forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1030

borg
Senior Member



Serbia
1983 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 12/09/2024 : 01:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Odgledah do kraja.
Ostaviše mi utisak par stvari.
Dobar ukus pravi dobar katalog, dobar ritam je važan za tržišni ples. A izdavanje stripova koje voli čini mu ovaj posao lakši.

Kad se tako pojednostavi, i ja bih u izdavače. Kad ne bi bilo milion drugih distrakcija.


Edit: iako sam se nadao novoj kutiji za interliber, drago mi je što se ne ide na silu, ako već nije kliknulo. Kad bude, biće. A tada će biti pravo.

A ove Betmene... Nemoj žuriti sa novim serijalima. Kupim 2000 strana zbog 200 dobrih... Bolje daj te jednopuce.


Resistance is futile.

Edited by - borg on 12/09/2024 01:06:08
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
980 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 12/09/2024 : 04:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Odslusao sam pola. Zavrsicu verovatno sutra.

Fenomenalna strategija da se ne srlja sa novim tehnologijama u vezi sajta i da se zna svaka linija koda. Jednom kad te kontraktori uhvate i naprave ti kao sto kazes "black box" ima da te posle isisaju za svaki tech support call (a verovatno bi morao i da zauvek placas neki subscription svaki mesec da bi ga "odrzavali"). A €200K samo za revamp sajta je prevelika suma, prosecna plata u HR je oko €1500 mesecno, neka programer ima 2x tj. €3000 mesecno, to je da zaokruzimo 6 man-years odnosno tim od 6 ljudi da pravi godinu dana. Tu nema nikakvih novih algoritama niti izmisljanja tople vode niti novih use/business cases, samo da se preradi ono sto vec sve postoji na nesto "modernije"? Nema novih asseta niti arta, sve vec postoji, content baza vec postoji i populisana je, artwork postoji, workflows su vec ustanovljeni, e-commerce radi, domeni su registrovani, security radi, itd. Samo da se sve to prepise? Hmmm... Mislim da za tim nema nikakve potrebe. Sajt je odlican, nema razloga da se nesto "ulepsava" pogotovu ne za tu cenu i kakve glavobolje i stres ona kasnije donosi sto i sam kazes. Sva potrebna funkcionalnost je vec tu. Doduse ja sam verovatno staromodan ali mi ovo sve paše kako je sad. I ovde mislim i na Fibrin sajt i na Stripove (forum, aukcije, glavni web sajt). Sve je to vec po meni na zavidnom (i sasvim dovoljnom) nivou.

NO EXTERNAL DEPENDENCIES strategija koja radi i nema potrebe da se dira. Kao sto kazes, jedino ima smisla da udjes u to kao mentor svoje cerke jednog dana i tako prosiris na pravi family business.

Ne znam da li se to pominje kasnije ali ja licno iz svoje specificne situacije samo zalim sto Fibra nema digitalnih stripova... znam da to verovatno nikada nece biti i da sam ja u zanemarljivoj manjini jer ne zivim tamo ali eto moram da pomenem.
Go to Top of Page

netkotreci
Starting Member



Croatia
93 Posts

Member since 11/02/2024

Posted - 12/09/2024 : 08:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send netkotreci a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima kako su raščlanili tu web ponudu. No i s nižom cijenom, ostaje black box problem. Super intervju i proleti učas.
Nema bahatosti ni neistine u izjavi da Fibra ima ponajbolji katalog stripova na svijetu, vjerujem da je tako.
Specifičnost malog tržišta i markosove velike strasti prema širokom spektru stripova te nulte tolerancije na kvalitetu i dizajn su savršen recept.
Kad idem objašnjavati nekom strancu ili čak domaćima koji ne prate strip, teško je to približit ljudima bez da vide uživo.

