forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2024/2025.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 301

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/09/2024 : 19:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa to je cist zuti. Nabio ga ramenom u ledja kao konj. S tim sto je i Dijas morao dobiti drugi zuti za lakat u glavu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13884 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/09/2024 : 19:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Aufff, šteta za Arsenal
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30637 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/09/2024 : 19:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Arsenal je dosad imao najteži raspored, bit će to gusto sa Cityjem do kraja

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7223 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/09/2024 : 19:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Jedva se izvukli. Mrzim ovakvu igru Cityja, podsjeća na tikataka Barcu u najjačim danima. Ali bilo je za očekivati da će Arsenal igrati bunker nakon crvenog.
Bitno da je izbjegnut poraz doslovce u zadnjim sekundama.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4164 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 22/09/2024 : 19:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Zasluzuje ova liga da njom dominira ekipa koja ima optuznicu za visegodisnje financijske prijestupe.
Sudac apsolutno olicenje licemjerja, nije ji cudo da Engleza nema na mapi kad je sudenja na europskim smotrama u pitanju.

Ogorcen remijem, premda znam da je to dobar rezultat na Etihadu, ali ovako izgubiti 3 boda, bas ogorcenje.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

MF Doom
Starting Member



74 Posts

Member since 23/04/2024

Posted - 22/09/2024 : 20:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send MF Doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Pa to je cist zuti. Nabio ga ramenom u ledja kao konj. S tim sto je i Dijas morao dobiti drugi zuti za lakat u glavu.



Samo ašto on nije dobio žuti zbog faula već je dobio žuti zbog zadržavanja igre jer je šutnuo loptu kad se ovaj namestio da izvede faul.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2669 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/09/2024 : 20:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Nisam pogledao fudbalsku utakmicu godinama, naleteo na drugo poluvreme MCity-Ars. Arsenal celo drugo poluvreme sa igračem manje
Udarci ka golu 26:0 za City
I na kraju u 98. minutu ga uguziše!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13884 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/09/2024 : 21:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Zasluzuje ova liga da njom dominira ekipa koja ima optuznicu za visegodisnje financijske prijestupe.
Sudac apsolutno olicenje licemjerja, nije ji cudo da Engleza nema na mapi kad je sudenja na europskim smotrama u pitanju.

Ogorcen remijem, premda znam da je to dobar rezultat na Etihadu, ali ovako izgubiti 3 boda, bas ogorcenje.



Žao mi je don, potpuno te razumijem
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/09/2024 : 21:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nepravda. 7 minuta produzetka i daju gol u 98.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4164 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 22/09/2024 : 22:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nepravda. 7 minuta produzetka i daju gol u 98.



Pa i 1. poluvrijeme je produžio dulje nego što je trebalo i uspio onda uvaliti drugi žuti Trossardu za istu stvar za koju Doku nije dobio ništa.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8152 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/09/2024 : 05:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Da je sudac bio los, da, ali mjesta za zaljenje nema bas previse. Drugi zuti je zasluzen, ali je dodjeljen zbog krive stvari. Faul je za cisti zuti. 90 posto utakmica koje se produze vise od pet minuta odu u dodatno u naknadu jer se u tom produzetku nakupi zadrzavanja i kojecega. Vidim da se city zali na gol arsenala, seru i oni. Sto niste pokrili poziciju walkera. Uglavnom klasicno spanjolsko cendranje oba trenera poslije svake jace utakmice, treba to dobro opalit po dzepu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/09/2024 : 05:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa koliko se Timber izležavao trebao je produljiti bar još toliko.
A oba žuta za Trossarda su čista. Ne vidim nikakva mjesta žaljenju.

EDIT: evo, Tonto me preduhitrio s ranojutarnjim razumom

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 23/09/2024 05:50:31
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30637 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/09/2024 : 08:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio da će produžiti drugo poluvrijeme bar 12 minuta, pa samo u produžetku se nije igralo prve dvije minute, a bilo je toga još, tako da je svirao prerano kraj

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 23/09/2024 08:08:32
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4164 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 23/09/2024 : 10:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa koliko se Timber izležavao trebao je produljiti bar još toliko.
A oba žuta za Trossarda su čista. Ne vidim nikakva mjesta žaljenju.

