forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

going going
Advanced Member



Serbia
11747 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/04/2023 : 03:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao Sale!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26466 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/04/2023 : 10:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SpicyMcSale

Pozdrav narode! Ja sam Sale, iz Srbije sam i PONOVO sam se vratio stripovima posle dužeg vremena.


Već si se vraćao stripovima?
Koliko puta?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30656 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/04/2023 : 11:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao SpiceyMcSale!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

SpicyMcSale
Starting Member



Serbia
6 Posts

Member since 11/04/2023

Posted - 23/04/2023 : 22:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send SpicyMcSale a Private Message  Reply with Quote
Hvala vam svima na dobrodošlici!
Go to Top of Page

SpicyMcSale
Starting Member



Serbia
6 Posts

Member since 11/04/2023

Posted - 23/04/2023 : 22:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send SpicyMcSale a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by SpicyMcSale

Pozdrav narode! Ja sam Sale, iz Srbije sam i PONOVO sam se vratio stripovima posle dužeg vremena.


Već si se vraćao stripovima?
Koliko puta?




Ponovo sam počeo da se bavim stripovima, tj. vratio sam im se.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26466 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/04/2023 : 23:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ponovo se vratio i vratio se nisu isto
Sad moraš lovit zaostatke

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1000 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 26/09/2024 : 19:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Zdravo ljudi!

Kada sam otvorio nalog pre skoro godinu dana "predstavio" sam se na Alan Ford temi jer mi je to najdrazi strip i dan danas i tu temu sam najvise citao pre (uz temu Americko izdanje Zagora!)

Ali evo ovo je moja poruka br. 1000 pa cu da je, kao jubilarnu, stavim ovde i u neku ruku se ponovo predstavim kopiranjem moje prve poruke na forumu pre 11 meseci i 4 dana

U medjuvremenu sam najvise pisao na temi procitao i (ne-) preporucujem a bio sam aktivan i na gore pomenutoj Alan Ford "Ultimate" Topic kao i na svim temama u vezi Epicenter Comics (USA izdavac uglavnom Boneli stripova forumasa D.J.). Osim toga sam bio aktivan na temama o Fibrinim stripovima koje sam nabavio (prevenstveno Texas Kid, moj brat) a sa nekim forumasima sam igrom slucaja "ukrstio koplja" na izvesnoj svaštara temi o politici . Pisao sam malo i o digitalnim stripovima i e-readerima kao i (nevezano za stripove) o svojim retro kolekcijama kompjutera, konzola i igara. Dobio sam dosta PM poruka od raznih forumasa i to su sve divni ljudi. Jednom koji zivi u USA sam prodao (za simbolicnu sumu) Magnusov Strip Agent Texone "Dolina Terora". Sa par drugih isto iz USA sam pricao o razmeni stripova ali nismo nasli nista sto bi zanimalo obe strane.

Sve moje poruke naravno uvek mozete pogledati ako kliknete na moj username...

A sada, evo i moje prve poruke:

- - - - -

Posted - 22/10/2023 : 20:26:17

Pozdrav svima! Godinama vas citam ali sam tek nedavno kreirao nalog i ovo je moj prvi post.

Zivim u USA i nije mi lako doci do AF ali sam nekako skupio 75 Magnusovih epizoda u prvim Vjesnik SS izdanjima (osim kartonaca -- te epizode imam u drugim Vjesnik SS izdanjima). Epizode koje SS nije izdao sam pokrio Vjesnik trobrojima + MAXI Novogodisnja proslava. (Te epizode imam i u klasik verzijama.) Imam i epizodu 200 od Magnusa kao i sve tri epizode koje je crtao (Magnusu slican) Romanini. Tu je i poster potpisan od Max Bunkera koga sam kupio na eBay iz Italije. Imam i dve knjige o AF (Halo Bing i Cvjecarnica...) i upravo ocekujem trecu (Bolje izdati knjigu nego prijatelja).

Srdacan pozdrav i prilazem slike moje (skromne ali odabrane) kolekcije...





EDIT: dodajem screenshot 1000te poruke sebi za arhivu :



Edited by - wintermute on 26/09/2024 19:21:31
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1640 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 26/09/2024 : 19:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
O malo sveze krvi, dobrodosao :)

Došlo je do pogreške tijekom izvodenja; molim pokušajte ponovno.

Edited by - matori paraliticar on 26/09/2024 19:24:35
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000