Apropos digitale, vjerojatno nikad neće zaživjet iz očitih razloga, ali je i šteta u određenim situacijama.
Naslovi što su godinama van printa, bez šanse za reprint te rijetko ili nikad viđeni na aukcijama postaju 'izgubljeni' novoj publici.
Slično kao s festivalcima, pogleda ih par stotina i to je to. Ne mislim da se ta izdanja devaluiraju u digitali za 'siću', štoviše, daje im se drugi život.
Siguran sam da odgovor ostaje tvrdo ne i s tim sam pomiren, te poštujem :) Također je tu i trošak kupnje ili izrade app-a za čitanje te je isplativost upitna.


Forumi su majka i jedini ispravan format za zajednicu. S pravom markos zazire od bljutavih polu-chat rješenja.
Najbliže rješenje koje nije forum je reddit a i on je kljast i nepregledan. Može li bolji forum? Zasigurno.
Ali kad pogledam abnormalnu količinu postojećeg materijala na ovom, šteta je ići na novo ako se iti dio izgubi u konverziji.

Za reprinte sam pitao negdje, da li se prate wishliste ili neki drugi kanali i uzimaju u obzir za mogućnost reprinta?
Ili pak neka anketa, dodatna funkcija na sajtu da ljudi poklikaju što bi voljeli imati. U svakom slučaju, hvala tebi markose što postojiš :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 08:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ideja je bila, buduci da je to doslovno "spot on" ono što je EU tražila na natječaju (digitalna tranzicija) dodati i podršku za digitalne stripove na fibra.hr. Nisam ja apriori protiv toga, samo mi je jasno da tu nema kruha kod nas i da je to praktički isključivo investicija u renome/prestiž. Sad je bila dobra prilika da se napravi taj korak, ali na kraju se nisam odvažio. Postoje sad neke druge opcije, vidjet ćemo. Najveći problem je što sam ja control freak i to ima svoje dobre strane, ali realno, stripovi.com zbog toga pati jer ja godinama nisam dodao nove feature ili razvijao sajt dalje, a nije da nema prostora za napredak, blago rečeno:) Ali nemam vremena i za Fibru i za stripovi.com, trebam nešto smisliti po tom pitanju.

Reprinti su stvar moga osjećaja i procjene, nisam se uopće sjetio da konzultiram wishliste;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 12/09/2024 : 09:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
Respekt za Marka i interview, pogotovo za dio o Green Lanternu i generalno o temi profit vs "ono sto se meni svidja". Falilo je mozda malo provokativnijih pitanja:

- Da li se ikada pokajao za ucesce u samim pocecima Libellusa i na neki nacin stvaranju terena za preskupa Bonelli izdanja koja nikada ne bi svojom kvalitetom zadovoljila Fibrine kriterije za ulazak u katalog
- Kada mu drugi ljudi preporuce neki strip i on zeli da ga procita, da li ga "skida" sa neta ili narucuje na Amazonu
- Zasto Mladjo nije bio placen za mukotrpni moderatorski posao toliki broj godina
- Kada ce Ralph Azham
- itd :D

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
485 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 12/09/2024 : 10:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM


- Kada ce Ralph Azham



Ja bih rekao da je to bilo ključno pitanje koje bi možda okončalo višegodišnju debatu. Očigledno novinar nije bio dovoljno upućen u događanja na stripovi.com .
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10846 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/09/2024 : 10:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Lajkovcanin

Markos nam se raspričao :D
https://www.youtube.com/watch?v=q4GhrNDN-PY&ab_channel=milancius



dobar

procitaj taj alias

ima li nesto sto je objavljeno, a da sada ne bi objavio?

Go to Top of Page

netkotreci
Starting Member



Croatia
93 Posts

Member since 11/02/2024

Posted - 12/09/2024 : 10:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send netkotreci a Private Message  Reply with Quote
Hvala na odgovoru! Tko zna gdje bi Fibra bila i na što bi ličila da nisi control freak.
Mislim da je generalno to pozitivno za nju.. A za tebe, e, to samo ti znaš :D

Ugodno sam iznenađen podrškom za digitalu, volio bi to vidjet jednog dana. Ali dan je prekratak za sve, pa i život. Svakako nije lako pronaći osobu/e koja je kombinacija predanosti, vještine i žara te je od povjerenja tako da apsolutno razumijem status quo. Davno je ovo sve preraslo gabarite one man showa!

