forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ovo mi nije jasno...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 15/12/2004 : 16:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
Vise ga netreba mijenjati sad moze reci sta hoce....
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 15/12/2004 : 16:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Ne zeli riskirati da se svadja!

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

fishleg
Advanced Member



Slovenia
3341 Posts

Member since 03/09/2002

Posted - 15/12/2004 : 16:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fishleg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

fishleg je ocigledno visestruko podeljena licnost:) Jedan kao cetvorica, da parafraziram onaj film...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!


Sada ste me odkrili

Ima dana kad se smijem ima noci kada pijem
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 15/12/2004 : 17:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message  Reply with Quote
ljudi moji reci cu vam iskreno zasto sam promenio nickname
slucajno je to bilo sasvim slucajno
nervira me sto mislite svojom glavom
pitajte boga da je to istina

a i dalje zelim da promjenim svoj nickname
i ne moram da vam objasnjavam zasto to zelim i dalje jer su razlozi licne prirode i nisu u vezi mojih kontakata na forumu ili ista slicno
nerazumem vas zasto mislite da je to losa stvar
ne bi bio prvi koji je promenio nickname a baksuza moracu pisati molbu oko toga
neka, zadrzacu ovaj nickname jos malo da ne pravim probleme onima koji misle da je to losa stvar menjati nickname
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 15/12/2004 : 17:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Zasto 'Dranki Dak' kaj nije moglo 'Dranky Duck'?

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 15/12/2004 : 17:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
Niko nemisli da je to losa stvar.... Cak sam to i rekao. Nego kud bas da se pojavis u topicu sa Porterom?
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 15/12/2004 : 17:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Zasto 'Dranki Dak' kaj nije moglo 'Dranky Duck'?


a moglo bi, nazalost nije mi u tom trenutku palo to na pamet
quote:

Niko nemisli da je to losa stvar.... Cak sam to i rekao. Nego kud bas da se pojavis u topicu sa Porterom?


pa u tom trenutku mi je bio topik zanimljiv vise od ostalih topika
moze se reci da mi je istrazivanje istine jedan od hobija
kriminologija, objektiviteti, subjektiviteti i te stvari
idem danas procitati tih nekoliko stranica da vidim sta je tacno od toga sta me pita sejo sexon
koliko se sijecam posvadjao sam se sa nekim bas me zanima ko je to bio ne sluzi me pamcenje bas?
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 15/12/2004 : 18:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message  Reply with Quote
hmmmm...

bolje ispasti glup nego iz voza
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 15/12/2004 : 20:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
a ljudi od buhe se pravi slona...ma koga briga ako je neko 4 puta logiran...greska i sto sada ajmo cili forum prominiti da bi to ispravili...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 15/12/2004 : 20:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miha

hmmmm...

bolje ispasti glup nego iz voza


Ja koliko znam nisi se nisakim posvadao vec ti je Markos rekao zbog laznog nika da se neljutis jer ce biti gore.
I bas kad svi ocekuju onog optuzenog u Porterov topicu ti ulijeces sa laznim nikom. Pa covjek dobije sumnje kad reknes da nezelis nikom kazati ko si....
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 15/12/2004 : 23:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Miha nije lijepo sto na taj naci ulazis u situaciju koja moze imati veoma teske posljedice,posto se ne radi o igri vec o puno ozbiljnijim stvarima.

Porter
Go to Top of Page

galan
New Member

167 Posts

Member since 14/07/2004

Posted - 16/12/2004 : 13:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send galan a Private Message  Reply with Quote
od svega najvise mrzim prijetiti nekomu.kakve posledice moze neko imati sa tvoi pare covjek..znas sta, ma nosi se iti i tvoje smrdljive 400 euri, jabi takve odma izbacio zauvek sa ovog foruma.
unio si toliko negativnosti da forim vise ne lici na onaj pre zbog tvoi smrdljivi pare.ajde meni napravi probljem.evo jase neboim tvoi pretnji.kakvu igru igras ovde.sada celi forum treba da pazi sto da kaza zato sto tebi fale para.znas sta meni je zadovoljstvo i nadamse da nikada neces dobiti to nazad.da nisi zasljuzio na neki nacin nebi ti se to ni desilo.eto jasam zato sretan stoteje covjek jebao.nekaje.imas li sto protiv..toliko o tome kako je to opasno pricati.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2004 : 13:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Logicno je da branis mijenjanje nicka kad si i sam takav, a ne, ne ti si prvi put
na forumu i znas kako je forum ranije bio dobar, prije Porterove "gluposti".
Pa je bio je bolji prije pojavljivanja likova slicnih tebi.
Zbogom i vidimo se u nekom drugom topicu sa nekim drugim nickom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 16/12/2004 : 15:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
galan,galan mozda bi ti malo i dogovorio na tvoj post da smo u srednjem vijeku ali nazalost malo se odmaklo od tog doba!