EDIT: evo, Tonto me preduhitrio s ranojutarnjim razumom



Tebi bi sigurno dobro sjelo da igraci West Hama dobivaju zute za istu stvar za koju protivnici ne dobiju.
Ali niie prvi put da Michael Oliver ide na ruku Cityju, stara je to ljubav.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/09/2024 : 10:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne mislim ja da tu ima tendencija. Jednostavno gresi. Oliver nije neko ko deluje kao da u svakom momentu zna sta radi. Onaj faul Trosara je cist drugi zuti, ali stvarno nisam primetio da ga je dobio za sutiranje lopte posle, sto i jeste opet drugi zuti. Sa druge strane propustio je Dijasu da da drugi zuti za lakat u glavu. Morao je.

Po meni opet nije bilo razloga za 7 minuta nadoknade. Valjda kao sudija moras i da osetis malo utakmicu. Imali su 45 minuta igraca vise i nisu znali da daju gol i ti im dajes jos sanse za to. Ja bih im dao 3 minuta ili bih tacno nakon 7 svirao kraj. Nema kornera. Po meni je ovde Siti nezasluzeno uzeo bod. Ja ne volim niti Artetu niti Arsenal, isti je slucaj i sa Sitijem, ali nezasluzeno je. Ta jalova inicijativa ne pokazuje nista. Za tih 45 minuta imali jedan dobar sut koji je Raja majstorski odbranio. Ostalo smaracko dodavanje i nista. Odlicno je Arsenal odigrao tu utakmicu i jos bolje ih je pelcovao sa tim niskim blokom i priblizenim linijama. Ali eto, nije se dalo na kraju.

Siti sada igra na psihologiju i na ime. Nema tu vise toliko materijala za izivljavanje nad protivnicima kao ranije. Imaju ovu konjusinu napred koga ce visoki stoperi da odseku a onda ostaju vremesni de Brujne, vremesni Silva i Foden i ovaj novi Silvinjo ili kako se vec zove. Opet ce koplja da se lome na Gundoganu ili Rodriju ako nije ozbiljnije povredjen.

Iznenadjuje me igra Gvardiola koga ja stvarno nisam gledao kao ozbiljan sraf Sitija ali ooodlicno je odigrao utakmicu.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30637 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/09/2024 : 11:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Složio bih se za skoro sve, osim za sudačku nadoknadu, kakve tri minute, ni deset ne bi bilo dovoljno, svako malo su ležali na terenu po koju minutu, od golmana do napadača, svi. Jesus me jučer iznnadio, ovo malo što je odigrao bio je odličan. Da, Gvardiol igra sjajno još od kraja prošle sezone, jedini ima drskost, Kovačić je imao sto prilika za udarac i nikako da opali. Mora se priznati da je City u vrhu iako im najbolji igrač skoro nije ni igrao (Rodri), ali imaju razrađene sheme, poznaju se u dušu. Walker kao deda strašno igra. Arsenal bi vjerojatno potpisao ovakav start sezone, da nisu kiksnuli protiv Brightona bili bi prvi. Veći problem za Arsenal su ozljede, koje su sad već konstanta. bez ozljeda bit će Arsenal u igri do kraja!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4164 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 23/09/2024 : 11:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
@tex2 Kud si bas sjetio hvaliti Walkera, direktan krivac kod oba Arsenalova gola. Guardiola ce ga benchati za onog malog Lewisa vrlo skoro.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/09/2024 : 12:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by tinton

Pa koliko se Timber izležavao trebao je produljiti bar još toliko.
A oba žuta za Trossarda su čista. Ne vidim nikakva mjesta žaljenju.

