazirao da je vakcinisan. Dobro bi bilo da ukljucite i malo logike kada pravite te koncepte, jer ne moze biti i jedno i drugo. Svejedno, nije tacno da je lazirao da je vakcinisan - dakle slagao si. Voleo bih da znam razloge tvog laganja?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22301 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/08/2024 : 09:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lukeruk

quote:
Originally posted by sawitch

A plus je lazirao da je vakcinisan i poslao potvrdu da bi dobio papire da igra na AO-u. Sa kim se petljao nije ni cudo. Na terenu cudoviste tenisko, van terena jedna zatucana budala. Steta urodjene inteligencije. Govori ko zna koliko jezika, ima ogroman uticaj a on ga koristi da kaze kako je video da pop molitvom preciscava vodu. Ej jebote.. Ali od koga je jos je i dobar.



Ovaj pre tebe kaze da je "pozivao protiv vakcinacije", a ti da je lazirao da je vakcinisan. Dobro bi bilo da ukljucite i malo logike kada pravite te koncepte, jer ne moze biti i jedno i drugo. Svejedno, nije tacno da je lazirao da je vakcinisan - dakle slagao si. Voleo bih da znam razloge tvog laganja?


Nole navija za Zvezdu.

Savitchu, izvini, morao sam. Necu vise, obecajem.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40104 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/08/2024 : 09:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by manhunter

Nikome apsolutno ništa ne smeta u vezi toga. Ali mi volimo da se stavljamo u ulogu žrtve, tako da uspesi ispadnu mnogo veći, a neuspehe možemo da opravdamo. Čovek se ponašao idiotski jedno vreme, grlio drveće, lečio se u nepostojećim piramidama, vodio gurua sa sobom, javno pozivao protiv vakcine u trenutku kada je u svetu bila ludnica. .. I naravno da posao medija da tako nešto potenciraju, to im podstiče čitanost i zaradu.



Idiotski, sa čijeg aspekta?
Tvog? Mog? Sawitchevog?
Ako njemu odgovara da grli drveće, da se penje na nepostojeće piramide, da ima gurua, šta se to nas ili bilo koga drugog tiče?!
Ovde se ljudi poistovećuju sa drugima, pre svega sa uspešnim ljudima, i njihove uspehe/neuspehe doživljavaju kao svoje. Ovde se Novakov poraz doživljava (od strane većine) kao nešto lično, kao sopstveni gubitak, sopstveni poraz, kao izdaja.
Ljudima često nije žao što je on (ili bilo koji drugi sportista za kojeg se navija) izgubio, već što je izneverio "naša" očekivanja.
Šta koga briga da li on grli drveće, ima gurua, jede posnu hranu, itd, itd.
Ovde (ne mislim samo na ovaj forum) svako sebi daje za pravo da očekuje da se drugi ponašaju kako on/ona misli da bi trebalo da se ponašaju.
S kojim pravom se komentarišu piramide, gurui, supruga, roditelji, forma, povrede, ...? Zato što je javna ličnost, pa se svakome može da nešto napiše, kaže, pljune, kritikuje, ...? Važi.
Kada bi svako malo više gledao svoja posla, gde bi nam kraj bio.
Razumem medije, koji prave senzaciju i vest od svakakvih gluposti, jer tako pecaju mušterije/klikove i od toga žive, ali ne razumem pojednice koji se bave nečim/nekim što ih ne interesuje ili ne vole i imaju konstantnu potrebu da to/ili tu osobu komentarišu.

Da li može neki link na Novakov poziv drugima da se ne vakcinišu?
Koliko se sećam, čovek je rekao da ON neće da se vakciniše, ali se ne sećam da je pozivao druge da to ne učine. Možda sam nešto propustio.
I nije jedini koji se nije vakcinisao.
Da li neko veruje da su se svi sportisti, kako bi ispunili uslov za učešće na nekom takmičenju, zaista i vakcinisali?? Dobiješ potvrdu i to je to. Samo se kod Novakove potvrde digla frka, jer njegov LIČNI stav nekome nije odgovarao.

Može li i link ka Novakovim izjavama da ga svi mrze zato što je Srbin, da su svi protiv njega i sl?
Njegova izjava, ali ne kao odgovor na tendenciozno novinarsko pitanje, ne pisanje novinara, ne komentarisanje navijača, forumaša i sl.




