forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 PEZ i FERRERO Kinder Surprise FAN CLUB
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6222 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/09/2024 : 09:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Vidio je staru cijenu od 66 centi :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/09/2024 : 11:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Vidio je staru cijenu od 66 centi :D




aaaaa, kužim!

Inače cijena je bila 99 (ovako naopako izgleda 66)....hm, možda sam i ja trebao platiti 99 centi,....izgleda da su me preveslali
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/09/2024 : 23:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
danas članak u novinama






Edited by - 1Euro on 26/09/2024 10:36:05
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/09/2024 : 18:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
na pragu sam jednog velikog otkriča!!!!! Na žalost nema veze sa Vučkom ali ima veze sa jednom drugom PEZ figuricom.
Trenutačno još ne želim reči o čemu se tačno radi ali saznat čete uskoro!!!!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4951 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/09/2024 : 20:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Imam 5,6 ovih zlatnih Harry Pottera iz Kinder Joya na prodaju, sa qr kodom i sve. Molim samo ozbiljne ponude u inbox.

Edited by - vukozec on 26/09/2024 20:55:58
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/09/2024 : 18:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

na pragu sam jednog velikog otkriča!!!!! Na žalost nema veze sa Vučkom ali ima veze sa jednom drugom PEZ figuricom.
Trenutačno još ne želim reči o čemu se tačno radi ali saznat čete uskoro!!!!





eto sada mogu reči nešto više, jer je sve dogovoreno sa prodavačem i roba je več krenula prema meni.
Dakle pronašao sam "holy grail" figuricu. Crni Miki Maus, izgleda da se radi o prototipu, ili testnom primjerku jer originalna figurica ima bijeli obraz, dok je ovdje sve crno, bez boje. Sječate se onog crnog Maharadju kojeg su na Ebayu prodali za 5111 usd (ili tako nekako), no ovo je isto taka fora. I tamo je bio crno lice itd,...oboje naravno izrađeno u Jugoslaviji što mi je posebno drago. Ili su radili neku testnu figuricu, ili se radi o otpadu pa su je bacili jer kao ne ispunjava neke standarde pa ju je netko uzeo sebi doma ili su razvijali neki prototip,....sve u svemu, trebala je izgledati ovako:

https://www.kotaku.com.au/2022/11/your-old-pez-dispensers-might-be-worth-something/


a moja izgleda ovako i zbog toga je posebna:





Edited by - 1Euro on 28/09/2024 18:21:44
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1868 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 28/09/2024 : 18:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Lepse bi bilo da je napravljena u Sloveniji.

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/09/2024 : 19:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Lepse bi bilo da je napravljena u Sloveniji.



pa i je napravljena u Sloveniji samo što je tada Slovenija bila dio Jugoslavije. Inače po serijskom broju patenta sam vidio da je bila napravljena između 1952-1968 tada su koristili taj broj 2,620,061
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/10/2024 : 19:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
fuck yeah


Edited by - 1Euro on 04/10/2024 19:08:14
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1868 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 04/10/2024 : 19:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Jel onaj skroz levo treba da je toliko siv?

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/10/2024 : 12:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Jel onaj skroz levo treba da je toliko siv?



da, postoje različite nijanse sive boje, saznao sam da su boju mešali u onoj mešalici za beton i jednom su stavili malo više bijele boje, drugi put malo više crne,...tako da ima puno različitih varianti sive boje od svijetlo sive pa do tamno sive. Skoro svaki sivi pez Vučko je drukčiji odtenak sive boje, tako da to je sasvim normalno. Naravno neki odtenci su rijedkiji pa su zbog toga vrijedniji.
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
272 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 06/10/2024 : 09:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
Evo ga jedan na limundu trenutno za 60 evra https://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/PEZ-figurice/PEZ-VUCKO-SA-KAPICOM-YUGOSLAVIA-SARAJEVO-RETKO/138189877


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/10/2024 : 11:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leshwolsh

