forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Prijedlog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 18/01/2005 : 10:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi web masteri trebali češće stavljati nove naslove na recenzije, jer se dosta dugo vrte jedni te isti na site-u.

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/01/2005 : 10:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
U prosjeku stavljamo jednu recenziju svako dva dana, sto je po meni dosta dobro. A i ne mozemo staviti ono sto nemamo, netko to treba i napisati, a nije to lako...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

darkwoodski kralj
Advanced Member



USA
3652 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 18/01/2005 : 23:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodski kralj an AOL message  Send darkwoodski kralj a Private Message  Reply with Quote
Hey I like Boyz dobrodosao, mislim girlz....lol...ahhh virujm mi ja moju recenziju vec sam davno obecao a nikako da se pocne

Only God will judge me!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/01/2005 : 20:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Strašan prijedlog;)))

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 22/01/2005 : 23:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

U prosjeku stavljamo jednu recenziju svako dva dana, sto je po meni dosta dobro. A i ne mozemo staviti ono sto nemamo, netko to treba i napisati, a nije to lako...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy




Da Bog da nije, oduzme ti zivaca kolko oces.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/01/2005 : 16:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

U prosjeku stavljamo jednu recenziju svako dva dana, sto je po meni dosta dobro. A i ne mozemo staviti ono sto nemamo, netko to treba i napisati, a nije to lako...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Nije A ja jos cekam na Sneska...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/01/2005 : 17:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
E, posalji mi naslovnicu!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 24/01/2005 : 18:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Ok, pokusacu sutra.

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/02/2005 : 00:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
pa dobro, mozda se meni zaista i cini da se prerijetko stavljaju nove recenzije, al eto tu ste vi da me ispravite :). nedavno sam negdje na site-u procitao jedan zanimljiv komentar s kojim sam se u vecem dijelu i slozio, a glasi da je utisak nekih citatelja da je ipak malo prevelika zastupljenost nekih junaka (dylan dog, nathan never i martin mystere da budem konkretan) u recenzijama, a da se neki drugi (tex, zagor i sl.) ipak prerijetko pojavljuju s obzirom na popularnost i citanost tih junaka. mozda sam previse subjektivan, al ipak ne mogu a da se ne slozim s tim konstatacijama. dakle, dajte nam malo vise zagora, texa, mister noa i drugih u recenzijama!! :)
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 00:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Pa prioni, pa recenziraj ono cega po tvom misljenju fali. Svatko recenzira ono sto najbolje rauzumije i voli.

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 02/02/2005 : 00:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Sad bih dao jedan zloban komentar zašto nema toliko puno Zagorovih recenzija, al' globinjo me vreba, pa ne smem.... ;)

Inače, Nathana, Dylana i Martija će uskoro biti još više. Svako ko ima nešto protiv može da svojeručno popravi situaciju i napiše recenzije svog omiljenog lika.

Zar ne?

--
"Bruuuur"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 03/02/2005 : 22:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
U stvari, i ja sam naivan.

Mogu da se bacim i na recenziranje Zagora.

50 evra po recenziji. Siguran sam da je to mala svota koju bi PRAVI fanovi Zagora svakako izdvojili da njihov miljenik bude reprenzentativno zastupljen na sajtu. ;)

(ne garantujem pozitivne ocene u recenziji)

--
"Bruuuur"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/02/2005 : 22:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Djole uvijek se treba paziti na ono sto je napisano malim slovima negdje na dnu...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/02/2005 : 23:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kada sam na meniju sa recenzijama i kliknem na nekog junaka nikako mi se ne može otvoriti popis njegovih recenzija, zanima me je li još netko ima isti problem??

A feeling is so much stronger than a thought...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 04/02/2005 : 14:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
pa pisao bih i ja recenzije, nije to problem, al moje je misljenje da su sadasnje recenzije zagora nekako preduge i preopsire i suvise se ponekad bave nekim detaljima. ja bih radije prakticirao malo krace recenzije, al da su cesce, jer ove dosadasnje su rijetke, a jako duge, nekad nemam ni vremena da procitam sve sto je napisano u recenziji, a neke me stvari cak i ne zanimaju zbog svoje opsirnosti i detaljnosti. dakle, zalazem se za krace ali cesce recenzije.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4647 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 05/02/2005 : 09:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Solar, ne radi i kod mene selekcija junaka.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/02/2005 : 20:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Barem znam da mi komp nije pošao u kur#%"...

A feeling is so much stronger than a thought...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/02/2005 : 20:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

pa pisao bih i ja recenzije, nije to problem, al moje je misljenje da su sadasnje recenzije zagora nekako preduge i preopsire i suvise se ponekad bave nekim detaljima. ja bih radije prakticirao malo krace recenzije, al da su cesce, jer ove dosadasnje su rijetke, a jako duge, nekad nemam ni vremena da procitam sve sto je napisano u recenziji, a neke me stvari cak i ne zanimaju zbog svoje opsirnosti i detaljnosti. dakle, zalazem se za krace ali cesce recenzije.



Ako je to sve što želiš, imaš super kratke Zagorove recenzije na stranici http://www.stripovi.net. Ukratko radnja u dvije, tri kratke rečenice bez previše filozofije, pa ti udri po istome
E i siguran sam da ti se neće sviđati sljedeća moja Zagorova recenzija... Ima ponešto više od četiri-pet rečenica. Heh, da...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29259 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/02/2005 : 03:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Popravit cu to s junacima u recenzijama, nije mi jasno odakle sad to.
Evo, popravio sam.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/02/2005 : 13:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote


A feeling is so much stronger than a thought...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/02/2005 : 17:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
pa dobro necemo sad u krajnost ici :). kada sam spominjao krace recenzije, nisam pritom mislio na "super kratke recenzije", nego jednostavno da se povedemo logikom "bolje da su krace, al da ih je vise i da su cesce", nego ovako da su rijetke, a iziskuju puno vise vremena onom ko ih pise. eto samo to.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/02/2005 : 21:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, meni nije gušt pisat nešto ukratko, neko kad idem na recenziju, e onda ju pokušavam obraditi temeljito. Mislim, ipak je to obrada epizode koja će imati svoju vrijednost kad ju čitaš nakon godinu, dvije, tri te te podsetiti na neki važni detalj koji si pokupio kod čitanja, a kasnije zaboravio. I nije pravilo da bi bilo više recenzije da se pišu kraće recenzije. Neki pišu kraće, pa opet nema previše njihovih recenzija...

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/02/2005 : 23:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
vjerovatno si u pravu, al mislio sam konkretnije na recenzije o zagoru i texu, od kojih je bas svaka dugacka i sadrzi ponekad i neke suvisne podatke, a svjedoci smo da je zagorovih i texovim recenzija najmanje, pa sam mislio da je to nacin da se poveca njihov broj.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/02/2005 : 16:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast DeeCayu na onako kvalitetnoj i iscrpnoj recenziji! :-)

A feeling is so much stronger than a thought...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 07/02/2005 : 17:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
uopce ne sumnjam da je bila vrlo "iscrpna" :)))
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 07/02/2005 : 17:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
al stvarno sad, cestitam na onako sveobuhvatnoj i kompletnoj obradi materije, nisam stvarno jos nigdje naisao na onako kvalitetnu recenziju jedne strip price.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000