forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 163

wintermute
Average Member



USA
982 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 11/08/2024 : 00:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
LeBron je proglasen za MVP-ja. Ipak je prevelika masinerija bila na njegovoj strani. Nije da je nezasulzeno ali...

https://www.fiba.basketball/en/events/mens-olympic-basketball-tournament-paris-2024/news/lebron-james-mvp-of-the-paris-2024-headlines-the-all-star-five


Edited by - wintermute on 11/08/2024 00:26:45
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/08/2024 : 07:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Za njih pravila u koracima ne vrijede.


Gleda san polufinale, ono je kriminal.
I onda ima neko dovoljno blesav da kaže kako danas igrači bolje hendlaju balun i imaju brz prvi korak.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/08/2024 : 07:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Cim vidim USA na majici, zgadi Mi se zivot. Nadam se da Kina osvaja prvo mjesto Po broju medalja
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/08/2024 : 08:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Cim vidim USA na majici, zgadi Mi se zivot.


Kod mene potpuno obrnuto Adriano, obozavam ih 😉

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/08/2024 : 11:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Strava. Srbi pijani ko cuskije dosli na dodjelu medalja.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/08/2024 : 11:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Francuzi sinoć praktično bez taktike. Ja sam očekivao da će ući u fizički obračun, a ono ništa. Bez veze. Amerikanci su igrali koliko je trebalo. Na kraju kad je bilo samo -3 Kari je krenuo s trojkama i to je bilo to.

quote:
Originally posted by jagodanbg

Najbolniji poraz od kad pratim sport!
Možda Zvezda - Meš može da se meri sa ovim, ali reprezentativno nema konkurenciju! Glava me boli!


E gdje nađe Zvezda - Meš Sjećam se toga, Zvezda bez stranaca, očekivali smo sigurnu titulu... Igrači se prepali, Vojkan Benčić se ispucavao...

Edited by - delboj on 11/08/2024 11:28:21
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/08/2024 : 16:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dream Team se poprilično obrukao, Srbi su ih mogli dobiti, a i Francuzi ih dobrano namučili! Da nije bilo staraca da povuku (Curry, James, Davis) ne bi vidjeli zlato!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/08/2024 : 17:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo žensko finale, Francuskoj je malo falilo da pobijedi. Šteta.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2666 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 11/08/2024 : 19:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj
E gdje nađe Zvezda - Meš Sjećam se toga, Zvezda bez stranaca, očekivali smo sigurnu titulu... Igrači se prepali, Vojkan Benčić se ispucavao...


Pamtiću do kraja života; jedini put kada mi u životu krenula suza zbog sporta 😢
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/08/2024 : 19:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by delboj
E gdje nađe Zvezda - Meš Sjećam se toga, Zvezda bez stranaca, očekivali smo sigurnu titulu... Igrači se prepali, Vojkan Benčić se ispucavao...


Pamtiću do kraja života; jedini put kada mi u životu krenula suza zbog sporta 😢


To je bilo ono vrijeme kad je samo 10 igrača moglo u protokol u evropskim utakmicama... Zvezdin tim pun igrača s pomalo rijetkim imenima, kao Vojkan, Zlatko, Oliver...

Ja sam tada stvarno mislio poslije pobijede u Italiji da nema šanse da Zvezda ne osvoji titulu. Igor Rakočević, centarska linija Milenko Topić-Jovo Stanojević i Topalović... Šteta. Na kraju oni glupi incidenti.
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
343 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 11/08/2024 : 20:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Strava. Srbi pijani ko cuskije dosli na dodjelu medalja.


Pa kad su ih stavili u matine terminu, pa bio veliki intermeco do dodele medalja.
A da li je "strava" u pozitivnom ili negativnom kontekstu?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/08/2024 : 21:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Dream Team se poprilično obrukao, Srbi su ih mogli dobiti, a i Francuzi ih dobrano namučili! Da nije bilo staraca da povuku (Curry, James, Davis) ne bi vidjeli zlato!



ali su ga ipak vidjeli
e sad, možda će to mnogima biti čudno, ali ja ne mislim kako je originalni dream team najbolji tim ikada
bilo je to drugo vrijeme, kada konkurencija nije imala iskustvo igranja protiv njih, pa nisu znali igrati protiv njih ili ih tražiti autograme
i još su ih suci mazili kao nijedan tim ni prije ni poslije (barem sam ja imao takav dojam gledajući te utakmice)
plus, to nije bila najbolja moguća selekcija tadašnje nba - magic i bird su bili praktično u penziji, jedan sa sjebanim leđima, a drugi hiv pozitivan, bio je tu i leattner kao sveučilištarac, a isaiah thomas nije bio u ekipi zbog odnosa s jordanom
i najvažnije od svega, potrefilo im se da su se godinu prije olimpijade raspale države / reprezentacije koje su im mogle biti malo jača konkurencija - sssr i pogotovo jugoslavija
ne bi ih oni/mi tada dobili, jer ni kompletne te reprezentacije nisu imale puno više iskustva u igranju protiv nba zvijezda, ali ne bi to bilo razvaljivanje od 30 razlike kao protiv hrvatske, koja nije imala nikakvu klupu i kojoj su bekovi bili gregov i alanović