Evo ga jedan na limundu trenutno za 60 evra https://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/PEZ-figurice/PEZ-VUCKO-SA-KAPICOM-YUGOSLAVIA-SARAJEVO-RETKO/138189877




vidio i pratim aukciju, čovjek se reklamirao na svim PEZ facebook grupama tako da če biti teško osvojiti jer če nahrliti puno stranaca,....možda i ja ostavim ponudu imam neki iznos u glavi dokle bi išao pa čemo vidjeti za sada samo pratim da ne dižem cijenu drugima,.
Taj isti prodavač prodava još jednog bez kape, pratim i tog drugog.

https://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/PEZ-figurice/PEZ-VUCKO-YUGOSLAVIA-SARAJEVO-RETKOOO/138189945

Inače hvala na obaviještenju, cijenim to!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/10/2024 : 11:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leshwolsh

Evo ga jedan na limundu trenutno za 60 evra https://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/PEZ-figurice/PEZ-VUCKO-SA-KAPICOM-YUGOSLAVIA-SARAJEVO-RETKO/138189877




koja slučajnost, da se našao jedan sa 0 obavljenih transakcija registriran tek pred par dana i sada veselo diže cijenu kod oba dva Vučkota ( a za ostale nisam gledao, možda je i tamo prisutan). Sigurno je u nekom dosluhu sa prodavačem. Ovo miriše na "prijateljsko dizanje cijene". Bit če zanimljivo vidjeti kako če završiti.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/10/2024 : 11:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
OVO JE PRAVO BLAGO!!!!! Originalna kutija kakva je stajala u prodavaonicama sa neotvorenim pez figuricama, sve staro više od 30 godina!!!!








Edited by - 1Euro on 09/10/2024 12:18:32
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/10/2024 : 19:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

eto pitanje i za znalce, da li znate šta imaju zajedničko ovi automobili na slici!??
I nemojte napisati da su svi iz plastike, ili da imaju svi 4 kotača i slično,...nego radi se o nečem specifičnim, nešto što poveziva sve ove automobilčiče, koji su by the way iz različitih serija i godina






Iz Srbije krenula pošiljka puno ovakvih automobilčiča sa tim mehanizmom!!! (pravi konvoj automobila)!!! Mislim da če ih biti oko 60!!!! Poslikam kada stigne paket!

Nadam se da neče zapeti na Carini....ajde više uđite u taj EU pa da se riješimo carine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/10/2024 : 20:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leshwolsh

Evo ga jedan na limundu trenutno za 60 evra https://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/PEZ-figurice/PEZ-VUCKO-SA-KAPICOM-YUGOSLAVIA-SARAJEVO-RETKO/138189877



OSVOJIO SAM AUKCIJU!!!!!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6222 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/10/2024 : 11:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Šta ih ti misliš sada sve pokupovat?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/10/2024 : 16:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Šta ih ti misliš sada sve pokupovat?




