forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Delfi
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 3

wintermute
Average Member



USA
978 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 18/09/2024 : 21:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Horor. Ovo pakuje neko ko uopste ne poznaje sustinu kolekcionarstva stripova. A gubitak firme zbog vracenih ostecenih stripova ocigledno ne utice na njegovu platu.
Go to Top of Page

Lajkovcanin
Starting Member



Serbia
66 Posts

Member since 22/02/2024

Posted - 19/09/2024 : 13:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Lajkovcanin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Horor. Ovo pakuje neko ko uopste ne poznaje sustinu kolekcionarstva stripova. A gubitak firme zbog vracenih ostecenih stripova ocigledno ne utice na njegovu platu.



Tako pakuje samo maloumna, bezobrazna i neodgovorna osoba. A što se tiče gubitka firme, verovatno naplate od kurirske službe pa ih ne dotiču reklamacije.

Edited by - Lajkovcanin on 19/09/2024 13:25:24
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4671 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 19/09/2024 : 17:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Siguran sam da će gospodin koji se žalio u najkraćem roku dobiti povrat novca ili zamenske primerke od Delfija (ako se odluči za potonju opciju neka pošalje privatnu poruku, zapakovaću mu ja lično). :)

Što se tiče komentara gospodina iznad - nema potrebe za vređanjem i spekulacijama za teme o kojima očigledno ništa ne znate. :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1584 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 19/09/2024 : 17:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lajkovcanin

quote:
Originally posted by wintermute

Horor. Ovo pakuje neko ko uopste ne poznaje sustinu kolekcionarstva stripova. A gubitak firme zbog vracenih ostecenih stripova ocigledno ne utice na njegovu platu.



Tako pakuje samo maloumna, bezobrazna i neodgovorna osoba. A što se tiče gubitka firme, verovatno naplate od kurirske službe pa ih ne dotiču reklamacije.


Pa lepo pise na paketu lomljivo

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4671 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 19/09/2024 : 18:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Elem :D

Ne samo što će Starway biti prisutan na predstojećem Salonu stripa u Beogradu, već će u istom periodu biti i naša tradicionalna godišnja akcija - Starway magija!

Strani naslovi će biti na 30% popusta, naslovi nekolikih domaćih izdavača će biti na 20%, uz brojne poklone i aktivnosti u najvećoj striparnici na Balkanu u Kneza Mihaila 48, Beograd. :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1584 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 19/09/2024 : 19:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
da li su izdanja fibre strana ili domaca?

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page

Lajkovcanin
Starting Member



Serbia
66 Posts

Member since 22/02/2024

Posted - 19/09/2024 : 20:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lajkovcanin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa


Što se tiče komentara gospodina iznad - nema potrebe za vređanjem i spekulacijama za teme o kojima očigledno ništa ne znate. :)



Kako iz iskustva znam da kurirska služba nadoknadi gubitak ukoliko je sadržaj paketa adekvatno zaštićen, to me navodi na misao da ili ne pakujete adekvatno (što ti tvrdiš da nije slučaj jer imate reklamaciju na svakih par stotina paketa) ili naplatite od kurirske službe jer su stripovi adekvatno zapakovani.

Ti sam oceni da li su stripovi sa slika adekvatno zapakovani. Takvih slika imam koliko hoćeš (bukvalno mi je svaka porudžbina tako stigla, da je jedna, dve pa da kažeš da nisam imao sreće, prihvatio bih, ovako...), ima ih i po internetu od drugih nezadovoljnih kupaca, a pronađe se i neki klip na youtube-u.

Što se tiče uvreda, jesam preterao ali stoji da je u najmanju ruku neodgovorno i bezobrazno onako zapakovati stripove za koje vam je neko platio par hiljada dinara. Bespotrebno se čovek koji vam je pružio poverenje dovodi u neprijatnu sitaciju, oduzima mu se vreme za pakovanje stripova, slanje po kuriru i eventualno čekanje novog paketa.

Edited by - Lajkovcanin on 19/09/2024 21:15:19
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
978 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 19/09/2024 : 21:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Siguran sam da će gospodin koji se žalio u najkraćem roku dobiti povrat novca ili zamenske primerke od Delfija (ako se odluči za potonju opciju neka pošalje privatnu poruku, zapakovaću mu ja lično). :)

Što se tiče komentara gospodina iznad - nema potrebe za vređanjem i spekulacijama za teme o kojima očigledno ništa ne znate. :)



Izvinjavam se za spekulacije ako sam pregrubo ekstrapolirao iz poslanih slika koje su me ispunile hororom

Nadam se da ce to brzo da se razresi i da je ovo usamljeni slucaj.

Ja redje narucujem odande jer je postarina ka meni skupa ali sam narucivao od Fibre, Korisne Knjige, kao i preko aukcija (bolha, kupindo, limundo. njuskalo) i od privatnih kolekcionara i nikada mi stripovi nisu bili tako lose zapakovani i stigli tako osteceni kao na tim slikama. O narudzbama u okviru USA (Epicenter Comics, Amazon, eBay, indy izdavaci) da i ne govorim -- ovde se stipovi pakuju kao nakit
Go to Top of Page
Page: of 3  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000