forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TOP 100 scenarista GLASANJE za BD do 6.10.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

alexts
Advanced Member



Serbia
7644 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 03/10/2024 : 13:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam ni znao da pišeš scenarije.

Šalu na stranu, originalnog Peyoa nisam glasao, samo što ne znam koji je zaista njegov udeo u pisanju stripova.

Kao i Rejmond ili Gotfredson u prethodnom glasanju.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2825 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 03/10/2024 : 15:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Peyo, čekamo tvoju listu
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10214 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/10/2024 : 16:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Peyo, čekamo tvoju listu



Malo sam u gužvi, stavit ću je uskoro, samo da ju posložim da mi netko bitan ne ispadne.

Bit će neki mix corto33, dovlajoeove, tvoje i alextzove. Znači, klasika bez nekih iznenađenja.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10214 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/10/2024 : 16:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Ja nisam ni znao da pišeš scenarije.

Šalu na stranu, originalnog Peyoa nisam glasao, samo što ne znam koji je zaista njegov udeo u pisanju stripova.




Peyo je velikan BD-a i scenarist brojnih epizoda, a scenarije je pisao i za druge. Iako stoji to što si napisao da je kad imaš studio s brojnim suradnicima upitno koliki je njihov udio.
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
360 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 03/10/2024 : 20:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by naker

Draperu, što si dozvolio da Hugo Pratt bude nominovan u ovoj kategoriji?



Siroke sam ruke, sto reci. Izgleda da ce se on boriti u dvije kategorije.


Draperu, napravio sam propust ne zapazivši Pratta u nominacijama. Da li mogu da iskoristim džokera i naknadno ubacim Pratta na svoju listu?
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7644 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 03/10/2024 : 21:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ma koje to stripove Prat nije izvorno radio za italijanske i argentinske revije, nego za franko-belgijske albume?
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4199 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 03/10/2024 : 22:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dovlajoe

quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by naker

Draperu, što si dozvolio da Hugo Pratt bude nominovan u ovoj kategoriji?



Siroke sam ruke, sto reci. Izgleda da ce se on boriti u dvije kategorije.


Draperu, napravio sam propust ne zapazivši Pratta u nominacijama. Da li mogu da iskoristim džokera i naknadno ubacim Pratta na svoju listu?



Mozes, zamijeni poziciju s nekim pa cu pribrojiti

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
360 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 03/10/2024 : 23:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Ma koje to stripove Prat nije izvorno radio za italijanske i argentinske revije, nego za franko-belgijske albume?


Ni ja nisam oćekivao Pratta ovde, zato i nisam zapazio kad ga je neko nominovao pri kraju nominacija. Ako je već nominovan ovde, moram ga staviti na listu, jer možda zbog toga neće biti nominovan u "svojoj" kategoriji. U svakom slučaju ovo smo morali raspraviti ranije.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000