da skratim, meni se od originalnog dream teama jačima čine onaj tim iz pekinga 2008., a ova aktualna ekipa je tu negdje - s puno zvijezda kojima je prošao prajm, ali koji su još uvijek među najboljima na svijetu i da su ameri išli samo s mladima, proveli bi se kao na svjetskom prvenstvu
a ovo što je steph odigrao u polufinalu i finalu je fantazija

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/08/2024 : 21:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dovlajoe

quote:
Originally posted by King Warrior

Strava. Srbi pijani ko cuskije dosli na dodjelu medalja.


Pa kad su ih stavili u matine terminu, pa bio veliki intermeco do dodele medalja.
A da li je "strava" u pozitivnom ili negativnom kontekstu?



u pozitivnom, svakako

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
982 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 11/08/2024 : 22:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by tex2

Dream Team se poprilično obrukao, Srbi su ih mogli dobiti, a i Francuzi ih dobrano namučili! Da nije bilo staraca da povuku (Curry, James, Davis) ne bi vidjeli zlato!



ali su ga ipak vidjeli
e sad, možda će to mnogima biti čudno, ali ja ne mislim kako je originalni dream team najbolji tim ikada
bilo je to drugo vrijeme, kada konkurencija nije imala iskustvo igranja protiv njih, pa nisu znali igrati protiv njih ili ih tražiti autograme
i još su ih suci mazili kao nijedan tim ni prije ni poslije (barem sam ja imao takav dojam gledajući te utakmice)
plus, to nije bila najbolja moguća selekcija tadašnje nba - magic i bird su bili praktično u penziji, jedan sa sjebanim leđima, a drugi hiv pozitivan, bio je tu i leattner kao sveučilištarac, a isaiah thomas nije bio u ekipi zbog odnosa s jordanom
i najvažnije od svega, potrefilo im se da su se godinu prije olimpijade raspale države / reprezentacije koje su im mogle biti malo jača konkurencija - sssr i pogotovo jugoslavija
ne bi ih oni/mi tada dobili, jer ni kompletne te reprezentacije nisu imale puno više iskustva u igranju protiv nba zvijezda, ali ne bi to bilo razvaljivanje od 30 razlike kao protiv hrvatske, koja nije imala nikakvu klupu i kojoj su bekovi bili gregov i alanović

da skratim, meni se od originalnog dream teama jačima čine onaj tim iz pekinga 2008., a ova aktualna ekipa je tu negdje - s puno zvijezda kojima je prošao prajm, ali koji su još uvijek među najboljima na svijetu i da su ameri išli samo s mladima, proveli bi se kao na svjetskom prvenstvu
a ovo što je steph odigrao u polufinalu i finalu je fantazija



Sve isto i ja mislim ovako i potpisujem. Gledao sam licno prenose svih tih utakmica a kosarku aktivno pratim od pa da kazemo kasnih 70tih/ranih 80tih...

Edited by - wintermute on 11/08/2024 22:50:33
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13414 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/08/2024 : 13:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Imrahil

Hvala Partizanu što me istrenirao godinama unazad pa se više ne stresiram oko sporta uopšte. Sinoć navijao da pobedimo, mrvicu se nisam iznervirao kako smo izgubili

Odlična igra sa naše strane, neki moj utisak da je morao Aleksa više da igra a Micić manje ali ajde, lako je biti general posle bitke.

Valjda momci mogu da se dignu pa da se uzme bronza.



Potpisao bih ovaj post.. Ko za Partizan navija sinoc nije prolazio kroz mnogo teske trenutke..



Ne znam dal si video što neko napravio sa onom slikom iz "Stradanja Hristovog", Mel Gibson i onaj što glumi Isusa sav krvav. Uz Gibsona tekst kako ne može da veruje kako smo izgubili a ovom što glumi Hrista partizanov šal oko vrata.

To je to, bukvalno.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3238 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 12/08/2024 : 14:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Joj vi grobari kad zakukate kao da je ceo život AV na vlasti a ne deset godina. Šta mi slaninari da kažemo o krađama, porazima i razočarenjima onda?
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13414 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/08/2024 : 15:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Ništa, pridružite nam se, nemam ništa protiv
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/08/2024 : 16:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
U košarkaškom savezu SAD-a su očito bili svjesni da im za zlato treba veteranska trojka Kari-Durent-Džejms. Da su umjesto njih bila neka druga tri igrača pitanje je bi li došli do zlata.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/08/2024 : 16:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Joj vi grobari kad zakukate kao da je ceo život AV na vlasti a ne deset godina. Šta mi slaninari da kažemo o krađama, porazima i razočarenjima onda?



