forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

Lukeruk
Average Member



Serbia
502 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 24/09/2024 : 18:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Derbi je bio dobar i zanimljiv. Uostalom poslednja 3-4 derbija su krasili golovi i napadacki fubal. Najgori su bili oni sto su predhodili, sa rezultatima 0:0 ili 1:0, sa dve polusanse po utakmici i konstantnim, bezidejnim vracanjem lopte unazad. Tada je moglo da se kaze da derbi umire, a i govorilo se slicno, ako se ne varam.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/09/2024 : 18:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Moj prvi derbi uživo.




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/09/2024 : 19:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Kakva glupost! Umiranje derbija? Sad kad je Zvezda ostvarila najubjedljviju pobjedu u istoriji na lavoru neko piše o umiranju derbija? Stvarno strašno... Prije će biti da je to umiranje novinarstva... Za mene je ovo vrhunac derbija.



Kakva fleka od karaktera moras biti za ovo? Vrhunac derbija je polomiti noge i ruke protivniku i onda ga dobiti.. Klap klap

Danas mi kolega sa posla kaze da ga je sramota jucerasnje utakmice i toga sto se izivljavaju na unistenom Partizanu i severa koji cuti za par kranova. Ali nema svako obraz danas, ovaj je medju retkima..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/09/2024 : 19:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by delboj

Kakva glupost! Umiranje derbija? Sad kad je Zvezda ostvarila najubjedljviju pobjedu u istoriji na lavoru neko piše o umiranju derbija? Stvarno strašno... Prije će biti da je to umiranje novinarstva... Za mene je ovo vrhunac derbija.



Svakom svoje. Poštujem to da je tebi ovo vrhunac derbija, me nije. Derbije ne gledam sa istim žarom već godinama. Obično nema ni šta da se vidi. Tako da, jeste, u mom slučaju je derbi odavno počeo da umire.

Meni nije glupost.



Od tebe nista drugo nisam ni ocekivao.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16795 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/09/2024 : 19:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Igrala je isto ovako pre desetak godina. I mi smo gubili ubedljivo. Ne radi se o rezultatu, nego o nečemu što je derbi predstavljao nekad.


Kad nekad? U SFRJ? Pa niko ne može vratiti to vrijeme.

Ne može se tako razmišljati. Živimo u takvoj realnosti.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4689 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 24/09/2024 : 19:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by delboj

Kakva glupost! Umiranje derbija? Sad kad je Zvezda ostvarila najubjedljviju pobjedu u istoriji na lavoru neko piše o umiranju derbija? Stvarno strašno... Prije će biti da je to umiranje novinarstva... Za mene je ovo vrhunac derbija.



Kakva fleka od karaktera moras biti za ovo? Vrhunac derbija je polomiti noge i ruke protivniku i onda ga dobiti.. Klap klap

Danas mi kolega sa posla kaze da ga je sramota jucerasnje utakmice i toga sto se izivljavaju na unistenom Partizanu i severa koji cuti za par kranova. Ali nema svako obraz danas, ovaj je medju retkima..



Offtopic, ali lik koji ne prihvata nikakvu kritiku za to što loše kategorizuje stripove na sajtu sigurno neće biti najpismeniji i najnormalniji u diskursu o sportu. :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/09/2024 : 19:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by manhunter

Igrala je isto ovako pre desetak godina. I mi smo gubili ubedljivo. Ne radi se o rezultatu, nego o nečemu što je derbi predstavljao nekad.


Kad nekad? U SFRJ? Pa niko ne može vratiti to vrijeme.

Ne može se tako razmišljati. Živimo u takvoj realnosti.



Nekad, do neke 2006.-08 otprilike. To što živimo u takvoj realnosti ne znači da je ta realnost dobra.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/09/2024 : 23:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Kresa
Mat!
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000