forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 230

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12968 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/10/2024 : 12:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote




mail za slanje recenzija:
recke.stripovicom@gmail.com

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8232 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/10/2024 : 21:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
uh, oh
video sam sada da je nas novi recenzent rezervisao suze iz kamena. ja inace radim na tri ambrozinija, i upravo je ta recenzija zavrsena (i nije nimalo pohvalna). sad dovrsavam bagija, pa se bacam na jednog napoleona, da zavrsim moju uobicajenu seriju od tri recke. ocekujte slanje do kraja sledece nedelje.
ne znam, ako tuna hoce da ide na kontrarecku, ili da se mozda baci na neku drugu slobodnu?

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Tundo_Tuna
Starting Member



14 Posts

Member since 06/08/2024

Posted - 20/10/2024 : 21:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tundo_Tuna a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

uh, oh
video sam sada da je nas novi recenzent rezervisao suze iz kamena. ja inace radim na tri ambrozinija, i upravo je ta recenzija zavrsena (i nije nimalo pohvalna). sad dovrsavam bagija, pa se bacam na jednog napoleona, da zavrsim moju uobicajenu seriju od tri recke. ocekujte slanje do kraja sledece nedelje.
ne znam, ako tuna hoce da ide na kontrarecku, ili da se mozda baci na neku drugu slobodnu?


Bogdaj! Neee, slobodno ti preuzmi. Da ne kvarimo trostrukog Ambrozinija. Imam ja šta za pisati.

"Na ledima mu sve ljubicast trn do trna!"

Edited by - Tundo_Tuna on 20/10/2024 21:58:17
Go to Top of Page

Tundo_Tuna
Starting Member



14 Posts

Member since 06/08/2024

Posted - 20/10/2024 : 21:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tundo_Tuna a Private Message  Reply with Quote
Onda ću ja u zamjenu uzeti:

DD VEC 138 / LU 174... Napušteni

I bolje mi paše jer radim Fobiju od Barbato.

"Na ledima mu sve ljubicast trn do trna!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8232 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 20/10/2024 : 23:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
fala tt.
bagi gotov, takodje. kratko,ali jebitacno:)

ostaje da se vidi sta cu od napoleona. stakleno oko ili alegru... imam do subote da prelomim.

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9360 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/10/2024 : 23:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Kako Stakleno oko već ima recenziju, predlažem Alegru

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 230 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000