forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Manchester United Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 84

don_draper
Advanced Member



4224 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 09/10/2024 : 23:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Odjednom su dva kupa postala naznaka da United ide u pravom smjeru. Kako bi se prije 10 godina podsmjehivalo takvim izjavama.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8204 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 11/10/2024 : 08:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tex2

Jedno je rezultat na turniru, a drugo u klubu pedesetak utakmica. I nikako se ne bih složio da je ovo naluzerskija generacija Engleza.

Nisam govorio o genraciji vec o reprezentaciji. Nije lako ispraviti mentalitet gubitnika... a za turnir se slažem.

... i kako vidimo englezi bez southgatea se vracaju na stare staze.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30750 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/10/2024 : 08:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Neozbiljni su, jest da je ovo natjecanje koje nije važno, ali već su morali imati novog izbornika.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40058 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/10/2024 : 08:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nije da je Retklif potpuno u krivu. Nije retard kriv za Junajtedovu katastrofu. Ali daj da bar vidimo cistku negde drugo. Ovako se nista ne menja a trazi se neki rezultat. Budala bira budalu.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4224 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 11/10/2024 : 11:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tex2

Jedno je rezultat na turniru, a drugo u klubu pedesetak utakmica. I nikako se ne bih složio da je ovo naluzerskija generacija Engleza.

Nisam govorio o genraciji vec o reprezentaciji. Nije lako ispraviti mentalitet gubitnika... a za turnir se slažem.

... i kako vidimo englezi bez southgatea se vracaju na stare staze.



Odigrali jucer formaciju bez napadaca, kao Spanjolci 2010. Samo sto za tako nesto treba imati Fabregasa, Iniestu i Silvu.

Southgate je njih dobro motivirao i drzao mir u kuci, ali takticki on nema znanja da odigra 50-ak utakmica u sezoni s nekom idejom.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8204 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 11/10/2024 : 11:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tex2

Jedno je rezultat na turniru, a drugo u klubu pedesetak utakmica. I nikako se ne bih složio da je ovo naluzerskija generacija Engleza.

Nisam govorio o genraciji vec o reprezentaciji. Nije lako ispraviti mentalitet gubitnika... a za turnir se slažem.

... i kako vidimo englezi bez southgatea se vracaju na stare staze.



Odigrali jucer formaciju bez napadaca, kao Spanjolci 2010. Samo sto za tako nesto treba imati Fabregasa, Iniestu i Silvu.

Southgate je njih dobro motivirao i drzao mir u kuci, ali takticki on nema znanja da odigra 50-ak utakmica u sezoni s nekom idejom.

Slazem se, ali mislim da su prve dvije stavke trenutno puno bitnije unitedu. Ne mislim ja ni da je ancelotti neki takticki genije pa mu vidi rezultate...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4224 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 11/10/2024 : 12:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Pa sta ja znam, kad pogledam ovaj napad Rashford, Zirkzee, Garnacho, stvarno ne znam otkud bi tu golovi trebali dolaziti.

Jedan nesposoban i potrosen, drugi izgubljen u vremenu i prostoru, a treci sebican i rastrosan s loptom.

Na ten Hagu je krivica jer dobar dio njegovih pojacanja nije bas osnazilo ekipu. Osim Martineza, de Ligta i mozda Hojlunda ne vidim tko bi tu prezivio nekog novog trenera.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40058 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/10/2024 : 12:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Potrosio je 700+ miliona na pojacanja a doveo hrpu budaletina. Gledam onog Entonija sta je radio sa loptom u Ajaksu pomislio bi covek novi Ronaldo, ono krs. Hojlund i de Liht i Garnaco. Meinu je dobar. Ostalo sve cao.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4365 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 11/10/2024 : 12:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto
Ne mislim ja ni da je ancelotti neki takticki genije pa mu vidi rezultate...



Otkud ovo, pa generalno vlada konsenzus da se Ancelotti smatra bogom za taktiku. To se videlo još one sezone kada je sa matorim timom Milana u toku zimske pauze provalio formaciju Božićne jelke i uzeo Ligu šampiona. A gde su sve kasniji uspesi sa drugim klubovima.. Pa valjda je dovoljan pokazatelj da je Ancelotti taktički maestro činjenica da je u nekoliko navrata iz Lige šampiona izbaci tim koji vodi Guardiola koji važi za taktičkog genija.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8204 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 11/10/2024 : 12:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

quote:
Originally posted by Tonto
Ne mislim ja ni da je ancelotti neki takticki genije pa mu vidi rezultate...



Otkud ovo, pa generalno vlada konsenzus da se Ancelotti smatra bogom za taktiku. To se videlo još one sezone kada je sa matorim timom Milana u toku zimske pauze provalio formaciju Božićne jelke i uzeo Ligu šampiona. A gde su sve kasniji uspesi sa drugim klubovima.. Pa valjda je dovoljan pokazatelj da je Ancelotti taktički maestro činjenica da je u nekoliko navrata iz Lige šampiona izbaci tim koji vodi Guardiola koji važi za taktičkog genija.

...a ja to ne vidim tako. Mozda sam slijep.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8204 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 11/10/2024 : 14:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja ga za antonija ne mogu krivit previse jer taj je zaista obecavao, ali rijesit se vojnika mctominya i dovest ovog panja od ugartea... zlocin.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16959 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/10/2024 : 15:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ja ga za antonija ne mogu krivit previse jer taj je zaista obecavao, ali rijesit se vojnika mctominya i dovest ovog panja od ugartea... zlocin.



Točno
Go to Top of Page
Page: of 84 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000