forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Moderatori, zoskov topic u Svaštari...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/02/2005 : 12:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
O cemu se ovdje radi???

Stara Vienna dobro ime ima, lijepo ime koje znaju svi, al' djevojke na ulicama ničemu ne vrijede, i kriplovi su česta i svakodnevna stvar, rekoh spasi Bože Österreich
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/02/2005 : 12:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
ma sejo, po obicaju, krdo u pokretu. sad uvijek neki drugi dodje i baci kost u nadi da cu napisati nesto bezobrazno. vidis ih po imenima. sve jedna ekipa.

Edited by - zosko on 14/02/2005 14:13:56
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 14/02/2005 : 20:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SejoSexon

O cemu se ovdje radi???


Najveći trol stripovi.com je opet u akciji, samo je sada rešio i da izigrava nevinašce, eto šta se dešava.

Verovatno ga je strah da ne prođe kao što je prošao na stripovi.net.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 14/02/2005 : 20:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Kako je prosao? Nesto sam izgleda propustio...

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/02/2005 : 21:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Dobro hocete li vi sad konacno prestati?
Go to Top of Page

byoman
Advanced Member



Croatia
6349 Posts

Member since 07/12/2002

Posted - 14/02/2005 : 22:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send byoman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Dobro hocete li vi sad konacno prestati?



Ako vam ovo izgleda kao zamolba, varate se!

Big Brother is watching!

________________________________________________
Damage Incorporated
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 00:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
sorry dado. ajd' pusti da ovo rijesimo jednom za svagda da se ne proteze po svim topicima.
djoko? stripovi.net? ??? prosao??? strah??? od cega??? pa ne zivim po forumima. sta ti je?
kad stripovi.net makne moje ime sa liste suradnika, nek' se javi

vidi. ja cu ti sada zadnji put i bez i najmanje zajebanicije objasniti kako funkcionira demokracija:
ti imas svoje misljenje na koje imas pravo. ja imam svoje misljenje na koje imam pravo. pratis?
ok.
ja NEMAM pravo tebi nametati svoje misljenje i proganjati te zbog tvojih uvjerenja, ti NEMAS pravo meni nametati svoje misljenje i proganjati me zbog mojih uvjerenja. pratis li me jos uvijek?
ok.
kad vidis nesto sto se kosi sa tvojim uvjerenjima, pa bio ti u pravu ili ne: 'ajde ti to lijepo zaobidji ili ako si denunciant javi nadleznima na mail. sta tu potezes rasprave uz pomoc svojih zemljaka? ma popeli ste mi se znas kuda! jel' me pratis?
ok.
kad vidis da ja napisem da je recimo politikin zabavnik za mene sranje, to prihvati ili idi u nepovrat. to je moj stav, pasalo to tebi ili ne. i nema veze sa politikom. nemoj vise da mi tu psujes i nazivas me nepismenom budalom. ti mozes reci da je za tebe pz bog, mene to ne zanima. necu ti sigurno reci da si idiot zbog toga.

jesi li shvatio finu razliku izmedju kritike odredjene stvari kao sto je odredjeni strip, ili vaganja clanova foruma kao osoba, osudjivanje i napadanje istih? ti i tvoja ekipa ste si umislili kako ste dosegli zen i da ste mjerilo svega. to nije dobro.

Edited by - zosko on 15/02/2005 00:50:54
Go to Top of Page

Tomek
Advanced Member

Croatia
3857 Posts

Member since 16/03/2002

Posted - 15/02/2005 : 01:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zosko
sta tu potezes rasprave uz pomoc svojih zemljaka?

heyoka, djole - zemljaci
heyoka bre uvijek si mi bio sumnjiv, sad znam zasto nisi prebolio odlazak stankovica

ma to su sve braca po dylan dogu
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 02:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
tomek, hajde budi kulturan i dopusti da ovo privedemo kraju ja, djoko, marlowe i prozirni. pogledaj koliko ima drugih lijepih topika u kojima mozes doci do izrazaja.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/02/2005 : 08:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
nemam zivaca da se upustam u ovo. jedino sto bi zosko trebalo da shvati jeste da ne postoji nikakva "ekipa" koja deluje zdruzeno, vec gomila pojedinaca koji dele slicna merila i stavove. kada se zoskovo ponasanje, a to se desava suvise, suvise cesto, kosi sa tim, ljudi reaguju. i to bi trebalo da je dovoljno da se zosko zapita da nije mozda u njemu problem, da se priseti sta su ga ucili o lepom ponasanju kad je bio mali i nije obracao paznju, da ovo mozda nije primereno mesto za lecenje licnih frustracija i ispustanje zuci zbog neceg desetog. konacno, da postoje pravila koja svi postuju, pa bi mozda mogao i on. i da postoje moderatori koji ta pravila sprovode. kada ih sprovode.