Jbt, kontam da su te puknule OI ali si bas zglajznuo sa ovim.. :)

Pa da li je on sam rekao da nije iz Srbije da bi bilo sve drugacije? Sta to po tebi znaci ako ne nacionalizam?

Ako se bavis javnim poslom, zivis od navijaca koji placaju karte da te gledaju, kupuju suvenire, rekete i dovlace sponzore, njima se obracas na konferencijama onda i te kako moras biti predmet kritike, pozitivne ili negativne. I da je krojacica bio bi podlozan kritici. Da li je dobro porubio nesto ili nije. Ima uticaj koji je zaradio zahvaljujuci navijacima i sta radi sa tim uticajem? Zar nemas neku odgovornost prema narodu kada okacis tu zastavu na majicu? Sta radis sa uticajem koji imas? Istrgujes za sebe i familiju umesto da budes Mbape i stanes za navodne stavove.. Objavio je onda neku podrsku protestima protiv Rio Tinta pa povukao. Jajara sa fleksibilnim moralom. Zna da zivimo u diktaturi, zna da zivimo u kriminalu, zna da nam se drustvo moralno i fizicki raspada i cuti kao pizda.

U vreme kada se svet raspadao i kada je svaki dan sahranjivano na hiljade ljudi koje je kosio virus on sere da nece da se vakcinise. I da neces, cuti iz postovanja prema svim onima koji se bore a ne glumi mi Foksa Moldera. Sa kojim znanjem ti tvrdis da je to lose? Sa onim gde si tvrdio da pop filtrira vodu cantrajuci? Onda nakon svega podneses papire gde si vakcinisan. Lazni moralista. Ni sam ne znam sto uopste navijam za njega kada igra jer mi se gadi skoro sve sto radi van terena.


Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40104 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/08/2024 : 09:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

Da dodam da nikada u životu nikoga nisam idealizovao, pa to ne nameravam da radim ni u ovim godinama.
Za Novaka navijam i to je to.
Daleko od toga da smatram da je savršen, bezgrešan i sl., ali njegove odluke su njegove odluke, njegovo ponašanje je njegovo ponašanje.
Interesuje me kao sportista, ne interesuje me njegov privatni život, njegova žena, porodica, grljenje drveća, gurui,...
To je njegova stvar, njegov izbor.
Većina likova sa ovog foruma bi se ozbiljno potkočila kada bi neko njima govorio šta/kako treba da urade, da im je žena ovakva, otac onakav, šta bi trebalo da jedu, da piju, da vole, sa kim da se druže, ....
Ali, eto, Novak (Jokić, ovaj, onaj) je javna ličnost i svi imamo pravo da komentarišemo šta i kako hoćemo.



Hajde i ovo da ti prokomentarisem. Da moj otac ucestvuje u politickim kampanjama i drzi govore, gostuje po emisijama i podkastima i prica kako sam ja okovan i poslednji borac za slobodan svet i tako dalje pa ja bih ga prvi zatvorio u spajz.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
745 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 09/08/2024 : 09:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
Jbt, kontam da su te puknule OI ali si bas zglajznuo sa ovim.. :)

Pa da li je on sam rekao da nije iz Srbije da bi bilo sve drugacije? Sta to po tebi znaci ako ne nacionalizam?

Ako se bavis javnim poslom, zivis od navijaca koji placaju karte da te gledaju, kupuju suvenire, rekete i dovlace sponzore, njima se obracas na konferencijama onda i te kako moras biti predmet kritike, pozitivne ili negativne. I da je krojacica bio bi podlozan kritici. Da li je dobro porubio nesto ili nije. Ima uticaj koji je zaradio zahvaljujuci navijacima i sta radi sa tim uticajem? Zar nemas neku odgovornost prema narodu kada okacis tu zastavu na majicu? Sta radis sa uticajem koji imas? Istrgujes za sebe i familiju umesto da budes Mbape i stanes za navodne stavove.. Objavio je onda neku podrsku protestima protiv Rio Tinta pa povukao. Jajara sa fleksibilnim moralom. Zna da zivimo u diktaturi, zna da zivimo u kriminalu, zna da nam se drustvo moralno i fizicki raspada i cuti kao pizda.