Edited by - netkotreci on 12/09/2024 10:30:34
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 11:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM

Respekt za Marka i interview, pogotovo za dio o Green Lanternu i generalno o temi profit vs "ono sto se meni svidja". Falilo je mozda malo provokativnijih pitanja:

- Da li se ikada pokajao za ucesce u samim pocecima Libellusa i na neki nacin stvaranju terena za preskupa Bonelli izdanja koja nikada ne bi svojom kvalitetom zadovoljila Fibrine kriterije za ulazak u katalog
- Kada mu drugi ljudi preporuce neki strip i on zeli da ga procita, da li ga "skida" sa neta ili narucuje na Amazonu
- Zasto Mladjo nije bio placen za mukotrpni moderatorski posao toliki broj godina
- Kada ce Ralph Azham
- itd :D



Da, iznenadilo me što me Milan nije pitao ništa o SUISu i zabrani Fibre u Srbiji, npr. Ali valjda to više nije zanimljiva tema.

- Nisam se pokajao za Libellus, nema razloga. Sve je to bila vrijedna škola i iskustvo, a Bonelli bi se dogodio i bez mene.
- dobijem od vlasnika prava/izdavača sve što poželim
- zato što sam škrt
- jednom hoće!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 11:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper
ima li nesto sto je objavljeno, a da sada ne bi objavio?


Dobro pitanje. Evo, najiskrenije moguće: Svjetla Amalua su jedini strip koji bi ispao. Moj francuski je poprilično rudimentaran i nije mi ga lako čitati, pa sam pročitao bio samo prvi album koji mi se svidio, pa dalje nisam čitao (prvi album je super, crtež mi se jako sviđa, što bi moglo poći po zlu?). Svime drugim sam zadovoljan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 11:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by netkotreci

Hvala na odgovoru! Tko zna gdje bi Fibra bila i na što bi ličila da nisi control freak.
Mislim da je generalno to pozitivno za nju.. A za tebe, e, to samo ti znaš :D

Ugodno sam iznenađen podrškom za digitalu, volio bi to vidjet jednog dana. Ali dan je prekratak za sve, pa i život. Svakako nije lako pronaći osobu/e koja je kombinacija predanosti, vještine i žara te je od povjerenja tako da apsolutno razumijem status quo. Davno je ovo sve preraslo gabarite one man showa!


Polako je došlo vrijeme kad višedecenijsko zapuštanje tijela dolazi na naplatu pa moram učiniti nešto po tom pitanju, više ne mogu sjediti za kompom po 12 sati kao nekad.

A za stripovi.com rewrite mi treba minimalno 3-6 mjeseci, da odaberem novi stack (laravel, react, node, asp.net...) naučim ga i onda prepišem sajt u njemu. Da je kraće, puno bih se lakše upustio u to, ovako me muka uopće početi. Valjda će me jednom uhvatiti volja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7174 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/09/2024 : 12:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by SSM


- Kada ce Ralph Azham




- jednom hoće!


Anto na aparatima.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 12/09/2024 : 12:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
Spomenuti 20th century boys / Monster / Lone Wolf bi se savrseno uklopili u Fibrin katalog. Nadacemo se da ce to ipak jednog dana desiti. Do tada cemo citati brdo ostalih dobrih stripova

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1045 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 12/09/2024 : 12:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by netkotreci

Hvala na odgovoru! Tko zna gdje bi Fibra bila i na što bi ličila da nisi control freak.
Mislim da je generalno to pozitivno za nju.. A za tebe, e, to samo ti znaš :D

Ugodno sam iznenađen podrškom za digitalu, volio bi to vidjet jednog dana. Ali dan je prekratak za sve, pa i život. Svakako nije lako pronaći osobu/e koja je kombinacija predanosti, vještine i žara te je od povjerenja tako da apsolutno razumijem status quo. Davno je ovo sve preraslo gabarite one man showa!