___________
Devenir immortel et puis mourir.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 11:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
"nemam zivaca da se upustam u ovo"

ali ipak to cinis.

"ne postoji ekipa... vec...gomila pojedinaca koji dele slicna merila i stavove"

ekipa mi kulturnije zvuci. ali ako inzistiras mogu vas zvati i gomila. tu gomilu od 2000 registriranih clanova cine uvijek istih 5? bilo je tu ljudi koji su u roku nekoliko dana zasrali cijeli forum sa tisucama bezveznih postova. nisam primjetio da je gomila zucnila tim osobama. ko zna zasto? :))

"...pojedinaca koji dele slicna merila i stavove. kada se zoskovo ponasanje... kosi sa tim, ljudi reaguju..."

ali ko je gomilu pozvao da reagiraju? ne vidim da ste moderatori!? znaci dovoljno je da "gomila" od vas 3 do 5 nesto umisli i ozezi? nisi ti shvatio osnove demokracije i prije svega uzajamnog postivanja, koje je jedina zdrava baza za normalnu komunikaciju. tvoje stare navike slobodno odbaci!

"...ovo mozda nije primereno mesto za lecenje licnih frustracija i ispustanje zuci zbog neceg desetog..."

ovo je VAS najveci problem. ne prenosi to na mene.

"da postoje pravila koja svi postuju, pa bi mozda mogao i on"

ja sam lijepo objasno kako ta pravila izgledaju u civiliziranim skupinama. ti svoja ne spominjes. tvoje shvacanje se krece izmdju cenzure i totalitarstva.

"i da postoje moderatori koji ta pravila sprovode. kada ih sprovode"

a sta drugo nego opet prozivati moderatore. sta ne das ljudima mira i rijesis ovo sam? mama, mama, zlocesti ciko me je ljutio!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 11:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
OK, a sad pogledaj raspravu o Politikinom zabavniku, pa vidi da je i moje mišljenje bilo da ne treba da se stavljaju njegove naslovnice na home, a da u ostatku rasprave uopšte nisam ni učestvovao.

Ti i ja se nismo nijednom zakačili oko stavova, pa ni onaj poslednji put. Uleteo si u sred desete rasprave i predložio mi da se spalim, pa onda kada na to nisam reagovao, predložio si mi da spalim marlowea, pa onda da spalim svoje roditelje. Ako je to za tebe demokratski izneseno mišljenje i tvoj stav - divno. Onda je i moje demokratsko mišljenje da treba da ideš tamo gde sam te poslao, pa ti to slobodno ignoriši ili prijavi.

Ne svađamo se mi zbog nečijeg mišljenja, nego isključivo zbog tvog bezobrazluka. A to nigde ne može da prođe kao neko civilizovano pravilo, ma koliko se ti trudio da predstaviš da te gomila Srba progoni po forumu zbog tvog mišljenja o Politikoinom zabavniku.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 11:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
"Uleteo si u sred desete rasprave i predložio mi da se spalim... (pz, plagijat)"

ima tu ljudi iz gomile koji su me vec davno, davno prije prozivali svime i svacime. meni si vec nekoliko puta u zadnjih godinu dana bio jednostavno smijesan sa koliko energije si protestirao protiv stvari koje se kose sa tvojim uvjerenjima: sjeti se zabrane pirata, ili na kraju inzistiranje da se zatvori markosov topik o plagijatu stripovi.com-a. meni to djeluje kao fanatizam. ali ko sam ja da sudim? ja ti napisem "polij se benzinom i zapali u znak protesta" sto u kulturnim civilizacijama i komunikaciji znaci "djoko sta ti je? pa nisi fanatik?"
ako ti to shvacas DOSLOVNO onda stvarno imas problem.
a bas da sam uletio u sred rasprave i samo tako iz cistog mira napadao gomilu, ne bih se bas slozio. :)

"Ne svađamo se mi zbog nečijeg mišljenja, nego isključivo zbog tvog bezobrazluka"

Primjecujes li da gomila kao bezobrazluk interpretira misljenje suprotno od gomilinog? Ko ne misli kao gomila, taj je bezobrazan i treba ga pod cenzuru.