pa ovog sam morao kupiti jer mi je falio. Sada više manje imam sve osim tih rijedkih stvari ili neobičnih koje se ionako ne prodavaju nigdje (plava kapa, plava kaciga, bijela kapa,....).
Jedino n eznam zašto mi se prodavač ne javlja....ja sam mu se odmah javio i zamolio ga za broj računa i podatke pa da mu mogu uplatiti, onda mi se javio i rekao kako če mi se javiti u ponedeljak (znači juče) ali se nije javio, ond asam g adanas čekao d ase javi pa se opet nije, p asam mu sada još jednom poslao poruku d ami se javi sa brojem računa itd,...i sada čekam pa ne znam da li če se javiti ili ne. Znači več su prošla 3 dana od isteka aukcije i još uvijek mi se nije javio sa brojem računa,....dokle da ga čekam?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6222 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/10/2024 : 09:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni skužio da je to neki različiti, mislio sam da ih kupuješ sve koji se nađu u prodaji, kao te autiće na navijanje. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/10/2024 : 18:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Ovi autiči zapeli na Carini kako sam i predvidio,...tjedan dana smo se natezali međusobom, tražili su mi neku dokumentaciju u vezi tog paketa (autiči) iako sve lijepo piše da se radi o daru vrijednosti 10 eura,...trebao sam ispunjavati neke izjave, čekati pa onda opet malo izjava, pa opet čekanje,...na kraju mislim da ču sljedeči tjedan ipak dobiti taj paket za kojeg ču trebati platiti 7,31 eura, iako je poštarina več plačena u Srbiji a Carine nema jer je vrijednost manja od 45 eura, država Slovenija svejedno naplati 7,31 eura, jer ja opet trebam plačati poštarinu i taj neki postupak u vezi Carine (iako na kraju Carine nema jer je vrednost manja od 45 eura, oni se svejedno bave sa time samo da mogu kasirati....) Traže od mene da im javim tko mi je poslao paket i kome ide taj paket ( a sve lijepo piše na paketu....), i ond akada im javiš oni to ond anapišu u neki formular i to naplačuju,....mislim ono ko da smo u studentskim danima kada su ti na jednoj strani mosta prodali kamen, da si mogao priječi most pa si onda taj kamen odnio na drugu stranu gdje su ga opet prodali onome drugome koji je htio priječi most suprotnom stranom,....i tako cvate ekonomija samo tako - sama od sebe. Ono sa kamenom se zvala mostarina a ovo se zove carina.
Da mi je netko poslao paket iz Tahitija, ja bi ga dobio bez problema, jer je Tahiti Francusko prekomorsko ozemlje i kao takav dio EU i nema carine, dok paket iz Srbije trebam čekati, skupljati dokumentaciju, dopisivati se sa carinom, i na kraju plačati neki iznos iako je sve več bilo plačeno u Srbiji (poštarina npr...).

A što se tiče ovog PEZ VUČKA. Čovjek je napisao u oglasu da šalje u inozemstvo pa sam predpostavljao da on ima barem paypal, ili devizni račun ili nešto da mu mogu uplatiti iz Slovenije na njegov račun i on če mi poslati, izpostavilo se da čovjek nema ništa od toga i sada ne zna kako da mu platim, kamo da mu platim,....i traži rješenje več 7 dana,....ja sam ga kontaktirao par puta, tražim da mi da neki račun da mu uplatim a on još uvijek traži rješenje.....
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
745 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 19/10/2024 : 00:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro



A što se tiče ovog PEZ VUČKA. Čovjek je napisao u oglasu da šalje u inozemstvo pa sam predpostavljao da on ima barem paypal, ili devizni račun ili nešto da mu mogu uplatiti iz Slovenije na njegov račun i on če mi poslati, izpostavilo se da čovjek nema ništa od toga i sada ne zna kako da mu platim, kamo da mu platim,....i traži rješenje več 7 dana,....ja sam ga kontaktirao par puta, tražim da mi da neki račun da mu uplatim a on još uvijek traži rješenje.....



Western Union.
To ima.

Edited by - vladar on 19/10/2024 00:03:11
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12465 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 19/10/2024 : 14:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by 1Euro



A što se tiče ovog PEZ VUČKA. Čovjek je napisao u oglasu da šalje u inozemstvo pa sam predpostavljao da on ima barem paypal, ili devizni račun ili nešto da mu mogu uplatiti iz Slovenije na njegov račun i on če mi poslati, izpostavilo se da čovjek nema ništa od toga i sada ne zna kako da mu platim, kamo da mu platim,....i traži rješenje več 7 dana,....ja sam ga kontaktirao par puta, tražim da mi da neki račun da mu uplatim a on još uvijek traži rješenje.....



Western Union.
To ima.



znam, spomenuo je i on western union ali ja kao kupac nemam neku zaštitu u slučaju da on meni ne pošalje figuricu.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000