forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 AUKCIJE- Hitna intervencija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/11/2004 : 23:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
zamoljavaju se odgovorne osobe da isprave program ili da se zabrani stavljanje stripova na aukciju a da se zatim nakon nekog vremena obriše ponuda i napiše PRODANO a strip nestane prije završetka aukcije - krajnje neozbiljno neprofesionalno i da neupotrijebim neke druge izraze
ako se stavi strip na aukciju mora biti na njoj do isteka predviđenog vremena inače nema smisla
zna se da neki naprave dogovor mimo aukcije pa nabidaju ogromnu cifru da ga uzmu a cijenu dogovore mailom - protiv toga se ne može i kak je tak je sve dok se ne plača preko organizatora aukcija (toga onda ne bi bilo)što vjerovatno neće biti slučaj makar bi ja uveo da se od svake prodaje plača 1% u fond za stripove.com pa na kraju godine sam siguran ne bi trebalo skupljti novce za plačanje održavanja stranice na životu

hval na razumjevanju i nadam se da će se uvažiti moja skromna žalba

bilježim se sa štovanjem

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/11/2004 : 23:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
hvala

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 00:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

zamoljavaju se odgovorne osobe da isprave program ili da se zabrani stavljanje stripova na aukciju a da se zatim nakon nekog vremena obriše ponuda i napiše PRODANO a strip nestane prije završetka aukcije - krajnje neozbiljno neprofesionalno i da neupotrijebim neke druge izraze
ako se stavi strip na aukciju mora biti na njoj do isteka predviđenog vremena inače nema smisla
zna se da neki naprave dogovor mimo aukcije pa nabidaju ogromnu cifru da ga uzmu a cijenu dogovore mailom - protiv toga se ne može i kak je tak je sve dok se ne plača preko organizatora aukcija (toga onda ne bi bilo)što vjerovatno neće biti slučaj makar bi ja uveo da se od svake prodaje plača 1% u fond za stripove.com pa na kraju godine sam siguran ne bi trebalo skupljti novce za plačanje održavanja stranice na životu

hval na razumjevanju i nadam se da će se uvažiti moja skromna žalba

bilježim se sa štovanjem

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --




Podrzavam! Cak ni dogovori mimo aukcija, kad je vec roba gore u ponudi, nisu u redu i posve ispravni (mada sam moram priznati ponekad ucestvovao i u tome)! Svi koji bi se dogovarali trebali bi mozda ostaviti ponudu na burzi a na aukcije staviti samo robu predvidjenu za pravedno nadmetanje! Neki od stripova zapadnu za oko frendovima prodavaca s kojima se onda normalno dogovaraju da ih kupe mimo aukcije i bidaju neku nevjerojatnu cifru radi sigurnosti da ih nitko ne nadbida i osvoji. Sve je to ok ali mislim da bi trebalo onda ostaviti mogucnost (ako vec prije nema niti jednog bida) da prodavac odmah povuce ponudu s liste ako vec padne takav dogovor (kao i da prodavac koji ima takvu namjeru ne ukljucuje opciju "prati aukciju")
Ovo PRODANO nije ok jer postoji opcija prema kojoj neku ponudu mozete ostaviti za bidanje kasnije (aukcije koje pratim) a onda par sati, ili pak par minuta, prije zavrsetka vidite da ponude više nema! Mozda ste u medjuvremenu odustali od neke druge iste ili slicne ponude (na burzi ili drugdje) a ostali ste i bez mogucnosti bidanja i kupnje ove na aukciji....itd.

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2004 : 00:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
(mada sam moram priznati ponekad ucestvovao i u tome)!
one mikije ti neću tak brzo ZABORAVITI

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/11/2004 : 00:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Slazem se u potpunosti sa risbozg-om!
No more Prodano
Ovo isto dogovaranje cijena preko emaila moze se srediti sa uzimanjem nekog % za sajt.

P.S. Sva ova pravila sto je risbozg nabrojao sam licno prekrsio.
Dogovor preko emaila
Prodato
Bilo bi puno bolje i zanimljivije da ide do kraja i da se placa %

Porter
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2004 : 00:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
tako je

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 05/11/2004 : 00:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message  Reply with Quote
Slazem se i ja odsada necu vise tako raditi. Sta je na aukcijama, nema vise dogovora. Dogovarat cemo se na burzi a tamo ima da se vode bitke, jer ce bit bar zanimljivije.

_____________________
Hundreds Of Vampires!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2004 : 00:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
bravo WIZ

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 00:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

(mada sam moram priznati ponekad ucestvovao i u tome)!
one mikije ti neću tak brzo ZABORAVITI

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --




? koje Mikije!? Pa to je Guffy uzeo ako misliš na burzu! A i ti si meni neki dan maznuo nešto pred nosom što ulazi u ono moje "pravedno nadmetanje".


Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 00:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Slazem se u potpunosti sa risbozg-om!
No more Prodano
Ovo isto dogovaranje cijena preko emaila moze se srediti sa uzimanjem nekog % za sajt.