"...da te gomila Srba progoni po forumu..."

ne zelim vrijedjati srbe kao takve sa potvrdom ove izjave. no gomilu fakat cini nekolicina srba.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 12:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Tako je, tako je, ništa nije bukvalno, sve je bilo u dobroj nameri, i spaljivanje, i uvrede pre toga. I uvrede su mišljenje, kad mi kažeš da sam glup, ili da se "krdo" pomera, sve je to validno drugačije mišljenje, a nije bezobrazluk, i treba ga poštovati. Milina.

A moj "fanatizam" po pitanju pirata ima svoju pozadinu, koju sam razjasnio sa ljudima kojih se to tiče.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 12:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
nema potrebe za ovacijama :) jasno je meni da gomila ima shvacanja kakva ima. i nista ja tu ne zelim mijenjati. cilj ove rasprave sa moje strane je da gomila jednostavno zazmiri kad se nesto kosi sa gomilinim uvjerenjima i ne proziva me tu. ili dosadjuje moderatorima na mail.

neka gomila izrekne samokritiku i zadovolji svoju tastinu. i voljno. :)

a o nacinu kominukacije: jedan uvazeni clan foruma, koji se sve manje vidja, je nekom drugom, jednom drugom prilikom kristalno jasno objasnio da kad komunikacija dosegne level 9, onda taj level vrijedi za obije strane! da sam ja uzvracao tom mjerom, imao bih 10 puta vise postova, problem sa vidom i 20 kg vise.
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 12:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
"A moj "fanatizam" po pitanju pirata ima svoju pozadinu, koju sam razjasnio sa ljudima kojih se to tiče."

ovo sam previdio :) a koji bi to ljudi bili? udba? :)))
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 12:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Misliš da zažmurim kao što si me ti na tri nepovezana topica progonio kada je bila rasprava o piratima, uz objašnjenje: "Ovo je slobodan forum, mogu da postujem šta hoću, smanji paranoju"?

Pričaj šta hoćeš, ostaje fakat da si obična trolčina koja sada pokušava da se sakrije iza "drugačijeg mišljenja", koje, od celog foruma, verovatno samo ti imaš, pošto si jedini koga sam ikada psovao ovde.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 12:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
tvoje je pravo da tako mislis i osjecas. i ja ti to pravo ne osporavam. dok me se lijepo klonis.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 12:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Kao što si se ti klonio mene, iako sam iskulirao bar pet tvojih izazivačkih/uvredljivih postova upućenih diretno meni, pre nego što si dobio šta si zaslužio?

"Nemoj neko slučajno da se ponaša prema meni onako kako se ja ponašam prema drugima", taj rad?

A ako se ne klonim, neko će me zakucati u zemlju kada se pojavim u Hrvatskoj?

Lepo bogami.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 13:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
ponavljam se: tvoje je pravo da tako mislis i osjecas.
a i pojasnit cu jer vidim da nisi shvatio: jako je upitno jesu li tvoje misli i osjecaji po tom pitanju ispravni. (citaj: pitam se sta uopste tu s gomilom raspravljam)

hajde da ovo privedemo kraju: nitko te nije zakucao u zemlju. ili? vidim da se sad identificiras sa marlowom. kao sto sam vec rekao. neka gomila lijepo zaobidje ili preskoci stavove koji gomili nisu dragi, ili dosadjuje moderatorima na mail. shvati vec jednom da si ti mozes umisljati sta hoces, ali nemas pravo napadati ljude zbog toga.

jel' ti bilo mjesto u ovom topiku kad ga je heyoka otvorio? nije (bas pred pozadinom onoga sta je markos lijepo rekao: ne morate se voliti, ali ni kaciti se na svakom topiku)
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 15:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Nisam se ni kačio. Samo pojasnio u čemu je mogla da bude greška oko ovog topica.