Polako je došlo vrijeme kad višedecenijsko zapuštanje tijela dolazi na naplatu pa moram učiniti nešto po tom pitanju, više ne mogu sjediti za kompom po 12 sati kao nekad.

A za stripovi.com rewrite mi treba minimalno 3-6 mjeseci, da odaberem novi stack (laravel, react, node, asp.net...) naučim ga i onda prepišem sajt u njemu. Da je kraće, puno bih se lakše upustio u to, ovako me muka uopće početi. Valjda će me jednom uhvatiti volja.



Jebate zajebancija s ovime. Bolje se zakači pa napravi prvu AI platformu za stripove.

I onda si miran i kad te Zagor otprati u "Vječna Lovišta".

A sad ozbiljno, mislim, da forum ne treba dirati a ni ostatak stripovi.com.

Jer stvar je funkcionalno bez greške i uvođenjem ovih "lijepih bedastoća" ne znači baš nešto.

Za fibra.hr ima smisla ganjat nove tehnologije, ak se more, jer je to ipak markentiško/prodajno WEB mjesto/sjedište.



Go to Top of Page

netkotreci
Starting Member



Croatia
93 Posts

Member since 11/02/2024

Posted - 12/09/2024 : 12:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send netkotreci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
- dobijem od vlasnika prava/izdavača sve što poželim
Ovo je tako dobar flex

Za rewrite svakako treba dugo, istina. Ni uz vanjske izvođače ne bi išlo ispod par mjeseci, a s dosta sati provedenih tj utrošenih u sastanke i beskonačnu naprijed-nazad komunikaciju.

quote:
Originally posted by mmihoci
Jer stvar je funkcionalno bez greške i uvođenjem ovih "lijepih bedastoća" ne znači baš nešto.

Rekao bih da su stripovi.com podjednako važni kao i fibra.hr jer tvore cjelinu. Nemam uvid u statistike ali vjerujem da je posjećen sajt, i odlična je referenca za naslove, kao i aukcije.

Stagnacija nije dobra, i iako je sajt funkcionalan, može se dosta tog napraviti i dodati a da nisu samo bedastoće. Ali sve je to zasad bespredmenta rasprava

Edited by - netkotreci on 12/09/2024 12:47:39
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2665 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 12/09/2024 : 13:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Da, iznenadilo me što me Milan nije pitao ništa o SUISu i zabrani Fibre u Srbiji, npr. Ali valjda to više nije zanimljiva tema.


Vise ljudi na Diskord kanalu, na kojem su se postavljala pitanja za tebe, je izrazilo zelju da se ne pokrece ova prezvakana tema!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 13:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Što se mene tiče, stripovi.com je vazniji od fibra.hr u svakom pogledu osim financijskom, jer da Fibra nema webshop... ne bi bilo dobro. Fibra je samo moja, stripovi.com je na neki način "naš". I treba me nadživjeti. Fibra možda i ne mora.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 13:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by borg

Odgledah do kraja.
Ostaviše mi utisak par stvari.
Dobar ukus pravi dobar katalog, dobar ritam je važan za tržišni ples. A izdavanje stripova koje voli čini mu ovaj posao lakši.

Kad se tako pojednostavi, i ja bih u izdavače. Kad ne bi bilo milion drugih distrakcija.


Edit: iako sam se nadao novoj kutiji za interliber, drago mi je što se ne ide na silu, ako već nije kliknulo. Kad bude, biće. A tada će biti pravo.

A ove Betmene... Nemoj žuriti sa novim serijalima. Kupim 2000 strana zbog 200 dobrih... Bolje daj te jednopuce.




Razumijemo se:)
Bez brige, sad kad završimo Kinga idemo malo više po jednopucima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 13:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Markos
Da, iznenadilo me što me Milan nije pitao ništa o SUISu i zabrani Fibre u Srbiji, npr. Ali valjda to više nije zanimljiva tema.


