forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pohvale za recenzije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/11/2004 : 17:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
evo i barkera
tako treba
recenzije su uzele maha
biće premalo prostora na sajtu:))))

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/11/2004 : 17:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nemam vremena dodati sve koliko ih se nakupilo, a da ne govorim o tekstovima koje još treba obraditi a koji cekaju! Ali dobro, bolje da kasnim, nego da nemam sta dodati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/11/2004 : 17:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
da ne zaboravim spomenuti još dva novaka
žiga i jackie
stvar uzima ozbiljne razmjere

što je baš fino



luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/11/2004 : 17:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nemam vremena dodati sve koliko ih se nakupilo, a da ne govorim o tekstovima koje još treba obraditi a koji cekaju! Ali dobro, bolje da kasnim, nego da nemam sta dodati.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy




znači da je regrutacija uspjela
probićemo svjetske okvire, ulazimo u svemirske:)))

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/11/2004 : 17:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A kad se setim da je neko pre par godina rekao da je sajt onda dostigao svoj maximum i da će nadalje ići samo silaznom putanjom... ;)

Ali, može još bolje! Neki osnovni serijali još nius obrađeni, nijedan serijal nije kompletiran sa recenzijama, a i dalje nam užasno fali - aktuelnost.

Dakle - svi na svoje radne zadatke!

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/11/2004 : 18:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
što misliš pod aktualnost?

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2004 : 18:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Možda misli pravovremena obrada epizoda kako se objavljuju kod nas?
Ili misli na kašnjenje stripova u odnosu na talijanske?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/11/2004 : 18:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ili na neke nove stripove koji se uopće ni ne objavljuju kod nas koliko su novi:)))

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/11/2004 : 18:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ne baš, mada i to spada tu.

Već smo pričali o tome - vesti na sajtu se u 90% slučajeva odnose na sam sajt, a ne na dešavanja u svetu stripa uopšte. Dakle, voleo bih da vidim da stripovi.com imaju i sekciju Novosti koje bi se zanimale i događanjima o stripovima - recimo, sprema se neki album? Udri vest u novosti, a ne na Forum.

Takođe, tu je ona fora sa "Spotlightom" koju sam spomenuo pre više meseci. Stripoteka izbaci novog Torgala? Tog meseca je spotlight na textu o Torgalu, i to se lepo vidi na home pageu. Izađe novi film o PSjadiju? Spotlight na textu/recenzijama Spajdija. Zagor se opet sreće sa Hellingenom? Spotlight na recenzije njegovih prethodnih susreta sa tim zlotvorom.

Mislim na takve sitnice koje pokazuju da je sajt u toku sa strip-dešavanjima, a ne svet za sebe.

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2004 : 18:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Za sve to je potrebna koordinacija većeg broja ljudi sa svakojakim ovlastima pristupa i neograničenim slobodnim vremenom. I naravno velika doza dobre voljom. Ima li Markos toliko vremena?
I ima li dovoljno ljudi koji bi konstantno radili na toj aktualizaciji?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/11/2004 : 18:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Naravno, u pravu si. Markos naravno nema vremena za to. Ali ostali?

Koliko vremena dnevno provodimo na Forumu?

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/11/2004 : 18:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
Odlično! Sad ne moram žuriti sa onim davno najavljenim recenzijama.

stinky, Žiga nije debitant (ovo mu je već 3.recenzija). Osim ako misliš na debitiranje na LL-u , mislim da je ovo tek 2.recenzija LL-a, prva nakon tvoje Metallice.

U narednim mjesecima planiram recenzirati:

1.Uspomene Nevidljivog - ovo će biti nešto posebno, bar po pitanju forme (ako se moj partner u pisanju recenzije usaglasi ); eto, nešto sam vam već rekao ;

2.Zlatna reka (MN),

3.Krvna braća (ZG) i

4.Pješčana knjiga (MM) - ne podnosim Castellija no recenziraću nešto i od MM-a. Osim ako, recimo, senka ima istu epizodu na umu.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/11/2004 : 18:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ja nastavljam sa Spajdijem, sa Nathanom i sa Barbatovom. Pa ćemo da vidimo posle, voleo bih da imamo i recenzije francuskih albuma, pa makar i onih koji su izašli u Stripotekama. Al' to je hebeno zahtevan posao, mnogo više nego Bonelli i Ameri...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 22/11/2004 : 18:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
Hajde, bacaj se na Nathana. Počeće mi se još i sviđati taj strip nakon svih tvojih naznaka da tu ima dubine.

stinky, zaslužio si status udarnika za ove nove recenzije (makar je stoja za Ubojicu puno previše). Na vrijeme si shvatio da je rad, ako ne stvorio, a ono oblikovao čovjeka. Usput si me podsjetio na debilnu epizodu DD-a koju sam samo jednom pročitao (šifra: jel bolji učitelj Splinter ili Mickey Mouse?).

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/11/2004 : 20:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma da, zajebo sam se za žigu, ali nema veze, bitno da je spomenut:)))))

heyoka, ajde udari to čudo od nevidljivog, baš me zanima
a i ostalo, kakvi mjeseci, to sve mora ići promtno:)))
a Ubojica mi je neopisivo drag, ko što sam rekao, moj top 10:)


ja ću udariti još DD, i što mi se bude dalo

djole, to graniči s SF-om, jel to moguće sve tako posložiti, to bi znači treba jedan čovjek (ili više njih) raditi na sajtu da sve te informatičke i organizacijske cake radi
no, ko zna, možda bude i toga

luđaci su me oduvijek voljeli...a i ja njih
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/11/2004 : 20:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heyoka

Odlično! Sad ne moram žuriti sa onim davno najavljenim recenzijama.

stinky, Žiga nije debitant (ovo mu je već 3.recenzija). Osim ako misliš na debitiranje na LL-u , mislim da je ovo tek 2.recenzija LL-a, prva nakon tvoje Metallice.