P.S. Sva ova pravila sto je risbozg nabrojao sam licno prekrsio.
Dogovor preko emaila
Prodato
Bilo bi puno bolje i zanimljivije da ide do kraja i da se placa %

Porter



dobricina je na topicu "pomozimo stripovi.com" vec postavio pitanje da li svi prodavaci na aukcijama ili burzi daju prilog sajtu

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/11/2004 : 00:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Prodavaci,prodavaci....
na sajtu ima 3-4 prodavaca dok ostali su sakupljaci,bolje bi bilo postaviti pitanje da li su svi sakupljaci dali prilog.

Porter
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 00:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Prodavaci,prodavaci....
na sajtu ima 3-4 prodavaca dok ostali su sakupljaci,bolje bi bilo postaviti pitanje da li su svi sakupljaci dali prilog.

Porter



Nije baš tako (da su samo 3-4 prodavaca) ali dobro, mislio sam na one koji su od aukcija imali neku financijsku i sl. korist. Svi bi trebali dati prilog i evo sad se na topicu "help stripovi.com" vide neki rezultati osvjestenosti

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 05/11/2004 : 00:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message  Reply with Quote
Slazem se s tobom, risbozg, ali isto tako se i na eBayu moze skinut aukcija prije isteka vremena, a mogu se i ponistiti bidovi. I sve to bez ikakvih sankcija. Sto znaci da se postuje pravo prodavaca da sa svojom robom radi sto hoce. Kapitalizam.

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/11/2004 : 00:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ma treba dati koliko toliko,posebno me obraduje kad djevojke daju.

Porter
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 00:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zole

Slazem se s tobom, risbozg, ali isto tako se i na eBayu moze skinut aukcija prije isteka vremena, a mogu se i ponistiti bidovi. I sve to bez ikakvih sankcija. Sto znaci da se postuje pravo prodavaca da sa svojom robom radi sto hoce. Kapitalizam.

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!



Baš tak'! A gdje su tu prava kupaca!? Trebalo bi i ovdje uvesti neke E-bay metode tako da i prodavaci budu odgovorniji!!!

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Zole
stripovi.com kum



Croatia
4286 Posts

Member since 24/10/2001

Posted - 05/11/2004 : 00:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zole a Private Message  Reply with Quote
Pa upravo ti pricam kako na eBayu prodavac moze radit apsolutno sta hoce. :-) Meni se isto znalo dogodit da netko skine aukciju koju sam 'upikirao', al to je njegovo pravo kao prodavaca.

Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor! Zagor!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2004 : 00:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ja bi mu dal minus a sa tri minusa noga sa aukcija i stvar riješena
pa nek skida ko ga je..

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

zveles
Advanced Member



Croatia
3969 Posts

Member since 28/03/2003

Posted - 05/11/2004 : 00:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zveles a Private Message  Reply with Quote
hitno predlazem da vikic 10 puta za kaznu napise: *stripovi LMI ne spadaju pod "strane stripove" na aukcijama, nego pod "ostalo"*

Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2004 : 01:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zveles

hitno predlazem da vikic 10 puta za kaznu napise: *stripovi LMI ne spadaju pod "strane stripove" na aukcijama, nego pod "ostalo"*







- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 01:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
risbozg, pa ti misliš na Kapetana Mikija! Pa to nisam kupio o Renkya je vec netko drugi!!!
Ja sam kupio samo Stripoteke osvojene na aukcijama!
:(

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2004 : 01:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ne kapetana nego miki maus izdavač egmont zagreb

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2004 : 01:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ali da ne rastežemo povijest - zaboravi kao što sam i ja

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 01:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

ne kapetana nego miki maus izdavač egmont zagreb

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --




Ma to nisam ja uzeo kaj ti je . Doma nemam niti jednog novog Mikija, samo par starih brojeva....


Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 05/11/2004 : 01:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message  Reply with Quote
cijela ova prica zbog miki mausa

salim se, risbo ima pravo
i nisam znao da se toliki ljudi dogovaraju oko cijena
Go to Top of Page

dobricina
Advanced Member

Croatia
4507 Posts

Member since 02/09/2004

Posted - 05/11/2004 : 01:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit dobricina's Homepage  Send dobricina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomek

cijela ova prica zbog miki mausa

salim se, risbo ima pravo
i nisam znao da se toliki ljudi dogovaraju oko cijena



ha ha ha ma nije
Primjetio sam da je ovih dana bilo dosta aukcija nalik na ono što je risbozg opisao pa je on valjda ganjao nešto što je odjednom "nestalo" i eto....
Ja sam samo nekoliko puta od jednog prike kupio "sa strane" nekoliko stripova i to onih koje STVARNO nitko ne bi na aukciji uzeo tako skoro. Nije da stripovi nisu ok ali ekipa ganja malo drugacije stvari nego dobricina, u vecini slucajeva

Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu, pronalazim super-negativce i pomazem super-junacima, dobricina pomaze kad se najmanje nadas! dobricina = vitruvian
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2004 : 10:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
A i ti si meni neki dan maznuo nešto pred nosom što ulazi u ono moje "pravedno nadmetanje".
[/quote]

ti si meni neki dan uzeo nesto pred nosom, ali i ja sam tebi. 1:1, u gostima. nije lose.

DON'T PLAY NO BOOGIE-WOOGIE ON THE KING OF ROCK 'N' ROLL!!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000