forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD: LUNA #1 - TENKAČA: DVE CURE, JEDAN TENK
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author  Topic Next Topic  

Pjerooo
Starting Member



75 Posts

Member since 17/06/2021

Posted - 20/09/2024 : 11:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Pjerooo a Private Message  Reply with Quote
Biblioteka Luna #1

Tenkača

Dve cure, jedan tenk




Dragi čitaoci, pred vama je premijerno izdanje iz naše nove biblioteke Luna! A u njemu Vas čeka Tenkača, besmrtna stripska ikona kontrakulture!





Neko je ukrao Tenkačin tenk! Ali ništa se ne može isprečiti između legendarne raspale princeze australijske pustoši i njenog čuvenog vozila – ni vojska, ni policija, ni prljavi rokeri iz osamdesetih! Čak ni njena davno izgubljena najbolja drugarica! Tenkača okuplja družinu i sada sledi haos, nasilje i mnogo dobrog zezanja! Biće i keksića.


Br. strana: 104 / Kolor
Uvez: Tvrdi / Format: 158 x 240 mm


Dva tenka, jedan zavir


Jedinstvena cena: 999 rsd


Link za naručivanje:
https://darkwood.co.rs/prodavnica/darkwood/biblioteka-luna/biblioteka-luna-1-tenkaca-dve-cure-jedan-tenk/

naker
Advanced Member



4201 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 20/09/2024 : 14:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Tank you
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1874 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 20/09/2024 : 15:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Ovo ko oni glupi crtaci sa Carton Network-a kad sam bio klinac.
Svakako, super cena!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4201 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 20/09/2024 : 16:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
De glupi, pa to su najjači crtaći. Dexter's Laboratory, Ed, Edd & Eddy, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack..
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1810 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 20/09/2024 : 16:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nešto razumeo da će u biblioteci Luna biti pretežno stripovi orijentisani ka devojkama, tako da je moja pretpostavka da će stripovi u biblioteci Banzai biti namenjeni nama momčadima.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 20/09/2024 : 17:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Da li u ovom stripu ima ičeg osim psovki?
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1588 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 20/09/2024 : 17:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Konacno!

i sad jurnjava kao obicno za informacijama
da li je on-going ili zavrseno.. ako je zavrseno u koliko delova je i tako .

quote:
Originally posted by Zlix
namenjeni nama momčadima.


zauvek momcad, nikad ekipa :)

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.

Edited by - matori paraliticar on 20/09/2024 18:50:20
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4677 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 20/09/2024 : 18:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Da li u ovom stripu ima ičeg osim psovki?



Da li si naučio da čitaš?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7544 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 20/09/2024 : 18:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ispod Mipl nivoa,
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 20/09/2024 : 19:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by delboj

Da li u ovom stripu ima ičeg osim psovki?



Da li si naučio da čitaš?


Ne znam da čitam, pa ne mogu da pročitam ni ovo pitanje
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4677 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 20/09/2024 : 19:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Pa izgleda, čim truješ :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1874 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 20/09/2024 : 19:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

De glupi, pa to su najjači crtaći. Dexter's Laboratory, Ed, Edd & Eddy, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack..



Meni su tada bili glupi jer sam gledao Masterse, Nindza Kornjace, Hanu Barberu, Transformerse i slicno. Gotivio sam Masku i Betmena na CN iz tog vremea a sada su mi Dexter, Two Stupid Dogs i Ed, Edd & Eddy, Johnny Bravo VRH!

...ali ovaj strip me bas i ne privlaci tako da preskacem.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Salkan
Average Member



Bosnia and Herzegovina
598 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 20/09/2024 : 20:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

De glupi, pa to su najjači crtaći. Dexter's Laboratory, Ed, Edd & Eddy, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack..


...i najbolji, Cow and chicken (and the Red Guy)

Škafiškafnjak
Go to Top of Page

vatrena_stenica
New Member



124 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 20/09/2024 : 20:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Ja sam nešto razumeo da će u biblioteci Luna biti pretežno stripovi orijentisani ka devojkama, tako da je moja pretpostavka da će stripovi u biblioteci Banzai biti namenjeni nama momčadima.



A ne, tu podelu ne prihvatam! 😎
Go to Top of Page

vatrena_stenica
New Member



124 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 20/09/2024 : 20:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Salkan

quote:
Originally posted by naker

De glupi, pa to su najjači crtaći. Dexter's Laboratory, Ed, Edd & Eddy, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack..


...i najbolji, Cow and chicken (and the Red Guy)



Ne znam kako ste od Tank Girl stigli do Cow and Chicken, ali Cow and Chicken rules! 🥰
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11735 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2024 : 21:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Salkan

quote:
Originally posted by naker

De glupi, pa to su najjači crtaći. Dexter's Laboratory, Ed, Edd & Eddy, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack..


...i najbolji, Cow and chicken (and the Red Guy)



Moji omiljeni crtani filmovi. Ne znam koji mi je omiljeniji. Ima i I am Weasel od istih kreatora Cow and Chicken.
Zaboravili ste Johnny Bravoa.
Ali mislim da su mi najbolji i najomiljeniji Courage i Samurai Jack.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4677 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 20/09/2024 : 21:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vatrena_stenica

quote:
Originally posted by Salkan

quote:
Originally posted by naker

De glupi, pa to su najjači crtaći. Dexter's Laboratory, Ed, Edd & Eddy, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack..


...i najbolji, Cow and chicken (and the Red Guy)



Ne znam kako ste od Tank Girl stigli do Cow and Chicken, ali Cow and Chicken rules! 🥰



Kada sažmem život, mislim da ne jedem piletinu samo zbog tog crtanog :D

KND, Foster's home i Samurai Jack supremacy >>>>>>> :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Largo
New Member

248 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 20/09/2024 : 22:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
Koja je sad ovo škola stripa?Malo su mi Darkvudovci ostali nedorečeni s ovom edicijom, koji će biti tempo, o kakvom konceptu se ovde radi?
Po ceni i načinu distribucije (kiosk + knjizare) rekao bih da kopiraju Hachett-ov model, mada ne znam kako će im to proći kod publike s ovakvim nepoznatim naslovima…
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1874 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 20/09/2024 : 22:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Salkan

quote:
Originally posted by naker

De glupi, pa to su najjači crtaći. Dexter's Laboratory, Ed, Edd & Eddy, Courage the Cowardly Dog, Samurai Jack..


...i najbolji, Cow and chicken (and the Red Guy)



Moji omiljeni crtani filmovi. Ne znam koji mi je omiljeniji. Ima i I am Weasel od istih kreatora Cow and Chicken.
Zaboravili ste Johnny Bravoa.
Ali mislim da su mi najbolji i najomiljeniji Courage i Samurai Jack.



Ko je zaboravio Jonny Bravo-a?
...a ja ne mogu da verujem da sam zaboravio genijalni Cow & Chicken!!!!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

nonchalant
New Member



170 Posts

Member since 12/11/2020

Posted - 20/09/2024 : 23:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nonchalant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Largo

Koja je sad ovo škola stripa?Malo su mi Darkvudovci ostali nedorečeni s ovom edicijom, koji će biti tempo, o kakvom konceptu se ovde radi?
Po ceni i načinu distribucije (kiosk + knjizare) rekao bih da kopiraju Hachett-ov model, mada ne znam kako će im to proći kod publike s ovakvim nepoznatim naslovima…



Tank Girl nepoznat naslov? Au brate moj u Hristu :)

Edited by - nonchalant on 20/09/2024 23:09:55
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000