forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Logo za Politikin Zabavnik?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/01/2005 : 23:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
A za Brendona, dođe mi da uradim recenzije onih par epizoda koje imam, al' Marko nikako da mi usliši želju i stavi i mogućnost da i nula bude ocena.... ;)


Hehehehehe.......

A feeling is so much stronger than a thought...

Edited by - solar on 18/01/2005 23:28:38
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/01/2005 : 01:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe
porediti politikin zabavnik sa sportskim robolovom i slicnim edicijama moze biti plod samo potpunog analfabetizma ili bolesne malicioznosti. u svakom slucaju zabrinjavajuce...

ne citam te bezvezarije, a neznam ni cirilicu pa me tako jos manje zanima, tako se moram sloziti sa tvojim stavovima. sportski ribolov je lexikon za pisljivi zabavnik.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 19/01/2005 : 01:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Ne lupaj gluposti. To sto nesto ne znas, ne mozes isticati kao vrlinu, au contraire. Dobro, ti ocigledno em imas drugojaciji sistem vrednosti, em pljujes po necemu sto nemas pojma. Bolje bi ti bilo da se pokrijes usima i cutis. Da nije bilo Politikinog Zabavnika, koji bi to list uneo strip kulturu medju Juzne Slovene? Ili mislis da stripovi padaju tako sa neba medj ljude? Mah, uzalud je slepom crtati i gluvom pricati...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/01/2005 : 01:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Ne lupaj gluposti. To sto nesto ne znas, ne mozes isticati kao vrlinu, au contraire. Dobro, ti ocigledno em imas drugojaciji sistem vrednosti, em pljujes po necemu sto nemas pojma. Bolje bi ti bilo da se pokrijes usima i cutis. Da nije bilo Politikinog Zabavnika, koji bi to list uneo strip kulturu medju Juzne Slovene? Ili mislis da stripovi padaju tako sa neba medj ljude? Mah, uzalud je slepom crtati i gluvom pricati...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!

zaboli me. sta sad tebi nije jasno. sta je? sta hoces? ha? to je moj stav prema zabavniku. poserem ti se na to. a ne citaju mi se prozivi da sam "plod samo potpunog analfabetizma ili bolesne malicioznosti" sto to necitam. skini mi se. pod hitno.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2005 : 09:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
ignorance is bliss. i to mi uopste ne smeta. samo mi malo zaigra brk.

ipak, smeta mi psovanje i prostacko izrazavanje.

sto se tice cirilice, zosko, da bi citao to pismo potrebno je samo da naucis 20-ak novih slovnih znakava. kao da naucis nevo saobracajne znakove. sad, i pored svega, buduci da sam veliki optimista, ja verujem da bi ti to mogao! imas moju punu podrsku.

Double the powder and shorten the fuse!!!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 19/01/2005 : 10:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

ignorance is bliss. i to mi uopste ne smeta. samo mi malo zaigra brk.

ipak, smeta mi psovanje i prostacko izrazavanje.

sto se tice cirilice, zosko, da bi citao to pismo potrebno je samo da naucis 20-ak novih slovnih znakava. kao da naucis nevo saobracajne znakove. sad, i pored svega, buduci da sam veliki optimista, ja verujem da bi ti to mogao! imas moju punu podrsku.

Double the powder and shorten the fuse!!!

