forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pohvale za recenzije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6162 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/10/2004 : 23:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Ne postoji nikakvo suparništvo između mene i stinkyja.Jednostavno volimo čitati stripove i reći što mislimo o njima a pozivam i sve ostale da učine isto.Inače,stinky je jedna velika legenda i uživam čitati njegove komentare-vidi se da je pravi stripofil!

Što se tiće razloga zbog kojeg (još) ne pišem recenzije,prvenstveno se radi o nedostatku vremena i slabijim "talentom" za pisanje.Ali nakon diplome ću svakako imati više vremena i siguran sam da ću napisati koju recenziju.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/10/2004 : 00:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stinky i aco su legende! Zao mi je samo sto oni ne napisu neku svoju recenziju a ne samo komentiraju tudje!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


koliko se ja sjećam stinky se okušao i kao recezent
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/10/2004 : 10:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Osjećam da će stinky uskoro napraviti recenzije svih esencijalih epizoda Zagora sa njemu karakterističnim vizijama glavnog junaka i značaju njegove uloge u svijetu Darkwooda.

Ajde stinky, bilo bi zanimljivo da ti recenziraš jednu epizodu Zagora na svoj način, a potom da još i Djole napravi također neku recenziju Zagora, čisto informativno da vidimo njegov stav!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/10/2004 : 10:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kiky, koji je tvoj sljedeći projekt

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/10/2004 : 11:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
deecay, hehe, pogodio si, imam u planu jednu recenziju zagora, sad samo da sjednem i napišem

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/10/2004 : 12:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Joj, aco i stinky, ma nisam ni mislio da ste suparnici, vidite da sam na kraju posta stavio smajlije, znači rekao sam to u vedrom i šaljivom raspoloženju. Svaka čast obojici, stinkyevi komentari su odlični i duhoviti, a i aco zna uvijek napisati pošten komentar. Aco, čekam tvoj komentar na "Opsesiju".
Deecay, i svi oni koje to zanima, uskoro se spremam napisati svoju prvu ne-Dylan Dog recenziju. Malo se okrečem drugim stripovima. Ali dok ne napišem recenziju, nebi više ništa htio reći.

if I make a lot of tinsel then people will want to if I am hardened no fear of further abandonment if I am famous then maybe I feel good in this skin if I am cultured my words will somehow garner respect
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/10/2004 : 20:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Deecay, i svi oni koje to zanima, uskoro se spremam napisati svoju prvu ne-Dylan Dog recenziju. Malo se okrečem drugim stripovima. Ali dok ne napišem recenziju, nebi više ništa htio reći.

if I make a lot of tinsel then people will want to if I am hardened no fear of further abandonment if I am famous then maybe I feel good in this skin if I am cultured my words will somehow garner respect



Znao sam! I ti prelaziš na Zagora!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 02/10/2004 : 20:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Hehehe. Ja tipujem na LLa. Djole mu jeto nabacio:), a posto je isti kikyjev ajdol, nema razloga da ga ne poslusa:))
kiky, jesam li u pravu;)

Koekude
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6162 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 02/10/2004 : 21:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
kiky,znam da si mislio u šaljvom tonu i nitko te ne optužuje, ne brini.Tvoj recenzije su odlične i samo nastavi sa pisanjem, a na moj komentar "Opsesije" ćeš pričekati dok ga Berni ne izda u Extra seriji;-)

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/10/2004 : 21:21:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Ma, nije Lazarus! Jebeš to djubre! Ma reći ću, makar još nisam ništa napisao, a možda niti neću, jer sam u zadnje vrijeme nekak' lijen sjet za kompjutor i otipkati nešt'. Mislim napisati recenziju jedne meni drage Nick Raider epizode. Najviše iz razloga jer nema niti jedne recenzije tog meni super strip-junaka (sramotno, ali istinito). No, kad ću ja to i napisat', to je već druga priča...
Tipujem i na druge recenzente da se sjete malo Nicka Raidera i takodjer napišu recenziju o njemu. Ima on dosta dobrih priča.

if I make a lot of tinsel then people will want to if I am hardened no fear of further abandonment if I am famous then maybe I feel good in this skin if I am cultured my words will somehow garner respect
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/10/2004 : 21:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa ja čitam i Nicka i LL. Baš sam neki dan uzeo LL epizode sa skenerima, (Djeca osmog dana i Psi agency) i mogu reći da je ova prva skroz dobra, fino urađeno. Dugo već nisam čitao LL, ali čini mi se da bih mogao obnoviti gradivo. Sviđa mi se što dosta epizoda tvore cjelinu, ko kod NN (vjerojatno je i rađeno po uzoru na NN), pa tako imamo LL svijet, sa tajnim društvima, raznim vojnim organizacijama, mafijaškim, političkim itd. Nije uopće loš LL (u globalu), iako ima nekih totalno bezveze epizoda.
A Nicka nisam već dugo čitao, osim ovog pirata specijalca, koji je loš. I to bih trebao ponovo.

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/10/2004 : 13:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa ja čitam i Nicka i LL. Baš sam neki dan uzeo LL epizode sa skenerima, (Djeca osmog dana i Psi agency) i mogu reći da je ova prva skroz dobra, fino urađeno. Dugo već nisam čitao LL, ali čini mi se da bih mogao obnoviti gradivo. Sviđa mi se što dosta epizoda tvore cjelinu, ko kod NN (vjerojatno je i rađeno po uzoru na NN), pa tako imamo LL svijet, sa tajnim društvima, raznim vojnim organizacijama, mafijaškim, političkim itd. Nije uopće loš LL (u globalu), iako ima nekih totalno bezveze epizoda.