U narednim mjesecima planiram recenzirati:

1.Uspomene Nevidljivog - ovo će biti nešto posebno, bar po pitanju forme (ako se moj partner u pisanju recenzije usaglasi ); eto, nešto sam vam već rekao ;

2.Zlatna reka (MN),

3.Krvna braća (ZG) i

4.Pješčana knjiga (MM) - ne podnosim Castellija no recenziraću nešto i od MM-a. Osim ako, recimo, senka ima istu epizodu na umu.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža



Sto se mene tice burazeru samo napred, obradi i kompletne Italijanske misterije ako zelis, tu ionako nemas Kastelija Ja imam druge planove, npr, za par dana cete imati kompletnu prvu sezonu Martija, tu su SA izdanja, pa ona koja nikad nisu objavljena u nas... Dakle, samo napred

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 22/11/2004 : 20:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
I naravno, dobrodosao bakeru;)

God created Adam and Eve, He didn't create Adam and Steve.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 22/11/2004 : 20:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi dobro se malo i dogovorit što češ udariti od recenzija, stinky, taj tvoj ritam recenziranja je impresivan, ali bilo bi dobro znati tvoje buduće recenzentske namjere, tako da se ne sudarimo sa istim epizodama... to tvoje recenziranje je i meni dalo poleta, pa sam već u tjedan dana sredio treću recenziju (Ubojice) i idem dalje, samo mi reci na koje epizode ciljaš ubuduće.

Lee-Woksian
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 22/11/2004 : 20:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
Ja planiram još koji LL, samo da najavim.Vjerojatno kako meni posebno odvratnu priču, da ču je totalno prekritizirati jer takve do zdaj nisam recenzirao.

Sorry Marin

Edited by - Žiga on 22/11/2004 20:57:38
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2004 : 21:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Markos bi morao potegnuti neke inovacije u sajt, malo se ulijenio... Ili previše vremena i snage ulaže u druge stvari? Marko, ne posustaješ valjda od stripomanije?

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2004 : 21:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Eh da... Ja bih ovim potezom rezervirao NN15 "Preživljavanje na nuli" i NN19 "Delirij" te DD 29 odnosno novi DDEX #29! Da izbjegnem moguće kolizije s vama ostalima...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/11/2004 : 22:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Ne baš, mada i to spada tu.

Već smo pričali o tome - vesti na sajtu se u 90% slučajeva odnose na sam sajt, a ne na dešavanja u svetu stripa uopšte. Dakle, voleo bih da vidim da stripovi.com imaju i sekciju Novosti koje bi se zanimale i događanjima o stripovima - recimo, sprema se neki album? Udri vest u novosti, a ne na Forum.

Takođe, tu je ona fora sa "Spotlightom" koju sam spomenuo pre više meseci. Stripoteka izbaci novog Torgala? Tog meseca je spotlight na textu o Torgalu, i to se lepo vidi na home pageu. Izađe novi film o PSjadiju? Spotlight na textu/recenzijama Spajdija. Zagor se opet sreće sa Hellingenom? Spotlight na recenzije njegovih prethodnih susreta sa tim zlotvorom.

Mislim na takve sitnice koje pokazuju da je sajt u toku sa strip-dešavanjima, a ne svet za sebe.

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."



Ako se kojim slučajem napravi ta rubrika NOVOSTI, evo ja sam voljan za nekoliko likova svaki put kad izađe neki broj napisati neki kratki osvrt o dotičnom stripu. Naravno dok ga kupim i pročitam. Mislio sam na DD, MM i NN, a ako nije previše mogu i LL.
Tada će osvrt biti uvijek prisutan, a da se ne izgubi u nepreglednom moru topica koji uvijek zađu u krivi sokak. Da se i ja priklonim Djoletovom prijedlogu.

Oov bi Markosu bilo najlakše napraviti samo da malo premodelira one novosti na Home stranici.




The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Žiga
Senior Member



Slovenia
1980 Posts

Member since 10/11/2003

Posted - 22/11/2004 : 23:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Žiga a Private Message  Reply with Quote
quote:
a ako nije previše mogu i LL.



Mogu se pridružiti, ako če ti biti previše.....

A što se tiče Zagora, mislim da neče biti problem, ima fanova.

Sorry Marin
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/11/2004 : 23:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Pazi, stinky, nije nužno SF. Napraviš interface kao za komentare čitalaca na recenzijama, koji će pak koristiti blago ograničeniji broj ljudi, i eto ti, imaš način da ljudi stavljaju vesti. Poenta je upravo u tome da ne treba da to bude sa slikama i nadugačko - za to postoji Magazin, već kratko i jasno.

Što se spotlighta tiče, nije ni to neki problem, ako se menja jednom mesečno.

Problem je što je naš siroti webmaster trenutno prenatrpan obavezama na svim poljima, a za to početno programiranje ipak treba vremena...

--
"...Una citta' aldila' dello spazio e del tempo, malincolica, pigra, affascinante... e chissa' come doveva essere quando questi canali erano pieni dell'acqua della laguna..."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 23/11/2004 : 03:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Uuu jeeee, moja recenzija na netu.... Koji li je sledeci medijum koji cu pokoriti :-))))))
Nego ozbiljno, malo sam strepio dok sam cekao da Markos da zeleno svetlo i objavi to. Jer pravo sam se mucio dok sam zvrljao tekst i uvek mi se cini da ga bolje zamislim nego sto realizujem. Ipak nije lose ispalo, a i led je probijen. Idemo dalje...

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000