forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 prodavac se ne javlja poslije primanja novca
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 2

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 17/09/2024 : 17:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Da li se radi o istaknutom članu iz pakla, čestim subjektom u raspravama na ovom podforumu?




E, nemoj mi Saleta dirat, ureći ćes ga, pa će opet biti problema

Iako sam i ja znao čekat i čekat da mi se Sale javi, moja zadnja aukcija kod njega- 25.05 (petak) javio mi se je u roku -odmah! 27.05 (pon)mu je plaćeno- U petak 31.05 paket u mojim rukama, s tim da je 30.05 je bio praznik!
Di ste sad, A? Imal' 'ko brži?
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 17/09/2024 : 17:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

obicno ljudi varaju kad dobiju lovu ili stripove
ovaj vara kad ih plati ili pošalje



Je, a mu ni negativnu ocjenu ne mogu staviti- Čovjek je uredno platio stripove, i ne malo, jer radi se o hrpi stripova.
Mislim, platio ih je i njegovi su, stoga s njima može radit što god hoće, ali bilo bi lijepo da to radi negdje drugdje a ne kod mene.
Go to Top of Page

Darchi
Starting Member



Croatia
61 Posts

Member since 06/02/2024

Posted - 18/09/2024 : 16:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Darchi a Private Message  Reply with Quote
možda je čovjek preminuo...tko će ga znati

My soul is painted like the wings of butterflies
Fairy tales of yesterday, grow but never die
I can fly, my friends...
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2418 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 18/09/2024 : 18:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Ma i ja sam prvo mislio da mu se nešto desilo, ono, bez ikakvog razloga prekine komunikaciju i neće preuzeti stripove koje je platio. Probam zvati na telefon koji mi je dao -broj se ne koristi.

Nije mu nista- čudan je
I sad ima stripove koje prodaje na aukcijama

Sve OK, nek prodaje, samo ne znam sto napraviti s tim njegovim stripovima koji stoje mjesecima kod mene?
Go to Top of Page

Darchi
Starting Member



Croatia
61 Posts

Member since 06/02/2024

Posted - 18/09/2024 : 19:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Darchi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Ma i ja sam prvo mislio da mu se nešto desilo, ono, bez ikakvog razloga prekine komunikaciju i neće preuzeti stripove koje je platio. Probam zvati na telefon koji mi je dao -broj se ne koristi.

Nije mu nista- čudan je
I sad ima stripove koje prodaje na aukcijama

Sve OK, nek prodaje, samo ne znam sto napraviti s tim njegovim stripovima koji stoje mjesecima kod mene?



ako su Zagori ili Kit Telleri, slobodno pošalji meni

My soul is painted like the wings of butterflies
Fairy tales of yesterday, grow but never die
I can fly, my friends...
Go to Top of Page
Page: of 2  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000