U vreme kada se svet raspadao i kada je svaki dan sahranjivano na hiljade ljudi koje je kosio virus on sere da nece da se vakcinise. I da neces, cuti iz postovanja prema svim onima koji se bore a ne glumi mi Foksa Moldera. Sa kojim znanjem ti tvrdis da je to lose? Sa onim gde si tvrdio da pop filtrira vodu cantrajuci? Onda nakon svega podneses papire gde si vakcinisan. Lazni moralista. Ni sam ne znam sto uopste navijam za njega kada igra jer mi se gadi skoro sve sto radi van terena.




Slažem se da se često ne slažemo.
Pazi koji ti Novakov "nacionalizam" potenciraš. Jesi li ozbiljan?

Što se tiče "prava" navijača koji su kupili ulaznicu, suvenir, reket, loptu, dres, kopačke, ... smatram da to "pravo" ne postoji!
To što je neko, slobodnom voljom i ličnim izborom utrošio svoj novac i vreme za sopstveni užitak, mu daje za pravo da se ponaša na utakmici kao majmun, da vređa protivnika ili "svoj" tim/igrača ako loše igra, da komentariše, prekida meč, lomi, krši, jer, eto, on je platio ulaznicu i kupio suvenir. Važi. Ko te je terao?
Imaš "prava" kao i onaj koji u to vreme u šumi seče drva.

Odgovornost?
U vremenu "velikog brata", kada javne ličnosti ne mogu na miru da odu ni do toaleta, uvek će se više potencirati nešto negativno, nego pozitivno, jer to mase vole. Senzacije, skandale, tuđu propast, da svim komšijama pocrkaju sve krave, .....
Njegove odluke i njegovi izbori su njegova stvar.
To što ti, i masa drugih, smatraš da on treba da deli tvoje vrednosti, to je nešto drugo.

On je rekao da ON neće da se vakciniše. I to je njegova lična odluka i njegovo pravo. Nikoga nije pozvao da to ne uradi, nikome nije delio savete. Da ne diskutujemo o tome, o posledicama, broju preminulih, itd., nije tema.

Ne verujem da si naveo Mbapea, kao neku moralnu vertikalu u odnosu na Novaka.

Btw, gde su ostali sportisti, umetnici, naučnici, profesori, .... sa svojim stavovima po mnoglim pitanjima? Oni nisu javne ličnosti, pa njihovo mišljenje o litijumu, Kosovu, vlasti, kriminalu, sveobuhvatnoj propasti nacije i države, nisu bitni?
Gde je SPC sa svojim stavovima?
Jesu li svi oni pizde? Što se onda samo od "pizde" Novaka očekuju reakcije i stavovi o svemu, a ostale "pizde" mogu da ćute i kuliraju na miru? Što se samo njegove izjave i stavovi seciraju do detalja, a ostali nam kao nisu bitni?

Btw, da sam na tvom mestu ja ne bih ni navijao za Novaka.
Ko jebe pizdu i lažnog moralistu, antivaksera i nacionalistu! Nek ide da grli drveće, zabole me.
Ti si mazohista, ne samo što navijaš za Partizan, nego izgleda i po drugim pitanjima.

Ovo za Novakovog oca neću da komentarišem.
Meni je jako antipatičan lik, koji samo nanosi štetu Novaku svojim javnim nastupima, ali to je njihova stvar.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16877 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/08/2024 : 09:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Đoković nije lažirao potvrdu da je vakcinisan. On je tražio medicinsko izuzeće.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
745 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 09/08/2024 : 10:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

.... I da je krojacica bio bi podlozan kritici. Da li je dobro porubio nesto ili nije.




Ovaj deo mi je posebno simpatičan.
Ok, krojačica ti nije dobro nešto porubila.
I šta sad? Bavićeš se tom "krojačicom" u nedogled ili ćeš staviti tačku na tu priču i krenuti dalje? Naći ćeš novu krojačicu, ljudima oko sebe ćeš (možda) reći da taj neko ne valja, da drugi valja i to je to.
Ili ćeš se non-stop vraćati na tu krojačicu, kako nije dobro porubila, skratila, proštepala, sašila...

Ok, Novak je ovakav, onakav, staviš tačku ka tu priču i više ne pratiš.
A ovako se svaki čas setih nekog poruba (vakcine, piramide, drveta, oca, ...) i baviš se opet time.
Drži se Partizana, taj mazohizam je dovoljan.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2668 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 09/08/2024 : 10:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Đoković nije lažirao potvrdu da je vakcinisan. On je tražio medicinsko izuzeće.


