forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Za recenzije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 18/12/2004 : 09:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Imam prijedlog da svatko tko odluci napisati recenziju najprije to prijavi na forum da se ne bi slucajno dogodilo da netko u isto vrijeme pise recenzije,a da objave samo jednome. Steta onda ovog drugog ciji bi trud bio uzaludan, a pisanje recenzije je stvarno mukotrpan posao (osjetio na vlastitoj koži). Ovako bi se prijavila recenzija, a onaj ko misli napisati tu istu poceo bi pisati drugu.

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 18/12/2004 : 14:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
los prijedlog. Sadasnje stanje se ne bi trebalo mijenjati.

Kakav je Bože ovo doš'o vakat i zeman? Ljudi zlo ni ne zapamte a već zaborave.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/12/2004 : 14:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Pa, evo tko hoće neka objavljuje na ovom topicu najave šta će tko recenzirat. Ja to neću radit, jer ja večinom kad idem nešt recenzirat, onda obično izaberem epizodu i to recenziram taj isti dan (to se zove tzv. moment of inspirejšn), i ne planiram recenzije unaprijed.
A to ako će netko poslati istu recenziju i to isti dan markosu kao i ja, e pa to je rizik sa kojim svi mi recenzenti moramo svakodnevno živjeti! :)

you shot me down bang bang... i hit the ground bang bang
that awfull sound bang bang... my baby shot me down
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 29/12/2004 : 02:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
ma ko hoce nek salje, ja naime pripremam jednu dobru jos malo...

Only God will judge me!
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 07/01/2005 : 08:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
jos mallllllllooooooooooooooooo.....

Only God will judge me!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/01/2005 : 16:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
mislim da nije problem objavit i dvije različite recenzije, drugo je s predstavljanjima junaka, tu nam ne trebaju duplikati
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 07/01/2005 : 16:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Jea, ali bi autori istih mogli malo i da apdejtuju informacije, ne bi skodilo...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6407 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/01/2005 : 17:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

ma ko hoce nek salje, ja naime pripremam jednu dobru jos malo...

Only God will judge me!



'Oce bit napisana kao krace dijalektalno prozno djelo?

-------------------
Kristifore, crni sine, ne ide se na pučine bez kompasa i motora, nema veze što je srednji vek!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/01/2005 : 17:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Neki jesu, al' to još nije stiglo na dnevni red za postavljanje. ;)

--
"The sphinx. That has tits, right?"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/01/2005 : 19:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
ako već niko nije izrazio želju na drugim topicima za recenziranje novog Velikog štoviše Gigantskog Dylana (tj. Diva) ja bih se predbilježio za to...

I probat ću updejtovati neke svoje propuste!
Molim lijepo

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/01/2005 : 20:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Udri.

--
"The sphinx. That has tits, right?"
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 08/01/2005 : 01:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

ma ko hoce nek salje, ja naime pripremam jednu dobru jos malo...

Only God will judge me!



'Oce bit napisana kao krace dijalektalno prozno djelo?

-------------------
Kristifore, crni sine, ne ide se na pučine bez kompasa i motora, nema veze što je srednji vek!


e jebi ga sada dok sam zivio u hrvatskoj znao sam ovo prevesti no sad medjutim nemam pojima...zaborave se stvare kad ih se ne upotrebljava..

Only God will judge me!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 08/01/2005 : 12:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

ako već niko nije izrazio želju na drugim topicima za recenziranje novog Velikog štoviše Gigantskog Dylana (tj. Diva) ja bih se predbilježio za to...




Danas kupih i pročitah "Diva". Intrigantna epizoda...
Jedva čekam deecayjevu recenziju!

and I smelt her burning flesh... her rotting bones... her decay
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/01/2005 : 15:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
U rubrici "nove recenzije" na homepageu se potkrala mala greškica, umjesto ZG Osveta vudu, piše ZG Vudu, tako ako se kome da ispravljti.... :-)

A feeling is so much stronger than a thought...
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 08/01/2005 : 18:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Da, i ja rekoh kako dve iste Vudu recenzije.



CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 10/01/2005 : 07:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Ali klik na Vudu dao nam je sve odgovore.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/01/2005 : 16:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Aha, samo caka je sto klik vodi do Zagora, a ja bas nisam nesto lud za njim...;)

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000