forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Aster Blistok, integrali 7-11
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

matori paraliticar
Senior Member



1758 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 07/10/2024 : 10:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Nisam vidio ništa gore od onih DW integrala..
Debeli sjajni papir i debeli integrali..
Ako su pametni objavit će Valerijana kako triba ispočetka u boljoj opremi.



Verovatno nisi video ni integrale (edicija perle integrali) sa nizom pocetnom cenom

Aster Blistok ne verujem da ce ici u toj ediciji.. jednostavno nema mesta za greske sa ovim izdanjem..mora biti tip top
(ww licenca se podrazumeva?l

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.

Edited by - matori paraliticar on 07/10/2024 10:42:35
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7658 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 07/10/2024 : 11:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Da li je moguće da se Valerijan tako dobro prodavao, da je rasprodato i drugo izdanje prvog integrala (HC i SC)??

Drugo izdanje drugog nije rađeno.

Nastavak će verovatno ići HC. Kako nabaviti prva 2 HC? Ima li potrebe, ako izdanje bude drugačije? Ide li se od početka?

Prva dva SC su jako neugledna, mada su u ono vreme, kao jeftina Perle izdanja, mogla da prođu. Ali nisu za samostalnu kolekciju serijala.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26521 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/10/2024 : 12:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar
Verovatno nisi video ni integrale (edicija perle integrali) sa nizom pocetnom cenom



Nisam.
Ali u fazi sam kad mi je cijena manje bitna od tehnikalija izdanja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26521 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/10/2024 : 13:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pojedinačni oversize albumi na matu.(makar i na ćirilici)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
2031 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 07/10/2024 : 14:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Da li je moguće da se Valerijan tako dobro prodavao, da je rasprodato i drugo izdanje prvog integrala (HC i SC)??

Drugo izdanje drugog nije rađeno.

Nastavak će verovatno ići HC. Kako nabaviti prva 2 HC? Ima li potrebe, ako izdanje bude drugačije? Ide li se od početka?

Prva dva SC su jako neugledna, mada su u ono vreme, kao jeftina Perle izdanja, mogla da prođu. Ali nisu za samostalnu kolekciju serijala.



Možda se Pjerooo uključi sa nekim infom. I mene zanima, pošto sam preskočio te perle. Dal se nastavljaju perle ili se ide od početka. Kao zaseban serijal.


Resistance is futile.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10225 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/10/2024 : 14:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Ti si dovoljno star da znaš i ćirilicu, ovo bi ti bilo fino za vježbanje.



Na ćirilici ću kupiti neko izdanje ako me zanima i jeftino je.

Ako je u pitanju skuplje kolekcionarsko izdanje dolazi u obzir samo ako ga jako želim i nenabavljivo je na latinici.

Comprende senhor?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6198 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/10/2024 : 16:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Ti si dovoljno star da znaš i ćirilicu, ovo bi ti bilo fino za vježbanje.



Na ćirilici ću kupiti neko izdanje ako me zanima i jeftino je.

Ako je u pitanju skuplje kolekcionarsko izdanje dolazi u obzir samo ako ga jako želim i nenabavljivo je na latinici.

Comprende senhor?



Si senjor. Ja se zajebajem, a ti kao i uvijek mrvu natakaren (to vj zbog Bluba ).

Probao sam ja tako par puta čitati nešto duže, ali me baš prca, krenem pa svako malo zapnem, ali pročitam na kraju, samo nije to tečno...zato te i prcam malko jer vjerujem da je slično sa svima koji ju ne čitaju često. Taman mi je ono u ČK Asterixu gdje rusi pričaju na ćirilici. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10225 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/10/2024 : 17:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Si senjor. Ja se zajebajem, a ti kao i uvijek mrvu natakaren (to vj zbog Bluba ).



Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2322 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 07/10/2024 : 18:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

da se niko ne uvredi,ali meni iz današnje perspektive boli đon za lošiju štampu,izostanak naslovnica i par mutnijih slika - sve je to sitno kad se uzme u obzir po kojoj se ceni to danas može naći.
Jebi ga,neke sam kupovao po punoj,neke po ovoj bagatelnoj,ali bolje izdanje ne postoji,NITI ĆE GA BITT ZA MOG ŽIVOTA.
Tako da,ako biram između cb varijante Eksa i Stripoteke i ovih kolornih integrala,aleluja za integrale.

A normalno da se slažem da je bezobrazluk ovakve luksuzne stripove prodavati po onim cenama po kojim su išli,ali sve je to došlo na svoje - zato danas i koštaju koliko koštaju SA/BG albumi i integrali.


Antisha bre, pa ti si jos mlad, pred tobom je jos dosta od zivota, bice Astera za tvog zivota, nista ne brini, i to u izdanju za koje ce ovo od SA izgledati smesno i zalosno, bas kao sto i jeste...
To sto ga prodaju sada u bescenje dovoljno govori o kakvom se skartu radi...


daj bože,ali na žalost,nisam optimista po tom pitanju;ali i da mi ostane ovakav Aster u kolekciji,neću žaliti.


Eto Anto sada kada Darkwood lepo krece (kada?) i zavrsi (a trebao bi da i zavrsi, znam da je ovo bitan strip Slobi DW) sa Asterom pokazace se da je Axle Munshine bio u pravu. No do tada mozes da uzivas u ovome sto imas, za razliku od nas

Vidim da ste dosta zivca potrosili na ovo izdanje Strip Agenta..
ja sam srecom to sve promasio

Ah da... da ovaj projekat Darkwooda uspesno zavrsi zahtevace dobru disciplinu nas kupaca.. bilo bi cudo da ide na cirilici zar ne?


Meni je izdavanje kompletnog integralnog Astera od strane nekog srpskog izdavaca nesto sasvim normalno i ocekivano, nema tu nikakve "prorocke" magije...zna to i Anto, ali voli da se zeza na forumu...;)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2322 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 07/10/2024 : 18:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by anto

da se niko ne uvredi,ali meni iz današnje perspektive boli đon za lošiju štampu,izostanak naslovnica i par mutnijih slika - sve je to sitno kad se uzme u obzir po kojoj se ceni to danas može naći.
Jebi ga,neke sam kupovao po punoj,neke po ovoj bagatelnoj,ali bolje izdanje ne postoji,NITI ĆE GA BITT ZA MOG ŽIVOTA.
Tako da,ako biram između cb varijante Eksa i Stripoteke i ovih kolornih integrala,aleluja za integrale.

A normalno da se slažem da je bezobrazluk ovakve luksuzne stripove prodavati po onim cenama po kojim su išli,ali sve je to došlo na svoje - zato danas i koštaju koliko koštaju SA/BG albumi i integrali.


Antisha bre, pa ti si jos mlad, pred tobom je jos dosta od zivota, bice Astera za tvog zivota, nista ne brini, i to u izdanju za koje ce ovo od SA izgledati smesno i zalosno, bas kao sto i jeste...
To sto ga prodaju sada u bescenje dovoljno govori o kakvom se skartu radi...


daj bože,ali na žalost,nisam optimista po tom pitanju;ali i da mi ostane ovakav Aster u kolekciji,neću žaliti.


pogodi ga Draganče u sred srede - ne sumnjam da će DW izdanje biti savršenstvo u svakom pogledu.



...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2322 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 07/10/2024 : 18:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Nisam vidio ništa gore od onih DW integrala..
Debeli sjajni papir i debeli integrali..
Ako su pametni objavit će Valerijana kako triba ispočetka u boljoj opremi.


Ludo, burazeru...
Reci da je SA AB int.1 odlican, a da su ti Dw integrali nesto najgore, je bas, bas izjava...once more

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000