marlowe, posto nismo djeca, da privedem kraju ovu malu diskusiju. ako ti smeta psovanje i prostacko izrazavanje, prestani proganjati ljude po forumu i tako se izrazavati. a, iskreno, ako si progutao izvjesnu dozu propagande, sto je vise nego ocigledno, i tu mi misioniras, samo dokazujes svoju kulturu, koje valjda nemas?
sto se tice cirilice koju prodajes sa "20ak novih slovnih znakova" i impliciras da su ljudi koji je ne koriste nepismeni, ma o cemu ti? sta ti je? si ti covjece normalan? sta mi tu prodajes? ohladi. smiri se. i promijeni novine koje citas. gutnio si hrpu gluposti. vidi se sa himalaje.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/01/2005 : 11:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
dobro, dosta je bilo. Zosko, ipak malo previse dizes tenzije, nepotrebno. Svi bi mi trebali malo sniziti ton i biti snosljiviji i tolerantniji, a ne na prvu loptu izvlaciti maceve.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2005 : 12:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
takodje, sto se tice Zabavnika, evo jedne racunice:
Zabavnik u svakom broju izda izmedju 20 i 25 strana stripa u boji. to mesecno broji oko 90-100 strana, a godisnje oko 1200 STRANA STRIPA U PUNOM KOLORU, ili kolicina koja bi izasla u 25 KOLORNIH ALBUMA od 48 stranica. ako tako pogledate na stvari, ne postoji izdavac na ovim prostorima koji izda toliko stranica stripa u koloru kao Politikin Zabavnik. ni priblizno.


Double the powder and shorten the fuse!!!
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 19/01/2005 : 20:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

takodje, sto se tice Zabavnika, evo jedne racunice:
Zabavnik u svakom broju izda izmedju 20 i 25 strana stripa u boji. to mesecno broji oko 90-100 strana, a godisnje oko 1200 STRANA STRIPA U PUNOM KOLORU, ili kolicina koja bi izasla u 25 KOLORNIH ALBUMA od 48 stranica. ako tako pogledate na stvari, ne postoji izdavac na ovim prostorima koji izda toliko stranica stripa u koloru kao Politikin Zabavnik. ni priblizno.


Double the powder and shorten the fuse!!!



Pa nije bas sve u punom koloru. Potkrade se i koja Modesti ;)
Ipak, svakom ko zna da racuna na prste jasno je da si izveo prilicno ubedljivu racunicu.
Go to Top of Page

XIII
Senior Member



Serbia
1013 Posts

Member since 05/05/2002

Posted - 23/01/2005 : 04:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send XIII a Private Message  Reply with Quote
Eh, da ima ocigledno puno tenzije posledjih dana.
Necu da ulazim u raspravu latinicnog i cirilicnog pisma, ali da u Politikinom zabavniku izlaze stripovi koji nisu nigde objavljeni na ovim prostorima to stoji.
Moj predlog je, a to bi verovatno zainteresovalo i one koji ne kupuju redovno zabavnik da pored naslovnice koja se postavi stoji i koji strip je unutra. Ne samo ponekad vec redovno.
Toliko
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 28/01/2005 : 15:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ja sav dizajn radim rucno, bez ikakvih alata, dakle u obicnom tekstualnom editoru. Zasto? Zato sto onda tocno znam sto pisem i sto ce se pojaviti na ekranu. Otvori intervju sa viettijem i pogledaj source, na sto to lici, koliko tu ima smeca. Otvori bilo koji drugi intervju pa ces vidjeti koliko je cisci i human readable. A takav manualni pristup zahtijeva vremena.
nemam ni operu ni mozillu instaliranu pa nisam probao, ali ne bi se kladio da ce vietti interview biti dobro prikazan u njima, ostali interviewi sigurno hoce.

Kad sam ti poslao text intervjua sa Sakaijem, upravo sam namjerno minimalizirao html koding, da ti olaksam prebacivanje u stil koji koristis na vecini stranica.

Kako vidim da za text stilove koristis CSS, moj prijedlog je da sljedeci puta kad ti saljem text vec ubacim tvoje klase u kod (<font class=magazine_text>, i sl.), pa ti samo ubacis moj file u kostur sajta. Naravno, morao bi mi poslati svoj CSS file da isprobam doma kako sve funkcionira. Ti odluci, jer imas (c) na svoj dizajn sajta.

Meni to nije raketna mehanika, i sam sam za svoju firmu ucestvovao u izradi stranica, tako da bi mogao i srediti koji tekst od drugih autora, ako ti zatreba pomoc. Jedan, dva teksta tjedno bi mogao uskociti.

** Thommo was here! **
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/01/2005 : 15:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ako bude bilo potrebe, zamolit cu te da uskocis! Hvala!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000