Porter
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 16/12/2004 : 15:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
He,he kako moze tako da sami sebe ukopaju svi sa laznim ili dvojnim nikovima.... Nisko idete stvarno. Trebali bi uvesti novo pravilo u forum od nove da svaki clan mora napisati svoje ime i adresu i broj tlf. Onda bi ovdje bio pravi red. Pa sad ako neko ima neke probleme neka saceka sa uclanjivanjem dok ih nesredi.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/12/2004 : 16:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by galan

od svega najvise mrzim prijetiti nekomu.kakve posledice moze neko imati sa tvoi pare covjek..znas sta, ma nosi se iti i tvoje smrdljive 400 euri, jabi takve odma izbacio zauvek sa ovog foruma.
unio si toliko negativnosti da forim vise ne lici na onaj pre zbog tvoi smrdljivi pare.ajde meni napravi probljem.evo jase neboim tvoi pretnji.kakvu igru igras ovde.sada celi forum treba da pazi sto da kaza zato sto tebi fale para.znas sta meni je zadovoljstvo i nadamse da nikada neces dobiti to nazad.da nisi zasljuzio na neki nacin nebi ti se to ni desilo.eto jasam zato sretan stoteje covjek jebao.nekaje.imas li sto protiv..toliko o tome kako je to opasno pricati.



Ovo je najbolji post na svijetu! Joj, umro sam od smijeha!

Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 16/12/2004 : 16:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
Ima gresaka puno kao da je malo dijete ili nepoznaje dovoljno jezik. Dva puta sam pokusao procitati. Jeste smijesno skroz jer stvarno se nerazumije sta hoce da kaze. Nece biti tesko ga skuziti opet....
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 16/12/2004 : 17:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Zar je Darkwoodski kralj izbacen?

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 16/12/2004 : 17:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Zar je Darkwoodski kralj izbacen?

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!



Kako mislis to, pa zar je Darkwoodski kralj = galan
Go to Top of Page

wiz
Advanced Member

Slovenia
5487 Posts

Member since 20/10/2003

Posted - 16/12/2004 : 17:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wiz a Private Message  Reply with Quote
on je biu jednom davno izbacen, pa se vratio sa nickom kojeg sad upotrebljava...odtad ne tuce vise starice po americi :)

_____________________
Hundreds F Vampires!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2004 : 17:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GTI_TURBO

Ima gresaka puno kao da je malo dijete ili nepoznaje dovoljno jezik. Dva puta sam pokusao procitati. Jeste smijesno skroz jer stvarno se nerazumije sta hoce da kaze. Nece biti tesko ga skuziti opet....


Folira, isto i sa onim LJ.
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 16/12/2004 : 17:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Zastoje izbacen bio prvi put i zasto je sad Galan izbacen, nije nista spominjao u vezi nickova???

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page

miha
Advanced Member

3628 Posts

Member since 05/05/2003

Posted - 16/12/2004 : 18:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send miha a Private Message  Reply with Quote
izgleda da je pocela cistka care
u 5 dana 5 logouta
sveukupno ni manje ni vise nego je puta bio izbacen rekorder sanijin kokalj-sani zvani mrga turbo fritz ...

trebalo bi izbaciti i ostale koji koriste drugi nickname sto se mene tice
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/12/2004 : 18:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Zastoje izbacen bio prvi put i zasto je sad Galan izbacen, nije nista spominjao u vezi nickova???

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!


Zasto?
Mislim da nisam duzan objasnjavati sve sto napravim, jer ionako previse pricam a malo radim.
No reci cu ti...galanu to nije prvi nick, no i s vremenom od kada je ovdje i sa tim nickom
nakupilo se nekoliko minusa i sa ovim zadnjim je prevrsio mjeru. To je dovoljno.
U mojoj viziji foruma u buducnosti, broj clanova ce se mozda smanjiti, broj novih (kvazi novih)
clanova ce se reducirati, a oni koji budu na forumu morat ce dati malo vise podataka o sebi,
a ne samo hotmail ili yahoo mail i nekakav nick.
No za sada igramo se ovako i dalje...
Go to Top of Page

Car-kolekcionar
Senior Member

Croatia
1463 Posts

Member since 11/11/2004

Posted - 16/12/2004 : 18:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Car-kolekcionar's Homepage  Send Car-kolekcionar a Private Message  Reply with Quote
Ja imam sva polja ispunjena u profilu cak i adresu da ljudi znaju tko sam i sto sam. Naravno da nisi duzan objasnjavati i drago mi je sto si mi odgovorio, puno hvala Dado :)

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000