forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NFL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

jagodanbg
Senior Member



2662 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 09/09/2024 : 23:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Odlično prvo kolo! Bio sinoć na svadbi pa nisam mogao da gledam, ali danas slobodan dan i ceo sam ga, mamuran, proveo uz premotani Red Zone, i evo sada završavam Det - LAR.
Najveci i najdrazi utisak mi je porez Atlante i još jedan dokaz koliko je Kirk precenjen i preplaćen, a u suštini lik je qrton od QB-a. I pored toga Minesota očepi sa Semom Darnoldom, pa koji blam!!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4174 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 09/09/2024 : 23:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Lik je dileja.

Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4174 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/09/2024 : 15:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Tua Tagovailoa treći put doživeo potres mozga na terenu.. Lepo je biti profesionalni sportista ali čoveče ne na račun svog zdravlja! Prevrće mi se u stomaku kada vidim ovakve scene, pogotovo kada danas znamo malo više o posledicama potresa mozga na naše zdravlje.. Nadam se da će se čovek penzionisati dok još nije kasno, iako ima samo 26god.. Uf koja mračna strana sporta :(
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2662 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 13/09/2024 : 15:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Isto isto. Ako pokusa da se vrati onda je retardiran!
Nadam se da ga okruzenje, klub...nece podrzavati u tom!
Bas mi ga je zao!! :(
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



56 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 13/09/2024 : 16:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
Bas mi je drago da ovdje ima ljudi koji prate NFL. Nadam se da cemo su u buducnosti dobro citati


quote:
Originally posted by naker

Tua Tagovailoa treći put doživeo potres mozga na terenu.. Lepo je biti profesionalni sportista ali čoveče ne na račun svog zdravlja! Prevrće mi se u stomaku kada vidim ovakve scene, pogotovo kada danas znamo malo više o posledicama potresa mozga na naše zdravlje.. Nadam se da će se čovek penzionisati dok još nije kasno, iako ima samo 26god.. Uf koja mračna strana sporta :(



Ja gledao highlightse ujutro i vidio sam kako Tue odjednom nema - kako NFL ''sakriva'' i bjezi od odgovornosti s ovakvim udarcima.
Tesko ce Tua u ''penziju'' kad ima jako visoki ugovor, mislim da ci i samovoljno primati teske odarce samo da dobije taj novac.
Ne znam sto, no nesto se mora mjenjati, na bolje za igrace naravno.

Nego, jel su to Billsi obranom i bez nekakvog ucinka Josha Allena uspjeli pobjediti dobru ekipu? sokira sam, mogu li napokon preko Kansasa?

quote:
Originally posted by jagodanbg


Najveci i najdrazi utisak mi je porez Atlante i još jedan dokaz koliko je Kirk precenjen i preplaćen, a u suštini lik je qrton od QB-a.


Ja inace navijam za takve ljude, treba ubrat novca koliko se moze. Kirk samo deri i uz to sagradi spomenik manageru!


Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2662 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 13/09/2024 : 16:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Tua Tagovailoa treći put doživeo potres mozga na terenu.. Lepo je biti profesionalni sportista ali čoveče ne na račun svog zdravlja! Prevrće mi se u stomaku kada vidim ovakve scene, pogotovo kada danas znamo malo više o posledicama potresa mozga na naše zdravlje.. Nadam se da će se čovek penzionisati dok još nije kasno, iako ima samo 26god.. Uf koja mračna strana sporta :(


Pritom, tek sad na mrezama izvaljujem da ga je Hamlin 'nokautirao'
Ako neko ne zna o kome je rec, to je lik koji je pre jedne sezone zamalo umro na terenu, bukvalno, srcani udar je preziveo!
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



56 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 13/09/2024 : 17:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
Ne izgleda kao da je bilo kakve namjere za jacim zaustavljanjem tj. zeljom da ga ozljedi

https://x.com/SharpFootball/status/1834418068849570198

Edited by - fabriano on 13/09/2024 17:08:59
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2662 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 13/09/2024 : 19:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fabriano

Ne izgleda kao da je bilo kakve namjere za jacim zaustavljanjem tj. zeljom da ga ozljedi

https://x.com/SharpFootball/status/1834418068849570198


Nisam ni pomislio da je bilo namere, nego mi je fascinantan i sam splet okolnosti!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4174 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/09/2024 : 19:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Imaš medicinski karton pun potresa mozgova, a ne naučiš da ukližeš... Sam je kriv.
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



56 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 13/09/2024 : 22:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Imaš medicinski karton pun potresa mozgova, a ne naučiš da ukližeš... Sam je kriv.



mozda je preokrutno reci da si je sam kriv, ali meni je cak cudno da u njega ne postoji strah odprije, strah koji bi ga tjerao da slajda i kad za tim nema potrebe. ako me razumijes

Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2817 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 13/09/2024 : 22:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Navukao sam se na gledanje Red Zone, ali to ipak nije pravo gledanje footballa.
Vraćam se na gledanje cijelih utakmica.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4174 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/09/2024 : 23:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fabriano

quote:
Originally posted by naker

Imaš medicinski karton pun potresa mozgova, a ne naučiš da ukližeš... Sam je kriv.



mozda je preokrutno reci da si je sam kriv, ali meni je cak cudno da u njega ne postoji strah odprije, strah koji bi ga tjerao da slajda i kad za tim nema potrebe. ako me razumijes





Sigurno da postoji strah, toliko je već puta doživeo potres mozga da mu se uvuklo pod kožu, on je praktički sam inicirao kontakt na poslednjem meču defanzivac bukvalno ništa nije uradio samo je stojao i ovaj udario u njega.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2662 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 14/09/2024 : 12:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Sad slušam podkast '99 jardi', pa njemu je ovo 4. potres mozga u karijeri jbt! 😮
1 je imao na koledžu, 3 u NFL-u 🤕
Druže, bataljuj, vidiš da nije to za tebe ♿
Pritom kažu da ako se sad povuče ima zagarantovanih 90 miliona!

Edited by - jagodanbg on 14/09/2024 12:12:44
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2662 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 16/09/2024 : 12:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ko bi rekao da ce MVP kandidati biti Sem Darnold i Bejker Mejfild 😄
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



56 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 16/09/2024 : 12:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
The year is 2024. Derek Carr is statistically the best passer in the league. Gardner Minshew has the highest completion percentage. The longest TD of the season is thrown by Sam Darnold. Baker Mayfield is undefeated and just barely behind Carr. Kylar Murray is throws a perfect 158 pass rating game.


Nasao na Twitteru
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2662 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 16/09/2024 : 13:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Bolestan pocetak sezone!! Sta rade Saints, mislim da nikom nije jasno 😆
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2817 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 16/09/2024 : 21:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Chiefs pobjeđuju, a Mahomes igra s pola svojih mogućnosti. Kelce i s manje nego pola.

Tampa i Mayfield igraju iznenađujuće dobro.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4174 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 16/09/2024 : 21:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Seča favorita u ovom kolu. Stvarno moraš biti Baltimore da izgubiš od Raidersa.. 0-2 za sada.
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000