forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Ona Koja Je Usrećila Kukce
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
29253 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/09/2024 : 08:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


U kraljevstvu Shandramabad kraljičina se tuga transformira u ludilo koje se širi čitavom zemljom. Ova je priča, istovremeno nježna i zastrašujuća, puna osjećaja, poput Zidrouova pisma, te dodatno istaknuta emotivnim i flamboajantnim crtežom koji potpisuje Paul Salomone. Kralj miroljubivog kraljevstva Shandramabad umire te za sobom ostavlja očajnu i trudnu suprugu, koja nosi blizance. Nakon poroda kraljica nastavlja živjeti pretvarajući se u majku preplavljenu ljubavi prema svojoj djeci. Pokloni im mjesečevu pticu, životinju veličanstvena perja. Nažalost, dar je zlokoban i uzrokovat će gubitak njezina sina Gorakha, koji smrtno strada pri padu pokušavajući uloviti pticu u letu. Ovaj album plod je prve suradnje Zidroua, koji čitatelju uvijek nudi puno emocionalnosti i imaginacije, i Salomonea, koji je dvije godine radio na crtežima kako bi priču na najbolji mogući način preveo u slike.

Kolorka 298 • Ona Koja Je Usrećila Kukce • 96 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Zidrou • Crtež Paul Salomone • Prijevod Mirna Sindičić Sabljo • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.9.2024. • Cijena 20 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-298-ona-koja-je-usrecila-kukce/1011/


Trouble will find me

sawitch
Advanced Member



Serbia
40102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/09/2024 : 16:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Iako nisam uopste fan ovakvih stripova i tema nakon previewa mogu reci da me jako interesuje sta ide dalje.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2441 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 24/09/2024 : 23:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Zidrou se ne preskače...

Carpe diem
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
2057 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 06/10/2024 : 23:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Divno oslikana priča. Ovde je meni Zidrou još i slabija karika. Pročitah negde da je Salomone ovom stripu dao dve godine truda. A nema mnogo strana. Ja zavir nisam ni čitao. Okrenuo prve dve strane i crtež me kupio.

Što se priče tiče. Kratka. Suviše kratka da bi nas uvukla. A možda joj to i nije cilj bio. Možda su samo hteli da naprave jednu bajku, zanimljivu, pričljivu, fino oslikanu. E, u tome su uspeli.
Priča, kao jedna od onih što majke pričaju deci pred spavanje. (Jedino što ima i po neko vaćarenje, sa sve da se vidi).

Sve u svemu, zanimljiva bajka. Divan crtež.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 19/10/2024 : 15:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
Prelijep strip u svakom pogledu. Crtez za 10, ni scenario ne zaostaje puno. Preporuka.

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000