EDIT: evo, Tonto me preduhitrio s ranojutarnjim razumom



Tebi bi sigurno dobro sjelo da igraci West Hama dobivaju zute za istu stvar za koju protivnici ne dobiju.
Ali niie prvi put da Michael Oliver ide na ruku Cityju, stara je to ljubav.


Nisam vidio što je Doku napravio, ali sam vidio oba žuta Trossarda i stojim pri tome da su oba čista. Isto tako apsolutno stojim pri tome da se morala pustiti igra i nakon sedme minute nadoknade. Nekonzistentnosti se događaju, automatski implicirati zavjere i korupciju je nepotrebno. Bilo je dovoljno grešaka i u Arsenalovu korist prošlih sezona. Samo što, naravno, svi najbolje pamte kada se griješi na njihovu štetu.
Ako igraš prljavo kao Arsenal pod Artetom (nije im prvi put da se ovako izležavaju), onda mi neće biti žao kada se ovo dogodi.

Još jedna stvar, tvoja kritika engleskih sudaca ne stoji. Oliver i Taylor redovito sude europska/svjetska četvrtfinala, a ponekad i polufinala. Ne smatra ih se samom kremom suđenja, ali svakako nisu neke parije na sudačkoj sceni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30637 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/09/2024 : 13:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Neće, vidjet ćeš da će svaku bitnu utakmicu on biti u prvih 11, kao i Stones kad se oporavi!

quote:
Originally posted by don_draper

@tex2 Kud si bas sjetio hvaliti Walkera, direktan krivac kod oba Arsenalova gola. Guardiola ce ga benchati za onog malog Lewisa vrlo skoro.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

MF Doom
Starting Member



74 Posts

Member since 23/04/2024

Posted - 23/09/2024 : 13:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send MF Doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by tinton

Pa koliko se Timber izležavao trebao je produljiti bar još toliko.
A oba žuta za Trossarda su čista. Ne vidim nikakva mjesta žaljenju.

EDIT: evo, Tonto me preduhitrio s ranojutarnjim razumom



Tebi bi sigurno dobro sjelo da igraci West Hama dobivaju zute za istu stvar za koju protivnici ne dobiju.
Ali niie prvi put da Michael Oliver ide na ruku Cityju, stara je to ljubav.


Nisam vidio što je Doku napravio, ali sam vidio oba žuta Trossarda i stojim pri tome da su oba čista. Isto tako apsolutno stojim pri tome da se morala pustiti igra i nakon sedme minute nadoknade. Nekonzistentnosti se događaju, automatski implicirati zavjere i korupciju je nepotrebno. Bilo je dovoljno grešaka i u Arsenalovu korist prošlih sezona. Samo što, naravno, svi najbolje pamte kada se griješi na njihovu štetu.
Ako igraš prljavo kao Arsenal pod Artetom (nije im prvi put da se ovako izležavaju), onda mi neće biti žao kada se ovo dogodi.

Još jedna stvar, tvoja kritika engleskih sudaca ne stoji. Oliver i Taylor redovito sude europska/svjetska četvrtfinala, a ponekad i polufinala. Ne smatra ih se samom kremom suđenja, ali svakako nisu neke parije na sudačkoj sceni.




Mišljenja sam da je suđenje tokom cele utakmice bilo korekrtno, iako pričamo o Oliveru ovde, osim tog detalja sa crvenim kartonom. Jeste tu malo i Trosard ispao neozbiljan, iako mislim da je u afektu to uradio bez loše namere, mada na tom nivou ne bi smeo raditi stvari u afektu, ail opet isključiti ga zbog šutnute lopte i time promeniti ceo tok derbija drugog poluvremena je možda mnalo prenagljenja odluka. Iako elemenara za žuti ima, ali obzirom da je već imao jedan žuti i da pričamo o derbiju na ovom nivou, mislim da je moglo proći i sa usmenom opomenom i pustiti da se igra utakmica.
Go to Top of Page
Page: of 301 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000