forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi iz Mračne šume
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 44

alexts
Advanced Member



Serbia
7772 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 24/10/2024 : 09:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by alexts

Ne ocenjujem ga. Ima dobrih stripova i sa prosečnim crtežom. Ali to je ono što privlači ili ne.

Ako ste čitač skenova, može da privuče poveća pročitana "porcija" stripa na digitali, koja će eventualno da dovede do kupovine papirnih izdanja.


Ako sam ja mogao da zbog tebe kupim Swamp thing by Nancy Collins, mozes i ti Dw Monster



Da, ni kod tog Swamp Thinga, crtež u većini slučajeva, nije baš nešto.

Ali, ako budem uzimao neku mangu, mislim da ću se opredeliti za Nausikaju.
Go to Top of Page

MF Doom
New Member



104 Posts

Member since 23/04/2024

Posted - 24/10/2024 : 12:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send MF Doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Largo
- Pad prodaje mangi zbog prezasićenosti tržišta;
- DW u pregovorima za jedan dug serijal mangi (preko 100 tankobona) koji će da izlazi u formatu 3u1 (nije Bleach);
- DW u pregovorima za Vagabond mangu;
- Pregovori su i za Maison Ikkoku, ali su problem materijali;



Zar nije ova prva tvrdnja u potpunoj koliziji sa naredne tri?

quote:
Originally posted by Largo
- Edicija Saskvač se izuzev Lejle jako loše prodaje i gledaju kako znaju i umeju da bar završe Nešto nam ubija decu;



Ovo mi je baš žao da čujem jer je edicija bila po meni baš dobro koncipirana.
Mislim da je najveći problem te edicije bila cena. Nemam nikakav uvid u troškove prava i izdanja, ali mi bode malo oči da npr tri TPBa "Nešto nam ubija decu" koštaju više od Fibrinog "Nešto nam ubija djecu". Sadržaj je potpuno isti, ali ovde imamo deluxe veliki format i tvrde korice a tri TPBa koštaju više?
Sa druge strane, evo sad je izašao Konan od DWa koji ima isti format kao Saskvoč, isti broj strana i još ima tvrde korice i košta dosta jeftinije nego Saskvoč?
Verujem da neka logika postoji, prava ili šta ja znam, ali mislim da je najveći problem Saskvač edicije bila cena koja je bila malo jača. Žao mi je što se neće nastaviti sa tim.
Pogotovo ako se uzmu u obzir ove nove Luna, Bansai ili kako već edicije koje su mogle sve biti Saskvač edicija. Samo su eto i te edicije povoljnije nego Saskvoč iz nekog razloga iako su slične forme.

quote:
Originally posted by Largo
- Moguće da će DW opet krenuti s DC izdanjima;



Ako je zbog ovog vredelo sedeti u onom Stripovedaču i klimati glavom na Borine priče - bravo DW, sve vam je oprošteno.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1911 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 24/10/2024 : 21:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Largo

Jos neke zanimljivosti iz videa s Slobom:

- U ediciju Bonsai će da ide Frankenštajn od Djundjia Ita, D&D, kao i neki Marvel stripovi;
- Edicija Saskvač se izuzev Lejle jako loše prodaje i gledaju kako znaju i umeju da bar završe Nešto nam ubija decu;
- Aster Blistok u 8 integrala po 4 epizode;
- Pad prodaje mangi zbog prezasićenosti tržišta;
- DW u pregovorima za jedan dug serijal mangi (preko 100 tankobona) koji će da izlazi u formatu 3u1 (nije Bleach);
- DW u pregovorima za Vagabond mangu;
- Pregovori su i za Maison Ikkoku, ali su problem materijali;
- Moguće da će DW opet krenuti s DC izdanjima;
- Od Marvela idu Panišer i Dedpul;
- Spawn, The Boys, Invincibles - DW je u pregovorima za neki od ova 3 serijala, Sloba ne može još da otkrije koji;
- Perle integrali se nastavljaju sledece godine počev s Valerijanom
- Srbija na 6. mestu u svetu po broju izdavača stripova 😅


Eh nisam odgledao sve jos
ali za ljubitelje Konana tamo negde oko 35-40 minuta Sloba prica o Konanu
hronike sedma knjiga ce ici u opremi istoj kao do sada a posle toga u najjednostavnijoj opremi, bez raznih doradjivanja itd, dakle bice manja cena, sa hronikama ce ici redom
Inace mu danas glupo da su divlji mac izdavali kako jesu, da danas ne bi tako itd.
Sa divljim macem ce probati da izdaju u formatu hronika ali ne redom nego ce redakcija izabirati ono sto misle da je vredno objaviti. Oprema slicno jednostavna kao i hronike nakon broja 7
Ima tu jos neke informacija u vezi Darkwooda i Konana..
prepricavanje mi nije najjaca disciplina :)

(mozda objavljivanje divljeg maca onako mozda nije bilo pametno ali usli su u legendu sa tim potezom :) )

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.

Edited by - matori paraliticar on 24/10/2024 21:55:04
Go to Top of Page
Page: of 44 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000