forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Preminuo je Paul Di'Anno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author  Topic Next Topic  

ivanl
Advanced Member



Croatia
15775 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/10/2024 : 18:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Otisao u sezdeset sestoj prvi pjevac Iron Maidena...

Cesto je bio u Hrvatskoj, u Zagrebu.

Prije tri mjeseca smo ga slusali i vidjeli u Bikers Beer Factoryu, i stvarno je covjek bio lose. Bilo ga je tuga vidjeti. Sad je trebao na turneju, i u Ljubljanu, i bas smo pricali kako tako bolesnog covjeka vuku po svijetu, kad eto ti...
Mislili smo se ici, ali pitali smo se ima li smisla nakon Zagreba...

Sad nema sigurno.

Pocivao u miru, i mir pronasao!

Los cukar na fritulama!

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30794 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/10/2024 : 19:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
R.I.P

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 21/10/2024 : 19:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Mnogo volim oba Maiden albuma sa njim! Nikada necu zaboraviti kada sam otisao na lokalne igrice (arkade aparati) i neki tip sa plavom dugackom kosom je igrao neku igricu a na vojnickoj torbici koja mu je bila na ledjima je hemiskom bio narcrtan omot prvog Maiden albuma i logo benda gore. Otisao sam kuci gde je tata sedeo sa (pokojim) ortakom i pitao: "Kakva je to grupa Iron Maiden (izgovorio kako se pise)". Tatin ortak mi je rekao da ce mi dati plocu da preslusam i jos neke. Posle sam sa njim otisao kuci i dao mi je Killers, Screaming For Vengenace, Odyssey od Malmsteen-a, neki Van Halen koji mi se nije dopao i Girlschool - Hit And Run. Killers od Mejdena me je oduvao!! Nikada necu zaboraviti kada je Di'Anno poceo da peva u Wrathchild! Zinuo sam! I dan danas obozavam taj album! Hvala mu za ta dva albuma (ostalo, nazalost nisam slusao)!

Neka pociva u miru...


p.s.ivanl, Paul Di'Anno nije prvi pevac Mejdena.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 21/10/2024 19:29:12
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3834 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 21/10/2024 : 20:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
Tehnički je bija treći vokal, ali prvi s kojim su izašli “iz ormara”

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11436 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 21/10/2024 : 22:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru.
Nikad nisam voleo IM, ali od svih pevača on mi je bio najdraži.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2033 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 21/10/2024 : 22:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10223 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/10/2024 : 04:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Najbolji Maidenov pivač.
Šteta šta je bija skroz van kontrole pa je bilo nemoguće s njin radit.
RIP

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/10/2024 : 05:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
R. I. P.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
341 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 22/10/2024 : 07:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru.

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16977 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/10/2024 : 08:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
RIP
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4271 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/10/2024 : 10:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Killers mi je bio drugi album od Maidena koji sam nabavio tako da su emocije tu, htio-nehtio. Šteta što kasnije nije napravio ili barem sudjelovao u nečemu vrhunskom poput prva dva ali Phantom of the Opera/Wrathchild/Remember Tomorrow/Purgatory... sve su to bezvremenski klasici!
R.I.P.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
253 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 22/10/2024 : 14:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
I meni su najdrazi DiAnno albumi - debi sam uvek slusao kompletan, Killers polovicno, a sa ostalih sam voleo po pesmu-dve.

quote:
Originally posted by ivanl
Prije tri mjeseca smo ga slusali i vidjeli u Bikers Beer Factoryu, i stvarno je covjek bio lose. Bilo ga je tuga vidjeti. Sad je trebao na turneju, i u Ljubljanu, i bas smo pricali kako tako bolesnog covjeka vuku po svijetu, kad eto ti...



Secam se da smo ovako identicno komentarisali koncerte u Beogradu 2002, ali verovatno je tad bio samo celav i debeo, a mi imali 15 godina i mislili da je svako stariji od 25 deda.
Go to Top of Page
   Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000