Onda sam dobio od tebe da sam glup, pa da sam deo "krda", a na kraju sam i prozvan kao kolovođa nekakve zavere protiv tebe.

Što bi ti rekao u vreme dok si me proganjao po različitim topicima, ovo je slobodan forum. Ako hoću da iznesem svoje mišljenje o tebi, koje uzgred budi rečeno ne sadrži odrednice kao što je "glup", ili "krdo" ili sve ostale uvrede koje si mi napisao, ja to mogu i da učinim. To nema nikakve veze sa tvojim stavovima, jer o njima nikada nisam ni raspravljao sa tobom, već o tvojem bezobrazluku i trolovanju.

Svaka akcija ima reakciju. Ovo je reakcija na tvoje uvrede i provokacije. Live with it. Ili prekini sa vređanjem, pa ćemo da vidimo šta ćemo.

I, fyi, pre neku godinu smo marlowe i ja raspravljali na forumu o tome da li je PZ strip ili ne. I gle čuda, nismo se zakrvili oko toga. Zašto? Zato što svrha naših postova nije bila da izvređamo i iznerviramo onog drugog, zato što nismo bili bezobrazni. Za razliku od tebe.

--
"To me, my board!"
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/02/2005 : 18:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
zosko, ti si vise puta blatantno vredjao druge clanove, prozivao ih uvredljivim imenima, provocirao i priznavao takvu svoju nameru, pretio clanovima druge nacionalnosti. jednom recju, pravio probleme koje normalan covek koji drzi do svojih principa ne moze da otrpi. niti treba da ocuti. uveren sam da ne treba popustati bezobraznima i pustati ih da rade ono sto drugima nije dozvoljeno samo zato sto je jasno da se nece promeniti. naprotiv, svaki put potrebno je jasno ukazati na to. i to je to. ja reagujem na tvoje ispade kao sto bih reagovao na bilo cije. i to cu nastaviti da cinim bez obzira na pretnje. over & out.

___________
Devenir immortel et puis mourir.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8233 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 15/02/2005 : 19:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
I Djole i marlowe su u gornjim postovima dali objasnjenja, tako da ih necu ponavljati. Prestani sa provokacijama i vredjanjem, uljudi se ako mozes (zapravo ako hoces, mozes sigurno), i videces da ne postoji nikakva ekipa koja je uperena protivu tebe. Uostalom, video si i sam valjda da u onom drugom topiku o paypalu nas dvojica itekako mozemo normalno da razgovaramo. Dakle, ti si na potezu. Ja se na ovoj temi u dalju raspravu vise necu upustati.

CRNO-BELI, CRNO-BELI!!!
Go to Top of Page

zosko
Senior Member

1506 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 15/02/2005 : 21:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zosko a Private Message  Reply with Quote
i tacka :) sad smo se lijepo ispricali. svako je iznijeo svoj stav. ne slazemo se. vi vidite sebe u ulozi onih koji ne agiraju, a ja obrnuto. i to je to. najbolje da se lijepo zaobidjemo i voljno. (a sto pokazujem slabosti :)

eh da, prozirni, s tobom mogu i te kako razgovarati; iskreno sam se zacudio kad si se javio na onom topiku o pz, pa i ovdje na pocetku. nije tvoj stil. sto dokazuje i zadnja recenica u tvome zadnjem postu.

drugo sve stoji. zna se ko je kako gdje i koga vrijedjao.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 16/02/2005 : 11:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
Necu ulaziti u dublju raspravu, ovo editiranje mi je bilo smijesno no dobro. Ono sto moram istaci:

ja sam BOSANAC, po narodnosti BOSNJAK.

Ne volim kad me se trpa u kos sa Srbima, Hrvatima, Slovencima, Eskimima...bilo kome drugim na osnovu nacionalne pripadnosti. Bitnije je to sto sam reagovao na ovo iz istih razloga kao i Djole - nedolicnog sadrzaja jednog topica, to je istina, no historija me uci da na Balkanu nema nebitnih recenica.

A zosko, nije tacno da niko nije reagovao na svo ono spamovanje vitruvianove ekipe u Svastari, a ni uz najdublju logiku ne mogu shvatiti kakve veze sa tvojim postom uopste imaju njihovi topici.

"...nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stecak na kome Bosanac kleci i moli. Na kom je prikazan kao sužanj." M.Krleža

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000