forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 250 - Ghost Money
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

stripadzija
Junior Member

Slovenia
487 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 26/08/2024 : 09:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

uglavnom,potpis na sve gore napisano,osim na osvrt nejkera neznalice:

*kada sam u zaviru video kako izgleda crtež,nisam bio kupljen;nakrcan detaljima,puno kadrova,digitalno obojen...ali nakon pozitivnih komentara,brzo je odlučeno da se integral nabavi.

*političko-špijunski triler,sa sitnim SF elementima,možda na samom startu malo "štuca" sa pričom,ali vrlo brzo sve seda na svoje mesto,i strip vozi za sve pare sve do samog kraja.Tu i tamo ima poneka nejasnoća,ali tako je u svakom filmu,stripu ove tematike,tako da sam svim viđenim te pročitanim itekako zadovoljan.
Sa čitanjem mi se i crtež svideo,i tu nemam sad ni najmanju zamerku.

Uglavnom,od mene 4.5/5 i topla preporuka.



Ovo je jedna od Kolorki (a ima ih još, Brazda je meni sličan slučaj), gde su sličice male i sa puno detalja, tako da bi veći format izdanja bio mnogo bolji, posebno za nas matore i poluslepe :) (znam da je nerealno u Fibrinom izdvačkom konceptu, ali nažalost tako je). Inače meni je strip isto legao. Kad sam čitao UW1 imao sam sličan osećaj da bi veći format dao dodatnu dimenziju mnogim impresivnim crtežima u svemiru.

Edited by - stripadzija on 26/08/2024 09:19:54
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21013 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/08/2024 : 15:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
i kod Brazde i kod ovog stripa i kod Brodolomaca sa Ythaqa bi mi veći format legao samo tako,šta košta da košta.Ali verujem da većina tako ne misli.Jbga,ostailo se,naočare ne nosim,a vid baš i nije kao u sokola.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 26/08/2024 15:54:49
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.04 seconds. Snitz Forums 2000