forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 67.Međunarodni Beogradski Sajam knjiga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Lajkovcanin
Starting Member



Serbia
82 Posts

Member since 22/02/2024

Posted - 19/10/2024 : 11:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lajkovcanin a Private Message  Reply with Quote
Pao reprint U znaku jarca.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2441 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 19/10/2024 : 13:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Što bi Anto rekao: "Ono što mi je nekada bila Nova godina,odavno je Sajam knjiga - jedan veliki prelepi praznik."
Mada svake godine naši (srpski) izdavači nikako da nauče lekciju.
Uvek je sve neizvesno, čeka se štamparija, izdanja kasne, ili dobiju samo na kašičicu stripove pod izgovorom da je štampar kriv (a u stvari oni nisu platili ni dinar unapred) itd.
Odjednom se na volšeban način pojavljuju rasprodana izdanja koja su negde bila zaturena u magacinu!? Ovo me najviše asocira na Novu godinu i Deda mraza.
Ono što je zaista najbolje su popusti. Toliko popusta pojedinačno, pa na količinu, pa kombinacije, pa...
Dođe mi da počnem da kupujem stripove samo na sajmu...

Carpe diem
Go to Top of Page

Nidzovantije
Starting Member



Serbia
12 Posts

Member since 17/08/2024

Posted - 19/10/2024 : 13:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Nidzovantije a Private Message  Reply with Quote
Da li su svi popusti sa sajma dostupni i online? I da li ima još neko ko prodajete amere(batman me najviše zanima), a da su na engleskom ili polovni?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16868 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/10/2024 : 14:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Odjednom se na volšeban način pojavljuju rasprodana izdanja koja su negde bila zaturena u magacinu!? Ovo me najviše asocira na Novu godinu i Deda mraza.


Iz System Comicsa su objasnili da prodaju takva izdanja koja su vraćena iz prodaje odnekud...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/10/2024 : 14:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Neka informacija za strelca?


pa ono što si tražio 100 godina!!
Sad kad su tebe izdavači ispoštovali,ja sam na redu sa Ralfom!





Ja nigde ne vidim najavu, ne znam da li je kompletno, kako izgleda itd. Ne mogu docekati.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1868 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 19/10/2024 : 15:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
A kakva rasprodana "cuda" to System ima u ponudi?

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

Largo
New Member

261 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 19/10/2024 : 16:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
Bio sam do knjižare ČK i uzeo Ubij ili budi ubijen 1&2 i Wild West za po 500 din.
A od noviteta Renesansu 2( štampana u Publikumu) i Ši 3 koji je izašao jos prosle nedelje.
Od ČK čekam još samo Ultimativnog Spajdija, kad izadje iz štampe.
Go to Top of Page

Largo
New Member

261 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 19/10/2024 : 16:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Neka informacija za strelca?


pa ono što si tražio 100 godina!!
Sad kad su tebe izdavači ispoštovali,ja sam na redu sa Ralfom!





Ja nigde ne vidim najavu, ne znam da li je kompletno, kako izgleda itd. Ne mogu docekati.



Nema još najave, valjda će je danas okačiti s obzirom da je na spisku novih izdanja za Sajam.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1868 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 19/10/2024 : 16:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Sacuvajte jedan divlji zapad i za mene kad vec Bora casti

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16868 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 19/10/2024 : 16:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

A kakva rasprodana "cuda" to System ima u ponudi?


Ima neki spisak na Fejsbuku.

quote:

Posle 23 godine postojanja i preko 300 naslova nakupilo se dosta albuma koji su vremenom vraćani iz prodaje i kao takvi za njih ne možemo reći da su novi, a opet su to albumi koji nemaju fizička oštećenja. Tih albuma nema u Knjižara Alan Ford ni u Darkwood, ne prodajemo ih ni mi preko sajta System Comics. Količine su, naravno, veoma limitirane.

Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1179 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 19/10/2024 : 17:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Sajamske strip preporuke - Komiko & Besna kobila

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000