Kolaboracionizam to obicno donosi.. A Vojvodina je sa svojih 32 navijaca ekstremno bitan faktor. 😂
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2818 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 12/08/2024 : 18:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by tex2

Dream Team se poprilično obrukao, Srbi su ih mogli dobiti, a i Francuzi ih dobrano namučili! Da nije bilo staraca da povuku (Curry, James, Davis) ne bi vidjeli zlato!



ali su ga ipak vidjeli
e sad, možda će to mnogima biti čudno, ali ja ne mislim kako je originalni dream team najbolji tim ikada
bilo je to drugo vrijeme, kada konkurencija nije imala iskustvo igranja protiv njih, pa nisu znali igrati protiv njih ili ih tražiti autograme
i još su ih suci mazili kao nijedan tim ni prije ni poslije (barem sam ja imao takav dojam gledajući te utakmice)
plus, to nije bila najbolja moguća selekcija tadašnje nba - magic i bird su bili praktično u penziji, jedan sa sjebanim leđima, a drugi hiv pozitivan, bio je tu i leattner kao sveučilištarac, a isaiah thomas nije bio u ekipi zbog odnosa s jordanom
i najvažnije od svega, potrefilo im se da su se godinu prije olimpijade raspale države / reprezentacije koje su im mogle biti malo jača konkurencija - sssr i pogotovo jugoslavija
ne bi ih oni/mi tada dobili, jer ni kompletne te reprezentacije nisu imale puno više iskustva u igranju protiv nba zvijezda, ali ne bi to bilo razvaljivanje od 30 razlike kao protiv hrvatske, koja nije imala nikakvu klupu i kojoj su bekovi bili gregov i alanović

da skratim, meni se od originalnog dream teama jačima čine onaj tim iz pekinga 2008., a ova aktualna ekipa je tu negdje - s puno zvijezda kojima je prošao prajm, ali koji su još uvijek među najboljima na svijetu i da su ameri išli samo s mladima, proveli bi se kao na svjetskom prvenstvu
a ovo što je steph odigrao u polufinalu i finalu je fantazija



Mislim da je dream team ipak bio najjača momačad ikad.
Ovogodišnja momčad ima trojicu igrača koji spadaju među najbolje svih vremena, ali nisu u svojim najboljim godinama. Ako pogledaš zadnja dva olimpijska ciklusa, ovaj američki tim ima samo jednu MVP nagradu (Embiid prošle godine).
Igrači iz dream teama su osvojili svih osam MVP nagrada u dva olimpijska ciklusa prije 1992. I ne samo to, osvojili su i 6 MVP nagrada u dva ciklusa poslije 1992 (Olajuwon i O'Neal su osvojili preostale dvije). Ako i izostaviš Magica i Birda (i Laettnera) ostaje ti devet igrača ne starijih od 30 godina koji su u naponu snage.
Iskreno, ne sjećam se sad američke petorke, mislim da je Magic startao, ali petorka Stockton, Jordan, Barkley, Malone i Robinson izgleda prilično opako, a zamjene su Drexler, Pippen, Mullin i Ewing.
Redeem tim iz 2008. je bio također jako dobro posložena momčad, ali ipak nisu na toj razini.
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
343 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 12/08/2024 : 23:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
Da, prvi Dream Team je ubedljivo najbolji svih vremena sa praktično svim zvezdama osim Lejtnera sa koledža. I svi su bili u prajmu i naponu snage, osim već matorog Birda i Medžika zbog bolesti, ali su svakako zaslužili da budu deo tima. Mogao je eventualno Ajzeja Tomas umesto Krisa Malina ali je izostavljen zbog loših odnosa sa Džordanom. Ni jedan tim kasnije nije imao toliko zvezda i uticajnih igrača, i to u vremenu kada se igrala ozbiljnija i bolja košarka. I najvažniji tas na vagi u odnosu na ostale - imali su Džordana.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2666 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 14/08/2024 : 10:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/08/2024 : 09:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/luku-bozica-novi-klub-nakon-mjesec-dana-poslao-na-posudbu/2591075.aspx?index_ref=clanak_izdvojeno_d_sport

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/08/2024 : 07:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/pocela-je-kosarkaska-revolucija-ovo-je-prvi-ubacaj-za-cetiri-poena/2591530.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d_0

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 20/08/2024 : 14:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti/50780/doping-edvards-durent-i-kari-testirani-na-oi/vest
Go to Top of Page
Page: of 163 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.4 seconds. Snitz Forums 2000