Tacno.
Da je imao potvrdu kao sto navodi savitch, on bi igrao AO. Novak je dosledan, slagali se sa njegovim stavovima ili ne.

Zasto mora biti politicki angazovan?! Ne mora, nije on savest srpskog naroda pa da ukazuje sto je dobro a sto lose.
Go to Top of Page

Lukeruk
Average Member



Serbia
503 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 09/08/2024 : 10:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by vladar

Da dodam da nikada u životu nikoga nisam idealizovao, pa to ne nameravam da radim ni u ovim godinama.
Za Novaka navijam i to je to.
Daleko od toga da smatram da je savršen, bezgrešan i sl., ali njegove odluke su njegove odluke, njegovo ponašanje je njegovo ponašanje.
Interesuje me kao sportista, ne interesuje me njegov privatni život, njegova žena, porodica, grljenje drveća, gurui,...
To je njegova stvar, njegov izbor.
Većina likova sa ovog foruma bi se ozbiljno potkočila kada bi neko njima govorio šta/kako treba da urade, da im je žena ovakva, otac onakav, šta bi trebalo da jedu, da piju, da vole, sa kim da se druže, ....
Ali, eto, Novak (Jokić, ovaj, onaj) je javna ličnost i svi imamo pravo da komentarišemo šta i kako hoćemo.



Hajde i ovo da ti prokomentarisem. Da moj otac ucestvuje u politickim kampanjama i drzi govore, gostuje po emisijama i podkastima i prica kako sam ja okovan i poslednji borac za slobodan svet i tako dalje pa ja bih ga prvi zatvorio u spajz.



Novak nema spajz.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2668 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 09/08/2024 : 10:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Kao sto rece Rambo Amadeus.

"Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kada plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kada pređe 1.000, onda je top-tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kada se popne na više od 3.000 onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi".

Tako danas i u SRB,gde je u par godina dosta skocio standard, pa iako brojke ne govore, vecina ima i preko 1, 1,5eur mesecno...ne vezujuci ni za jednu vlast, neki procesi idu, ma sta mi radili.

Svi su kosmopoliti, zabole ih za Kosovo, Krajinu, svete zemlje i nebeski narod...svi bi da zive sto bolje mogu.
Pa tako i savitch, kome je nekada bilo mnogo 500din za odlicno uradjenu kutiju, box set, za Malog Nema, danas ne bi pitao za cenu,kao sto ne pita ni za ostalo verovatno.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22301 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/08/2024 : 11:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Novak je markantna licnost i zato dijeli svijet u dva tabora, slicno kao i Ronaldo.
Jednima je drag zbog svojih stavova i povremenog cirkuzanja, drugima iz istih razloga nije simpatican.
Imamo tu i Svajcarce, koji ga prvenstveno ne podnose jer je skinuo njihovu nacionalnu ikonu sa trona, pa su tako poceli da izmisljaju price o Federerovoj eleganciji na terenu, jer im je to ostao jedini adut kako da ga predstave kao najveceg ikada. Oni su poprilicno isfrustrirani svakim novim Noletovim uspjehom.

Ne vjerujem da se tu radi o nekoj svjetskoj zavjeri protiv Srba, u stvari, zavjera protiv Srba postoji od strane trenutnih vladara svijeta i njihovih vazala, ali ne vjerujem da to ima ikakve veze sa Djokovicem. To je neka druga tema, o kojoj ne bi trebali na ovom forumu.

Meni Nole nije nesto posebno simpatican i jasno mi je sto ga mnogi ne vole, ali kao teniseru mu zaista skidam kapu. Jeste najbolji teniser svih vremena! Barem zasad, jer ako ovaj mali Alcaraz ovako nastavi, a ne pojavi se neko s kim ce dijeliti trofeje narednih godina, poobarace sve rekorde prije tridesete. No, s obzirom da nisam Baba Vanga, o tom-potom.

Ove price o najboljem sportisti svih vremena, su mi van pameti. Ne mogu se raliciti sportovi medjusobno mjeriti, iz vise razloga. Tako da ni Laureus nema nekog smisla.
Go to Top of Page
Page: of 196 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000