Vise ljudi na Diskord kanalu, na kojem su se postavljala pitanja za tebe, je izrazilo zelju da se ne pokrece ova prezvakana tema!


je li prežvakana ili nije, nisam baš siguran. Skoro dvije godine su prošle, taman da se napravi neka rekapitulacija, što se postiglo, što se promijenilo, itd itd. Ali dobro, nema veze.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Milancius
Starting Member



2 Posts

Member since 04/06/2019

Posted - 12/09/2024 : 13:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Milancius a Private Message  Reply with Quote
Vrlo rado bih moderirao nekakvu debatu između tebe i nekog predstavnika SUISa ali nažalost obojica znamo da se to neće dogoditi.

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Markos
Da, iznenadilo me što me Milan nije pitao ništa o SUISu i zabrani Fibre u Srbiji, npr. Ali valjda to više nije zanimljiva tema.


Vise ljudi na Diskord kanalu, na kojem su se postavljala pitanja za tebe, je izrazilo zelju da se ne pokrece ova prezvakana tema!


je li prežvakana ili nije, nisam baš siguran. Skoro dvije godine su prošle, taman da se napravi neka rekapitulacija, što se postiglo, što se promijenilo, itd itd. Ali dobro, nema veze.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 13:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milancius

Vrlo rado bih moderirao nekakvu debatu između tebe i nekog predstavnika SUISa ali nažalost obojica znamo da se to neće dogoditi.


Da, stekao sam dojam da Bora Damping voli držati govore, ali argumentiranu diskusiju baš i ne. Možda previše gleda RTS:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lajkovcanin
Starting Member



Serbia
67 Posts

Member since 22/02/2024

Posted - 12/09/2024 : 14:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lajkovcanin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Markos
Da, iznenadilo me što me Milan nije pitao ništa o SUISu i zabrani Fibre u Srbiji, npr. Ali valjda to više nije zanimljiva tema.


Vise ljudi na Diskord kanalu, na kojem su se postavljala pitanja za tebe, je izrazilo zelju da se ne pokrece ova prezvakana tema!



Svi su imali prostor da nešto kažu na tu temu (ili bar da klimaju glavom dok Bora govori) ali ne i Marko...
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3238 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 12/09/2024 : 15:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Markos
Da, iznenadilo me što me Milan nije pitao ništa o SUISu i zabrani Fibre u Srbiji, npr. Ali valjda to više nije zanimljiva tema.


Vise ljudi na Diskord kanalu, na kojem su se postavljala pitanja za tebe, je izrazilo zelju da se ne pokrece ova prezvakana tema!


je li prežvakana ili nije, nisam baš siguran. Skoro dvije godine su prošle, taman da se napravi neka rekapitulacija, što se postiglo, što se promijenilo, itd itd. Ali dobro, nema veze.


Pa možeš nama ovde neku rekapitulaciju. Sigurno nisam jedini kojeg interesuje u kojoj smo sad fazi i šta je drugačije u odnosu na početak šizme.
I pozdravljam prelaz na jednopuc Betmene.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29188 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/09/2024 : 17:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa, iz moje točke gledišta, stvari izgledaju ovako: Fibra objavljuje praktički više nego ikad, tako da joj zabrana očito nije nimalo naškodila. S druge strane, ne vidim da sad izdavači u Srbiji (pogotovo kolovođe, ČK, Komiko i Makondo) objavljuju više nego prije sad su se riješili državnog neprijatelja broj 1. Čovjek bi očekivao da će uslijediti navala francuskih albuma u Srbiji, a meni se čini da ih je manje nego prije. Forsiraju se mange sve u šesnaest, ostalo na kašičicu. Pitanje je dakle što se onda postiglo s cijelom ovom pričom?

Trouble will find me
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2665 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 12/09/2024 : 17:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Pa ja htedoh da napisem nesto slicno, ali nisam znao kako bi ste reagovali! 🤣
Nikad vise Fibre u Srbiji, Markov (mozda) najomrazeniji izdavac (Komiko) gotovo da ne postoji 😆
Tako da se meni cini da je Marko (Fibra) u win-win situaciji, a onoliko drame 😁

Edited by - jagodanbg on 12/09/2024 17:18:38
Go to Top of Page
Page: of 1030 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.48 seconds. Snitz Forums 2000