forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 glazba danas - kamo ide, ima li smisla
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4263 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/10/2024 : 11:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Nema ničeg lošeg u tome da je netko seljak. Upravo suprotno.

Mediji nisu toliko bitni nego eto, industrija nam je cjelokupno devastirana pa nema razloga zašto bi i sa glazbenim sektorom to bilo drugačije.
Uostalom jebo mainstream. I naš i tuđi.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15772 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/10/2024 : 11:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Nema ničeg lošeg u tome da je netko seljak. Upravo suprotno.

Mediji nisu toliko bitni nego eto, industrija nam je cjelokupno devastirana pa nema razloga zašto bi i sa glazbenim sektorom to bilo drugačije.
Uostalom jebo mainstream. I naš i tuđi.




Ma sve to ovisi.

Evo, seljaku, seljacka glazba uopce nije seljacka. Zasto bi i bila? Njemu i njima ta i takva, najbolja je.

Mene vise nervira, i boli pomodarstvo. U stvari totalno me nasekira, situacija kao s Cavea u Areni neku vecer. Zenska ispred mene od 2 ipo sata koncerta bila je okrenuta ledima pozornici bar 2 sata!!!!! Naslikavala se, za sta ja znam, drustvene mreze, prckala po mobitelu i dopisivala se s prijateljicama i sa takve dvije kraj sebe grlila se i cakulala sta ja znam o kiselom kupusu...

Pa jeli to za pljunit je? (Njih)

To, doci samo jer je IN! Jer je URBANO. Jee je ĐIR. Pa to je pravo seljastvo. Uzas cisti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000