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih



Znači proširuješ svoje znanje o ESP? To sam mislio obraditi u sklopu one cjeline recenzija koje sam nedavno napravio, al dugo već nisam čitao LL (a znaš da je i on jako povezan), pa mi je dosta likova u magli

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/10/2004 : 14:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Osjećam da će stinky uskoro napraviti recenzije svih esencijalih epizoda Zagora sa njemu karakterističnim vizijama glavnog junaka i značaju njegove uloge u svijetu Darkwooda.

Ajde stinky, bilo bi zanimljivo da ti recenziraš jednu epizodu Zagora na svoj način, a potom da još i Djole napravi također neku recenziju Zagora, čisto informativno da vidimo njegov stav!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...

Steta su one epizode Zagora na kojima Stinky gradi dobar dio svoje teorije - "Nulta godina Darkwooda", "Zagor prica", "Dugin most", vec recenzirane.
Treba mu dozvoliti da napise nove recenzije istih.
U nekim "obicnim" epizodama kakva je primjerice "Blago Jeana Laffitea" ne dolazi do izrazaja propagiranje totalitarizma koje je Stinky mudro uocio u Zagoru.



ameri pjevaju aleluja glori, kineska zastava se veselo vijori,
DON'T HAPPY, BE WORRY
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/10/2004 : 14:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa ja čitam i Nicka i LL. Sviđa mi se što dosta epizoda tvore cjelinu, ko kod NN (vjerojatno je i rađeno po uzoru na NN), pa tako imamo LL svijet, sa tajnim društvima, raznim vojnim organizacijama, mafijaškim, političkim itd. Nije uopće loš LL (u globalu), iako ima nekih totalno bezveze epizoda.
A Nicka nisam već dugo čitao, osim ovog pirata specijalca, koji je loš. I to bih trebao ponovo.





Lazarus Ledd je strip koji pokušava biti i Nick Raider i Nathan Never sve u jednom, ali se meni čini da nije efikasan niti kao Nathan a još manje kao Nick. Od svih stripova koji danas izlaze u Hrvatskoj, LL me najmanje zanima.
Nick Raider ima kvalitetnije epizode, interesantnije krimi-priče začinjene s dobrom akcijom. Preporučam "Davitelja s Manhattna", "Slučaj Geronimo", "Otmicu", "Zvjerinjak", "Na dužnosti u bronksu", "Ratnik iz metropole"...

if I make a lot of tinsel then people will want to if I am hardened no fear of further abandonment if I am famous then maybe I feel good in this skin if I am cultured my words will somehow garner respect
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 05/10/2004 : 17:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
Eto, kiky skrati mi muke sa dorađivanjem, pa recenziraj Slučaj Džeronimo.

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 05/10/2004 : 18:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
A meni je Lazarus jedan od najzanimljivijih junaka.Kako kaže stinky, sviđa mi se Lazarusov svijet.Posobno u prvim epizodama, kad se ništa nije znalo o njemu i tako polako stvari su se otkrivale i dale nam jasniju sliku.U prvim epizodama Larry se i "vračao" u akciju, što mi je bilo super, je su na neki način "nevolje", mislim na Garreta, pronašle njega i nije ih toliko sam tražio.

I tko umre, taj umre.Ne vrača se milijun put.U stvari, Lazarusov serijal me djelomice podsječa na Kill Bill. Tamo Beatrix traži osvetu i ubija jednog po jednog člana organizacije, a i Lazarus na neki način radi isto. Prvo Toshiro, onda Matlock, pa na kraju i Frey, samo što je ovdje borba razvlečena kroz više dijelova.

Ova priča o LL, koja sada izlazi, mi je super.Mislite, da je Perelman več umro?
Dobio sam napad pričanja, izgleda...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/10/2004 : 19:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Verfalk2003

Eto, kiky skrati mi muke sa dorađivanjem, pa recenziraj Slučaj Džeronimo.





Recenzirao sam jednu drugu Nick Raider epizodu i danas sam poslao Markosu recenziju...

if I make a lot of tinsel then people will want to if I am hardened no fear of further abandonment if I am famous then maybe I feel good in this skin if I am cultured my words will somehow garner respect
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/10/2004 : 21:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Yes , konacno kiky :-)!!!!

"They say this one has a surprise ending."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/10/2004 : 17:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Pohvale prozirnoj senci za njegovog prvenca!

"Well, wobble my webs and call me shaky!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/10/2004 : 18:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Oh, hvala

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

Verfalk2003
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
4761 Posts

Member since 19/05/2003

Posted - 19/10/2004 : 18:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Verfalk2003's Homepage  Send Verfalk2003 a Private Message  Reply with Quote
Evo sad sam je pročitao i mogu samo reći da je recenzija super i da samo tako nastaviš.

Prije sam bio uobražen, ali sad sam i tu manu iskorijenio. Sad sam savršen.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15553 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/10/2004 : 20:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
a meni je žal kaj ja nemam smisla za takvu djelatnost pa vam svima zavidim i čestitam - svaka čast svakome ko ju uspije sročiti

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/10/2004 : 20:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Senko, lijepo te vidjeti medju recenzentima!

da je pas čovjekov najbolji prijatelj, mišljenje je čovjeka, a ne psa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/10/2004 : 21:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Samo tako valjano naprijed


The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/10/2004 : 10:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, zaista sam zadovoljan kako ju je napisao. Prvi pokusaj nije bio bas najbolji, ali ispravak je odlican. Nadam se da je to samo prva u nizu;-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000