forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 smijesne aukcije (?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 109

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17747 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/09/2024 : 07:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caglio

quote:
Originally posted by zeljko

kako najredji pa sta je to
lafo popularan junak
da mi je naci za sta sam ga dao
za kikiriki



Jbg brate, ja gledam isto te neke cijene, i nejasne su mi potpuno, no ocigledno je samo jedno, to sto ja ili ti nemamo novca, ne znaci da drugi nemaju. Meni fali nesto malo Libellus MMova, ali stvarno nemam ni najmanju volju, platiti 50 eura po stripu, a znam da su to cijene za te neke. U drugu ruku, siguran sam kad ja budem isao prodavati, da ako krenem sa postenom, tipa 1 euro cijenom, masa tih skupih , ce otici za svega 15-20 eura...

Tako da ono, lovatori kupuju ( :



Nema to veze s novcima
Moj skolski skupljo 2 dana
Sve dok mu ispod pulta prvi broj nn nisu za 100 maraka ponudili
Doktor
Profa
Sa 5 6 stanova u 2 tri drzave
Ulaz u kucu 5000 eura u bih

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Caglio
New Member

155 Posts

Member since 03/03/2021

Posted - 13/09/2024 : 10:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Caglio a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Caglio

quote:
Originally posted by zeljko

kako najredji pa sta je to
lafo popularan junak
da mi je naci za sta sam ga dao
za kikiriki



Jbg brate, ja gledam isto te neke cijene, i nejasne su mi potpuno, no ocigledno je samo jedno, to sto ja ili ti nemamo novca, ne znaci da drugi nemaju. Meni fali nesto malo Libellus MMova, ali stvarno nemam ni najmanju volju, platiti 50 eura po stripu, a znam da su to cijene za te neke. U drugu ruku, siguran sam kad ja budem isao prodavati, da ako krenem sa postenom, tipa 1 euro cijenom, masa tih skupih , ce otici za svega 15-20 eura...

Tako da ono, lovatori kupuju ( :



Nema to veze s novcima
Moj skolski skupljo 2 dana
Sve dok mu ispod pulta prvi broj nn nisu za 100 maraka ponudili
Doktor
Profa
Sa 5 6 stanova u 2 tri drzave
Ulaz u kucu 5000 eura u bih



Ma jasno sve, ima ljudi koji cijene novac više i manje. No kažem, kad imaš masu para, vjerojatno te baš briga, tj većinu briga, bit će uvijek ekipe koja za kiosk strip ( ovaj put u luksuznom HC izdanju, no ipak kiosk strip ) ne želi platiti nit 30 eura, kamoli 100, ili za Zagor priča 200+... No opet, kad pogledate cijene na aukcijama, masa brojeva nerijetko ide za stvarno fine novce, tako da očigledno ima ljudi kojima love ne manjka, nit im je zao platiti to. Libellus je super izdanje, problem je samo novac i nedostatak istog.

Lp
Go to Top of Page

Caglio
New Member

155 Posts

Member since 03/03/2021

Posted - 13/09/2024 : 10:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Caglio a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

He, pa postavke ove aukcije su bile: početna cijena 100€, trenutna cijena 100€, kupi odmah 100€. Kako sad konačna cijena 124€?
Zašto se ovo nadbidavalo na 124€ kad se moglo kupiti odmah za 100?

P.S.
NN me ne zanima, ne skupljam.



Mislim da nije bilo, kupi odmah cijene, bio sam bacio oko i ne čini mi se. A ako je onda je baš apsurd
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/09/2024 : 11:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Cirkulacija novaca i stripova sve u 16

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17747 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/09/2024 : 11:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
a što je vredan ovaj strip

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17747 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/09/2024 : 14:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
svima raste vrijednost
samo ja prodajem sve nize i nize

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2311 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 14/09/2024 : 00:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
To su bili prvi brojevi kod kojih je naklada(tiraž)pala sa 500 na 300 primjeraka i to je vjerojatno razlog trenutne cijene,evo našao sam stari račun,ja sam ga (N.N
44)platio samo 115 kn,datuma 27.11,2012.

#!??
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17747 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/09/2024 : 12:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ma besmsileno
Pretppstavljao sa razlog
Al opet

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 109 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000